Yiğitsan Metal, Kağıthane hurdacı bölgesinde hizmet sunmakta olan bir firmadır. Kağıthane’nin önemli bir hurda alım bölgesi olması, bölgenin gelişmiş bir yer olmasından kaynaklanmaktadır. Firmamız gibi hurda alım hizmeti sağlayan birçok firma mevcuttur.  

Bu hurdacılar çeşitli avantajlarla ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Kimi hurdacı hızıyla ön plana çıkmaya çalışırken kimi hurdacı da yüksek fiyattan hurda alımıyla öne çıkmaya çalışmaktadır. Bütün avantajlar ise yalnızca tek bir Kağıthane hurdacı firmasında toplanmıştır. O firma da Yiğitsan Metal firmamızdır. Firmamız, sektörde sunulabilecek her türden hizmete ve avantaja sahiptir. Hurda alımı yapan firmamızın bu anlayışta olması, müşteri memnuniyetini de olumlu yönde etkilemiştir. Bu avantajlarla beraber Kağıthane hurda alımı için firmamızı tercih edenler daima memnun kalmıştır.  

Kağıthane Her Yerden Hurda Alımı  

Kağıthane, kalabalık mahallelere sahiptir. Hızlı bir şekilde her mahalleden hurda alımı yapabilmek önemli bir hizmettir. Bu hizmete sahip olan Kağıthane hurdacı firmalarının tercih listesine eklenmesi gereklidir. Ardından hurdacıların diğer hizmetleri ve avantajları göz önünde bulundurularak bir firmanın tercih edilmesi lazımdır.  

Kağıthane her yerden hurda alımı için tercih edilebilecek olan çok az sayıda hurdacı mevcuttur. Bu Kağıthane hurdacıları da çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Firmamız, her mahalleden hurda alımı yapabilecek iş gücüne sahiptir. Yiğitsan Metal, Kağıthane’de;  

 • Çağlayan Mahallesi hurdacı, 
 • Çeliktepe Mahallesi hurdacı, 
 • Gültepe Mahallesi hurdacı,  
 • Gürsel Mahallesi hurdacı,  
 • Hamidiye Mahallesi hurdacı,  
 • Hürriyet Mahallesi hurdacı,  
 • Merkez Mahallesi hurdacı,  
 • Seyrantepe Mahallesi hurdacı,  

Olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Sayılan bu mahalleler dışında kalan mahallelerden de hurda alımları yapılmaktadır. Unutulmamalıdır ki firmamız için herhangi bir hizmet ayrımı söz konusu bile değildir. Yiğitsan Metal, İstanbul hurdacı olarak her yerde hizmet vermekte ve bütün hizmetlerini de profesyonel şekilde sizlere sunmaktadır.   

Kağıthane Hurda Sarı Alım Fiyatı Ne Kadar?  

Kağıthane alımı yapılan hurdalar arasına olan hurda sarı, firmamız tarafından da alımı yapılan bir hurda türüdür. “Kağıthane hurda sarı alım fiyatı ne kadar?” sorusu da en çok duyduğumuz soruların başında gelmektedir. Hurda sarı türleri, farklı fiyatlara sahiptir. Bu durum, diğer hurda türleri için de geçerlidir. Her hurda türünün kendine göre fiyatları bulunmaktadır. Hurda sarı kg fiyatları 

 • Sarı hurda araiş MS-70 fiyatı,  
 • Sarı hurda araiş MS-64 fiyatı,  
 • Sarı hurda çubuk ucu parça fiyatı,  
 • Sarı hurda MS-58 çubuk talaşı fiyatı,  
 • Sarı hurda kırkambar vana musluk fiyatı,  
 • Hurda su saati fiyatı,  
 • Sarı hurda radyatör fiyatı,  
 • Hurda fosfor bronz araiş fiyatı,  

Olarak olabilecek en yüksek fiyatlardır. Hurda sarı ton fiyatları da aynı şekilde yüksektir. Yiğitsan Metal, müşteri memnuniyetini önemsediğinden hurda sarı güncel fiyatları olarak yüksek alım fiyatları belirlemiştir. Bu avantaj da yalnızca Kağıthane hurdacı firması olan Yiğitsan Metal firmamızda bulunmaktadır. Bundan dolayı Kağıthane hurda sarı alımı için firmamızın tercih edilmesi daha avantajlıdır.   

Kağıthane Tonlu Hurda Alım Fiyatları  

Çoğu Kağıthane hurdacısı, tonlu hurda alımlarına yönelmiştir. Bu yönelmenin nedeni de tonlu alımların geri dönüşüme daha büyük katkı vermesinden kaynaklıdır. Kağıthane hurdacı firmamız, uzun süreden beri Kağıthane toplu hurda alımları yapmaktadır. Dolayısıyla tonlu hurda alımları, firmamız için yeni bir hizmet değildir.  

Tonlu hurda alım fiyatları, firmamız tarafından daha yüksek seviyede belirlenmiştir. Bunun nedeni ise müşterilerimizin yüksek tonajlı satışlara yönelmesini sağlamaktadır. Kağıthane’nin her mahallesinden tonlu alımlar yapılmaktadır. Üstelik yaptığımız tonlu alımlar sonucunda da her zaman sizlere yüksek hurda satış fiyatları sunulmaktadır.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara