Ev ya da işyerinizde yer işgal eden hurda malzemelerinizi yüksek fiyattan satmak isterseniz Güneşli Hurdacı her daim hizmetinizdedir. Hurda satmak istediğinizi firmamıza ilettiğiniz zaman talebinize kısa sürede cevap veriyoruz. 

Talebinizin alınmasını müteakip uzman ekibimizi kısa süre içerisinde adresinize yönlendiriyoruz. Profesyonel nitelikte hizmet veren ekibimiz hassas şekilde elinizde bulunan hurda malzemenin tartma işlemi ile işe başlar. Niteliklerine gören tartılan hurda malzemelerin fiyatları belirlenir.  

Her cins hurda malzemenin fiyatı farklı aralıktadır. Bu kapsamda Güneşli Hurdacı olarak en çok dikkat ettiğimiz husus da budur. Haliyle bakır malzemeler ile demir hurdaların fiyatları aynı aralıkta değildir. Niteliklerine göre fiyatları hesaplanan malzemelerin toplam bedeli müşterilerimize nakit olarak ödenmektedir.  

İstanbul Hurdacı Firmaları 

İstanbul hurdacı sektörü her geçen gün biraz daha büyüyen bir alandır. Piyasadaki hurda malzemenin miktarının artması, beraberinde hurdacı firma sayısının da artmasına neden olmuştur. Hal böyle olunca hurdacı firmalarının daha çok alım yapabilmesi için sektör içerisinde ön plana çıkacakları tedbir almasına ihtiyaç duyulmuştur.   

Müşteriler üzerinde fark yaratacak hususların başında hurda alım fiyatları gelmektedir. Müşteriler tarafından en çok araştırılan ve üzerinde durulan husus da budur. Herkes elinde bulunan hurdaları yüksek fiyattan satmak ister.  

Firma araştırması yapacağınız zaman hurdacı firmasının taşeron olup olmadığını araştırmanız gerekir. Taşeron hurda firmaları satın aldığı hurda malzemeleri kendisinden daha büyük firmalara satarlar. Bu da taşeron firmaların daha düşük fiyattan hurda alımı yapması demektir.  

Güneşli Hurdacı olarak birinci elden hurda alımı yapıyoruz. Taşeron bir firma olmadığımız için müşterilerimize en yüksek fiyattan teklif sunabiliyoruz. Bu da doğal olarak müşteri memnuniyetini artıran bir husustur.  

Adresten Güvenli Hurda Alımı 

Müşteriler için bir hurda firmasında olması gereken özelliklerden biri de hurda malzemenin adresten alınmasıdır. Hiçbir müşteri, elinde bulunan hurda malzemeleri firmaya götürerek satmak istemez. Bu kapsamda Güneşli Hurdacı olarak her türlü hurda malzemeyi müşterilerimizin adresinden teslim alıyoruz. Adresten hurda alımı sayesinde müşteri memnuniyetini bir kat daha artırıyoruz.  

Adresinizden hurda satışı yapmak için web sitemizdeki irtibat numaralarından bize ulaşmanız yeterlidir. Talebinizin alınmasını müteakip elinizde bulunan hurdalar en kısa zamanda uzman ekibimiz tarafından adresinizden aldırılacaktır.  

Niteliklerine göre alımı yapılan hurda malzemeler İstanbul’un çeşitli yerlerinde tesis ettiğimiz hurda depolarına taşınmaktadır. Söz konusu depolardan geri dönüşüm tesislerine gönderilen hurda malzemeler tekrar sektöre kazandırılarak hurdacılık faaliyeti sonlandırılır.  

Geri dönüşümün öneminin her geçen gün biraz daha arttığı sektör içerisinde hurdacılık faaliyeti de buna paralel olarak önemli bir alan olmaktadır. Hurdacılık faaliyetlerinin önemli bir sektör olduğu günümüzde insanların bilinçlenmesi ile alınan hurda malzemelerin miktarı da artmaktadır. Bu kapsamda hurda malzemelerin çeşitliliği de artmaktadır.  

Adresinize En Yakın Hurdacı 

Çeşitliliği her geçen gün artan hurda malzemelerin her cinsini satın alma imkân ve kabiliyetine sahibiz. Bu kapsamda her hurdacı firması gibi alımını yaptığımız hurda malzemelerin başında demir hurdalar gelmektedir.  

Sektörde ağırlığı fazla olan demir hurdalar, hemen her hurda firması tarafından alınan malzemeler arasındadır. Piyasada çok sayıda demirden yapılmış malzeme vardır. Örneğin inşaat demirleri ya da kalorifer petekleri demir hurda olarak nitelenen malzemeler arasındadır. Söz konusu hurda malzemeleri güvenli bir şekilde Güneşli Hurdacı firmasına satabilirsiniz.     

Satın aldığımız hurda malzemelerden önemli oranda gelir elde edebilirsiniz. Siz de deponuzda bulunan hurdaları bize satarak hem deponuzda yer açabilir, hem de bütçenize destek olabilirsiniz. Web sitemizi inceleyerek hangi hurda malzemelerin alımını yaptığımızı görebilirsiniz.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara