Tuzla hurdacı bölgesi, sanayi bölgesi açısından İstanbul’un en gelişmiş bölgeleri arasındadır. Bu özellik, hurda alım firmalarının da Tuzla bölgesine yoğunlaşmasına destek olmuştur. Tuzla bölgesinde hurda alımı yapan firmalar arasında hizmetleriyle öne çıkan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar, kalitesini ve tecrübesini kanıtlamış olan firmalardır. Yiğitsan Metal de bu firmalar arasındadır. Tuzla hurdacı firmamız, bölge içerisinde anında hurda alımı yaparak hızlı hurda alımına öncülük etmektedir. Böylelikle geri dönüşümün gelişimine de ciddi katkılar sunulmaktadır. Tuzla geri dönüşüm firmaları arasında belirlenen fiyatlar yüksek olabileceği gibi düşük seviyede de olabilmektedir. Yiğitsan Metal gibi yüksek fiyattan hurda alımı yapan firmaları tercih etmeniz önceliğiniz olmalıdır. Tuzla içerisinde her yerden hurda alımı yapan Yiğitsan Metal, her hurda için sizlere yüksek fiyat sunabilmektedir.   

Tuzla Hurda Sarı Alımı Yapan Firma  

sarı hurda kilosu ne kadar” sorusu Yiğitsan Metal firmamıza sıkça sorulmaktadır. Firmamız, her hurda sarı türü için farklı fiyatlar belirlemiştir. Bu fiyatlar, diğer Tuzla hurdacı firmalarının belirlediği fiyatlardan daha yüksektir. Örneğin firmamız tarafından belirlenen sarı talaş fiyatı, Tuzla’da bulabileceğiniz en yüksek fiyattır. Bundan dolayı Tuzla hurda sarı talaş alımı için herkesin tercihi Yiğitsan Metal olmaktadır. Tuzla alınan hurda sarı türleri 

  • Hurda fosfor bronz araiş, 
  • Sarı hurda radyatör,  
  • Hurda su saati, 
  • Sarı hurda kırkambar vana musluk,  
  • Sarı hurda MS-58 çubuk talaşı,  
  • Sarı hurda çubuk ucu parça,  
  • Sarı hurda araiş MS-64 
  • Sarı hurda araiş MS-70 

Türlerinden oluşmaktadır. Sarı hurda fiyatları olarak da en yüksek fiyatlar tarafınıza iletilmektedir. Hurda sarı kg fiyatları ve hurda sarı tonaj fiyatları hakkında merak ettiğiniz konular tarafımıza iletilmelidir. Sektörün en deneyimli firmalarından olan Yiğitsan Metal, fiyatlar hakkında sizlere en net bilgiyi iletmektedir.  

Tuzla Yüksek Fiyattan Hurda Alan Hurdacılar  

Hurda demirin kilosu kaç tl gibi sorular her türlü hurda için geçerlidir. Bütün hurda türlerinin kg fiyatları firmamıza sorulmaktadır. Firmamızın bu konuya cevabı ise, Yiğitsan Metal’in yüksek fiyattan hurda alımı yaptığıdır. Bu avantajımız bütün hurdalar için geçerlidir. Diğer Tuzla hurdacı firmalarında böylesine bir fiyat avantajı bulunmamaktadır. Zaten yüksek fiyattan hurda satışı amacı güdenlerin tercihi de Yiğitsan Metal olmuştur. Hurda kilo fiyatları için kalite standartları önemlidir.

Kalite standartlarına göre üst kaliteden olan hurdalar her zaman daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Bu durum hurda ton fiyatları için de geçerlidir. Kaliteli olan hurdaların tonaj fiyatları, firmamızda daha yüksek seviyededir. Firmamız, hurda satışından daha yüksek gelir elde etmek isteyenlere tonajlı hurda satışı işlemini önermektedir. Firmamızın avantajlarıyla birlikte Tuzla tonajlı hurda alımları genelinde yüksek fiyat almanız daha muhtemeldir.  

Yiğitsan Metal Tuzla En Yakın Hurdacı Firması  

Hızlı hurda alımı ile bilinen Yiğitsan Metal, size en yakın hurdacı firmasıdır. Bu özelliğimiz hizmet verdiğimiz diğer bölgeler için de geçerlidir. Her yerde en yakın hurda alım firması, Yiğitsan Metal olmaktadır. Tuzla, hurda alımlarının yoğun olduğu bir bölgedir. Her Tuzla hurdacı firması, bu bölge içerisinde hızlı olmak durumundadır. Hurdalarını hızlı bir şekilde satmak ve ödemeyi hemen almak isteyenler Yiğitsan Metal’i tercih etmelidir. 

Tuzla en yakın hurdacı firması olarak bilinen hurdacılar mevcuttur. Bu hurdacılar ise kalite bakımından birbirinden farklıdır. Şüphesiz hizmet verilen bölgeler içerisinde en iyi hurdacı firması Yiğitsan Metal olmaktadır. Bu durum elbette bir rastlantı değildir. Uzun senelerden beri Tuzla hurda alımı yapan firmamız, her geçen gün kendini geliştirmiş ve sektörün öncülerinden olmuştur.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara