Otel yıkımı oldukça teknik bir konudur. Sektörde yer edinmiş olan kaliteli firmalarla çalışmanız gereklidir. Yiğitsan Metal de tam olarak bu yüzden otel yıkım hizmeti vermektedir. Her büyüklükten otelin yıkımı ve sökümünü yapan firmamız, kısa süre içerisinde işlemi tamamlamakta ve hurdalarınızı yüksek fiyattan almaktadır.  

Otel yıkımı aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamalar;  

  • Otel resepsiyon yıkımı,  
  • Otel mutfağı sökümü,  
  • Otel asansörlerinin sökümü,  
  • Otel merdivenlerinin yıkım ve sökümü,  

Olarak çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Firmamız, bu adımlar için seçilebilecek en iyi otel yıkım firması konumundadır. Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir.  

Otel Resepsiyonu Yıkım Sökümü  

Resepsiyon yıkım sökümü, firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Büyüklü küçüklü onlarca otelin yıkım sökümünü üstlenen firmamız, bu aşamaları sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmektedir. Otel yıkım sökümü işlemine başlanmadan önce alanında uzman ekiplerimiz, yıkılacak olan otelinize keşfe gelmektedir. Bu keşif sonucunda planlama yapan ekiplerimiz, sorunsuz bir yıkımın cevabını aramaktadır.  

Otel resepsiyonu yıkımı, gerçekleştirilen ilk adımlardan birisidir. Yukarıda maddeler hâlinde sıralanan adımların en kolayı resepsiyon yıkım sökümüdür. Aradan çıkarılan resepsiyon yıkım işlemi sonucunda farklı yıkım adımlarına geçilmektedir. Uygulamaya konulacak olan her adım bilinçli bir şekilde yapılmaktadır. Bu konuda siz değerli müşterilerimizin içi rahat olmalıdır. Uygulanacak olan her adımda sizlere bilgi sağlamamız, bilinçli bir yıkım söküm hizmeti verdiğimizi de göstermektedir.   

Otel Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Sökümü  

Endüstriyel mutfak sökümü en zor işlemlerden biridir. Çünkü endüstriyel mutfak alanında birçok malzeme bulunmaktadır. Bundan dolayı en dikkat gerektiren yıkım işlemi, otel endüstriyel mutfak malzemelerinin sökümü işlemidir. Yiğitsan Metal, söküm ve yıkım sonucunda oluşan bütün hurdaları bizzat almaktadır. Üstelik alınan malzemeler ve hurdalar, yüksek fiyatlandırma ilkesine bağlı kalınarak alınmaktadır. Bu da müşterilerimize verdiğimiz değeri yansıtan bir durumdur. Aldığımız endüstriyel mutfak malzemeleri; 

  • Konveksiyonlu fırın,  
  • Buz makinesi küp tip,  
  • Ayran şerbet makinesi,  
  • Silindirik sığ tencere kapaklı, 
  • Tek kapılı camlı dikey tip buzdolabı,  
  • Tam otomatik kahve makinesi,  

Şeklindedir. Bu malzemeler, hasar verilmeden sökülmekte ve tarafımızca anında alınmaktadır.  

Otel Asansörü Sökümü  

Özellikle büyük otellerde çok sayıda asansör bulunmaktadır. Bu asansörlerin sökümü de ciddi bir profesyonellik istemektedir. Asansörler, yapı bakımından birçok malzemeye ayrılmaktadır. Bütün bu malzemeleri dikkatlice söken firmamız, asansör halatı ve asansör kabini gibi her türden asansör malzemesini almaktadır. Otel asansörü sökümü sırasında çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü asansör dediğimiz yapı düşürüldüğü takdirde can ve mal kaybına sebep olabilmektedir. Ek olarak düşen asansörler yapı bakımından bozuk olduğundan bu ürünlerin alımı da yapılamamaktadır. Bundan dolayı sektörde söz sahibi olan otel yıkım söküm firmalarıyla çalışmanız birinci önceliğiniz olmalıdır. Yiğitsan Metal, her türden otel yıkımı için biçilmiş kaftandır.   

Otel Merdivenlerinin Söküm İşlemi  

Otel merdivenlerinin sökümü uygulanan son adımlardandır. Yıkımı yapılacak merdivenlerin yan kısmında bulunan demirlerin de sökümü yapılmaktadır. Bu demirler de aynı şekilde Yiğitsan Metal firmamız tarafından alınmaktadır. Her yıkım söküm işlemi gibi otel merdiveni yıkımı da titiz bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü bu işlem ciddi risk barındıran bir yıkım işlemidir. İşinin ehli olan firmaları tercih etmeniz, sorunsuz bir otel yıkımı hizmeti almanızı kolaylaştıracaktır.  

Bütün yıkım ve söküm işlemleri bittiğinde, firmamız oluşan hurdaları almaktadır. Kısa süre içerisinde ödemelerin yapılmasıyla birlikte, otel yıkım sökümü hizmetimiz sonlandırılmaktadır. İşini temiz yapan firmamız, ardında hiçbir sorun bırakmadan bütün hizmetlerini sağlamasıyla bilinen bir yıkım söküm firması durumundadır.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara