Çatalca Hurdacı ile iletişime geçerek tüm hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Ev ya da işyerlerinde atıl durarak depoya kaldırılmış tüm malzemeleri hurda malzeme olarak değerlendirebiliriz. Söz konusu malzemeler kullanılmadığı sürece hem bir işe yaramaz hem de depolarda yok yere yer işgal eder.

Günümüzde geri dönüşüm konusunda yeterli bilinçlenmenin sağlanmadığı aşikârdır. Fakat geçmişe baktığımızda kat edilen mesafenin az olmadığını da söylemek gerekir. Bu anlamda insanlar depolarında atıl olarak duran malzemeleri satarak geri dönüşüme kazandırmak isterler.  Yapılan faaliyette amaç, para kazanmanın yanı sıra ülke ekonomisine de katkı sağlamaktır. Çatalca Hurdacı firması olarak hurda alımı konusunda müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz.

Çatalca Hurdacı Firmaları

Çatalca Hurdacı firmaları arasında profesyonel hizmet veren firma sayısı çok değildir. Bu kapsamda sektör içerisinde kendini kanıtlamış olan firmamız profesyonel nitelikli hizmet veren nadir işletmeler arasındadır. Sektör içerisinde hurda satışı yapacağınız zaman firmamızı tercih ederek çok önemli avantajlar elde edebilirsiniz.

  • Profesyonel nitelikli bir hurdası firması ile çalışmış olursunuz.
  • Web sitemizdeki irtibat numaralarından 7/24 bize ulaşarak istediğiniz zaman hurda malzemelerin satışını yapabilirsiniz.
  • Her türlü hurda malzemenin alışını yapan uzman bir ekip ile hurda malzemeleriniz niteliklerine uygun geri dönüşüm tesislerine teslim edilir.

Çatalca Hurda Çeşitleri

Dünya nüfusunun artması ve kullanılan malzemelerin de bu nedenle sürekli artması neticesinde hurda malzemeler de çeşitlenmiştir. Çatalca Hurdacı firması olarak günümüz koşullarında mevcut olan tüm hurda malzemelerin geri alımını yapma imkân ve kabiliyetine sahibiz. İstanbul hurdacı firmaları arasında en fazla hurda alımı yapan firmalar arasında olduğumuzu iddia ediyoruz. Firmamız bünyesinde alımını yaptığımız hurda malzemeleri aşağıdaki şekilde sınıflandırabilirsiniz.

Demir Hurda Malzemeler

İnsanların genel olarak hurda malzeme olarak sınıflandırdığı malzemeler arasında demir hurdalar gelir. Demir malzemeler birçok sektör tarafından yaygın olarak kullanılan ürünler arasındadır. Bu nedenle tonajlı olarak en fazla alımı yapılan hurda malzemeler arasında demir hurdaları sayabiliriz.

Alüminyum Hurda Malzemeler

Alüminyum malzemeler daha çok profil, elektrik, gemi ve uçak sektöründe kullanılan ürünlerdir. Bu kapsamda alüminyum hurda olarak değerlendirilen malzemeler de değerli hurda sınıfındadır. Çatalca Hurdacı olarak her türlü alüminyum hurda malzemelerin de alımını yapıyoruz.

Kurşun Hurda Malzemeler

Kurşun malzemeler, birçok sektör alanında kendine yer bulan ürünlerdir. Bu nedenle söz konusu malzemenin hurda sınıfında değerlendirilen ürünleri de pahalı hurda malzemeler arasındadır. Söz konusu malzemeleri güvenli şekilde kullanıcıdan alan Çatalca Hurdacı, ekonomiye fayda sağlayacak şekilde malzemenin geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Bakır Hurda Malzemeler

Bakır hurdalar, sektör içerisinde özel bir yere sahip hurda çeşitleri arasındadır. Oldukça pahalı olan bakır hurda malzemeleriniz değerinde satın alınarak en etkili yöntemler ile tekrar kullanıma kazandırılır.

Çinko Hurda Malzemeler

Çinko hurdalar da tıpkı bakır hurdalar gibi sektör içerisinde özel bir yere sahip hurda çeşitleri arasındadır. Söz konusu malzemelerin kullanım alanı kısıtlıdır. Bu nedenle söz konusu malzemeler değerli sınıfında yer alan hurda malzemeler arasındadır. Firmamızı tercih ederek çinko hurdalarınızı profesyonel bir ekibe emanet edebilirsiniz.

Kablo Hurda Malzemeler

Kablo hurdalar, sektör içerisinde en fazla bulunan hurda çeşitleri arasındadır. Kullanılan her türlü elektronik eşyadan arta kalan kablo hurdalar Çatalca Hurdacı firması tarafından alınarak tekrar kullanıma kazandırılabilir.

Her türlü hurda malzemelerin güvenli ve etkin şekilde alımını yapan Çatalca Hurdacı firmasını tercih ederek doğru firma ile çalışabilirsiniz. Hurda malzemeleriniz adresinizden alınarak tekrar kullanım sektörüne kazandırılır. Siz de hurda malzemelerinizi satarak hem para kazanabilir, hem de ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara