Eyüpsultan Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyattan hurda malzemeleri satma şansı sunuyoruz. Her türlü hurda malzemenin alımını yaptığımız sektör içerisinde kısa süre içerisinde adımızdan söz ettirmeyi başardık. 

İstanbul hurdacı firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız tatmin edici bir fiyatla hurda alımı yapmaktadır. İnsanlar, hurda olarak sınıflandırdığı malzemeleri satarak para kazanmak ister. Söz konusu malzemelerin satılması ile geri dönüşüm imkânı doğar. Eyüpsultan Hurdacı firması olarak müşterilerimizden satın aldığımız hurda malzemeleri geri dönüşüm tesislerine teslim ederek tekrar kullanılmasını sağlıyoruz.  

Firma olarak her türlü hurda malzemenin alımını yaptığımız gibi fabrika yıkım ve söküm işlemine kadar geniş bir faaliyet çerçevesinde faaliyetlerimizi icra ediyoruz. Yaptığımız işin en iyisini yapmaya çalışarak % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile işimizi yapıyoruz.  

Eyüpsultan Hurdacı Firmaları 

Hurdacı firmaları arasında özel bir yere sahip olan firmamız, dün olduğu gibi bugün de en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedir. Bu kapsamda firmamız 7/24 ulaşılabilir bir hurdacı firması olma özelliği taşımaktadır.  

Firmamızla iletişime geçerek hurda malzemelerin adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Hurda malzemeler hassas teraziler ile tartılarak yüksek fiyat ödenerek sizlerden teslim alınmaktadır. Verdiğimiz yüksek fiyat sayesinde birçok müşteri tarafından tercih sebebi oluyoruz.  

Sizin tercihinize göre hurda malzemeleri tartarak satın alma imkânına sahip olduğumuz gibi toplu alımlarda genel fiyat teklifi de sunuyoruz. Siz de hem az miktardaki hem de tonajlı olarak satılmasını istediğiniz hurda malzemeleri satmak için Eyüpsultan Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. 

Eyüp Hurda Çeşitleri 

Günümüzde geri dönüşümün önemi konusunda yasal otorite tarafından özel çalışmalar yürütülmektedir. Bu sayede insanlar gün geçtikçe geri dönüşümün önemi konusunda daha da bilinçlenmektedir. Bahse konu durum hurda malzemelerin de çeşitlenmesine neden olmuştur. Eyüp Hurdacı olarak her çeşit hurda malzemenin alımını yapıyoruz. Genel anlamda alım yaptığımız hurda malzemeleri şu şekilde sınıflandırabiliriz.  

Hurda Demir 

Hurda sektöründe ağırlıkla alımı yapılan hurda malzemelerin başında demir hurdalar yer almaktadır. Hemen hemen tüm hurda firmaları, demir hurdaların alımını yapmaktadır. Söz konusu hurda malzemeler az miktarda alınabileceği gibi toplu olarak da alınmaktadır.  

Hurda Kurşun 

Kurşun malzemeler de birçok sektör alanında kendine yer bulan malzemeler arasındadır. Bu malzemelerin satın alınarak geri dönüştürülmesinin ekonomik anlamda önemi büyüktür. Firmamız tarafından alımı yapılan hurda kurşun malzemeler geri dönüşüm tesislerine gönderilerek kısa sürede ekonomiye kazandırılmaktadır.  

Hurda Bakır 

Hurda çeşitleri arasında özel öneme sahip olan malzemelerden biri de bakır hurdalardır. Söz konusu hurdalar Eyüpsultan Hurdacı firması tarafından yüksek fiyatla alınarak tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.  

Hurda Çinko 

Sektör içerisinde özel önem verilen hurda çeşitlerinden biri de hurda çinkolardır. Söz konusu malzemenin alınması ve geri dönüşüme kazandırılması profesyonel hizmet gerektiren faaliyet alanlarından biridir. Firmamız bu anlamda da müşterilerinin her zaman yanındadır. Çinko hurdalarınızı firmamıza teslim ederek kısa sürede sektör içerisinde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.  

Hurda Kablo 

Sektör içinde ağırlıkla toplanan hurda malzemelerden biri kablo hurdalardır. Söz konusu malzeme elektronik ekipmanların hepsinde bulunmaktadır. Özelliğine dikkat edilerek toplanan hurda kablolar tekrar sektöre kazandırılarak işletmelerin hammadde maliyetleri düşürülmektedir.  

Hurda Alüminyum  

Alüminyum, birçok sektör alanında kendine yer bulmuş malzemeler arasındadır. Özellikle taşıt ve elektronik sektöründe üretilen birçok üründe alüminyumun kullanıldığı görülür. Bu denli yaygın kullanım alanına sahip olan malzemenin hurda sınıfında toplanması da çok önemlidir. Firmamız tarafından güvenli ve hızlı şekilde alınan hurda alüminyum malzemeler yüksek fiyattan alınarak ilgili sektör alanlarına aktarılmaktadır.  

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara