Kasımpaşa hurdacı firması olarak hurda satışı yapmak istediğinizde bu talebinize en kısa sürede karşılık veriyoruz. Sektörün öncü hurdacı firmalarından olarak faaliyet alanımızı sürekli geliştirerek faaliyetlerimize devam ediyoruz. Hurda malzemeler, inşaat alanlarında ya da ev depolarında yer işgal ederek atış şekilde muhafaza edilmektedir.   

Firma olarak donanımlı personelimiz ve modern teçhizatımız ile sektör içerisinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Bu kapsamda sektörde en çok tercih edilen firma olarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Kasımpaşa hurdacı firması olarak her türlü hurda malzemelerin alımını yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.  

İstanbul’un her noktasına hizmet götüren firmamız, en iyi hurdacı firması olarak faaliyetlerine etkin şekilde deva etmektedir. Sektör içerisinde yaşanan gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha artırmaktadır. 

Kasımpaşa En Yakın Hurdacı 

Hurda alım faaliyeti sonunda elde olan tüm malzemeler geri dönüşüm kapsamında kullanılan ürünlerdir. Yapılan geri dönüşüm faaliyeti sonrasında tüm hurda malzemeler tekrar kullanıma kazandırılabilir.  

İstanbul’un çeşitli noktalarına kurduğumuz hurda depoları sayesinde etkin bir hizmet ağı sayesinde faaliyetlerimizi yürütebiliyoruz. Kurduğumuz etkin hizmet ağı sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunma imkânına da sahibiz. Söz konusu durum, hurdacılık sektöründe tercih edilen ilk firma olmamıza imkân tanıyor.  

Geri dönüşüm tesislerinde işlenen malzemeler, demir, alüminyum, kurşun, çinko gibi malzemelerdir. Piyasadan toplanan söz konusu malzemeler işlenerek tekrar hammadde olarak kullanılmaktadır. Geri dönüşüm faaliyetlerinin etkin şekilde yürütülmesi için hurdacı firmaları önemli bir yere sahiptir.     

Piyasadan toplanan hurda malzemeler uzman ekibimiz tarafından ayrıştırılır. Malzemeler cins ve ağırlığına göre ayrı fiyat aralığında satın alınır. Satın alınan tüm malzemelerin bedeli müşterilerimize peşin olarak ödenmektedir. Yapılan faaliyetin bütününde ekosistemin zarar görmesini engellediğimiz gibi Kasımpaşa hurdacı olarak para kazanmanızı da sağlıyoruz.  

İstanbul Hurda Alımı Yapan Firmalar 

İstanbul ve çevresi, hurdacılık faaliyetlerinin yoğun olduğu merkezlerin başındadır. Sektör içerisinde verilen hizmet ve hurda malzemelere verilen fiyat teklifleri ile firmamız kendini göstermektedir. Bu kapsamda sektör içerisinde en fazla müşteriye sahip olan hurdacı firmasıyız.  

Firma olarak sektör içerisindeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyoruz. Kasımpaşa hurdacı olarak bu anlamda kendimizi sürekli geliştirme gayreti içerisindeyiz. Kurduğumuz sistem ile sektördeki varlığımızı en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.   

Hurdacılık faaliyetlerinde müşterinin elinde bulunan hurda malzemeleri adresinden almak esastır. Eski nesil uygulamalarda olduğu gibi mahalle aralarından hurda toplama faaliyeti demode olmuş bir yöntemdir. Kasımpaşa hurdacı olarak tüm hurda malzemeleri adresinizden alıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektördeki firma özelliklerimizi şu şekilde sıralayabiliriz.   

  • Adresinizden güvenli hurda alımı 
  • Toplu hurda alım faaliyeti 
  • Ev, işyeri ve inşaat alanlarından hurda alımı 
  • Hurda malzemelerin nakliye hizmeti 
  • Hurda malzemelerin niteliklerine göre sınıflandırılması 
  • İnşaat alanlarındaki hurdaların alınması 

Yukarıda sayılan hizmet alanlarında faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde 7/24 müşterilerimizin hizmetindeyiz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşarak her türlü hurda malzemenin satışını yapabilirsiniz.  

Kasımpaşa Adresten Hurda Alımı  

Kasımpaşa hurdacı olarak alımını yaptığımız hurda malzemeler içerisinde alüminyum malzemeler önemli bir yere sahiptir. Hurdacılık sektöründe ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmet için firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz kısa süre içerisinde size ulaşarak hurda alımını gerçekleştirecektir.  

Alüminyum malzemeler özellikle otomotiv ve elektronik sanayiinde kullanılan hammadde kaynakları arasındadır. Söz konusu ürünlerin kullanılamaz hale gelmesi sonucunda alüminyum malzemeler de hurda niteliğine bürünmektedir. Bu malzemelerin satışını yaparak gelir elde edebilir, ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Hurdacılık faaliyetlerinin tek adresi Kasımpaşa hurdacı’ya ulaşarak hurda satış işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara