Ev ya da işyerinizde bulunan ve hurda olarak sınıflandırdığınız malzemeleri yüksek fiyatla satmak istiyorsanız Fatih Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde, hurda sınıfında değerlendirilen her türlü malzemenin alımı yapılmaktadır.

Dünya, üretim tesisleri sayesinde varlığını sürdürmektedir. Söz konusu tesislerin olmazsa olmaz malzemesi ise hammaddedir. Fakat işletmeler günden güne hammadde kaynaklarının azaldığından şikâyet etmektedir. Hammadde fiyatlarının da günden güne arttığı günümüz dünyasında geri dönüşüme duyulan ihtiyaç artmıştır.

Hurda sınıfındaki malzemelerin geri dönüştürülmesi ile işletmelerin hammadde maliyetleri önemli oranda düşmektedir. Hurda malzemelerin satışı ile insanlar gelir elde ettikleri gibi işletmelere de dolaylı olarak destek sağlamaktadır. İstanbul hurdacı firmaları arasında özel bir yere sahip olan firmamız ile her türlü hurda malzemenin geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz.

Fatih Hurdacı Firmaları

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Fatih ilçesinde de hurda miktarı ve doğal olarak hurdacı firması sayısı fazladır. Söz konusu firmaların sayısı arttıkça insanlar hurda firmasını seçerken bir kısım hususları göz önünde bulundurur. Genel anlamda insanların göz önüne aldığı hususları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Hurda malzemelerin fiyatı nedir?
  • Hurdacı firmasına ulaşmak kolay mı?
  • Hurda malzemeler adresten alınabiliyor mu?

Yukarıda da görüldüğü üzere insanlar hurda malzemeleri elden çıkarmak istedikleri zaman öncelikle hurda firmasının malzemeyi satın alma fiyatını irdeler. Hangi firma daha yüksek fiyatla alım yapıyorsa o firmaya hurda malzemeleri satmak isterler. Fatih Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemeyi piyasa fiyatının üzerinde bir fiyatla satın alıyoruz. Bu kapsamda satın aldığımız tüm malzemeleri müşterilerimizin adresinden teslim alma imkân ve kabiliyetine sahibiz. Sektör içerisinde müşterilerimizin bize 7/24 ulaşabilmesine imkân sağlıyoruz.

Fatih Hurda Fiyatları

Hurda malzemeler sınıflarına göre farklı fiyat aralıklarında alınır. Bu kapsamda her sınıf malzemenin fiyatı farklıdır. Örnek vermek gerekirse demir, kablo gibi oldukça fazla bulunan hurda malzemeler diğer hurda çeşitlerine göre daha ucuz fiyatla alınır. Bunun yanında bakır, kurşun, çinko gibi malzemelerin fiyatı diğer hurda çeşitlerinden daha yüksektir. Fatih Hurdacı olarak her türlü hurda malzemenize piyasa fiyatının üzerinde teklif vermeye hazırız.

Fatih Hurda Çeşitleri

Üretim sektörünün artması, beraberinde hammadde çeşitliliğini de artırmıştır. Söz konusu hammaddeler, belli süre sonra kullanılamaz duruma geldiğinde hurda olarak adlandırılır. Bu da hurda malzemelerin çeşitliliğinin artmasına sebep olmuştur. Fatih Hurdacı olarak satın aldığımız hurda malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Hurda Demirler

Hurda denildiğinde akla gelen malzemenin başında demir yer alır. Söz konusu malzemenin üretim sektöründe, başta inşaat alanları olmak üzere kullanım ağı fazladır.Bu da piyasadaki demir hurda miktarını artırmaktadır. Firmamızın en fazla alım yaptığı hurda çeşitleri arasında da demir hurda yer almaktadır.

Hurda Alüminyumlar

Alüminyum hurda malzemeler de üretim sektöründe sıklıkla kullanılan malzemeler arasındadır. Doğal olarak söz konusu malzemenin hurda miktarı da fazladır. Demir hurdaları olduğu gibi alüminyum hurdaları da yüksek fiyatla Fatih Hurdacı firmasına satabilirsiniz.

Hurda Bakırlar

Bakır, hurda sektöründe önemli bir malzemedir. Doğal olarak söz konusu malzeme piyasada yüksek oranda bulunmaz. Diğer hurda çeşitlerine nazaran yüksek fiyatla alınan bakır hurdalar firmamız tarafından büyük bir itina ile alınmaktadır.

Fabrika Yıkım ve Döküm İşleri

Fatih Hurdacı tarafından yukarıda sayılan hurda malzemelerin yanı sıra, çinko, kurşun, kablo, sarı ürünler gibi her türlü malzemenin de alımı yapılır. Bunun yanında büyük bir profesyonellikle verilen hizmetlerden biri de fabrika yıkım ve döküm işlemidir. Söz konusu hizmet alanlarının hepsi ile ilgili firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara