İlimizde faaliyetlerde bulunan çok sayıda Zonguldak hurdacı firması yer almaktadır. Yiğitsan Metal de bu firmalardan birisi olarak uzun yıllardan bu yana profesyonel bir hurdacılık hizmeti vermektedir. Firmamızı diğer hurdacı firmalarından ayıran birtakım özelliklerimiz bulunmaktadır. Hurdacılık alanında öncü firma olmamızı sağlayan bu özelliklerimizi 4 ana başlıkta şöyle toplayabiliriz:

 • Yüksek tonajlı alma,
 • Yüksek fiyatlı ödeme,
 • Adresten alma,
 • Yerinde ödeme.

Yukarıda bahsi geçen temel özelliklerimiz bizi Zonguldak hurdacılar arasında öne çıkararak en çok tercih edilen hurdacı olmamızı sağlamaktadır. Bu özelliklerin yanı sıra kaliteli ve güvenilir hurdacılık hizmeti vermek adına sektörün ve çağın gereksinimleri yakından takip ederek yerine getirmeye gayret etmekteyiz. Bu minvalde personellerimiz profesyonel hurdacılık için gerekli olan eğitim ve belgeleri alarak kendilerini sürekli geliştirmektedir. Adresinizden hurdalarınızı aldığımız araçlarımız da teknolojik açıdan hurdacılık faaliyetleri için sürekli yenilenmektedir. Böylece Zonguldak hurdacı piyasasında müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkararak en çok tercih edilen hurdacı firması olmayı başarmaktayız.

Firma olarak Zonguldak hurdacı piyasasında yüksek tonajlı olmak kaydıyla her türlü hurda malzemeleri adresten almaktayız. Sürekli artan tüketim hızı karşısında hammadde talebinin karşılanması amacıyla hurdaların büyük bir yeri bulunmaktadır. Artan tüketim karşısında hammaddelerin karşılanması noktasında hurda malzemeler geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir. Böylece hammadde ihtiyacının karşılanması hususunda geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilen malzemeler ciddi boyutlarda katkı sağlamaktadır.

Son yıllarda hurda malzemelerin önemi giderek artan bir konumda seyretmektedir. Geri dönüşümle yenden kullanıma sunulan hurdalar, artık çöp olarak görülmeyerek kıymeti anlaşılmaya başladı. Bu sayede hurdacılık konusunda dünya genelinde bir bilinçlenme ve farkındalık oluşmaya başladı. Son yıllarda gelinen nokta itibariyle hurdaların artık geri dönüşüme kazandırılarak hem sahiplerine karşı maddi kazanç sağladığı hem de ülke ekonomisine, çevreye, enerji tüketimine, istihdama ve daha pek çok önemli hususa ciddi katkılar sağladığı bir yere gelmiş bulunmaktayız. Biz de Zonguldak hurdacı olarak üzerimize düşen hususlarda gayretle ve özveriyle çalışarak tüm hurdaların geri dönüşüme kazandırılmasına yardımcı olmaktayız.

Zonguldak Hurda Alan Yerler

Firmamız Zonguldak hurda alan yerler arasında gerekli belgeler ve yetkinliklere sahip olarak yıllardır hizmetlerini sürdürmektedir. İlgili prosedürler ve yasal yükümlülükler çerçevesinde Zonguldak adresten hurda alımı yapmaya devam etmekteyiz. Alanında profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız teknolojik ekipmanlarla birlikte her türlü hurdalarınızı kısa sürede adresinizden alarak geri dönüşüm süreçlerine kazandırmaktadır.

Zonguldak hurda alan yerler arasında en yüksek fiyatlarla alım yapan lider firma konumunda olduğumuzu söyleyebiliriz. Firmamıza vereceğiniz yüksek tonajlı hurdalarınızın miktarı arttıkça kazancınızı daha da artıracak birim fiyatlarla alım yaptığımızı belirtmekte fayda var. Tarafımıza ileteceğiniz adresinize ulaşarak yerinden alım ve yerinde ödeme yaparak kısa sürede Zonguldak hurda alım sürecini nihayete erdirmekteyiz.

Zonguldak Yerinden Hurda Alımı

Firmamızın yapmış olduğu en önemli işlerin başında yüklü miktardaki hurdalar için Zonguldak yerinden hurda alımı işi gelmektedir. İnşaat yıkım, fabrika söküm, yangın merdiveni ve kazan dairesi gibi hurdaların yanı sıra sanayi bölgelerindeki hurdalar hem ağırlık olarak fazla olmakta hem de hacim olarak fazla yer kaplamaktadır. Tam da bu noktada devreye giren firmamız Zonguldak adresten hurda alımı işini yaparak hem malzemeleri geri dönüşüme kazandırmakta hem de hurda sahiplerine hurdalarının alımı konusunda yardımcı olmaktadır.

Firmamız Zonguldak en yakın hurdacı olarak aşağıdaki hurda türleri için yüksek tonajlı olarak yerinden almaktadır:

 • Hurda bakır,
 • Hurda demir,
 • Huda alüminyum,
 • Hurda çinko,
 • Hurda plastik,
 • Hurda kablo,
 • Hurda çelik,
 • Hurda nikel,
 • Hurda sarı,
 • Hurda paslanmaz,
 • Hurda akü,
 • Hurda kurşun,
 • Hurda kalay,
 • Hurda krom başta olmak üzere tüm hurda çeşitleri için yerinden alım yapmaktayız.

Zonguldak Hurdacı Telefonu

Firmamızın çağrı merkezi Zonguldak hurdacı telefonu hattı üzerinden hizmet vermektedir. Gün içerisinde yoğun bir şekilde sizlerden gelen çağrıları cevaplayarak yardımcı olmaktadır. En çok çalışma şeklimiz ve hurda fiyatları ne kadar tarzında sorularla karşılaşmaktayız. Bunların yanı sıra Zonguldak hurdacı telefonu numarası ile tarafımıza ulaşarak tüm hurdalarınız için adresten alınmalarını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir hurdacılık hizmetlerinden birisi de sağlam bir çağrı merkezinin olmasıyla gerçekleşebilir. Son yıllarda giderek önemi artan hurdacılık sektörü ile ilgili halen birçok noktada çoğu kimse yeteri kadar bilgiye sahip değil. Bu nedenle Zonguldak hurdacı telefonu hattımızda sektöre hâkim çalışanlarımız vasıtasıyla gelen aramalardaki soruları itinayla cevaplayarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Zonguldak Hurdacı Firmaları

Söz konusu hurdalarınızı vermek için hizmet alabileceğiniz çok sayıda Zonguldak hurdacı firmaları bulunmaktadır. Fakat yüksek tonajlı ve adresten alım yapabilen ender firmalar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra yüksek fiyatlı ödeme ve yerinde ödeme şeklinde çalışan öncü firma olarak karşınıza Yiğitsan Metal çıkmaktadır. Firmamız il genelinde faaliyetlerde bulunan hurdacı firmaları arasından en çok kazandıran hurdacı firması olarak kesintisiz hizmet vermektedir.

Zonguldak Hurda Fiyatları

İlimizde faaliyetlerde bulunan hurdacı firmalarına baktığımızda hemen hepsinde Zonguldak hurda fiyatları birbirine yakın seviyelerde seyretmektedir. Bunlardan farklı olarak yüksek fiyatla alım yapan Yiğitsan Metal, özellikle yüksek tonajlı alımlarda daha fazla ödeme yaparak hurda sahiplerini memnun etmektedir.

Zonguldak hurda fiyatları 2022 güncel listemiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Sürekli yenilenen hurda fiyatları için hem borsayı hem de piyasayı yakından takip eden ekiplerimiz gerekli durumlarda anında müdahale ederek fiyatları güncellemektedir. Böylece siz kıymetli müşterilerimizin mağduriyet yaşamadan hurdalarını değerlendirmelerine yardımcı olmaktadır.

Zonguldak Güncel Hurda Fiyatları

Hurdacılık camiasında tecrübeli isimlerde oluşan ekiplerimiz, Zonguldak güncel hurda fiyatları ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Dönem dönem hareketlenen hurdacı piyasasındaki gelişmeleri takip ederek sürekli hurda alım fiyatlarımızı güncellemekteyiz. Bu sayede Zonguldak hurdacı piyasasında müşterilerimizi mağdur etmeden en yüksek fiyatlarda alım yapmaktayız.

Zonguldak Her Türlü Hurda Alımı

Gündelik hayatta hemen her alanda muhtelif hurdalar çıkabildiği için firma olarak Zonguldak her türlü hurda alımı yapmaktayız. İnşaat yıkım, fabrika söküm, yangın merdivenleri, enerji hatları, ağır sanayi atıkları gibi hemen her türdeki hurdalar için yerinden alım yapmaktayız. Ödemesini de yine yerinde yaparak kısa sürede hurda alımı sürecini tamamlamaktayız.

Zonguldak her türlü hurda alımı yapacak şekilde çalışabilen hurdacı firması sayısı oldukça azdır. Firmamız bu konuda il genelinde araçlarımızın girebildiği her noktaya ulaşarak tüm hurdaların alınmasını sağlayabilmektedir. Kendi araçlarımız ve hurdacı personellerimiz vasıtasıyla tüm süreci kısa sürede tamamlayarak söz konusu hurdaların geri dönüşüme kazandırılmasına vesile olmaktayız.

Zonguldak Hurda Demir Fiyatları Güncel

İlimizde faaliyet gösteren hurdacı firmalarını araştırdığınızda Zonguldak hurda demir fiyatları güncel listesi oluşturarak hemen hepsinde aynı fiyatlar olduğunu göreceksiniz. Yiğitsan Metal ise piyasa değerlerini üstünde fiyatlarda her türlü hurda alımında olduğu gibi demir hurda çeşitleri için de alım yapmaktadır. Firmamıza elinizde yüklü oranlarda bulunan DKP hurda demir, teneke hurda demir, toplama hurda demir, ekstra hurda demir, bonus hurda demir, talaş hurda demir, inşaat yıkın hurda demir, kazan dairesi hurda demir, yangın merdiveni hurda demir, tufal hurda demir ve fabrika söküm hurda demir gibi hurdalarınızı vererek en yüksek fiyatlardan paraya dönüştürebilirsiniz. Zonguldak hurdacı olarak gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilirsiniz.

Firmamızı arayarak hurda demir kilosu ne kadar diyerek sorabilirsiniz. Çağrı merkezinde sizlerin sorularını cevaplayan uzman arkadaşlarımız yer alarak her türlü sorularınıza özenle cevap vermektedir. Zonguldak hurda demir kilosu en yüksek fiyatlardan olacak şekilde adresinizdeki tüm demir hurdalarınızın alınmasını sağlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel hurdacı ekibimiz adresinize kısa sürede gelerek tüm hurda demirlerinizin alınmasını ivedilikle gerçekleştirecektir.

Zonguldak Hurda Alüminyum Kilo Fiyatı Ne Kadar

Hurdalar arasında maddi olarak getirisi en fazla olan hurdalardan birisi de alüminyum hurdalar olmaktadır. Bu nedenle sahip olduğunuz yüklü miktardaki hurda alüminyumlar için Zonguldak hurda alüminyum kilo fiyatı ne kadar diye araştırdığınızda karşınıza Yiğitsan Metal çıkacaktır. Firmamız piyasadan daha iyi fiyatlarla sahip olduğunuz tüm alüminyum hurdalarını kısa sürede adresinizden almaktadır. Zonguldak hurda alüminyum alanlar arasında en karlı ve güvenilir firma ile çalışmak için bir telefonunuz yetecektir.

Alüminyum malzeme, hemen her sektörde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Esnek ve de dayanıklı yapısı sayesinde sürekli hammadde olarak talep gören malzeme olduğu için talebin karşılanması noktasında hurdaların geri dönüşüme kazandırılması büyük önem arz etmektedir. Bu noktada Zonguldak hurda alüminyum ton fiyatı en yüksek seviyeden olacak şekilde ilgili hurdaları alarak yeniden kullanıma kazandırılması noktasında üzerimize düşeni yapmaktayız. Sizin de elinizde radyatör hurda alüminyum, tel hurda alüminyum, talaş hurda alüminyum, piston hurda alüminyum, araiş hurda alüminyum, tas tabak hurda alüminyum, jant hurda alüminyum, profil hurda alüminyum, ofset matbaa hurda alüminyum gibi hurda alüminyum çeşitleri varsa bizi arayarak kısa sürede adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Hurda Bakır Kilosu Kaç Lira

Çağrı merkezimize gelen aramaların bir kısmı Zonguldak hurda bakır kilosu kaç lira diye merak edilen soru ile ilgili olmaktadır. Zonguldak hurda bakır alımı konusunda en yüksek fiyatla alım firmamız tarafından yapılmaktadır. En değerli hurdalardan birisi olan bakır için aktif bir şekilde alım yapmaktayız. Böylece hammadde ihtiyacının karşılanması noktasında gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Aynı zamanda geri dönüşüme kazandırılan hurda bakırlar sayesinde ülke ekonomisine, çevreye ve doğaya, enerji korunumuna ve daha pek çok alanda olumlu katkılar söz konusu olmaktadır. Zonguldak hurdacı olarak hurda bakır kilosu Zonguldak için en yüksek orandan alım yapmaya devam ediyoruz.

İl genelinde Zonguldak hurda bakır alan en yakın hurdacı firması olarak adresinizdeki her türlü hurda bakır çeşitleri için yüksek fiyatla alım yapmaktayız. Özellikle TTR kırma hurda bakır, soyma hurda bakır, % 98 külçe hurda bakır, çubuk hurda bakır, boru hurda bakır, sac hurda bakır gibi tüm hurda bakırlarınızı yüksek tonajlı olacak şekilde adresinizden almaktayız.

Zonguldak Hurda Çinko Ton Fiyatı

Firmamızda Zonguldak hurda çinko ton fiyatı piyasadaki ücretlendirmelerden daha üst seviyelerde belirlenmiş bulunmaktadır. Külçe hurda çinko, levha hurda çinko, çatı hurda çinko, oluk hurdaçinko, kaplama hurda çinko gibi her türlü hurda çinko çeşitleri tarafımızca en iyi fiyatlarla alınmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan ekiplerimiz profesyonel olarak yer aldıkları hurdacılık sektöründe alanında en iyi Zonguldak yerinden hurda çinko alımı yapan ekip olarak bilinmektedir. Böylece siz değerli müşterilerimize güvenilir ve sağlıklı bir hurda alım satım deneyimi sunabilmekteyiz.

Zonguldak Hurda Paslanmaz Alımı Yapan Hurdacı Firması

Yiğitsan Metal sizlere en yakın mesafede yer alan Zonguldak hurda paslanmaz alımı yapan hurdacı firması olarak hizmet vermektedir. Uzun yıllardan bu yana yer aldığımız hurdacılık sektöründe en çok alımını yaptığımız hurda türlerinden birisi de hurda paslanmaz çeşitleri olmaktadır. Bu tür malzemelerkaplama sanayiinde sıkça kullanılmaktadır. Gerek mukavemeti artırma gerekse hoş görünüm açısından oldukça önemli malzemelerdir. Bu nedenle sürekli artan hammadde ihtiyacı konusunda Zonguldak hurdacı olarak yüklü miktarda paslanmaz hurda alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Firmamız elinizde bulunan 201 ve 202 krom hurda paslanmaz, 304 ve 316 krom hurda paslanmaz, 430 krom hurda paslanmaz ve talaş hurda paslanmaz gibi tüm hurda paslanmaz çeşitleri için yüksek tonajlı olarak adresinizden almaktadır. Gün içerisinde çağrı merkezimizi arayarak bırakacağınız adresinizden tamamının alınmasını sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Hurda Kablo Güncel Fiyatları

Firmamız tarafından uygulamaya konulan Zonguldak hurda kablo güncel fiyatları siz kıymetli müşterilerimizin daima daha fazla kazanması üzerine oluşturulmaktadır. Hurda kablolar hem içeriğindeki metal hurda türü hem de dış kısmındaki plastik aksamı ile oldukça önemli bir konuma sahiptir. Zonguldak hurda kablo alan hurdacılar arasında en yüksek tonajlı olarak firmamızca alınan bu hurdaların geri dönüşüme hızlıca kazandırılması sağlanmaktadır.

TTR hurda kablo, karışık hurda kablo, yer altı enerji hurda kablo, çelik zırh hurda kablo, antigron hurda kablo, fare yemez hurda kablo, iç tesisat tek damarlı kalın hurda kablo gibi her türlü hurda kablo çeşitleri için bizimle çalışabilirsiniz. Profesyonel hurdacı çalışanlarımız adresinize hızlıca varıp tüm hurdalarınızın alınması sürecini kısa sürede tamamlayacaktır.

Zonguldak Hurda Sarı Alan Yerler

Bakır ve çinkonun alaşımından elde edilen pirinç, bir diğer adıyla da sarı olarak bilinmektedir. Birçok sektörün aranan hammaddelerinden birisi olduğu için kıymetli hurdalardan birisi olarak görülmektedir. Firmamız Zonguldak hurda sarı alan yerler arasında en çok kazandıran hurdacı firması olmaktadır. İçeriğindeki bakır oranına göre işlenebilirliği ve dövülebilirliği değişmekle beraber genelde kolay olmaktadır. Bu nedenle yüksek bakır oranı içeren sarı, birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Firmamız Zonguldak hurda sarı fiyatları için daima en iyi birim fiyatlardan alım yapmaktadır. Araiş ms-64 hurda sarı, araiş ms-70 hurda sarı, su saati hurda sarı, radyatör hurda sarı, fosfor bronz araiş hurda sarı, çubuk ucu parça hurda sarı gibi her türlü hurda sarı çeşitleri için alım yapmaktayız. Sizler de bu tür hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak ve aynı zamanda para kazanmak isterseniz bizi aramanız yeterli olacaktır.

Zonguldak Hurda Kurşun Alımı Yapan Yerler

İlimiz genelinde Zonguldak hurda kurşun alımı yapan yerler bulmak biraz zor olmaktadır. Birçok firma en çok çıkan hurda türleri için alım yapmaktadır. Yiğitsan Metal ise hurda kurşun çeşitleri gibi birçok hurda türleri için adresten alım yapmaktadır. Levha hurda kurşun, çatı söküm hurda kurşun gibi tüm kurşun hurdaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gün içerisinde Zonguldak hurda kurşun kilosu güncel fiyat bilgisi için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardan bu güne yer aldığımız Zonguldak hurdacılar sektöründe kaliteli ve güvenilir hurdacılık hizmetimizle tanışmadan karar vermeyin.

Zonguldak Hurda Nikel Alımı

Ev aletleri, uçak ve tren yapımı gibi oldukça geniş bir alanda nikel kullanımına rastlamaktayız. Her geçen gün artan hammadde ihtiyacının karşılanması noktasında yetersiz kalan nikel üretimi için Zonguldak hurda nikel alımı yapan firmamız devreye girmektedir. İl genelinde adresten hurda nikel alımı yapan firmamız, bu malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması noktasında aktif rol almaktadır.

Şablon hurda nikel, anot hurda nikel, çapak hurda nikel ve anot hurda nikel gibi tüm nikel hurda çeşitleri için yerinden alım yapmaktayız. Profesyonel hurdacı çalışanlarımız ve teknolojik araçlarımızla il genelindeki herhangi bir noktadan tüm nikel hurdalarınızın alımını gerçekleştirmekteyiz. Üstelik piyasadan daha fazla ödeme yaparak kazancınızın artmasını sağlamaktayız. Yerinden alım, yüksek tonajlı alım, yüksek fiyatlı alım ve yerinde ödeme özelliklerimiz ile bizi diğer Zonguldak hurdacılar arasından kolaylıkla ayırt edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Hemen Ara