Şişli hurdacı olarak hizmet hayatına devam eden firmamız, Şişli’nin hemen her yerinde aktif bir şekilde hurda alımları yapmaktadır. Şişli, İstanbul’un en yoğun hurda alım merkezlerinden biridir. Firmamız, burada tonajlı alımlar da dâhil olmak üzere her türden hurdanın alımını yapabilmektedir.  

Şişli hurda alan firmalar; alımı yapılan hurdalar, hurda alımlarında sunulan fiyatlar, firma bünyesinde bulunan avantajlar ve hizmetler ve hurda alım bölgeleri olarak farklılık göstermektedir. Yiğitsan Metal, hurda alımında sizlere yüksek fiyat sunduğu gibi İstanbul’un her yerinden de hurda alımı yapmaktadır.  

Firmamız tarafından yapılan hurda alımları, gün içerisinde titizlikle sonuçlandırılmaktadır. Şişli tonajlı hurda alımı ve düşük miktardaki hurda alımları çok seri bir şekilde yapılmaktadır. Bu durumda Şişli hızlı hurda alımı avantajımızın zaman kaybetmenizi önlediği görülmektedir.  

Şişli Hurda Demir Kaç TL?  

Şişli hurda demir kaç lira?” sıkça karşılaştığımız bir sorudur. Öncelikle belirtilmelidir ki bütün hurda türlerinin kendine göre fiyatları bulunmaktadır. Bunun yanında Şişli hurdacı olarak alımını yaptığımız farklı hurda demir türleri de mevcuttur. Bu hurda demir türleri, birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Firmamız;  

  • Şişli DKP hurda demir alımı, 
  • Şişli bonus hurda demir alımı,  
  • Şişli ekstra hurda demir alımı,  
  • Şişli 1. sınıf hurda demir alımı,  
  • Şişli demir talaşı hurdası alımı,  
  • Şişli toplama hurda alımı,  
  • Şişli inşaat yıkım hurdası alımı,  
  • Şişli pik demir talaşı hurdası alımı,  

Yapabilen bir Şişli hurdacı firmasıdır. Hurda demir kilo fiyatı da firmamızda yüksek seviyelerdedir. Bunun nedeni ise firmamızın müşteri memnuniyetine verdiği önemdir. Şişli hurda demir kg fiyatı, yalnızca firmamızda yüksek fiyata sahiptir. Hızlı hurda alım hizmeti ve yüksek fiyat isteyenler Yiğitsan Metal’e danışmalıdır.  

Şişli Hurda Bakır Kilo Fiyatı  

Hurda bakır kilogram fiyatı, diğer hurda türlerine göre daha yüksektir. Çünkü hurda bakır, piyasadaki en değerli hurda türleri arasındadır. Genel anlamda piyasada alımı yapılan en önemli hurda bakır türü, soyma bakır hurdası türüdür. Şişli soyma bakır hurdası alımı da firmamızda son derece yaygındır. Şişli hurda bakır kilo fiyatı; soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, %98 külçe bakır, TTR kırma bakır hurdası, bakır talaş hurdası türleri için yüksek seviyelerdedir. Yüksek fiyattan hurda bakır alımı işlemi için tercih edebileceğiniz tek firma da Yiğitsan Metal’dir. Firmamız, adresinizden hızlı bir hurda alım hizmeti gerçekleştirmekte ve hurda bakır satışı için ödemelerinizi de anında yapmaktadır.  

 Şişli Yüksek Fiyattan Alınan Hurda Türleri  

Şişli hurdacı firmalarının aldığı hurdalar farklılık göstermektedir. Bütün hurda türlerinin alımını yapabilen hurdacılar oldukça az sayıdadır. Yiğitsan Metal firmamız da bu hurdacılardan biri olarak bilinmektedir. Şişli hurda kg fiyatları da bütün türler için yüksektir. Bu durumda en çok tercih edilen Şişli hurdacı firması da Yiğitsan Metal olmuştur.  

Yüksek fiyattan hurda alımı yapmamızın herhangi bir sınırı yoktur. Yiğitsan Metal; hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda plastik, hurda krom, hurda kablo, hurda kurşun, hurda nikel, hurda akü, hurda çinko türlerini sorunsuz bir şekilde yüksek fiyattan alabilmektedir.  

Şişli’nin her mahallesine hurda alım hizmetimiz bulunmaktadır. Şişli’nin herhangi bir yerinden firmamızı tercih etmeniz hâlinde Yiğitsan Metal’in eşsiz avantajlarından yararlanabilmeniz mümkündür. Şişli hurdacı firmamız, hurda alım bölgesi ayrımı yapmadığı gibi hurda alımında tonaj ayrımı da yapmamaktadır. Böylelikle olabilecek en yüksek tonaja kadar hurda alımlarımız mümkündür. Şişli yüksek tonajlı hurda alımı işlerinde de fiyat avantajımız bulunmaktadır.   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara