Kıraç Hurdacı ile çalışarak elinizde bulunan tüm hurda malzemeleri son derece yüksek fiyatla satabilirsiniz. İstanbul hurdacı sektörü arasında seçkin bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir en iyi hizmeti alabilirsiniz.  

Firmamızla çalıştığınızda, elinizde bulunan tüm hurdalar değerinde teslim alınmakta ve size önemli randa gelir sağlanmaktadır. Yenilikçi hizmet anlayışı ile faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde siz değerli müşterilerimize en iyisini vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda sektör içerisinde ön plana çıktığımız en önemli husus, hurda malzemeler için müşterilerimize sunduğumuz fiyattır. Yüksek fiyattan hurda alımı yaparak profesyonel hizmet verdiğimizden dolayı çok sayıda müşteri tarafından en çok tercih edilen firma oluyoruz.  

Hurda malzemelerin fiyatları periyodik şekilde değişmektedir. Bu anlamda müşterilerimizi mağdur etmeme adına en güncel fiyatları müşterilerimize sunuyoruz. Fiyat politikamızı uzman personelle verdiğimiz hizmet ile birleştiriyor ve en iyi hizmeti ortaya koymaya çalışıyoruz.  

Hurdacılık, günümüzde adını sıklıkla duymaya başladığımız meslek gruplarından biridir. Bu kapsamda hurda malzemeler piyasada önem verilen parçalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Üretim alanında faaliyet gösteren işletmelerin tamamı hammadde ihtiyacı duymaktadır. Söz konusu işletmeler zaman zaman hammadde kaynaklarında sıkıntı yaşamakta ya da hammadde maliyetlerinin yüksek fiyatından yakınmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için etkili bir geri dönüşüm mekanizmasına ihtiyaç vardır.  

İstanbul Kıraç En İyi Hurdacı Firması 

Kıraç Hurdacı olarak İstanbul’un her noktasından hurda alımı yapıyoruz. Bu kapsamda İstanbul’un çeşitli bölgelerine kurduğumuz hurda depolarından istifade ediyoruz. Söz konusu imkân sayesinde İstanbul’un her noktasından hurda alma şansı yakalıyoruz.  

Müşterilerimizin, Kıraç Hurdacı iletişim numaralarından bize ulaşmasını müteakip kısa süre içerisinde adreslerine giderek hurda alım faaliyetini gerçekleştiriyoruz. Adresten hurda alımı imkânı ile hurda alım faaliyetini son derece sistemli şekilde yapıyoruz.  

Sanayi alanında hammadde temini önemli bir iştir. Döviz fiyatlarının her geçen gün biraz daha artması ile hammadde maliyetleri her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu da sanayi kuruluşları için büyük bir gider kalemidir. Söz konusu kuruluşların hammadde maliyetlerini düşürmek için geri dönüşüm mekanizmasına ihtiyaç vardır. Bu sayede söz konusu kuruluşların hammadde giderleri önemli oranda düşmektedir. Kıraç Hurdacı olarak kurduğumuz geri dönüşüm sistemi ile en iyi hurdacılık hizmetini müşterilerimize sunuyoruz.  

İstanbul Hurda Alımı Yapan Firmalar 

İstanbul hurdacı firmalarının sayısı her ne kadar fazla olsa da her tür hurda malzemenin alımını yapan firma sayısı çoğunlukta değildir. Kıraç Hurdacı olarak her türlü hurda malzemenin alımını yapabilme imkân ve kabiliyeti ile ön plana çıkan bir firmayız. Bu kapsamda alımını yaptığımız malzemeler arasında alüminyum hurda çeşitleri oldukça hatırı sayılır konumdadır. Radyatör, süs eşyası ya da elektronik ekipmanlarda oldukça fazla kullanılan alüminyum malzeme, sektör içerisinde önemli parçalar arasındadır. Söz konusu malzemeler işlevini yitirdiği zaman hurda malzeme olarak anılmaktadır. Elinizdeki alüminyum hurda çeşitlerini bizlere satarak önemli oranda gelir sağlayabilirsiniz.  

En Yakın Hurdacı Firması 

Kıraç Hurdacı olarak alımını yaptığımız birçok hurda çeşidine oldukça iyi fiyat teklifi sunuyoruz. Bu kapsamda alımını yaptığımız hurda malzemelerin bir kısmı da demir hurda çeşitleridir. Örneğin apartman ya da işyerlerindeki yangın merdivenleri, demir hurda sınıfında değerlendirilebilir.  

İşlevini yitirmiş, yenisini aldığınız, tekrar kullanılacak durumda olmayan demir hurdaları firmamıza satarak para kazanabilirsiniz. Hurda satışlarından elde ettiğiniz gelir ile hem ek bir kaynak sağlayacaksınız. Hem de geri dönüşüm sektörüne katkı sunacaksınız.  

Kıraç Hurdacı olarak elinizde bulunan tüm hurda çeşitlerini yüksek fiyattan satın almaya talibiz. Satın aldığımız hurda malzemeleri geri dönüşüm tesislerine sevk ederek ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara