Elinizde bulunan tüm hurda malzemeleri yüksek fiyatla satmak istiyorsanız Kartal Hurdacı ile irtibata geçebilirsiniz. Faaliyet alanımızda bulunan hurda firmaları arasında müşterilerimize yaptığımız yüksek fiyat teklifleri ile ön plana çıkıyoruz. Bu kapsamda müşteri memnuniyetini artırma adına her türlü çalışmayı etkin şekilde yürütüyoruz.

Günümüzde hurda alan firma sayısı her ne kadar artmış olsa da ön plana çıkma adına müşterilerimize birçok kolaylık sağlıyoruz. Alacağımızı vaat ettiğimiz tüm hurda çeşitlerini alıyor, güvenli şekilde müşterilerimize ödeme yapıyoruz.

İstanbul hurdacı firmaları arasında müşterilerimize verdiğimiz güven ile her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Bu anlamda müşterilerimize duyduğumuz minneti kelimelerle ifade edemiyoruz. Sektör içerisinde müşteri memnuniyeti alanında kendimizi lider konumda gören bir firmayız. Bu anlamda sektördeki diğer firmalara da ilham kaynağı olma hedefi ile faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

İstanbul Hurda Alan Firmalar

İstanbul, Türkiye’nin en büyük şehri olması nedeniyle hurda miktarı da oldukça zengin bir yerleşim yeridir. Sektör içerisinde bulunan hurda firmalarının birçoğu topladıkları hurda malzemeleri kendisinden daha büyük firmalara satarlar. Kartal Hurdacı olarak topladığımız tüm hurda malzemeleri ilk elden alıyor ve satıyoruz. Bu sayede müşterilerimize İstanbul hurda satışı alanında en yüksek fiyatı verebiliyoruz. Web sitemizde yer alan irtibat numaralarından bizimle iletişime geçerek ilk elden fiyat teklifi alabilirsiniz. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Adresinizden Hurda Alımı

Kartal Hurdacı olarak yaptığımız tüm hurda alımlarını adresinize gelerek yapıyoruz. Bizimle çalıştığınız sürece hurda satışının ne kadar kolay yürüdüğünü hissedeceksiniz. Her ne kadar Kartal ve çevresinde ağırlıklı olarak faaliyet gösteriyor olsak da İstanbul’un her noktası için hurda satış talebini bizlere iletebilirsiniz. Bizi aradığınızda en kısa sürede uzman ekibimiz adresinize gelerek hurda malzemenin alımını gerçekleştirecektir.

Hurda fiyatları, hurda malzemenin türüne ve miktarına göre belirlenir. Her hurda malzemenin fiyatı aynı değildir. Hazırladığınız hurda malzemelerin fiyatını türlerine ve ağırlığına göre belirliyoruz. Gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra hurda bedelini peşin olarak ödüyoruz. Almış olduğumuz malzemeleri hurda depolarımıza yerleştirerek işlemi tamamlıyoruz. Siz de adresinizden hurda alımı yaptırmak isterseniz Kartal Hurdacı her zaman hizmetinizdedir.

Kartal Hurda Faaliyetleri

İstanbul’un çeşitli semtlerinde oluşturduğumuz özel depolardan istifade ile hurda alım işlemini son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kurduğumuz sistem sayesinde hurda malzemenin bulunduğu her bir noktaya anında ulaşma imkânı buluyoruz. Müşterilerimizden aldığımız talep doğrultusunda kısa sürede adresine ulaşarak hurda alım işleminin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Uzman ekibimiz alım işlemini gerçekleştirmeden önce müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Sonrasında müşterilerimizin gözü önünde elektronik tartılar ile hurda malzeme tartılır. Tartma işlemi sonunda gerekli hesaplama yapılarak müşteri alacağı ücretle ilgili bilgilendirilir. Son aşama hurda malzemeler araca yüklenerek müşterilerimize gerekli ödeme işlemi gerçekleştirilir. Kartal Hurdacının yüksek fiyatlı alım imkânından yararlanarak hurda alım satım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kartal Hurda Çeşitleri

Hurda malzemeler kendi içerisinde birçok farklı çeşide ayrılır. Kartal Hurdacı olarak alım yaptığımız hurda çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Demir hurdalar
  • Alüminyum hurdalar
  • Çinko hurdalar
  • Kurşun hurdalar
  • Kablo hurdalar
  • Bakır hurdalar
  • Paslanmaz hurdalar
  • Sarı hurdalar

Genel olarak insanların aklında hurda denildiğinde demir malzemeler yer edinmiştir. Örneğin evinizdeki kalorifer peteklerini değiştirdiğinizde atıl duruma gelen radyatör demir hurdadır. Siz de ev ya da işyerinizde bulunan buna benzer hurda malzemeleri demir hurda kategorisinde değerlendirerek satışını yapabilirsiniz. Söz konusu ürünleri firma olarak toplu şekilde satın alma imkân ve kabiliyetine de sahibiz. Siz de elinizdeki tüm hurda malzemeleri Kartal Hurdacıya satarak önemli bir gelir elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara