Esenler Hurdacı firmasını tercih ederek tatmin edici bir fiyat ile hurda malzemelerin satışını yapabilirsiniz.  Firmamız her türlü hurda malzemenin alımını yapan, sektörün öncü kuruluşları arasındadır. Bu kapsamda ev ya da işyerinizin deposunda atıl halde duran hurda malzemeleri firmamızı arayarak satabilirsiniz. Bu sayede hem para kazanacağınız gibi hem de geri dönüşüme önemli oranda katkı sağlayacaksınız.

Günümüz dünyasında hammadde kaynaklarındaki azalma nedeniyle geri dönüşümün önemi bir kat daha anlaşılmıştır. Bu kapsamda işletmeler sıfırdan hammadde temin etmek yerine geri dönüşüm malzemelerinin değerlendirilmesine özel önem vermeye başlamışlardır. Esenler Hurdacı firması olarak bu geri dönüşüm faaliyetine önemli oranda katkı sağlıyoruz.

Esenler Hurda Alan Firmalar

Ev ya da işyerinde kullanılmayan, atıl durumda muhafaza edilen ve yer işgal eden malzemelerin tamamı hurda malzeme olarak adlandırılır. Söz konusu malzemelerin hâlihazırda kullanılmıyor olması hem yer işgal etmekte, hem de hiçbir fayda sağlamamaktadır. Bu nedenle kullanıcı bu malzemeleri bir an önce elinden çıkarmak ister.

Kullanıcının hurda malzemeyi satarken göz önünde bulundurduğu öncelikli husus, hurda malzemenin fiyatıdır. Kullanıcı, hangi hurda alımı yapan firma daha yüksek fiyat teklifi yapıyorsa o firmaya malzemeleri satmak ister. Bu kapsamda sektör içerisinde adından söz ettirmeyi başarmış olan Esenler Hurdacı olarak yüksek fiyattan hurda alımı yapıyoruz. Doğal olarak insanların sektör içerisinde en çok tercih edilen firma oluyoruz.

Esenler Hurda Çeşitleri

Geri dönüşümün her geçen gün biraz daha önem kazanması ile birlikte hurda çeşitliliği de artıştır. Her türlü hurda malzemenin alımını yapan firmamız aşağıdaki hurda çeşitlerini almaktadır.

Demir Hurdalar

Demir hurda, hurda denildiğinde ilk akla gelen malzemeler arasındadır. Başta inşaat sektörü olmak üzere demir, birçok alanda kullanılan malzemeler arasındadır. Tonajlı olarak da alabilme kabiliyetine sahip olduğunuz demir hurdaları tekrar kullanıma kazandırıyoruz. Esenler Hurdacı olarak da en fazla alım yaptığımız hurda çeşidi, demir hurdalardır.

Alüminyum Hurdalar

Alüminyum malzemeler de kendine elektronik ve otomotiv sektörü olmak üzere birçok alanda kendine kullanım alanı bulmaktadır. İşlevini yitirmiş ürünlerdeki alüminyum malzemeler Esenler Hurdacı sayesinde tekrar piyasaya kazandırılmaktadır.

Çinko Hurdalar

Çinko hurdaların alım faaliyeti profesyonellik gerektiren bir olaydır. İstanbul hurdacı firmaları arasında çinko malzemelerin alımını yapan firma sayısı çok fazla değildir. Esenler Hurdacı olarak çinko hurdaları güvenli şekilde ve yüksek fiyatla alıyoruz.

Kurşun Hurdalar

Hurda olarak sınıflandırılan malzemelerden biri de kurşun hurdalardır. Birçok sektör alanında kullanılan kurşun hurdaları Esenler Hurdacı firmasına teslim ettiğinizde kısa sürede tekrar kullanılabilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bakır Hurdalar

Bakır hurdalar, hurda sektörü içerisinde özel bir yere sahip olan malzemelerdir. Bu nedenle hurda alımı yapan firmalar, bakır hurdalara ayrı bir önem verir. Bu nedenle müşterinin bakır hurdaları satmak için en yüksek fiyatla malzemeleri satın alan firmaları tercih ederler. Esenler Hurdacı firmasını tercih ederek hızlı, güvenli ve yüksek fiyatla bakır hurdaların satışını yapabilirsiniz.

Fabrika Yıkım Söküm İşlemleri

Hurda sektörü içerisinde profesyonel uzmanlık gerektiren alanlardan biri de fabrika yıkım ve söküm işlemleridir. İşlevini yitirmiş fabrikalar geri dönüşüm malzemeleri ayıklanarak güvenli şekilde yıkılır. Tekrar kullanım için uygun nitelikte olan malzemeler tekrar sektör içerisinde kullanıma kazandırılır.

Firmamız, 7/24 ulaşma imkânına sahip, sektörün seçkin firmalarından biridir. Atıl durumda depolarınızda duran hurda malzemeleri adresinizden alarak tekrar sektöre kazandırıyoruz. Siz de hurda malzemeleri satarak para kazanmak istiyorsanız, para kazanırken ülke ekonomisine de katkı sağlamak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara