Hurdacı – Hurda Fiyatları

Güncel Hurda Fiyatları en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Web sitemiz hurda fiyatları konusunda sürekli olarak güncel olup, müşterilerine doğru bilgiyi aktarmaktadır. Firmamız uzun yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermiş profesyonel bir ekipten oluşmaktayız. Gerek ekonomiye ve doğaya karşı geri dönüşüm bilincini yerine getirmek, gerekse bu yolda müşterilerine yüksek kazançlar sağlamayı amaç edinmiştir. Elinizdeki hurdaları bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, uygun görmeniz durumunda ekibimizle birlikte bizzat adresinize gelerek yerinde kesim – söküm – tartım işlemlerini tamamlayarak anında nakit ödeme ile almaktayız. 

Hurda fiyatlarını güncel olarak sizlere sunan firmamız bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Piyasa koşullarında belirlenen maksimum hurda fiyatları teklifini sunarak müşterilerine yüksek kazanç sağlamayı az kar edip çok almayı amaçlamaktadır. Yiğitsan Metal Hurdacılık özel fiyat tekliflerinden faydalanmak ve yüksek fiyattan hurda satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Al Whatsapp İletişim

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul hurdacı firması olarak hizmet veren Yiğitsan Metal, İstanbul geneli bütün ilçelerden anında ve nakit ödeme yaparak elinizdeki hurdaları almaktadır. Sizde elinizdeki hurdaları satmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Hurdacı

Bursa Hurda Fiyatları

Bursa hurdacı olarak, Bursa genelinde hurda alımı yapıyoruz. Bursa en yakın hurdacı firması olan Yiğitsan Metal, profesyonel ekibiyle birlikte her türlü hurda alımı yapmaktadır. Hurda kağıt, Hurda Pimapen ve tüm hurda türlerini almaktayız.

Edirne Hurdacı

Edirne Hurda Fiyatları

Edirne hurdacı firması olarak, Edirne genelinde her türden hurda alımı yapmaktayız. Elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırıp ve bundan gelir elde elde etmek ister misiniz? Hemen arayarak elinizdeki hurdanın değerini öğrenebilirsiniz.

Çanakkale Hurdacı

Çanakkale Hurda Fiyatları

Yiğitsan Metal Hurdacılık olarak, Çanakkale hurdacı ve Çanakkale ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çanakkale’nin neresinde olursanız olun size bir telefon kadar uzaktayız. Hurda sarı ve tüm hurdaları almaktayız

Bolu Hurdacı

Bolu Hurda Fiyatları

Türkiye’nin her yerinden hurda alımı yapan firmamız, Bolu Hurdacı firması olarak hizmet vermektedir. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum başta olmak üzere her türlü hurda alımı yapmaktayız.

Balıkesir Hurdacı

Balıkesir Hurda Fiyatları

Balıkesir Hurdacı firması olarak elinizdeki; Hurda demir, hurda sarı, hurda alkopat, hurda yangın merdiveni, hurda kazan dairesi, hurda soyma kablo olmak üzere her türlü hurda alımı yapmaktayız.

Hurdacı – Hurda Fiyatları

Hurdacı firmamıza sorulan en önemli sorulardan birisi “alımı yapılan hurda türleri” sorusudur. Hurda alım firmalarının bu soruya vereceği cevaplar farklıdır. Yiğitsan Metal de her türden hurda alımı ile bilinen bir hurdacıdır. Ekstra olarak güncel hurda fiyatları için belirlediğimiz listelerin avantajlı olması da müşterilerimizin kazancını arttırmaktadır.

Hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda kâğıt, hurda sarı, hurda plastik, hurda krom, hurda kablo, hurda kurşun, hurda nikel, hurda akü, hurda çinko türleri adresinizden alınmakta ve geri dönüşüm işlemleri başlatılmaktadır. Hurda alımı sırasındaki bu hızımız, geri dönüşüm işlemlerinin yavaşlamasına ve sizlerin zaman kaybı yaşamasını büyük oranda engellemektedir.

Güncel Hurda Demir Fiyatları Ne Kadar?

Hurda demir fiyatları, diğer hurdalara nazaran daha uygundur. Fiyatlardaki bu uygunluk, her hurda alımı yapan hurdacı firmasının hurda demire yönelmesini sağlamıştır. Tonajlı hurda alımı, hurda demir alımlarında son derece fazladır. Yiğitsan Metal hurdacı firmamız da yüksek tonajlı hurda demir alımı yapabilmektedir. Üstelik bu alımlarda en yüksek hurda demir fiyatları tarafınıza teklif edilmektedir. Yüksek fiyattan aldığımız hurda demir türleri ise;

 • DKP hurda demir,
 • Bonus hurda demir,
 • Ekstra hurda demir,
 • Demir talaşı hurdası,
 • Toplama hurda,
 • Teneke hurda,
 • Pik demir talaşı hurdası,
 • İnşaat yıkım hurdası,
 • Hurda yangın merdiveni,
 • Tufal hurdası

Şeklindedir. Sayılan bütün bu hurda demir türleri, tarafımızca alınmaktadır. Bu hurda türlerinden birisini satmak isteyenlerin tek adresi yüksek fiyattan hurda demir alımı yapan firmamızla çalışmanızdır. Hiçbir hurdacıda bulunmayan avantajlar, yalnızca firmamızda bulunmaktadır.

Güncel Hurda Bakır KG Fiyatları

Hurdacı firmaları, hurda bakır fiyatları konusunda büyük avantajlara sahiptir. Değerli sınıfına giren hurda bakır, bütün sektörlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu durum sektörde gerçekleşen hurda bakır alımı işlemlerini de önemli oranda arttırmıştır. Firmamız, özellikle; soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, %98 külçe bakır, TTR kırma bakır hurdası, bakır talaş hurdası alımlarında öne çıkmaktadır.

Bunun sebebi ise firmamızın güncel hurda bakır fiyatları bakımından olabilecek en yüksek fiyatı sunmasıdır. Bunun yanında adresten hurda bakır alımı gibi avantajlarımız, tercih edilmemizdeki önemli etkenler arasındadır.

Canlı hurda bakır fiyatları, her gün düzenli olarak güncellenmektedir. Dolayısıyla canlı fiyatlarımızı kontrol ederek de güncel fiyatları öğrenebilmeniz mümkündür.

Yüksek Fiyattan Hurda Alüminyum Alımı

Hurda alüminyum, kullanım alanları fazla olması sebebiyle sektörde hurda alüminyum alımı yapan firmalar yoğunluktadır. Hurdacı firmaları, toplu hurda alüminyum alımı işlemine daha büyük önem göstermektedir. Çünkü getiri ve geri dönüşüm bakımından en iyi seçenek toplu alımlardır. Firmamız, anında hurda alüminyum alımı yapabilmektedir. Bu hizmetimiz, her türlü hurdanın alımında geçerlidir.

Hurda türü bakımından zengin olan hurda alüminyumun; hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum boyasız profil, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum radyatör alımları Yiğitsan Metal hurdacı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizlere sunulan hurda alüminyum kg fiyatı da müşteri memnuniyeti açısından olabilecek en yüksek seviyede tutulmuştur.

2022 hurda alüminyum fiyatları için en uygun firmalardan olan Yiğitsan Metal, sizlere nakit ödeme de yapabilmektedir.

Güncel 2022 Hurda Sarı KG Fiyatı

Hurda sarı, hurda türleri arasındaki en değerli hurdalardan biridir. Parasal değer bakımından değerli olan hurda sarının toplu alımını büyük çaplı hurda alım firmaları yapmaktadır. Firmamız, sektörün önde gelen hurdacılarından biri olarak toplu hurda sarı alımları yapabilmektedir.

Toplu olarak alımını yaptığımız hurda sarılar; sarı hurda araiş MS-70, sarı hurda araiş MS-64, hurda su saati, sarı hurda radyatör, hurda fosfor bronz araiş ve sarı hurda çubuk ucu parça türlerinden oluşmaktadır. Tarafımıza sıkça iletilen sorulardan biri güncel hurda sarı fiyatları sorusudur. Güncel sarı hurda kg fiyatı baz alındığında firmamızın sektördeki en iyi firmalardan olduğu bilinmektedir.

Güncel KG Fiyatları ile Hurda Plastik Alımı

En yakın hurdacı firmanız olan Yiğitsan Metal, satmak istediğiniz hurda plastikleri adresinizden almaktadır. Tonaj ayrımı yapmaksızın yaptığımız hurda alımları, olabilecek en hızlı biçimde tamamlanabilmektedir. Hurda plastik, doğamıza ciddi zararları olan bir hurda türüdür. Bundan dolayı hurda plastik alımları, tonajlı şekilde yapılmalıdır. Tonajlı yapılan alımlar, doğamızın olabilecek en az zararı görmesine de olanak tanımaktadır.

Hurda plastik türlerinde ayrım yapmayan hurdacı firmamız; hurda ABS plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin, mavi kırmızı kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, çıkma pimapen hurdası, elteks plastik hurdası, hurda temiz pet şişe gibi türlerin alımını yapabilmektedir. Üstelik alımı yapılan bu hurda türleri, hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde yüksek fiyatlandırılmaktadır. Hurda plastik kilogram fiyatı ve hurda plastik tonaj fiyatı olarak yüksek fiyatlar arayanların tercihi Yiğitsan Metal’dir.

Firmamızın belirlediği hurda plastik fiyatları, her gün değişebilmektedir. Sonuç olarak günden güne kurlarda değişim yaşanmaktadır. Yiğitsan Metal ise her zaman müşterilerine uygun plastik hurdası kg fiyatı belirlemektedir.

Güncel Fiyattan Hurda Paslanmaz Alan Firma

Hurda paslanmaz alan firmalar, bütün hurda paslanmaz türlerini alamayabilmektedir. Yiğitsan Metal gibi çok az firma her türden hurda paslanmaz alımı yapmaktadır. Firmamız;

 • Hurda paslanmaz 304 krom talaşı alımı,
 • Hurda paslanmaz 316 krom alımı,
 • Hurda paslanmaz 430 krom alımı,
 • Hurda paslanmaz 201 krom alımı,
 • Hurda paslanmaz 202 krom alımı,

Gibi birçok hurda paslanmazın alımını yapmaktadır. Bütün hurda paslanmaz fiyatları da yüksek seviyelerdedir. Dolayısıyla bizi tercih edenler diledikleri hurda paslanmaz türünü en yüksek güncel 2022 hurda paslanmaz fiyatları ile satabilmektedir.

Hurda Kablo Alan Hurdacı Firması

Hurda kablo, hurda alımı yapan hurdacılar için büyük öneme sahiptir. Materyal bakımından zengin olan hurda kablolar, geri dönüştürüldüğü zaman birçok sektöre yarar sağlamaktadır. Bundan dolayı bazı hurdacı firmaları, yüksek fiyattan hurda kablo alımı yaparak müşterilerine çeşitli avantajlar sunabilmektedir. Bu avantajı sunan firmalardan birisi de en yüksek hurda kablo fiyatları listesine sahip olan Yiğitsan Metal firmamızdır.

En yakın hurda alım firması olan Yiğitsan Metal; hurda karışık kablo, hurda antigron kablo, hurda yer altı enerji kablosu, TTR hurda kablo, çelik zırh hurda kablo, hurda fare yemez kablo alımlarıyla bilinmektedir. Hurda kablo güncel fiyatları olarak en yüksek fiyatların firmamızda bulunduğu da belirtilmelidir. Ekstra olarak teklif edilen hurda kablo fiyatları sizlere nakit olarak ödenmektedir.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Hurda kurşun; hurda levha kurşun ve hurda çatı minare söküm kurşun türlerine ayrılmaktadır. Hurdacı firmamız, bu iki türün alımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Hizmet verilen her yerde, bu hurda kurşun türleri başarıyla alınmaktadır. En avantajlı hurdacı firması olarak görülen Yiğitsan Metal, hurda kurşun alımlarını da güncel ve yüksek hurda kurşun fiyatları ile yaparak müşterilerine verdiği değeri yansıtmaktadır.

Firmamızın bütün anlık hurda fiyatları yüksektir. Kısacası fiyatlarımızdaki yükseklik sadece hurda kurşun alımları için geçerli değildir. Bizi tercih edenler bütün hurda türlerini yüksek fiyattan satabilme olanağına erişmektedir.

Hurda Akü Fiyatları

Hurda akü, içeriğindeki bileşenler sebebiyle oldukça önemli bir hurda türüdür. Geri dönüşüme büyük katkı sağlayan hurda aküler, her hurdacı firması tarafından alınmaktadır. Hurda akü alımları, firmamızda toplu bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin elde ettiği gelirler de artışa geçmektedir. Güncel hurda akü kg fiyatları; hurda sulu akü, hurda kuru akü ve hurda küçük akü türleri için en yüksek seviyelerde tutulmuştur.
Bu avantajımız, akülerini yüksek fiyattan satmak isteyenleri de firmamıza yöneltmiştir. Hurda akü fiyatları, her zaman revize edilmektedir. Böylelikle müşterilerimiz her zaman güncel akü hurdası alım fiyatları ile satış yapmaktadır.

Güncel Fiyattan Hurda Çinko Alımı Yapan Yerler

Yapacağınız hurda çinko satışları için size en yakın hurdacı firmasını tercih etmeniz önemlidir. En yakın hurdacı firması tercih edildiği takdirde, daha hızlı bir hizmet almanız daha mümkündür.

Firmamız, size en yakın hurda alım firması olarak; külçe çinkosu ve hurda çinko levha türlerini almaktadır. Hurdacı firmamız, güncel çinko hurdası fiyatları olarak sizlere yüksek fiyat sunmaktadır. Böylelikle hurda satışından daha yüksek gelir elde etmeniz amaçlanmıştır. Sorunsuz hurda alımları ve yüksek hurda çinko fiyatları ile yüksek kazanç elde etmek isteyenler hurda çinko alımı için firmamızı tercih etmelidi