Pendik Hurdacı Firması olarak sektör içerisinde müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Firma olarak Pendik bölgesinde hurda malzeme satacağınız en güvenilir firma olma hedefiyle faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Uzun süredir faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde çok önemli tecrübeler edindik. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşarak hurda malzemelerinizin satışını yapabilirsiniz. Hurda alım işlerinizden fabrika yıkım söküm işlemlerine kadar birçok alanda firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sektör içerisinde uzun süre faaliyet göstermek için ön planda tutulması gereken en önemli husus insanların güvenini sağlamaktır. Pendik Hurdacı olarak müşterilerimizde bu güveni sağlamakla övünüyoruz. Bu kapsamda her türlü hurda alım faaliyetini güven içinde gerçekleştiriyoruz.

Pendik Hurda Alımı

Pendik Hurdacı olarak hurda satışı yapmak isteyen müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen firmayız. Her çeşit hurdanın alımını yaparak sektör içerisindeki farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu sayede bölgedeki öncü hurda firmaları arasında ilk sıralarda yer almayı başardık.

Piyasa içinde edindiğimiz tecrübe ve verdiğimiz yüksek fiyat teklifleri ile müşterilerimizin aklına gelen ilk hurda firması olduk. Herkesin takdirini kazanarak adresinizden hurda alımı yapıyoruz. Kilo ile hurda alımı yaptığımız gibi tonajlı hurda alımı da gerçekleştiriyoruz.

Pendik Adresten Hurda Alımı

Firmamız İstanbul’un Anadolu Yakası’nda faaliyet göstermektedir. Buna rağmen İstanbul’un birçok alanına kurmuş olduğumuz hurda depoları sayesinde her alandan hurda alım işlemi yapabiliyoruz. Hurda alımı esnasında asıl amacımız müşterilerimizin kazanmasıdır. Bu sayede sektörde ön planda olmayı başarıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile sektör içerisinde verdiğimiz hizmet kalitesini artırarak devam ettiriyoruz. Bu nedenle İstanbul Hurdacı firmaları arasında rol model olmayı başarıyoruz.

İşimizi en iyi şekilde yerine getirme gayreti ile kalite standartlarımızı sürekli yükseltmeye gayret ediyoruz. Verdiğimiz titiz hizmet sayesinde müşterilerimiz tarafından her zaman başkalarına da tavsiye ediliyoruz. Pendik bölgesinde bulunan tüm mahallelere girerek hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Sektör içerisinde en iyisi olma yönündeki hedefimizi gerçekleştirmeye kararlıyız.

Pendik Hurdacı İletişim

Pendik ve çevresinde hurda satışı yapmak isteyen müşterilerimizin ilk aklına gelen firma olmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Hurdanın alımı ve sonrasında uyguladığımız hassas çalışmalar nedeniyle Pendik Hurdacı olarak rakiplerimizden her zaman bir adım öndeyiz. Hassas tartı aletleri ile yapılan tartma işlemi sonrasında malzemenin bedelini müşterilerimize peşin olarak ödüyoruz. Hurda alım faaliyetinin başından sonuna kadar kendimizi hurda satan insanların yerine koyuyoruz.

Bize ulaşmak istediğinizde web sitemizdeki telefon numaralarına 7/24 ulaşabilirsiniz. Talebinizi ilettikten sonra adresinize en yakın bölgedeki ekibimiz adresinize yönlendirilecek ve hurda alım işlemini gerçekleştirecektir.

Hurda Alımı Yaptığımız Malzemeler

Pendik Hurdacı olarak aklınıza gelebilecek her türlü hurda malzemenin alımını yapıyoruz. Demir hurdalardan kurşun hurdalara, alüminyum hurdalardan çinko hurdalara kadar aklınıza gelen her türlü hurda alımı hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır. Acaba bu malzemeyi de alırlar mı diye düşünmeyin. Geri dönüştürülebilir tüm malzemeler, firmamızın faaliyet alanına hitap eden ürünler arasındadır.

Firma olarak alımını yaptığımız hurda çeşitleri arasında kurşun hurdalar dikkat çekmektedir. Kurşun hurdaların hangileri olduğu birçok müşteri tarafından bilinmez. Örneğin camilerin kubbesinde bulunan malzeme, kurşundan yapılmış ürünlerdir. Kubbelerin yenilenmesi durumunda söz konusu malzemeler hurda niteliği kazanmaktadır.

Piyasadaki tüm hurdalarda olduğu gibi kurşun ürünlere de en yüksek fiyattan teklif yapıyoruz. Son derece tatmin edici bir fiyat teklifi yapılan kurşun hurdaların etkin şekilde geri dönüştürülmesini sağlıyoruz.

Hurda alımı esnasında güvenilir bir firma ile çalışmak isterseniz Pendik Hurdacı her zaman yanınızdadır. Siz de elinizde bulunan hurda malzemeleri yüksek fiyatla satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara