Kabataş hurdacı olarak hizmet veren firmamız, hizmet verdiği bölgelerde her zaman en köklü hurdacı olmayı başarmıştır. Bu açıdan bakıldığında Kabataş hurda satışı işleri için firmamızın sıkça tercih edildiği görülmektedir. Kabataş’ın hurdacılık anlamında etki alanı oldukça geniştir. Yani Kabataş içerisinde bütün hurdalar bulunmaktadır. Kabataş hurdacı firmaları da buna göre bütün hurdaların alımını yapmaya gayret göstermektedir. Hurda ayrımı yapmayan Yiğitsan Metal, hemen hemen her hurdanın alımını Kabataş içerisinde yapmaktadır.  

Kabataş geniş bir alana sahip olduğundan bu bölge içerisinde adresten hurda alımı ekstra bir öneme sahiptir. Firmamızda da Kabataş adresten hurda alımı sizlere sunulan bir numaralı avantajdır. Hurda tonajı ve türü ne olursa olsun Kabataş yerinden hurda alım hizmeti tarafınıza sunulmaktadır.  

Kabataş Hurda Sarı Alım Fiyatı  

Hurda sarı, alımı yapılan bir numaralı hurda türümüzdür. Her firma, Kabataş hurda sarı alımı yapmaya önem göstermektedir. Sarı, akla gelebilecek bütün sektörlerde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla Kabataş sarı hurdası alımları da ayrı bir öneme sahiptir. Fiyat bakımından yüksek bir fiyata sahip olan hurda sarı, firmamızda da ekstra fiyatlandırma avantajına dahil edilmiştir. Böylelikle Kabataş yüksek fiyattan sarı hurdası alımı yapmamız ön plana çıkmaktadır.  

Sarı hurdası olarak alımını yaptığımız hurda sarılar;  

 • Sarı hurda radyatör, 
 • Hurda su saati,  
 • Sarı hurda kırkambar vana musluk,  
 • Sarı hurda MS-58 çubuk talaşı,  
 • Sarı hurda çubuk ucu parça,  
 • Sarı hurda araiş MS-64 
 • Sarı hurda araiş MS-70 

Türleridir. Sarı hurdası güncel fiyatları da bu hurda türlerinde yüksek seviyelerdedir. Kabataş tonajlı hurda sarı alımı da yapabilen firmamız, Kabataş sarı hurdası tonaj fiyatı olarak da yüksek fiyatlara sahiptir.  

Kabataş Tonajlı Alım Yapan Firma  

Kabataş tonajlı hurda alımı için herkesin bir numaralı tercihi Yiğitsan Metal’dir. Firmamız zaten yüksek tonajlı alımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Her bölgede tonajlı alım yapabilen firmamız, Kabataş’ta da en yüksek tonaja kadar olan alımlarını sürdürmektedir. Kabataş hurda tonaj fiyatı her zaman aynı seviyelerde olamamaktadır. Satış yapmadan önce fiyat araştırması yapmanız firmamız tarafından önerilmektedir. Firmamız da Kabataş hurdaların tonajlı fiyatı olarak size en yüksek ve en doğru fiyatı sunmayı hedeflemektedir.  

Kabataş Tonajlı Alınan Hurda Çeşitleri  

Tonajlı alımlarımız Kabataş’ın her bölgesinde bulunmaktadır. Alım konusunda da herhangi bir farklılık yoktur. Aynı şekilde adresten alım yapan Kabataş hurdacı firmamız, ödemeyi de anında yapabilmektedir. Tonajlı alınan hurdaların fiyatları daha avantajlı olmaktadır. Bundan dolayı firmamız, Kabataş tonajlı hurda satışı yapmanızı önermektedir.  

Bilindiği üzere her firma bütün hurdaları tonajlı alacak diye bir durum yoktur. Ancak her koşulda bütün hurdaları tonajlı bir şekilde alabilen firmalar tercihiniz olmalıdır. Bu durumda firmamız, tonajlı hurda alımı yapan firma olarak öne çıkan firmalardan olmuştur. Bütün hurdaları yüksek tonajlı olarak alabilen firmamız, alanında uzman olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.  

Kabataş Hurda Plastik KG Fiyatı  

Plastik doğada bırakıldığı sürece oldukça tehlikeli bir üründür. Bundan dolayı plastikler doğaya bırakılmamalı ve minimum seviyede plastik tüketimi yapılmalıdır. Firmamız, Kabataş hurda plastik alımı işine ayrı bir önem vermektedir. Sonuç olarak bir adet dünyamız bulunmaktadır ve bu dünyayı korumak bizlerin elindedir. Kabataş hurda plastik fiyatları da son derece yüksektir. Firmamız bu konuda fiyat değişikliğine gitmemiş ve Kabataş plastik hurdası kilogram fiyatı listesini yüksek seviyede tutmuştur.  

Hurda plastik olarak alımı yapılan;  

 • Hurda ABS plastik,  
 • Hurda polipropilen moblen,  
 • Hurda polistren kristal,  
 • Hurda jelatin,  
 • Mavi kırmızı kapak,  
 • Şeffaf beyaz naylon hurda,  
 • Çıkma pimapen hurdası, 
 • Elteks plastik hurdası,  
 • Hurda temiz pet şişe,  

Türleri bulunmaktadır. Bu türlerin Kabataş hurda plastik alımı işlemlerinde sorunsuz bir şekilde alınması da firmamızla mümkündür.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara