Firmamız hurdacılık sektöründe Muş hurdacı firmaları arasında yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlı alım yapma özelliğiyle hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir hurdacılığın adresi olarak uzun yıllardan beri faaliyetlerine kesintisiz devam etmektedir. Gerekli koşullarda sektörel yenilikler takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Geri dönüşüm ve hurdacılık kavramlarının önemini çok iyi bilen firmamız, bu düsturla hareket eden teknik ekibiyle sektörde farkını ortaya koymaktadır.  

İl genelinde Muş hurdacı olarak kurumsal ve kaliteli hurdacılık işleri içi günü her anı kapımızı çalabilirsiniz. Ya da hurdacı telefon numarası üzerinden bize ulaşarak elinizdeki yüksek tonajlı, demir, bakır, alüminyum, çinko, paslanmaz, sarı, krom, plastik gibi hurda türlerinin yerinden alınmasını sağlayabilirsiniz. 

Muş Hurda Alan Yerler 

Dünya üzerinde hızla azalan doğal kaynaklar ve yaşanan enerji sıkıntısı geri dönüşüm sektörünün canlanmasına, beraberinde de Muş hurda alan yerler sayısında hızlı bir artışa zemin hazırlamıştır. İrili ufaklı birçok firma bu işe girişerek büyüklükleri doğrultusunda hurdacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Bu firmalar arasından yüksek tonajlı hurda alımı, yüksek fiyatlı hurda alımı, yerinden hurda alımı gibi öne çıkan özelliklerimiz sayesinde ayrışarak ön planda yer almaktayız. Sizlerin de yüksek miktarda hurdaları varsa bir telefonda yerinden alınarak paraya dönüşmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek bir şey var, o da Muş hurdacınumaramızı arayarak adres belirtmektir. Gerisi firmamız çatısı altında hizmet veren kaliteli ve güvenilir teknik hurdacı ekibinin sihirli dokunuşlarıyla kısa sürede tamamlanacaktır. 

Muş Adresten Hurda Alımı 

Firma olarak Muş adresten hurda alımı yapan en güvenilir ve kurumsal çerçevede faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Yüksek miktarlardaki tüm hurdaların en kısa sürede ve en iyi fiyatlardan adresten alınmasını sağlamaktayız. Ödemesini de yerinde yaparak oldukça zorlu ve meşakkatli hurda alım işini kısa sürede rahatlıkla tamamlamaktayız. Çünkü ekibimizce yer alan teknik personellerimiz hurdalık sektöründe yetişmiş, yetkinlik belgelerini tamamlamış uzman kişilerden oluşmaktadır. Sahip olduğumuz takım ruhu ve farkında olduğumuz geri dönüşüm bilinci firmamızın sektörde lider isim olmasına vesile olmaktadır. Biz de konumumuzun bize verdiği güven ve kazandırdıkları ile hurdalarınıza en iyi fiyatları vererek geri dönüşüm sürecine dahil etmekteyiz.  

Muş En Yakın Hurdacı 

Firmamız sahip olduğunuz tüm yüksek tonajlı hurdaların en iyi fiyatla paraya çevrilebileceği sizlere sadece bir telefon mesafesinde Muş en yakın hurdacı firması olmaktadır. Hurdacılık işinde ehil kişiler, yüksek tonlu hurda alımına uygun araçlarımız ve yeteri hassasiyette kantar bileşenlerimizle tüm hurdalarınızın kısa sürede adresinizden alımını sağlamaktayız. Muş hurdacı pazarında etkin bir biçimde yerini alan firmamız anlaşma üzerine alınan hurdalar için ödemesini de derhal yerinde yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu engin tecrübe ve biriken mesleki bilgi bizlere her geçen gün daha iyi hizmet verebilme bilincini aşılamaktadır.  

Muş Hurdacı Telefonu 

Sahip olduğunuz tüm yüksek tonajlı hurdaların yerinden alımını sağlamak için Muş hurdacı telefonu numarası aramakla uğraşmanıza gerek olmadığını düşünüyoruz. Söz konusu hurdalarınızın adresinizden ve yüksek fiyatla alımını sağlamak için bize ulaşmanız yeterlidir. Gün boyu hizmet veren hurdacı telefonu numaramız vasıtasıyla ilgili hurdalarınızla ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, hurda fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Örneğin hurda demir fiyatları kaçtan gidiyor ya da hurda bakırın kilosu ne kadar gibi sorularınızı sorarak en güncel bilgileri edinebilirsiniz. Muş hurdacı olarak verdiğimiz bu hizmet sayesinde yerinden alımı yapılacak hurdalarınız için ne kadar para aşacağınızı da yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz. Dürüst ve güvenilir hurda alımı için bizi tercih etmeniz yetecektir. 

Muş Her Türlü Hurda Alımı 

Artık kullanılamaz hale gelen ve atıl durumda bir köşede bekleyen hurdalarınıza Muş her türlü hurda alımı yapan firmamız geri dönüşüme kazandırmak üzere adresten alımına talip olmaktadır. Bu tür hurdalar yeniden kullanıma sunulmak üzere toplanarak ilgili merkezlere yönlendirilmektedir. Buralarda tekrar işlenebilir ve piyasada kullanılabilir hale geldikten sonra enerji tasarrufu, çevrenin korunması, doğal kaynakların korunması gibi birçok alanda katkılar sağlamaktadır. Aynı zamanda ülke ekonomisine büyük katkı sağlarken işsizliğin azalmasına da destek sağlar. Tüm bu süreçlerin en sağlıklı ve yüksek karlı şekilde tamamlanabilmesi için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Bizimle iletişime geçtikten sonraki süreç Muş hurdacı olarak bizzat tarafımızca yürütülecektir. 

Muş Hurdacı Firmaları 

Hurdacılık sektöründe son yıllarda pek çok firma yer almaya başladığı için Muş hurdacı firmaları arasından hangisini seçeceğiniz konusunda kafa karışıklığı yaşamanız son derece doğal olmaktadır. Bu konuda kaliteli ve güvenilir hurdacılık hizmeti vermesiyle tanınan firmamıza gelerek tüm yüksek tonajlı hurda çeşitleri için yerinden alımını sağlayabilirsiniz. Sürekli gelişen ve önemi giderek daha fazla anlaşılan hurdacılık piyasasında uzun yıllardan beri yer almaktayız. Her geçen gün üzerine koyarak kaliteli hizmet vermeye çalışan firmamız bu süreçte etkin bir şekilde yer alarak en iyi fiyat veren Muş hurdacı firması şeklinde çalışmaktadır. 

Muş Hurda Demir Alımı 

Birçok sektörde aktif bir biçimde kullanılan malzemelerden birisi olan demirler için Muş hurda demir alımı yaparak bu demirlerin yeniden kullanılabilir hale gelmesi sürecinde etkin tol almaktayız. Günün her anında yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlı aldığımız hurda demir türleri ile sektörde devamlılığın sağlanmasına katkı sunmaktayız. Muş hurdacı olarak aldığımız demir hurdası çeşitleri ile ilgili örnek verecek olursak; 

 • Bonus demir hurda, 
 • Demir talaşı hurdası, 
 • Toplama demir hurdası, 
 • Tufal hurdası 
 • İnşaat yıkım demir hurdası, 
 • DKP demir hurdası, 
 • Ekstra demir hurdası, 
 • Teneke demir hurdası, 
 • Pik demir talaşı hurdası gibi çeşitlerinden bahsedebiliriz. 

Bahsi geçen hurdaların Muş hurda demir fiyatları piyasasında kilogram fiyatı değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle bu tür hurdalarınızın adresten alımı öncesinde arayarak en güncel verileri alarak ona göre hareket edebilirsiniz.  

Muş Hurda Bakır Alımı 

Muş hurda bakır alımı konusunda atölyeler, elektrik ve elektronik işletmeler, enerji ve alt yapı firmaları gibi yerler en yoğun çalıştığımız alanlar olmaktadır. Bu tür yerlerde faaliyet gösteren firmalar çok sık bakır kullanımına ihtiyaç duyarken bir yandan da çok miktarda bakır hurdası çıkartabilmektedir. Muş hurdacı olarak firmamız tüm yüksek tonajlı bakır hurdaları için yerinden hurda bakır alımı yaparak sektörde tekrardan kazandırmaktadır. Her ne kadar Muş hurda bakır fiyatları yakın seviyelerde seyretse de firmamız tarafından en iyi fiyatlarla alımı yapılmaktadır. Bu nedenle aynı miktar hurda bakırlar için en yüksek getiri elde edebilmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. En çok aldığımız bakır hurda türlerini şöyle sıralayabiliriz: 

 • Soyma bakır hurdası, 
 • Lama bakır hurdası, 
 • Kırkambar bakır hurdası, 
 • %98 külçe bakır hurdası,  
 • TTR kırma bakır hurdası,  
 • Talaş bakır hurdası. 

Muş Hurda Sarı Alımı 

Banyo ve mutfak gibi sulu zeminlerde sıkça kullanılan sarı, zamanla atıl duruma gelerek hurda olduğu için Muş hurda sarı alımı yapan firmamız aracılığıyla yerinden alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Yüksek fiyatlarla aldığımız bazı sarı hurda türleri şöyle sıralanabilir.  

 • Araiş MS-64 sarı hurdası, 
 • Araiş MS-70 sarı hurdası, 
 • Hurda su saati, 
 • Radyatör Sarı hurdası, 
 • Fosfor bronz araiş sarı hurdası,
 • Hurda çubuk ucu parça sarı hurdası 

Bu tür hurdalar için Muş hurda sarı fiyatları ile ilgili sıkça sorular tarafımıza ulaşmaktadır. Bu tür sorulara uzun zaman dilimini kapsayacak şekilde fiyat vermek imkansızdır. Bu nedenle ilgili hurdalar için telefon hattımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Muş Hurda Paslanmaz Alımı 

Oksijenle tepkimeye girmeyerek oksitlenmeyen ve bu özelliği sayesinde bir çok alanda kullanılan kromların atıl olanları için Mardin hurda paslanmaz alımı yapmaktayız. Firmamız; 

 • 304 krom hurda paslanmaz, 
 • 304 krom hurda paslanmaz, 
 • 316 krom hurda paslanmaz, 
 • 430 krom hurda paslanmaz, 
 • 201 krom hurda paslanmaz, 
 • 202 krom hurda paslanmaz gibi türlerde paslanmaz hurda alımı yapmaktadır.  

Muş hurda paslanmaz fiyatları sektördeki durumlara göre zamanla değişebilmektedir. Yiğitsan olarak diğer hurda çeşitlerinde uyguladığımız gibi paslanmaz hurdasında da yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı ve yerinden alım şeklinde çalışmaktayız. 

Muş Hurda Alüminyum Alımı 

Hurdacılık camiasında oldukça kıymet verilen alüminyum için Muş hurda alüminyum alımı yaparak çöpe atılmalarına engel olmaktayız. Bu tür malzemelerin hurdası dahi oldukça kıymetlidir. Eğer sizin de yüksek miktarda; 

 • Tel alüminyum hurdası, 
 • Araiş alüminyum hurdası, 
 • Jant alüminyum hurdası, 
 • Ofset matbaa alüminyum hurdası, 
 • Boyasız profil alüminyum hurdası, 
 • Tas tabak alüminyum hurdası, 
 • Piston alüminyum hurdası, 
 • Talaş alüminyum hurdası, 
 • Radyatör alüminyum hurdası gibi alüminyum cinsi hurdalarınız varsa yerinden alarak parasını da yerinde ödemekteyiz.  

Bu tür alüminyum hurdası çeşitleri için Muş hurda alüminyum fiyatları farklı oranlara inip çıkabilmektedir. Bu nedenle sabit bir fiyat zikretmek pek sağlıklı olmayacaktır. Bunun yerine hurda alüminyum çeşitleri için bize vereceğiniz zaman firmamızı arayacak güncel fiyatlarını sormanız daha sağlıklı olacaktır.  

Muş hurdacı firması olarak yukarıda bahsedilen hurda çeşitleri yanı sıra daha birçok farklı hurdalar için yerinden alma ve yerinde ödeme hizmeti vermekteyiz. Enerji kaynaklarının daha tasarruflu kullanılması, doğal kaynak tüketiminin azaltılması, işsizliğin azaltılması, çevrenin korunması gibi konular geri dönüşüm sürecinin olmazsa olmaz basamaklarıdır. Biz de bu basamaklar için üzerimize düşeni yapmaya çalışmaktayız.  

Hemen Ara