Hurda fiyatları, hurda satımı yaparken en önemli konulardan birisidir. Elinizdeki hurdaları en güncel fiyattan satmanız elde edeceğiniz kar-zarar miktarında önemli rol oynar. Bu yüzden güncel olarak hurda fiyatlarını yansıtan bir veriye ihtiyacınız olacaktır. Yiğitsan Metal Hurdacılık olarak hurda fiyatlarını elimizdeki verilerle güncel olarak müşterilerimize yansıtıyoruz. Müşterilerimiz güncel maden fiyatlarını görerek, güncel fiyat üzerinden elindeki hurdaları satabilir. Bu sayede eski ve ucuz fiyatlardan satış yerine güncel ve yüksek fiyattan elindeki hurdaları satabilir. Bu konuda çok hassas davranıyor ve müşterilerimize yüksek kazanç sağlamak adına piyasa yapıcı fiyatlarını sürekli olarak güncelliyor ve piyasanın verilerine göre hurda alımını gerçekleştiriyoruz.

2022 Güncel Hurda Fiyatları

 • Güncel hurda bakır fiyatları
 • Güncel hurda demir fiyatları
 • Güncel hurda kablo fiyatları
 • Güncel hurda alüminyum fiyatları
 • Güncel hurda çinko fiyatları
 • Güncel hurda soyma bakır fiyatları
 • Güncel hurda paslanmaz fiyatları
 • Güncel hurda dkp fiyatları
 • Güncel alaşım fiyatları

Yiğitsan Metal, en iyi hurda fiyatları üzerinden hizmet sağlayabilen bir firma olarak sektör içerisinde sıklıkla tercih edilmektedir. Hurda satışı yapmak isteyen herkes, sektörün en yüksek fiyatlarına sahip firmalarını araştırmaktadır. Firmamız, yapılan araştırmalar neticesinde sektörün en yüksek fiyatlı hurdacılarından biri olarak araştırma yapan kişilerin karşısına çıkmaktadır.

Yiğitsan Metal’i diğer yüksek fiyatlı hurdacılardan ayıran çok sayıda özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerimiz, hurda alımları konusunda firmamızın daha çok tercih edilmesini de sağlamaktadır. Böylelikle herkes, hızlı ve yüksek fiyat garantili hurda satışı yapabilmektedir. Firmamızın bir diğer özelliği de bütün Türkiye’ye hizmet sağlayabilmesidir.

Her hurdacı, böylesine önemli bir hizmete sahip olamamaktadır. Çünkü her yerden hurda alımı hizmetinin verilebilmesi için çok büyük bir uzmanlığa ve gerekli ekipmanlara sahip olmak gereklidir. Yiğitsan Metal, bütün yeterlilikleri karşılayabilen bir hurdacı firması olarak 81 şehrimizin tümünden alımlarını gerçekleştirmektedir.

Hurda alımlarında önemli olan bir diğer nokta da nakit ödeme ile hurda alımı yapabilmektir. Firmamız, her alımda tarafınıza nakit ödeme yapabilecek güçte bir firmadır. Sonuç olarak bizi tercih edenler, istisnasız bir şekilde alımdan hemen sonra zaman kaybı yaşamadan nakit ödemelerini almaktadır.

En Yüksek Hurda Fiyatları Hangi Firmada?

Direkt olarak hurdacı tercihi yapılmamalıdır. Sonuç olarak her firma, hurda fiyatları konusunda birbirinden ayrılmaktadır. Yapacağınız araştırmalar, sizleri en yüksek fiyatlı hurdacılara yönlendirmektedir. Yiğitsan Metal, en yüksek hurda kg fiyatları konusunda güvenilen firmalardandır. En yüksek kazanca erişmek isteyenler her zaman bizi tercih etmekte ve her nevi hurdalarını bizlere satmaktadır.

Belirlemiş olduğumuz fiyatlar, her zaman güncellenmektedir. Hurdacılık sektörü içerisindeki fiyatlandırmalar, son derece değişkendir. Bunun nedeni de fiyatların her türlü gelişmeden etkileniyor olmasıdır.  Yiğitsan Metal, fiyat konusunda belirli bir standarda sahiptir. Hizmet verdiğimiz bütün dönemlerde yüksek olan hurda alım fiyatları, bundan sonra da yüksek olmaya devam edecektir. Böylelikle hurda satışından yüksek kazanç elde etmek de hayal olmaktan çıkacaktır.

İstanbul hurdacı bölgesi de dâhil olmak üzere bütün şehirlerde aktif bir şekilde hurda alımı yapan firmamız, hizmet bölgesi bakımından sınır tanımamaktadır. Bu hizmet anlayışımız sayesinde her yerden tercih edilebilen firmamız, hurda satıcılarını yüksek fiyatlarla buluşturmaktadır. Bilindiği gibi her türü farklı özelliklere sahiptir. Bu tür farklılıklar da İstanbul hurda kg fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır.

Yiğitsan Metal, hurdaların sanayideki önemine ve arz talep dengesine göre müşterilerini mağdur durumda bırakmayacak fiyatlar belirlemektedir. Böylelikle müşterilerimizin yüksek kazançları bir nebze bile olsa düşüşe uğramamaktadır.

Her Nevi Hurda Yüksek Fiyattan Mı Alınıyor?

Alımını yaptığımız hangi hurda çeşitlerinin en yüksek fiyatlardan alındığı da müşterilerimiz tarafından merak edilen bir meseledir. Bundan dolayı firmamıza “bütün hurda türleri mi yüksek fiyattan alınıyor?” sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Öncelikle anlık olarak alımını yaptığımız çok sayıda hurda çeşidi bulunmaktadır.

Türkiye genelinden hurda alımı yapan hurdacı firmamız da alımını yaptığı bütün hurda çeşitlerini olabilecek en maksimum fiyattan almaktadır. Yiğitsan Metal’in standart fiyatlandırmaların altından aldığı bir hurda türü bulunmamaktadır. Bütün hurdalar, standart fiyatlandırmaların üzerindeki fiyatlardan alınmakta ve İstanbul hurda fiyatları konusunda müşterilerimizin beklentileri karşılanmaktadır.

Dönemsel olarak her hurdanın fiyatı değişebilmektedir. Yiğitsan Metal ise her an fiyatlarını güncellemekte ve müşterilerinin en güncel hurda fiyatları üzerinden satış yapmalarını sağlamaktadır. Hurdacı firmaları tarafından fiyat değişimlerinin yakından takip edilmesi son derece önemli bir konudur.

Sonuç olarak belirlenen fiyatlara göre müşterilerimizin kazancı artmakta veya azalmaktadır. Firmamız, bu konuya ekstra özen göstererek fiyatlarda herhangi bir yanlışlığın olmasını engellemektedir. Dolayısıyla bizi tercih edenler, her zaman en doğru fiyatlar üzerinden satış yapabilmektedir.

Yüksek Fiyattan Hurda Alımı Hizmeti Sağladığımız Yerler

Yiğitsan Metal, oldukça kapsamlı bir hizmet bölgesine sahiptir. Firmamız, hurda alımı yapacağı yerlerde asla bir ayrım gözetmemektedir. Kısacası ülkemizin her yerinden yüksek fiyattan hurda alımı yapabilmemiz mümkündür. Hangi şehirlerde en yüksek fiyattan hurda alımının yapıldığı da tarafımıza iletilen sorulardandır. Firmamızın hizmetleri ve avantajları, hizmet verdiğimiz bütün bölgeler için geçerlidir. Dolayısıyla yüksek hurda fiyatları ile hurda alımı avantajımız, hizmet verdiğimiz 81 şehirde de müşterilerimize sağlanmaktadır.

Bizi tercih eden herkes, hizmetlerimizden ve avantajlarımızdan eşit bir şekilde yararlanmaktadır. Herhangi bir müşteri seçiciliği yapılmamakta ve herkesin kaliteli hizmetlere anında ulaşabilmesi sağlanmaktadır. En iyi hurda fiyatları üzerinden alım yapan firmamız, kurulduğu günden beri bu yönde bir hizmet anlayışına sahiptir. Bundan sonra da bu hizmet anlayışından kopmayacak olan Yiğitsan Metal, müşterilerine layık bir hurdacı firması olmayı sürdürecektir.

Ankara hurda fiyatları ve alım yaptığımız diğer şehirlerde geçerli olan fiyat listesini öğrenebilmek için hurdacı telefonu üzerinden bizlere ulaşmanız lazımdır. Böylelikle hurdaların en güncel kilogram ve ton fiyatlarına erişilebilmektedir. Yiğitsan Metal, her daim en yüksek fiyatlardan hurda alımı yapmakta ve kazanç konusunda sizlere büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Güncel 2022 Hurda Tonaj Fiyatları Kaç Para?

Hurda ton fiyatları ile kg fiyatları birbirinden ayrılmaktadır. Her firma, kg ve ton fiyatı bakımından farklı fiyatlar belirlemektedir. Bazı firmalar tonajlı alımlar için daha avantajlı hurda fiyatlarını sizlere sağlamaktadır. Bu firmalardan biri olan Yiğitsan Metal, her zaman müşteri memnuniyetini önemsediğinden hurda tonaj fiyatları için de sizlere yüksek fiyatlar teklif etmektedir.

2022 tonlu hurda alım fiyatları için bizi aramanız durumunda daha net bilgiye ulaşılabilmektedir. Telefon numaralarımız, size bilgi vermeye hazır bir şekilde 7/24 açıktır. Dilediğiniz zaman bizleri arayıp fiyatlar hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür.

Yiğitsan Metal, şeffaf hizmet anlayışını benimsemiştir. Dolayısıyla her fiyat değişiminde sizlere bilgi sağlanmaktadır. Fiyatlar, her zaman değişkenlik hâlindedir. Çünkü fiyatları etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadır. Firmamız da her fiyat değişiminde tarafınıza bilgilendirmelerde bulunarak güncel hurda fiyatları üzerinden satış yapmanıza olanak tanımaktadır.

Hurda Alım Fiyatları Hangi Durumlarda Değişkenlik Gösterir?

İnternet üzerinde rastladığınız hurda kg fiyatları listesi, güncel olamayabilmektedir. En güncel fiyat bilgisine hurdacı firmasıyla iletişime geçerek ulaşılmaktadır. Firmamız da bizi aradığınız takdirde size fiyat bilgisi sağlamaktadır. Böylelikle aktardığımız güncel fiyatlar üzerinden hurda satışı yapılabilmektedir.

İstanbul hurda alım fiyatları listesinin hangi durumlarda değişkenlik gösterdiği de müşterilerimiz tarafından merak edilen bir konudur. Fiyatları etkileyen en önemli faktör, Londra Metal Borsası tarafından belirlenen fiyatlardır. Bu duruma kur farkı da eklendiğinde fiyatların değişmesi kaçınılmazdır.

Fiyat değişimini beraberinde getiren başka faktörler de mevcuttur. Firmamız, uzman analistlerle çalışarak bu faktörleri inceleyerek fiyat belirlemesi yapmaktadır. Sonuç olarak ortaya en doğru fiyat sonuçları çıkabilmektedir. 2022 yılı güncel hurda kilo fiyatları;

 • Tarafınızdan alınacak olan hurdanın tonajına,
 • Tarafımıza hangi çeşit hurdanın satışının yapılacağına,
 • Satılacak hurdanın hangi alt türünün alınacağına, (örn; DKP hurda demir, hurda soyma bakır, hurda alüminyum jant vb.)
 • Hurdaların hangi şehirden alınacağına,
 • Hurda alımında yıkım veya söküm gibi işlemlerin gerekip gerekmediğine,
 • Alım esnasında oluşan işçilik maliyetlerine,
 • Geri dönüşüm sektörü içerisindeki hurda arz talebine,

Göre belirlenmektedir. İstanbul hurda alan hurdacı firmamız, bütün bu durumları yakından takip ederek size en uygun fiyatı çıkartmaya çalışmaktadır. Bugüne kadar fiyatlarımızdan dolayı mağduriyet yaşayan bir kişi bile bulunmamaktadır. Bu da her zaman yüksek hurda kg fiyatı ile alım yaptığımızı göstermektedir.

En Yüksek Hurda Kilogram Fiyatları ile Alım Yapan Firma

Bütün hurdaların fiyatları kendi içerisinde değerlendirilmektedir. Sonuç olarak hurda bakır fiyatları ile alüminyum hurda fiyatı tekliflerimizin benzer olması imkânsızdır. Bunun nedeni de iki hurda çeşidinin kendine has özelliklere ve arz talep dengesine sahip olmasıdır. Bütün hurdalar, geri dönüşüm açısından farklı önemlere sahiptir. Bütün bu durumlar, fiyat değişimini tetikleyen durumlardır.

En yüksek hurda kilogram fiyatları için tercih edebileceğiniz firmaların sınırlı olması, Yiğitsan Metal’i daha da ön plana çıkarmaktadır. Bununla birlikte 81 ilin tümünde tercih edilen firmamız, her geçen gün kendini geliştirmekte ve daha kaliteli hizmetlere imza atmaktadır.

Firmamız, sizlere ödeme esnasında ciddi avantajlar da sağlayabilmektedir. Öncelikle firmamıza tonajlı hurda satışı yapmanız, alacağınız ödemenin en üst seviyeye çıkması için önemlidir. Çünkü Yiğitsan Metal, tonajlı alımlarda müşterilerine ekstra fiyat avantajı sağlamaktadır. Böylelikle kazançlar artmakta ve memnuniyetiniz en üst seviyeye çekilmektedir.

Firmamızı tercih eden çoğu kişi, tarafımıza tonajlı satış yapmaktadır. Bu özelliğimiz, Türkiye geneli tonajlı hurda alımları için ne denli tercih edilebilir bir firma olduğumuzu tekrardan kanıtlamaktadır.

2022 Yılı Canlı Hurda Alım Fiyatları Ne Kadar?

2022 anlık hurda fiyatları araştırması yaparak en güncel fiyatlara ulaşabilmeniz mümkündür. Fiyat araştırması yaptığınız esnada karşınıza çıkan ilk firmayla çalışmamanız önerilmektedir. İyice araştırma yaptıktan sonra sizlere daha yüksek fiyat sağlayabilecek firmayla karşılaşma olasılığınız daha yüksektir. Yiğitsan Metal de size en yüksek fiyatı sağlayabilecek sayılı hurdacılardandır. Zaten canlı hurda kg fiyatları araştırması yapanlar, firmamızın en yüksek hurda kg fiyatlarına sahip olduğunun farkındadır. Bu kişiler de Yiğitsan Metal’i tercih ederek istisnasız şekilde yüksek fiyat teklifleriyle karşılaşmaktadır.

Sizlere 2022 yılı tonajlı hurda alım fiyatları bilgisi verebilmemiz için öncelikle tartım işleminin yapılması gereklidir. Hurda alım firmamız sizlere ön fiyat bilgisi sağlamaktadır. Ancak net fiyat bilgisi, yapılacak olan tartımlardan sonra belirlenebilmektedir. Tamamen şeffaf hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız, tartımı gözlerinizin önünde yapmakta ve böylelikle yanlış anlaşılmaların önüne geçmektedir.

Yüksek fiyattan hurda alan yerler arasında gösterilen Yiğitsan Metal, uzun yıllardan beri sektörde bulunan bir firma olarak sektörün gelişimine ciddi katkılar sağlamış bir hurdacıdır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda firmamızın fiyat konusunda en avantajlı firmalardan biri olması da normal karşılanmaktadır. Yiğitsan Metal, güncel ve yüksek hurda fiyatı konusunda gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir firmadır.

Hurda Bakır Fiyatları Olarak En İyi Teklifi Yapan Yiğitsan Metal Firması

Bakır hurdası, hurdacılar tarafından en çok alınan hurdalardandır. Hurda bakırın bu kadar önemli olmasının sebebi ise sanayi sektöründe çok fazla miktarlarda kullanılıyor olmasıdır. Yiğitsan Metal de hurda bakır alımları konusuna ayrı bir önem göstermektedir. Firmamızın asıl görevi, tarafınızdan aldığı hurda bakırları geri dönüşüme kazandırarak dolaylı yoldan sanayi sektörüne katkı sağlamaktır. Böylelikle ülke içerisindeki üretim kapasitesi artmakta ve ekonomik olarak gelişme kaydedilmektedir.

Hurda bakır fiyatları, hangi hurda bakır türünün alınacağına göre değişmektedir. Hurda bakırın bilinen çok sayıda alt türü bulunmaktadır. Bütün bu alt türler sanayi sektörü açısından önemlidir. Firmamız da hurda bakır türü ayrımı gözetmeden yüksek fiyattan alım yapmaktadır.

Hurda soyma bakır fiyatları, en merak edilen konuların başında gelmektedir. Çünkü soyma bakır hurdası, en fazla satışı yapılan hurda bakır türüdür. Sanayi sektöründe de büyük çoğunlukla soyma bakır hurdası kullanılmaktadır. Yiğitsan Metal, soyma bakır hurdası fiyatı olarak tarafınıza en yüksek kg ve ton fiyatlarını iletmektedir. Böylelikle yapacağınız satış sonucunda elde edeceğiniz gelir maksimum seviyeye ulaşmaktadır.

2022 güncel hurda bakır fiyatları; soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası ve %98 külçe bakır hurdası türlerinin her birinde farklılık göstermektedir. İstanbul hurda alımı yapan hurdacı firmamız da bu hurda türleri için sizlere yüksek fiyattan nakit ödeme yapmaktadır.

Yüksek Demir Hurda Fiyatları ile Tonajlı Alım Yapan Hurdacı

Sanayi sektörünün vazgeçilmez hammaddelerinden olan demir, hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Bu kadar geniş kullanım alanına sahip olan hammadde, hurda konumuna geldiğinde de değerini yitirmemektedir. Günümüz şartlarında hurdalara çöp gözüyle bakılmaktadır. Ancak durum kesinlikle böyle değildir. Demir hurda alımları ile sanayi sektörüne uygun maliyetli hammaddeler kazandırılmaktadır. Böylelikle sanayiciler, maliyetleri artmadan üretim yapabilmektedir.

Tonajlı hurda demir alımı için tercih edilebilecek firmalar çok fazla sayıda değildir. Tonlu demir hurdası alımı yapan hurdacılar da tarafınıza yüksek fiyat garantisi sağlayamamaktadır. Yiğitsan Metal, yüksek fiyat garantisiyle hurda demir alımı yapabilen ve bu hizmeti tüm Türkiye’ye sağlayabilen sayılı hurdacılardan biridir. Bu konumda bizi tercih etmeniz hem daha rahat demir hurdası satışı yapmanızı hem de geri dönüşüme daha büyük katkı sağlamanızı beraberinde getirmektedir. Hurda demir fiyatları konusunda müşterilerimize maksimum fiyat teklifinde bulunuyor ve elinizdeki geri dönüşüme kazandırılacak olan demir hurdasını yüksek fiyattan alıyoruz.

En yüksek demir hurda fiyatları listesine sahip olan Yiğitsan Metal; 1. sınıf hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, bonus hurda demir, demir talaşı hurdası, pik demir talaşı hurdası, inşaat demir çubuğu hurdası ve inşaat yıkım hurdası gibi her türlü hurdayı alabilmektedir. Bunun yanı sıra hurda yangın merdiveni alımı hizmeti de veren firmamız, her nevi hurda demiri güncel ve yüksek fiyatlardan alma potansiyeline sahiptir.

Hurda demir alımlarıyla birlikte elinizde bulunan kullanılmış veya bozulmuş hurda akü fiyatlarını da öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Alüminyum Hurda Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Hurda alüminyum satışı yapacakların bir numaralı tercihi olan firmamız, fiyatları büyük bir titizlikle belirlemektedir. Her gün fiyat güncellemesi yapan Yiğitsan Metal, en güncel alüminyum hurda fiyatı üzerinden satış yapmanıza destek olmaktadır. Fiyatların nasıl belirlendiği bizlere iletilen önemli sorular arasındadır. Firmamız da iletilen her soruya en doğru cevabı vermektedir. Alüminyum hurda fiyatlarını güncel olarak öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel hurda alüminyum fiyatları, Londra Metal Borsası’nın belirlemiş olduğu fiyatlandırmalardan etkilenmektedir. Bütün hurdacılar bu borsaya göre hurda fiyatları belirlemektedir. Firmamız da bu borsayı dikkate alarak müşterilerine uygun fiyatlandırmalar üzerinden alım yapmaktadır. Yiğitsan Metal’in en büyük özelliği, az kâr oranı belirleyip müşterilerinin yüksek kazanca ulaşmasını sağlamaktır. Bu anlayışta olan tek hurdacı olan Yiğitsan Metal, söz konusu hizmet anlayışıyla müşterilerinin beğenisini de toplamaktadır.

Hurda alüminyum kg fiyatları; hangi tür hurda alüminyumun alınacağına, satılacak hurdanın miktarına ve alımın nereden gerçekleşeceğine göre belirlenmektedir. Bu faktörlere göre belirlenen; hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum bakırlı petek ve hurda alüminyum talaş fiyatları; müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde düzenlenmektedir.

En Yüksek Sarı Hurda Fiyatı Teklif Eden Firma

İzmir bölgesinde de hurda alımı yapan firmamızın İzmir hurda fiyatları için belirlemiş olduğu liste de merak edilmektedir. Yiğitsan Metal, hurda sarı da dâhil olmak üzere bütün hurda çeşitlerini İzmir içerisinden de almaktadır. Hizmet verilen her bölgede bütün hurda türlerinin alımını gerçekleştiren firmamız, son derece kapsamlı bir hurdacı olarak hurda satmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Bu durum, profesyonelliğimizi ve müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz değeri de yansıtmaktadır.

Yüksek sarı hurda fiyatı için Yiğitsan Metal’in tercih edilmesinde yarar bulunmaktadır. Hurda sarının bütün türlerini en yüksek kilogram ve ton fiyatlarıyla alan firmamız, tarafınıza anında nakit ödeme yapmaktadır. Bilindiği gibi özellikle bugünlerde nakit ödemeyle hurda alımı yapan hurdacıyla çalışmanın önemi büyüktür. Firmamız da müşterilerinin mağduriyet yaşamaması adına ödemelerini nakit şekilde yapmaktadır. Hurda sarı güncel fiyatı için bizi aramanız yeterlidir. Yiğitsan Metal, hemen sizlere en güncel fiyatlar hakkında bilgi vermekte ve en yüksek hurda sarı kg fiyatları üzerinden satış yapmanızın önünü açmaktadır.

Hurda sarının; hurda fosfor bronz araiş, sarı hurda radyatör, hurda su saati, sarı hurda kırkambar vana musluk, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça, sarı hurda araiş MS-64 ve sarı hurda araiş MS-70 türleri alınmaktadır. Bu da her nevi hurda sarı alımı yapabildiğimizi göstermektedir. Unutulmamalıdır ki sektörün en yüksek fiyatlandırmaları Yiğitsan Metal’dedir. Bu konumda en iyi sarı hurda fiyatları için bizi tercih etmeniz gereklidir.

Hurda plastik fiyatları son zamanlarda artan ihtiyaçtan dolayı ve geri dönüşüme kazandırılması gereken türlerin başında gelmektedir. Hem yüksek fiyattan elinizdeki hurda plastikleri satabilirsiniz hem de geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

2022 Hurda Kablo Fiyatları Yüksek Olan Hurdacı Firmaları

Kablo hurdası, içeriğindeki bileşenler sebebiyle oldukça önemlidir. Kablo içerisinde bulunan iletken teller ve kablo dışında bulunan plastik katman geri dönüşüm tesislerinde tam verimlilikte geri dönüştürülebilmektedir. Bu konumda her yerden hurda kablo alımı yapılmakta ve alınan hurda kablolar en yakın geri dönüşüm merkezlerine gönderilmektedir.

2022 hurda kablo fiyatları yüksek olan bir hurdacı ile çalışmak isteyenler, Yiğitsan Metal’i tercih etmelidir. Firmamız, istisnasız olarak bütün şehirlerimizden kablo hurdası alımı yapmakta ve olabilecek en yüksek fiyatları sizlere sağlamaktadır.

Her nevi hurda kablo alımı konusunda en güvenilir hurdacılardan olan firmamız, bütün kablo hurdası türleri için farklı fiyatlar belirlemiştir. Belirlenen bu hurda kablo güncel fiyatları üzerinden alım yapan firmamız, ödemeyi de nakit bir şekilde almaktadır. Yiğitsan Metal;

 • Olabilecek en yüksek fiyattan hurda karışık kablo alımı,
 • Türkiye’nin her yerinden hurda antigron kablo alımı,
 • Güncel hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu fiyatları ile kablo hurdası alımı,
 • Yüksek tonajlı hurda yer altı enerji kablosu alımı,
 • Nakit ödemeyle TTR hurda kablo alımı,
 • Toplu hurda fare yemez kablo alımı,
 • Güncel ve yüksek fiyatlardan çelik zırh hurda kablo alımı,

Hizmetlerine sahiptir. Bu bağlamda yüksek fiyattan hurda kablo alımları için bizi tercih etmeniz, size ciddi avantajlar sağlayabileceği gibi sizleri en yüksek kazanca da ulaştırmaktadır.

Yiğitsan Metal Alanında Uzman Hurda Alım Firması

Firmamız, hizmet verilen bütün bölgelerde herkesin ilk tercihi olmaktadır. Bu duruma etki eden faktörler ise yüksek hurda fiyatları ve güler yüzlü hizmet anlayışıdır. Yiğitsan Metal, her zaman odağına müşteri memnuniyetini koymaktadır. Bundan dolayı gün geçtikçe müşterilerine yeni avantajlar ve hizmetler sağlayan firmamız, fiyat konusundaki çizgisini ise asla bozmamaktadır.

Güncel hurda kg fiyatları konusunda özellikle güvenilen bir firma olarak hizmet hayatını sürdüren Yiğitsan Metal, fiyat güncellemelerinde dâhi yüksek fiyatlarından vazgeçmemektedir. Her daim yüksek fiyatlara sahip olan firmamız, hizmet hayatı boyunca yüksek kg ve tonaj fiyatları ile alım yapmayı sürdürmekte kararlıdır. Memnuniyetini düşünen ve yüksek hurda alım fiyatları ile satış yapmak isteyenlerin tercih ettiği hurdacı bellidir. Yiğitsan Metal, hurda alımı konusunda her türlü desteği sizlere vermekte ve satış kazancınızı arttırmak için elinden geleni yapmaktadır.

Ayrıca firmamız ithal hurda fiyatları konusunda da güncel fiyatlardan hizmet vermektedir.