Elinizde bulunan hurda malzemeleri yüksek fiyattan satın alan bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız Karaköy hurdacı olarak hizmetinizdeyiz. Hurdacılık faaliyetleri günümüzün önemli sektör alanlarından biridir. Bu kapsamda her geçen gün hurdacı firma sayısının biraz daha arttığı da bilinen bir gerçektir.  

Her ne kadar sektör içerisinde hurdacı firması sayısı artsa da firma olarak farkımızı hissettirmeyi başarıyoruz. İstanbul hurdacı piyasasında sektörün lider konumda firması olmaktan büyük onur duyuyoruz. Siz de elinizde bulunan her türlü hurda malzemeyi firmamıza satarak önemli oranda bir gelir elde edebilirsiniz.  

Müşterilerimiz tarafından iyi bir hurdacıdan beklenen özelliklerin başında firmanın güvenilir ve dürüst bir firma olması yer almaktadır. Bu kapsamda her türlü güven ortamını sağlamış olan firmamız müşterilerinin güvenini kazanmış, öncü firmalar arasındadır. Her türlü hurdacılık işlemlerini şeffaf bir şekilde yaparak müşterilerimizle güven içinde faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Karaköy hurdacı olarak sektördeki etkin rolümüzün temelinde şeffaf hizmet anlayışı yatmaktadır.  

İstanbul Karaköy Hurdacı Firması

İstanbul ve çevresinde alınması gereken çok fazla hurda malzeme vardır. Geri dönüşüm faaliyetlerinin artması ve öneminin yükselmesi ile birlikte hurda çeşitliliği de artmıştır. Her hurdacı firması, her çeşit hurda malzemenin alımını yapmaz. Ancak sektör içerisinde söz sahibi olan firmalar her çeşit hurda malzemenin alımını yapmaktadır.  

Karaköy hurdacı olarak her çeşit malzemenin alımını yaptığımızdan en çok tercih edilen hurdacı firması olma özelliği taşıyoruz. Sektöre yen girmiş olan firmalar her çeşit malzemenin geri alımını yapamaz. Bu kapsamda her türlü donanıma ve imkâna sahip olan firmamız İstanbul’un her bir noktasından hurda alımı yapma imkânına sahiptir.  

İstanbul’un her noktasından hurda alımı yapma imkânını, şehrin çeşitli noktalarına kurduğumuz hurda depoları sayesinde sağlıyoruz. Sizlerden satın aldığımız hurda malzemeleri depolarda toplayarak bunları ayrıştırıyoruz. Sonrasında bu malzemeleri geri dönüşüm tesislerine sevk ederek tekrar kullanılmasını sağlıyoruz.  

Dünyada hammadde kaynaklarının azalması ve hammadde maliyetlerinin her geçen gün biraz daha arttığı bilinen bir gerçektir. Bu nedenle firmalar geri dönüşüm faaliyetlerine ayrıca önem verirler. Geri dönüşüm sayesinde hem hammadde maliyetleri düşer, hem de piyasada hammadde bolluğu oluşur.  

Adresinizden Pratik Hurda Alımı 

Hurdacılık sektöründe esas olan adresten hurda alımıdır. İnsanlar günümüz dünyasında hurda malzemelerin ev ya da işyeri depolarından gelinerek alınmasını isterler. Eski nesil yöntemlerle, sokak aralarında dolaşarak hurda alımı tarihe karışmış bir uygulamadır. Karaköy hurdacı olarak hurda satış talebinin alınmasını müteakip kısa süre içerisinde uzman ekibimizi adresinize sevk ediyoruz.  

Kısa bir sürede adresinize gelen firma görevlilerimiz tüm hurda malzemeleri sınıflarına göre ayırarak tartma işlemi yaparlar. Her hurda malzemenin cinsine göre fiyat verilmelidir. Hurda malzemenin fiyatını belirleyen iki husus vardır. Birisi hurda malzemenin cinsi, diğeri ise hurdanın ağırlığıdır. Her cins malzeme farklı farklı tartılarak toplam hurda bedeli hesaplanır. Hesaplanan tutar müşterilerimize peşin olarak ödenir. Sonrasında satın alınan hurda malzeme hurda depolarına gönderilerek zamanı geldiğinde geri dönüşüm tesislerine sevk edilir.  

Her Hurdayı Alan Hurdacı Firması 

Sektör içerisinde her cins malzemenin alımını yapan hurdacı firma sayısı fazla değildir. Karaköy Hurdacı olarak her çeşit malzemenin geri alımını yaptığımızı yukarıda da belirtmiştik. Siz de elinizde bulunan tüm hurda çeşitlerinin yüksek fiyattan satın alınmasını istiyorsanız Karaköy Hurdacı ile çalışmalısınız.  

Alımını yaptığımız hurda çeşitleri arasında alüminyum malzemeden kurşun hurdalara kadar birçok çeşit bulabilirsiniz. Web sitemizi inceleyerek hangi hurda çeşitlerinin alındığını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Karaköy Hurdacı olarak tüm hurda alım faaliyetlerinizde yanınızdayız.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara