Firmamız Malatya hurdacı olarak uzun yıllardan bu yana sektörde güvenilir ve kaliteli hurdacılık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Tüm hurda türlerinden yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlı alan tek firma olarak hizmet vermekteyiz. Sahip olduğunuz demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda ve sarı hurda gibi tüm hurda çeşitlerini yerinden almaktayız. Ödemesini de yine yerinde yapmaktayız. Bahsi geçen hurda çeşitlerinizin tonajı arttıkça ödeyeceğimiz kilogram fiyatı da artacaktır. Böylelikle paraya çevirdiğiniz hurdanızdan daha fazla miktarda kazanç elde edebileceksiniz.  

Malatya hurdacı sektöründe geri dönüşüme büyük bir önem vermekteyiz. Özellikle son yıllarda bu konuda atılan ciddi adımlar neticesinde çalışmalarımıza daha da hız vererek her türlü hurda malzemenin yerinden ve yüksek tonajlı alınarak bir an önce geri dönüşüme kazandırmaktayız. Özellikle ülke ekonomisi, hammadde ihtiyacı, iklim değişikliği, çevre korunması ve istihdam gibi birçok alanda büyük katkıları olan geri dönüşüm için ilgili malzemelerin her türlü hurdasını yerinden almaktayız. Bu tür malzemeler yeniden kullanılabilir hale gelmek üzere ilgili işlemlerden geçerken sizlere de maddi kazanç olarak katkı sağlamaktadır.  

Bu konuda elinizdeki hurdaları paraya çevirmek ve sağlamış olduğu faydalara bir katkı da siz sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Malatya hurdacı olarak bize haber vermenizdir. Alanında teknik uzman arkadaşlarımız vereceğiniz adrese hızlıca ulaşarak tüm hurdalarınızı adresten alacaktır. Ödemesini de yine yerinde yaparak kısa sürede oradan ayrılacaktır.  

Malatya Adresten Hurda Alımı 

Artık kullanılması mümkün olmayan, inşaat söküm ve yıkım, fabrika söküm, yangın merdivenleri, kazan daireleri gibi tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı Malatya adresten hurda alımı yapan firmamızı arayarak bulunduğu yerden aldırabilirsiniz. Firmamız bu tür hurdalarınız için en kısa sürede yerinize gelerek hurda alımı sürecini başlatacaktır. Tüm hurdalarınızın söküm, yıkım ve yükleme adımlarının ardından hassas kantarlarla tartımını da yaparak ödemesini de hemen oracıkta yapacaktır. Malatya yerinden hurda alımı ve yerinden ödemesi için sadece bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.  

Malatya En Yakın Hurdacı 

Sizlere bir telefon mesafesinde Malatya en yakın hurdacı olarak güvenilir hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İl genelinde tüm yüksek tonajlı hurda alımı yapan öncü isim olarak yüksek ödeme ve yerinde ödeme şeklinde çalışmaktayız. Bu özelliklerimiz sayesinde her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu da bizim gelişen teknoloji ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek hurdacılık faaliyetlerimizde kullanmamıza vesile olmaktadır. Hal böyle olunca en yakın Malatya hurdacı olarak en çok tercih edilen firma olmamız kaçınılmazdır.   

Malatya Hurda Alan Yerler 

Etrafınızda çok sayıda Malatya hurda alan yerler bulmak çok doğaldır. Özelikle son yıllarda irili ufaklı birçok hurdacı firması ortaya çıkmıştır. Fakat bunlar arasında en yüksek tonajlı alım ve en yüksek fiyatla ödeme yapan tek Malatya hurdacı firma Yiğitsan Metal olmaktadır. Firmamız her geçen gün gelişen hurdacılık sektöründe aktif rol alarak hurdacılık alanında faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir. İl genelinde yerinden hurda alımı yapan firmamız tüm yüksek tonajlı hurdaların miktarına bakılmaksızın ödemesini de yine yerinde yapmaktadır. Eğer elinizde yüksek miktarda; 

 • Demir hurda, 
 • Bakır hurda, 
 • Çinko hurda, 
 • Paslanmaz hurda, 
 • Alüminyum hurdası, 
 • Kablo hurdası, 
 • Sarı hurdası, 
 • Plastik hurdası gibi hurda türleri bulunuyorsa bizi arayarak adresinizden hurda alımını sağlayabilirsiniz. 

Malatya Hurdacı Telefonu 

Günün her anında Malatya hurdacı telefonu hattımızı arayarak yüksek tonajlı hurdalarınızın yerinden alınmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere en yakın hurdacı olarak günün her saatinde adresinize gelerek hurdalarınızı hızlı bir şekilde almaktayız. İş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli hassasiyeti göstererek yaptığımız yerinden hurda alımı işini gönül rahatlığıyla uygun bir kenardan izleyebilirsiniz. Telefon hattımızı arayarak hurda fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer elinizdeki hurdaların yaklaşık miktarını biliyorsanız ona göre en uygun fiyat teklifini de alabilirsiniz. Böylece hurdalarınızı bize verdiğinizde elinize geçecek olan parayı da yaklaşık olarak öğrenmiş olursunuz. 

Malatya Hurdacı Firmaları 

Sizlerin güveni ve desteğiyle her geçen gün gelişen firmamız Malatya hurdacı firmaları arasından hızla sıyrılarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle yüksek fiyatlı ve yüksek tonajlı hurda alımı özelliklerimiz sayesinde en çok tercih edilen Malatya hurdacı firması olmaktayız. Profesyonel olarak sürdürdüğümüz bu hizmette çağın gereksinimlerini en iyi şekilde takip ederek firmamız bünyesinde hızlıca uygulamaya koymaktayız. İl genelin hurdacı araçlarımızın ulaşabildiği hemen her noktadan tük yüksek tonajlı hurdalarınızı en hızlı şekilde alarak yüksek fiyatlardan da ödemesini anında yapmaktayız. Bu özellikler sayesinde Malatya hurdacı olarak kalite ve güvenin adresi olarak bilinmekteyiz 

Malatya Hurda Fiyatları 

Hurdacılık sektörünün lider ismi olarak piyasadaki Malatya hurda fiyatları arasında en iyi fiyat avantajını firmamız sunmaktadır. Civarınızdaki yüksek tonlu hurda verebileceğiniz bir firma olarak en iyi fiyatlarla hurda alımı yapmaktayız. Hurda borsası fiyatları anlık olarak değişkenlik gösterebileceği için en doğru ve güncel fiyatlar için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Hatta yerinden her türlü hurda alımı işinizle ilgili detayları da konuşarak vereceğimiz en iyi fiyat teklifini öğrenebilirsiniz. Günün her saatinde hizmet veren firmamızdan alacağınız fiyat teklifi ile kazanacağınız hurda parası miktarını da aşağı yukarı öğrenebilirsiniz. 

Malatya Her Türlü Hurda Alımı 

Hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda çinko vs. hurda türleri için Malatya her türlü hurda alımı yapa firma bulmak biraz zor olabilir. Bu nedenle yerinden her türlü hurda alımı işi için çok fazla uğraşmanıza, arayışa girmenize gerek kalmadan doğrudan bize ulaşabilirsiniz.  Malatya il sınırları içerisinde herhangi bir adreste bulunan tüm yüksek tonlu hurdalarınızı en iyi fiyatlarla almaktayız. Ağır tonajlı olan fakat kullanılamaz hale gelip de hurda olarak isimlendirilen tüm malzemeleriniz için bir telefon açarak iletişime geçmeniz yeterlidir.  

Malatya Hurda Demir Alımı 

Firma olarak Malatya hurda demir alımı işinde profesyonel çalışma arkadaşları ve kurumsal bir marka ile hizmet vermekteyiz. İnşaat yıkımı ve sökümü, fabrika sökümü, yangın merdivenleri gibi yüksek tonlu hurda demir alımı yapmaktayız. Bunların yanı sıra piyasada yaygın bir biçimde yer alan; 

 • DKP demir hurda, 
 • Ekstra demir hurda, 
 • Toplama demir hurda, 
 • Talaş demir hurda, 
 • Teneke demir hurda, 
 • İnşaat çubuk demir hurda, 
 • Toplama demir hurda gibi hurda türlerini Malatya hurdacı olarak almaktayız.  

Sahip olduğunuz tüm demir hurdası türleri için firmamızı arayarak Malatya demir hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Günün her anında arayarak en iyi hurda fiyatları ile yerinden hurdalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz.  

Malatya Hurda Bakır Alımı 

Hurdacılık alanında en iyi olduğumuz işlerden birisi de Malatya hurda bakır alımı işi olmaktadır. Sahip olduğunuz yüksek tonajlı tüm bakır hurdası türlerini ivedilikle adresinizden almaktayız. Piyasadaki en iyi fiyatlarla tüm hurda bakırlarınızı hızlı ve güvenilir bir biçimde bize verebilirsiniz. 

 • Soyma bakır hurda, 
 • Lama bakır hurda, 
 • Kırkambar bakır hurda, 
 • Levha bakır hurda, 
 • Talaş bakır hurda, 
 • Antigron bakır hurda, 
 • Profil bakır hurda, 
 • TTR bakır hurda gibi tüm bakır hurda çeşitleri için bizi aramanız yeterlidir.  

Malatya hurda bakır fiyatları piyasasında öğreneceğiniz fiyatlar ortalama fiyatlar olacaktır. Fakat yüksek tonajlı bakır hurdalarınız için firmamıza geldiğinizde daha yüksek bakır hurda fiyatları ile hurdalarınızı alacağımızı göreceksiniz. Üstelik hurda bakırlarınızın tonajı artarsa kilogram başıma ödeyeceğimiz birim fiyatta da artış olacaktır. Bu nedenle çok miktardaki bakır hurdalarınızı vererek daha çok para kazanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Malatya Hurda Çinko Alımı

Malatya hurda çinko alımı yapan firmamız, piyasada yaygın olarak kullanılan metallerden birisi olan çinkoların yüksek tonlarda olan tüm hurdalarını yerinden almaktadır. Malatya hurda çinko alan yerler diye araştırma yaptığınızda en yüksek fiyatlı hurda alan yer alarak karşınıza firmamız çıkacaktır. Ticari olarak yaygın bir şekilde kullanılan çinko, aynı zamanda en çok hurdası çıkan malzemelerden birisi olmaktadır. Özellikle; 

 • Külçe çinko hurda, 
 • Levha çinko hurda, 
 • Çatı söküm çinko hurda gibi hurda türleri piyasada yaygın bir şekilde bulunmaktadır.  

Firmamız Malatya Hurdacı piyasasında yukarıda bahsi geçen tüm çinko türü hurdaları yerinden almaktadır. Bu tür çinko hurdalarınızı paraya dönüştürmek için arayış içerisine girdiğinizde Malatya hurda çinko fiyatları bakımından en yüksek fiyatı veren adres olarak karşınıza Yiğitsan Metal çıkacaktır. Firma olarak diğer hurda türlerinde olduğu gibi çinko hurda fiyatları açısından da en iyi fiyatları vermekteyiz.  

Malatya Hurda Paslanmaz Alımı 

Paslanmaz özelliği sayesinde sanayi olmak üzere birçok alanda yoğun bir biçimde kullanılan krom, zamanla hurda haline geldiği için Malatya hurda paslanmaz alımı şeklinde firmamız tarafından geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Özellikle ıslak zeminlerde ve mekanlarda sıkça kullanılan krom, savunma sanayi, uzay sanayi, otomotiv gibi ağır sanayi dallarında da kullanılan önemli bir malzemedir. Sıkça kullanılan ve hurdaya dönüşen türlerini şöyle sıralayabiliriz:  

 • 201 krom paslanmaz hurda, 
 • 202 krom paslanmaz hurda, 
 • 301 krom paslanmaz hurda, 
 • 304 krom paslanmaz hurda, 
 • 310 krom paslanmaz hurda, 
 • 316 krom paslanmaz hurda, 
 • 430 krom paslanmaz hurda ve bunların talaşı şeklinde paslanmaz hurda çeşitleri yaygın olarak karşımıza çıkabilmektedir. 

Paslanmaz özelliğiniz yanı sıra ısıya karşı gayet dayanıklı özellikte olması gündelik hayatta mutfaklarımızda çokça tercih edilmesine neden olmaktadır. Bu denli sık kullanılması çokça hurdasının da olmasına zemin hazırlamaktadır. Hal böyle iken Malatya hurda paslanmaz fiyatları en çok merak edilen sorulardan birisi olmaktadır. Sahibi olduğunuz yüksek tonajlı krom hurda fiyatları ile ilgili en doğru bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. 

Malatya Hurda Alüminyum Alımı 

Gündelik yaşam içerisinde sıkça karşılaştığımız alüminyum malzemelerin hurdalarını Malatya hurda alüminyum alımı yaparak geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilmesi sürecine katkı sağlamaktayız.  

 • Tel alüminyum hurda, 
 • Araiş alüminyum hurda, 
 • Jant alüminyum hurda, 
 • Ofset matbaa alüminyum hurda, 
 • Boyasız profil alüminyum hurda, 
 • Profil alüminyum hurda, 
 • Tas tabak alüminyum hurda, 
 • Piston alüminyum hurda, 
 • Radyatör alüminyum hurda 

Yukarıda bahsi geçen alüminyum hurda türleri için piyasadaki en iyi fiyatla alım yapmaktayız. Malatya hurda alüminyum fiyatları zaman zaman değişiklik gösterse de tüm koşullarda en iyi fiyatlı alımı firmamız yapmaktadır. Hurdaların yüklenmesi ve nakliyesi tamamen tarafımızca gerçekleştirilecek olup ödemesi de yerinde yapılmaktadır.  

Malatya Hurda Kablo Alımı 

İl genelinde tüm kablo çeşitleri için hurdalarını Malatya hurda kablo alımı şeklinde adresinizden alarak ödemesini hemen yapmaktayız. Yüksek tonajlı hurda kablo yerinden alımı ve yerinde ödemesi yapan lider firma olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sektörde sıkça karşılaşabileceğimiz; 

 • Karışık kablo hurda, 
 • Antigron kablo hurda, 
 • Yer altı enerji kablo hurda, 
 • TTR kablo hurda, 
 • Çelik zırh kablo hurda, 
 • Fare yemez kablo hurda vs. türdeki tüm kablo hurdaları tarafımızca itina ile adresinizden alınmaktadır.  

Kablonun türüne ve miktarına göre Malatya hurda kablo fiyatları değişkenlik göstermektedir. Eğer yüksek miktarda hurda kablosuna sahipseniz piyasadan farklı olarak özel fiyatlarla firmamıza verebilirsiniz. Diğer tüm hurda çeşitlerinde olduğu gibi hurda kablo fiyatları bakımından da en yüksek fiyatları vermekteyiz. Gün içerisinde tarafımıza bildireceğiniz adresteki tüm yüksek miktardaki alüminyum hurdalarınızı Malatya hurdacı olarak hızlı ve güvenli bir biçimde almaktayız.  

Hemen Ara