Maltepe Hurdacı Firması olarak her türlü hurda malzemenizi en yüksek fiyattan almaya hazırız. Toplumda geri dönüşüm bilincinin artması ile birlikte hurda firmalarının sayısının da her geçen gün arttığı, bilinen bir gerçektir. Günün herhangi bir saatinde dışarı çıktığınızda dahi birkaç hurdacının yanınızdan geçtiğine şahit olursunuz.

Hurda piyasasında firma sayısı arttıkça insanlar hurda firması seçerken bir kısım hususları göz önünde bulundurmaya başlamıştır. Söz konusu kriterlerin başında hurda malzemelerin alış fiyatı gelir.

Her hurda firmasında olduğu gibi Maltepe Hurdacı olarak hurda malzemelerini sınıflarına göre farklı fiyatlarda satın alıyoruz. Her hurda cinsinin fiyatı farklı olmakla birlikte her malzemeye piyasa fiyatının üzerinde fiyat verdiğimize emin olabilirsiniz.

Yerinden Hurda Alımı

Hurda satışında müşterilerin firmadan beklentileri arasında malzemeleri adresinden alması yer almaktadır. Hiç kimse elinde bulunan hurda malzemeleri başka bir adrese götürerek satmak istemez. Bu anlamda herkesin adresinden malzemelerin teslim alınması çok önemlidir.

Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşarak hurda satış talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizin alınmasını müteakip kısa sürede uzman ekibimiz adresinize yönlendirilecektir. Hurda malzemelerinizin başında uzman ekibimiz tarafından gerekli bilgilendirilme yapılacak ve tartma işlemi uygulanacaktır.

Hassas şekilde, cinslerine göre tartılan hurda malzemelerin her birine ayrı fiyat verilmektedir. Toplam fiyatın belirlenmesini müteakip ödemeniz peşin olarak yapılarak hurda malzemeler teslim alınmaktadır.

İstanbul Hurdacı

Ülkemizin her bir noktasında olduğu gibi İstanbul’da da hurdacı firma sayısı fazladır. Birçok firma arasında ön plana çıkmak için müşteri memnuniyeti prensibini göz önünde bulundurmak gereklidir. Maltepe Hurdacı olarak % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Müşterilerimize aşıladığımız güven ortamı sayesinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşmış olarak sektör içerisindeki varlığımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda kendimizi sürekli geliştirerek en iyi hizmeti müşterilerimize verme gayreti içerisindeyiz.

Maltepe Hurdacı firması olarak hem hurda malzemelere verdiğimiz yüksek fiyatlar ile hem de hizmet kalitemiz ile sektörün öncü kuruluşu arasındayız. Bu kapsamda iyileştirme çalışmalarımızı sürekli daha üst seviyelere taşıyoruz.

Güvenilir Hurda Alımı

Hurda sektöründe müşterilerde güven sağlamak çok önemlidir. Bu güven de müşterilere verilecek yüksek fiyat teklifi ve kaliteli hizmet ile mümkün olmaktadır. Maltepe Hurdacı olarak tüm hurda çeşitlerini ilk elden teslim alarak geri dönüşümünü sağlıyoruz. Aracı firma kullanmadığımız için müşterilerimize yüksek fiyat teklifi sunma imkânına sahip oluyoruz.

Hurda malzemelerin her birine ayrı fiyat verilmektedir. Söz konusu fiyat aralığının en güncel halini firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Piyasada oldukça fazla bulunan malzemelerin fiyatı nispeten düşük iken bakır, kurşun gibi hurda çeşitlerinin fiyatı oldukça yüksektir. Siz de deponuzda atıl durumda yer işgal eden hurda malzemelerinizi bize satarak bunlardan gelir elde edebilirsiniz. Söz konusu malzemelerin geri dönüşümüne katkı sağlayacağınız için ülke ekonomisine de destek olmuş olursunuz.

Hurda Malzeme Çeşitleri

Maltepe Hurdacı olarak piyasadaki hurda malzemelerin her çeşidini satın alma imkânına sahibiz. Demir ürünlerden alüminyum hurdalara, kurşun malzemelerden çinko hurdalara kadar her türlü hurda malzemeyi yüksek fiyat vererek satın alıyoruz.

Firmamız tarafından alınan hurda malzemeler arasında çinko hurdalar dikkat çekmektedir. Sektör içerisinde çinko hurda fiyatları farklılıklar gösterse de firmamız tarafından piyasa değerinin çok üzerinde alınmaktadır.

Çinko hurdası, sektör içerisinde değerli metal olarak sınıflandırılan ürünler arasındadır. Bu anlamda firmamız tarafından da söz konusu ürünün alımına ayrı önem verilmektedir. Siz de elinizde bulunan her çeşit hurda malzemeyi satarak paraya dönüştürebilirsiniz. Ülke ekonomisine çok faydalı bir faaliyet olan hurda alım satımı ile işletmelerin hammadde ihtiyacına destek olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara