Elinizde bulunan hurda malzemelerin hepsini Güngören Hurdacı olarak değerinde satın alıyoruz. Satın aldığımız ürünleri geri dönüşüm tesislerinde tekrar işlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede söz konusu hurda malzemeler hammadde olarak üretim sektöründe tekrar kullanılabiliyor.

Geri dönüşümün ne kadar önemli olduğu günümüz dünyasının yadsınamaz gerçeklerinden biridir. Dünyadaki üretim mekanizması, eğri dönüştürülebilen tüm malzemelerin tekrar ekonomiye kazandırılması üzerine kuruludur.

Ülkemizde son yıllarda hemen her il ve ilçede dışarı çıktığınızda dahi geri dönüşüm kutularının varlığına şahit olursunuz. En küçük şişe, kâğıt türünde atıkların dahi geri dönüştürülmesine yönelik bir mekanizma kurulmaya çalışılıyor. Hammadde kaynaklarının günden güne azalması, sektör içindeki geri dönüşüm mekanizmasını zorunlu hale getirmiştir. Siz de elinizde atıl durumda muhafaza ettiğiniz hurda malzemeleri Güngören Hurdacı firmasına satarak aşağıdaki faydaları elde edebilirsiniz.

  • Hurda malzemeleri satarak para kazanabilirsiniz.
  • Her türlü sektörün hammadde ihtiyacına dolaylı olarak katkı sağlayabilirsiniz.
  • Deponuzda yer işgal eden ve kullanılmayan malzemeden kurtulmuş olursunuz.
  • Deponuzda yer açarak başka malzemelerinizi depolama imkânı yaratabilirsiniz.

Güngören Hurdacı Firmaları

Günümüzde hurda malzemelerin çeşitlenmesi ile birlikte hurdacı firmalarının sayısı da her geçen gün artmaktadır. Her gün balkonda otururken dahi birkaç kez hurdacılarının sokağınızdan geçtiğine şahit olabilirsiniz.

Geri dönüşüm konusunda yeterli bilince sahip olan insanlar elindeki hurda malzemeleri satma eğilimindedir. Söz konusu malzemelerin çöpe atılması, çevresel anlamda kirliliğe neden olmaktadır. Bu nedenle toplum içinde geri dönüşüm bilincinin oluşması çok önemlidir.

İnsanlar her hurdacı firmasına hurda malzemeleri satmak istemezler. Bu kapsamda göz önünde tutulan kriterlerin başında hurdanın alış fiyatıdır. Herkes elinde bulunan hurda malzemeyi mümkün olduğu kadar yüksek fiyattan satmak ister. Bu anlamda her firmanın hurda malzemeleri alış fiyatı farklıdır.

Her anlamda sektör içerisinde öne çıkan Güngören Hurdacı firmasının en önemli özelliği yüksek fiyattan hurda alımı yapmasıdır. Bizimle iletişime geçtiğinizde tüm hurda malzemelerinizi, sınıflarına göre yüksek fiyattan firmamıza satabilirsiniz. Bu anlamda firmamız 7/24 ulaşılabilir olma özelliği taşımaktadır. Web sayfamızda bulunan irtibat numaralarından bizimle iletişime geçerek hurda malzemelerin adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Demir Hurda Çeşitleri

Sektör içerisinde en fazla alım yapılan hurda çeşidi, demir hurdalardır. Söz konusu malzeme, başta inşaat sektörü olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Bu kapsamda hurda sınıfına girmiş malzemenin geri alımını yaparak tekrar üretim sektörüne kazandırıyoruz.

Demir hurdaları bireysel müşterilerimizden aldığımız gibi kurumsal müşterilerden de alma imkânına sahibiz. Bu kapsamda kilo ile alım yapabildiğimiz gibi tonajlı olarak da alım yapma kabiliyetimiz vardır.

Bakır Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri arasında en değerli ürünler arasında yer alan malzeme, bakır hurdalardır. Söz konusu malzemenin fiyatı oldukça yüksektir. Elinizde bulunan ve kullanılmayan bakır hurdaları Güngören Hurdacı’ya satarak önemli bir gelir kaynağı yakalayabilirsiniz.

Bakır malzeme de diğer maden çeşitleri gibi kendine birçok sektörde kullanım alanı bulmaktadır. Sektör bu denli geniş olunca ortaya çıkan hurda malzeme miktarı da artmaktadır. İstanbul hurdacı firmaları arasında her işletme bakır hurdaların alımını yapmaz. Bu kapsamda firmamızı tercih ederek geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Kablo Hurda Çeşitleri

İşlevini yitirmiş kablo çeşitlerinin tekrar kullanılabilir olduğunu çoğu kimse bilmez. Fakat bilinçli olan kullanıcılar bu kapsamda atıl duruma gelmiş kablo malzemeleri depolayarak satma eğilimindedir. Güngören Hurdacı olarak her türlü kablo çeşidinin de alımını yaparak tekrar kullanılmasına ortam sağlıyoruz.

Firmamız tarafından alımı yapılan hurda çeşitleri yukarıdakilerle de sınırlı değildir. Yukarıdakilerin yanı sıra kurşun, çinko, sarı ürün ve daha birçok hurda çeşidinin alımını yaparak geri dönüşümünün yapılmasını sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara