Elinizdeki tüm hurda çeşitlerini yüksek fiyatla satmak istiyorsanız Sarıyer Hurdacı ile aradığınızı bulabilirsiniz. Firma olarak ev ya da işyerinizin deposunda yer işgal eden tüm hurda ekipmanlarını yüksek fiyattan alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Geri dönüşümün ne kadar önemli bir iş olduğu günümüz dünyasının yadsınamaz gerçekleri arasındadır. Söz konusu faaliyet, işletmelerin hammadde maliyetini düşürdüğü gibi ülke ekonomisine çok faydalıdır.

Sektör içerisinde yüzlerce hurdacı firmasının bulunduğu bilinen bir gerçektir. Sokağa çıktığınız zaman dahi yanınızdan geçen birkaç tane hurda aracını görebilirsiniz. Sektörün bu denli büyümesinden ve kamu otoritesinin bu kapsamdaki bilinçlendirme çalışmalarından kaynaklı olarak geri dönüşümün önemi insanlar tarafından da kabul edilmiştir. Hal böyle olunca insanlar hurda malzemeleri satmaya odaklanmıştır.

Sarıyer Hurdacı Firması

Hurdacı firmalarının günden güne sayılarının artması ile birlikte firmalar arasındaki rekabet de artmıştır. Söz konusu rekabet konularının başında hurda malzeme için teklif edilen fiyat gelmektedir. Firmamız her türlü hurda malzemeye en yüksek fiyattan teklif veren firmalar arasındadır. Bu alandaki başarısı ile sektörde ön plana çıkmayı başarmıştır.

İnsanlar ellerinde bulunan malzemeleri yüksek fiyattan satmak isterler. İnsanoğlunun doğasında, “ne kadar gelir elde edersem o kadar iyi” anlayışı vardır. Bu kapsamda insanlar Sarıyer Hurdacı firmasını tercih ederek aradığı tatmini yaşamaktadır.

Firmamızdan telefonla fiyat teklifi alabileceğiniz gibi hurda alım işlemi esnasında da teklif verilmesini sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz hassas şekilde tartma işlemini gerçekleştirdikten sonra toplam fiyatı hesap ederler. Yapılan hesaplamanın tamamlanmasından sonra hurda malzemenin bedeli tarafınıza ödenir ve hurda çeşitleri aracımıza yüklenir. Bu aşamadan sonra geri dönüşüm işlemi devreye girmektedir. Alınan malzemeler geri dönüşüm tesislerine gönderilerek geri dönüşüm işlemi tamamlanır. Bu sayede işletmelerin ihtiyaç duyduğu hammadde kaynaklarına önemli katkı sağlanmış olur.

Sarıyer Hurda Alımı

Hurda alımı, son derece hassas, güvenilir firmalar tarafından yapılması gereken bir iştir. Piyasadaki hurdacı firma sayısının artması ile birlikte güvenilir firma bulmak da zorlaşmıştır. Acemi nitelikte bu işi yapan firmaların birçoğu taşeron görevi görmektedir. Yani hurda malzemeleri müşteriden alıp daha gelişmiş firmalara satmaktadır. Bu da müşteriye çok düşük fiyat teklifi sunmalarına neden olmaktadır.

Sarıyer Hurdacı firması olarak birinci elden hurda alım işlemini yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimize sunduğumuz hurda fiyatları, son derece yüksek oranda gerçekleşiyor. Sektör içerisindeki amacımız sadece firmamızın kazanması değildir. Aynı oranda müşterilerimizin de kazanması ile memnuniyeti artırmaktır. Bu kapsamda sektör içerisinde edindiğimiz başarı da yadsınamaz seviyelerdedir.

Sarıyer Hurda Malzemeler

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sarıyer de hurda çeşitliliğinin fazla olduğu yerler arasındadır. Hurda çeşitliliği ne kadar fazla olursa olsun Sarıyer Hurdacı olarak her türlü hurda malzemeyi alma imkân ve kabiliyetine sahibiz.

Hurda malzemeler, çeşitlerine göre alma işlemi uygulanması gereken ürünlerdir. Bu kapsamda söz konusu malzemelerin fiyatları da değişmektedir. Her hurda malzeme aynı fiyattan alınmaz. Bir kısım firmaların sektör içerisinde her çeşit hurda malzemeye aynı fiyatı verdiğini duyuyoruz. Bu tür firmalara itibar edilmemesini tavsiye ediyoruz.

Örnek vermek gerekirse kablo hurda ile bakır hurdanın fiyatı elbette ki aynı değildir. Kablo, kolay üretilen bir malzeme olmasına rağmen bakır, değerli bir madendir. Sarıyer merkezli olmak üzere İstanbul’un her bir noktasında etkin şekilde bakır hurda alımı yapıyoruz. Son derece değerli bir malzeme olan bakıra değerinde fiyat teklifi vererek müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Genel olarak alımını yaptığımız bakır hurda çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Bobin, bakır boru gibi kırkambar bakır hurdalar
  • Soyma bakır malzemeler
  • Granür bakır hurdalar
  • Bakır lama
  • TTR bakır hurda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara