Hurda Kablonun kullanımı her alanda mevcuttur. Kablo kullanımı olmayan sektörlerin sayısı oldukça azdır. Dolayısıyla, sektörler arasında kablo hammaddesi ihtiyacı olabilmektedir. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için ise hurdacıların, kablo hurdası alımı yapması önemli bir konudur. Sonuç olarak alınan hurda durumuna gelmiş kablolar, geri dönüştürülmekte ve tekrardan kullanıma sunulmaktadır. Böylelikle kablo kullanımı yapan sektörler de hammadde rahatlığı yaşamaktadır. Bu durum, sektörlerimizin gelişimi ve doğamızın korunabilmesi için gerekli bir durumdur. Dolayısıyla her hurda alım firması, istisnasız olarak kablo hurdasının alımını yapmalıdır.

Yiğitsan Metal de en yüksek fiyattan kablo hurdası alımı yaparak, müşterilerine sunulabilecek en iyi hizmeti sunmuştur. Kurulduğu günden bu yana yüksek fiyattan alım yapan firmamızın tercih edilme sebeplerinin başında alım fiyatlarımız gelmektedir.

Türkiye Genelinde Hurda Kablo Alan Yerler

Çoğu zaman belirttiğimiz gibi Türkiye genelinde hurda alımı yapan firmaların sayısı fazla değildir. Dolayısıyla hurdalarını satmak isteyenler, kendilerine en yakın hurdacı firmasını seçmelidirler. Ancak bir hurdacı firması, yalnızca en yakın hurda alım firması olduğu için tercih edilmemelidir. Yakın olmasının yanında; avantajlarına, hizmetlerine, müşteri memnuniyetine bakılmalıdır. Söz konusu özellikleri barındırmayan firmalar ise tercih edilmemelidir.

Firmamız, konum itibariyle Türkiye’mizin her yerine hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bunun yanında alım işlemleri de en kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bu anlamda Türkiye genelinden hurda kablo alımı yapan firmaların geç hizmet vermesi gibi bir durum söz konusu değildir. En azından Yiğitsan Metal, piyasada bulunabilecek en hızlı alım hizmetini sizlere sunmaktadır.

Yiğitsan Metal Profesyonel Hurda Alım Firması

Firmamız her konuda profesyonelliğini kanıtlamıştır. Zaten her hurdacı firmasında ilk bakılması gereken özellik profesyonelliktir. Profesyonel hizmetler sunmayan bir firma asla tercih edilmemelidir. Firmamızın profesyonelliği, yalnızca kablo hurdasının alımlarında geçerli değildir. Her tür hurda alımında profesyonelliğimiz üst seviyededir. Müşteri memnuniyetimiz de bu durumu kanıtlamaktadır. Yiğitsan Metal hurda alım firması olarak uzun süreden beri hurda sektörünün içerisindedir. Böylelikle firmamızın tam profesyonel bir firma olması da olması gereken bir durumdur. Bütün hurdaların alım işleminde profesyonel hizmet için tercih edilmesi gereken firma Yiğitsan Metal firmasıdır.

Hurda Kablo Alımları Nasıl Yapılıyor?

Gerçekleştirdiğimiz her hurda alımı aynı profesyonellikte ve titizlikte gerçekleştirilmektedir. Bu konuda hiçbir müşterimiz asla mağdur durumda bırakılmamaktadır. Bilindiği gibi her hurda alımının kendine göre zorlukları mevcuttur. Alımı yapılacak olan hurda türüne göre ekipmanlar gereklidir. Yiğitsan Metal ise son model ekipmanlara sahip bir hurdacı firması konumundadır. Kablo hurdası alımı yapan firmalar söz konusu ekipmanlara sahip olmalıdır.

Aksi takdirde kablo alımı sırasında çeşitli sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu sorunları ortadan kaldırmak ise ancak profesyonel ekipmanlar sayesindedir. Ek olarak bu ekipmanları kullanan çalışanların deneyimi ve profesyonelliği de önemli bir konudur. Firmamız bünyesinde bulunan bütün çalışanlar, eğitimli çalışanlardır. Dolayısıyla kablo hurdalarının alımlarında da herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Bu durumda kablo hurdalarını satmak isteyen herkes firmamızı gönül rahatlığıyla tercih etmektedir.

2021 Hurda Kablo KG Fiyatı

Firmamız hurda alımları sonrasında yapılan ödemelerde kg fiyatını baz almaktadır. Yüksek tonajlı alımlarda da kg fiyatı baz alınarak alımlar yapılmaktadır. Firmamız yüksek tonajlı hurda kablo alımı hizmetinde müşterilerine ek fiyatlar da sunabilmektedir. Firmamıza ne kadar kablo hurdasının satılacağı ise müşterinin isteğine bağlıdır. Yiğitsan Metal, talep olduğunda her hurdacı firmasının yapamayacağı tonajlardan alımlar da yapabilmektedir. Bunun yanında firmamızda yapılan hurda alımlarında tonaj fark etmemektedir. Her miktardan hurda kablo alımı yalnızca firmamız tarafından yapılmaktadır. Bilindiği gibi hurdalar çeşitli türlere ayrılmaktadır.

Her hurdanın birbirinden farklı türü bulunmaktadır. Bu türlerin özellikleri de maddenin yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Kablo türü fiyatlandırması yapılırken de bu özellikler baz alınmaktadır. Dolayısıyla her kablonun fiyatı aynı değildir. Ancak genel anlamda alımını yaptığımız kablo hurdasının fiyatları benzerlik göstermektedir. Kısacası, hurda kablo kg fiyatları arasında çok büyük bir fark söz konusu değildir. Kablo hurdaları satılmadan önce firmamızın sizlere sunmuş olduğu 2021 güncel hurda kablo fiyatları kontrol edilmelidir.

Yiğitsan Metal Yüksek Fiyattan Hurda Kablo Alımı

Yiğitsan Metal her fırsatta yüksek fiyattan alım yaptığını belirtmektedir. Yüksek fiyattan hurda alımı, firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu en büyük avantajdır. Bu avantajımız, her hurda türü için geçerlidir. Yüksek fiyattan alımını yaptığımız bir diğer hurda türü de kablodur. Hurda durumunda olan kablolar, olabilecek en yüksek fiyattan alınmaktadır. Tabii hurda kablo alım fiyatı için o dönemin şartları da baz alınmaktadır. Hurda sektörünün durumuna göre fiyatlar anlık olarak güncellenmektedir. Zaten hiçbir hurdacı, hurda alımlarında sabit bir fiyattan alım yapamamaktadır.

Her geçen gün hurda fiyatları, artma azalma eğilimlerine girmektedir. Bu eğilimler sonucunda da en doğru fiyatlar müşterilerimize sunulmaktadır. Daha önceden de belirttiğimiz gibi yüksek tonajlı alımlar bizim için oldukça önemlidir. Her hurdacı firması, bu önemi kavramalıdır. Yüksek tonajlı alımların önemini kavrayan firmalar da direkt olarak toplu hurda kablo alımı işlerine yönelmektedir. Yiğitsan Metal yine bu durumda müşterilerini düşünmektedir. Toplu alımlarda daha yüksek fiyat veren tek hurda alım firması, Yiğitsan Metal hurda alım firmasıdır.

Aldığımız Hurda Kablo Çeşitleri

Başlarda da belirtildiği gibi hurda kablo çeşitleri kendi arasında çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlerin fiyatları da değişken bir yapıdadır. Firmamız, bu kablo türlerini en yüksek fiyat üzerinden almayı sürdürmektedir. Kablo hurdaları; hurda karışık kablo, hurda antigron kablo, hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu, hurda yer altı enerji kablosu, TTR hurda kablo, çelik zırh kablo hurdası, hurda fare yemez kablo gibi alt türlere ayrılmaktadır.

Türkiye genelinde alım yapan hurdacı firmaları da bu hurda türlerinin alımlarını yapmaya gayret göstermektedir. Firmamız da sayılan bu türlerin alımını yapan sayılı hurdacı firmalarındandır. Her kablo türü farklı bir alanda kullanılmaktadır. Dolayısıyla bu türlerin teknik özellikleri de birbirinden farklıdır. Yiğitsan Metal, özellik ayrımı yapmaksızın bu kablo türlerini almaktadır. Üstelik adresten kablo hurdası alımı avantajını benimseyen firmamız, müşterilerine de hiçbir sorun çıkarmayarak alımlarını sürdürmektedir.

Türkiye Genelinde Neden Yiğitsan Metal Tercih Edilmelidir?

Firmamızın ülke genelinde en çok tercih edilen hurdacı firması olması oldukça doğaldır. Sonuç olarak Yiğitsan Metal gibi kaliteli bir hizmet veren başka bir firma piyasa üzerinde oldukça azdır. Zaten çoğu firma da şehir içi hurda alımını benimsemektedir. Firmamızın diğer firmalardan en büyük farkı ise, alım yaptığı yerlerin bir sınırının olmamasıdır. Yiğitsan Metal, Türkiye’nin her yerinden hurda alımı yapan bir hurdacı firmasıdır. Dolayısıyla müşterilerimiz neredeyse, firmamız da oradadır.

Ek olarak piyasanın üzerinde bir fiyattan hurda alımı yapmak da her hurdacının yapabileceği bir şey değildir. Bu durum firmamızın müşterilerine verdiği önemi de kanıtlamaktadır. Firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulan birçok avantaj mevcuttur. Bu avantajların da ücretsiz bir şekilde müşterilerimize sunulması, büyük bir tercih nedenidir. Bütün bu durumlar düşünüldüğünde, şehir içi ve ülke genelinde firmamızın tercih edilmesi kadar doğal bir durum yoktur. Günümüz şartlarında Yiğitsan Metal’in tercih edilmesi, asla bir tesadüf değildir. Kalite için tercihiniz firmamızdan yana olmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara