Elinizde bulunan hurda malzemeleri yüksek fiyattan satarak gelir elde etmek isterseniz Florya hurdacı ile çalışmalısınız. Firma olarak elinizde bulunan ve işlevini yitirmiş tüm hurda malzemeleri yüksek fiyattan, profesyonel şekilde alıyoruz ve geri dönüşüm tesislerine gönderilmesini sağlıyoruz.  

Geri dönüşümün her geçen gün biraz daha önemli olduğu günümüz dünyasında hurda malzemeleri geri dönüştürülmesini sağlayarak önemli bir başarı kazanabilirsiniz. Dünyadaki üretim mekanizması neredeyse tamamen geri dönüşüm üzerine kurulmuştur. Çünkü dünyadaki hammadde kaynakları her geçen gün azalmaktadır. Bu azalmanın sonucunda söz konusu kaynakların maliyeti de artmaktadır.  

Yukarıda sayılan nedenlerden dolayı üretim sektörü için geri dönüşüm ayrıca önemli bir alandır. Bu alanın temel işletmeleri de hurdacı firmalarıdır. Hurdacı firmalarının her geçen gün artması, geri dönüşüm için toplanan malzemenin miktarını da artırmaktadır. Bu da doğal olarak geri dönüştürülebilir daha fazla malzeme demektir.  

Florya hurdacı olarak sektörün öncü kuruluşu konumumuzu hiçbir zaman yitirmeden faaliyetlerimizi yürüteceğimize emin olabilirsiniz. Hurdacı denildiğinde akla gelen ilk firma özelliğini koruyarak yenilikçi hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi artan bir kalite ile sürdürüyoruz.  

Florya En Yakın Hurdacı 

Hurdacı firmalarına satış yapmak isteyen müşteriler öncelikle adresine en yakın hurdacı firmasını bulmak isterler. Bu sayede hurda malzemelerin daha kolay satılabileceği düşüncesine sahiptirler. Florya hurdacı olarak başta Florya bölgesi olmak üzere İstanbul’un her bir noktasından kurda alımı yapma imkânına sahibiz. Bu sayede hurdacı denildiğinde akla gelen ilk firma olma özelliği taşıyoruz.  

Ev ya da işyeri depolarında atıl şekilde duran malzemeler işlevini yitirdiği için boşuna yer işgal eden malzemelerdir. Doğal olarak bu malzemeler hiçbir işe yaramaz. Bu malzemeleri satarak geri dönüşüme katkı sağlayabilir, aynı zamanda önemli bir gelir de elde edebilirsiniz.  

Geri dönüşüm bilinci kazanmış kişiler elindeki hurda malzemeleri kesinlikle çöpe atmazlar. Çöpe atılan hurdalar çevre kirliliğine neden olacağı gibi atmosfer için de ayrıca zararlıdır. Bu nedenle söz konusu malzemeler çöpe atılmadan geri dönüşüme kazandırılmasının yolları aranmalıdır. Ülke ekonomisine de bu sayede önemli katkı sağlayabilirsiniz.  

İstanbul Hurdacı Firması 

Ülkemizin en büyük şehri İstanbul’dur. Doğal olarak en fazla hurdacı firması da İstanbul’dadır. Her geçen gün hurdacı firma sayısı biraz daha artsa da Florya hurdacı olarak hizmet kalitemizden asla ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.  

Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaştığınızda kısa sürede uzman ekibimizi size yönlendiriyoruz. Uzman ekibimiz adresinize geldiğinde öncelikle hurda malzemeleri cinslerine göre ayırmaktadır. Ayrıştırılan hurda malzemelerin her birine cinsine göre ayrı fiyat teklifi verilir.  

Hurda malzemenin fiyatını, malzemenin cinsi ve ağırlığı etkilemektedir. Her cins hurda malzemenin fiyatı farklıdır. Bakır gibi değerli madenlerin fiyatı yüksekken demir gibi çok bulunan malzemelerin fiyatı ise nispeten daha düşüktür.  

Adresinizden Hızlı Hurda Alımı 

Adresinizden hurda alımı mantığı ile faaliyetlerimizi yürüttüğümüz sektör içerisinde en iyi hizmeti vermeye kararlıyız. Bu kapsamda her cins hurda malzemenin alımını yapabiliyoruz. Aldığımız hurda malzemeleri cinslerine göre depolayarak uygun geri dönüşüm tesisine sevk ediyoruz. Satın aldığımız hurda malzemeler içerisinde kablo hurdalardan çinko hurdalara kadar birçok hurda çeşidi vardır. 

Alımını yaptığımız hurda malzemeler içerisinde demir hurdalar önemli bir yere sahiptir. Her hurda firmasında olduğu gibi Florya hurdacı olarak en fazla alım yaptığımız malzeme demir hurdalardır.  

İnşaat demirleri, kalorifer petekleri ya da buna benzer ekipmanlar demir hurda örnekleridir. Siz de elinizde bulunan her türlü hurda malzemeyi Florya hurdacı’ya teslim ederek önemli bir gelir kaynağı sağlayabilirsiniz.   

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara