Firmamız Erzincan hurdacı sektöründe yüksek tonajlı hurda alımı yapan öncü firmalardan birisi olarak uzun yıllardan günümüze hizmet vermektedir. İl genelinde müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket ederek demir, bakır, plastik, alüminyum gibi hurdalarınızı almaktayız. Hurdacılık piyasasının çok çok üstündeki ücretlendirme tarifemiz ile daha çok para kazanmanıza yardımcı olmaktayız. Üstelik birim fiyatlarımız hurdalarınızın tonajı arttıkça değişerek daha fazla gelir elde etmenize olanak tanıyacak şekilde olmaktadır. Elinizdeki tüm yüksek tonlu hurdalarınızı paraya çevirirken bizi tercih etmeniz sağlıklı ve güvenilir bir alış verişin yanı sıra daha fazla kazanç elde etmenize olanak tanıyacaktır.  

Birçok hurda sahibi yüksek miktarlardaki hurdalarının nasıl taşınacağı konusunda tereddüt yaşayarak bir çözüm arayışına girmektedir. Erzincan hurdacı sektöründe bizimle iletişime geçerek hurdalarınızın adresinizden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Böylece yükleme ve nakliye gibi süreçlerle uğraşmayıp ekstradan zaman ve nakit kaybı yaşamazsınız. Firmamıza adresinizi iletmeniz halinde teknik ekiplerimiz hurdanızın tonajına göre uygun bir araçla yanınıza gelerek hemen alım sürecini başlatacaktır.  

Erzincan hurdacı camiasının önde gelen isimlerinden birisi olarak tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı adresinizden alırken ödemesini de anında yapmaktayız. Hurdalarınızı teknik personellerimiz kısa sürede yükledikten sonra tartma aşamasına geçecektir. Tarttıktan sonra da anlaştığımız üzere ücreti hesaplanarak yerinde ödemesi yapılmaktadır.  

Erzincan Hurdacı Firmaları 

Etrafınızda hurdalarınızı verebileceğiniz çok sayıda Erzincan hurdacı firmaları bulunabilir. Fakat bu sektörde yer alan firmamız üstün hizmet anlayışı ve cazip hurda fiyatları sayesinde en çok tercih edilen hurdacı firması olmaktadır. En önemli özelliğimiz hurdalarınızın tonajının artmasıyla birlikte ödeyeceğimiz birim fiyatın artmasıdır. Bir diğer ayırt edici özelliğimiz de hurdalarınızın yüksek tonajının ne kadar olduğuna bakılmaksızın adresinizden alınarak ücretinin anında ödenmesidir. Tüm bu saydıklarımız Erzincan hurdacı firması olarak firmamızı diğerlerinden ön plana çıkarmaktadır.  

Firmamıza Erzincan hurdacı telefonu hattımız veya eposta adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve sorunlarınızı sorarak cevaplarını kısa sürede alabilirsiniz. İl genelinde vereceğiniz adresinize hızlı bir şekilde intikal eden hurdacı çalışanlarımız gerekli çalışmalara en hızlı şekilde başlayacaktır. Hurdalarınızın tonajı ne kadar çok olursa olsun fark etmeksizin hızlı ve güvenli bir şekilde yükleme işlemleri tamamlanacaktır. Yüklemenin ardından hurdanın tam olarak ne kadar olduğunu öğrenmek için kantara götürülerek tartma işlemi yapılacaktır. Bu aşamadan sonra birim fiyattan anlaştığımız üzere tarafınıza ödenecek miktar belirlenecektir. Son olarak hurdalarınız için hesaplanan ücret tarafınıza anında ödenerek süreç tamamlanacaktır. Yüksek tonajlı hurdalarınız geri dönüşümle yeniden kullanılmaya hazır hale getirilmek için adresinizden alınırken size de maddi kazanç sağlayacaktır. Tüm bunların sağlıklı ve güvenli bir biçimde yapılabilmesi için Erzincan hurdacı telefon numarası ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Erzincan En Yakın Hurdacı 

Firmamız etrafınızdaki Erzincan en yakın Hurdacı firması olarak bulunduğunuz yere oldukça yakındır. Firmamız uzun yıllardan beri hurdacılık sektöründe özenle faaliyet göstermektedir. Son yıllarda geri dönüşüme ve beraberinde hurdalara verilen önemin artmasıyla birlikte sektörde ciddi bir hareketlilik başladı diyebiliriz. Hal böyle olunca yılların tecrübesi ile firmamız yüksek tonajlı hurda alımlarına hızla devam etmektedir. Günün koşulları ve teknolojik imkânlarını da bünyemizde bulundurarak profesyonel bir şekilde hurda alımları yapmaktayız. Hurdalarınızın yüksek tonda olması durumunda daha yüksek fiyatlarla alım yaparak kazancınızın biraz daha yüksek olmasına yardımcı olmaktayız.  

Erzincan Hurdan alımı yapan firmamız yüksek tonajlı hurdalarınızın geri dönüşüm sürecine kazandırılması sürecinde etkin rol oynamaktadır. Bu durum her şeyden evvel bir insanlık ve vatani vazife olarak görülmektedir bizim açımızdan. Çünkü hurdaların geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesi; 

 • Enerji tasarrufu, 
 • Doğal yaşam alanlarının korunması, 
 • İklim değişikliğinin azaltılması, 
 • Ham madde tüketiminin azalması, istihdamın artması gibi birçok farklı alanda olumlu gelişmelere alt yapı oluşturmaktadır. Söz konusu duruma daha üst perdeden baktığımızda daha yaşanabilir bir çevre ve ülke ekonomisi için son derece büyük katkıları olduğunu görebilmekteyiz. 

İl genelinde Erzincan hurda alan firmalar arasında en yüksek fiyatlarla hurdalarınızı almaktayız. Firmamız hurdacılık sektörünün en tecrübeli firması olarak hurda demir, hurda bakır, hurda kablo gibi tüm yüksek tonlu hurdalarınızı değerinden almaktadır. Tonajlı hurdanızın miktarının fazla olması durumunda çok daha fazla ücretle değerlendirilmektedir. Adresinize hızlı bir şekilde gelerek yerinde hurda alımı ve yerinde ücret ödeme hizmetini kesintisiz sunmaktayız. 

Erzincan Hurda Demir Alan Firma 

Erzincan hurda demir alan firma arayışında olduğunuz zaman çok fazla yorulmanıza gerek kalmadan yolunuz firmamıza çıkacaktır. Tüm yüksek tonajlı demir hurda çeşitlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde adresinizden teslim almaktayız. Hurdalarınızın bedelini ise tartım işleminin ardından yerinde ödeyerek süreci tamamlamaktayız. Genel olarak; 

 • Fabrika yıkım ve söküm hurdası, 
 • Yangın merdiveni hurdası, 
 • Kazan dairesi demiri hurdası, 
 • İnşaat yıkım demir hurdası, 
 • Pik demir talaşı hurdası, 
 • Toplama demir hurda, 
 • Tufal hurdası, 
 • Pik demir talaşı hurdası, 
 • Teneke hurda, 
 • Demir talaşı hurdası, 
 • Ekstra demir hurdası, 
 • Bonus demir hurdası, 
 • DKP demir hurdası türlerini almaktayız. Bu tür hurdalarınız için en iyi fiyat avantajlarını ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. 

Erzincan hurda demir alımı yaptığımız il genelinde dilediğiniz adrese en hızlı şekilde intikal etmekteyiz. Uzman hurdacı arkadaşlarımız gerekli ön incelemenin ardından iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde çalışmalarına başlayacaktır. Bu esnada gerekli olan söküm ve yıkım gibi işler de gerçekleştirilirken yükleme işlemi seri bir şekilde tamamlanacaktır. Buraya kadar olan işlemler tarafımızca gerçekleştirilecek olup, bize telefon açmanız yeterli olacaktır. Yükleme işleminin ardından hurdalarınızın bedeli hemen hurdalarınızın yanında ödenerek süreç tamamlanacaktır. Bu aşamadan sonra ise hurdalarınız tıpkı topladığımız diğer hurdalarda olduğu gibi geri dönüşüme tabi tutulmak üzere biriktirilerek hazırlanacaktır. 

Piyasadaki Erzincan hurda demir fiyatları günün koşullarına göre değişebilmektedir. Fakat en yüksek fiyatları daima firmamızda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Yine de içinizin rahat etmesi için firmamıza gelerek veya telefon ederek fiyat konusundaki gerekli bilgileri alabilirsiniz. 

Erzincan Hurda Bakır Alan Firma 

Firmamız Erzincan hurda bakır alan firma olarak sektörde etkin bir biçimde yer almaktadır. Bilindiği üzere bakır oldukça iyi bir iletkendir. Bu nedenle elektrik başta olmak üzere enerji, inşaat, ulaşım, kuyumculuk gibi pek çok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kısacası oldukça önemi bir madde olan bakırın hurdası da bir o kadar değerlidir diyebiliriz. Bu pencereden bakıldığında Erzincan hurda bakır alımı yapan firmamız ciddi bir noktada hizmet vermektedir. Tüm yüksek tonajlı bakır hurdalarınızı yerinden alarak parasını da anında ödemektedir. Özellikle; 

 • Soyma bakır hurdası, 
 • Talaş bakır hurdası, 
 • TTR kırma bakır hurdası, 
 • Kırkambar bakır hurdası, 
 • Lama bakır hurdası, 
 • % 98 külçe bakır hurdası gibi bakır hurda çeşitlerini almaktayız. Elinizde bu tür yüksek tonlu bakır hurdalarınız varsa en uygun fiyatlarla adresinizden teslim almaktayız.  

Erzincan hurda bakır fiyatları hurdanızın cinsine ve miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Eğer hurdalarınızın tonajı çok yüksekse kazanacağınız hurda birim fiyatı da yükselecektir. Bu da size gelirinizin daha fazla olacağı müjdesi gibi görülebilir. .  

Erzincan Hurda Kablo Alan Firma 

Etrafınızda birçok Erzincan hurda kablo alan firma olabilir. Fakat en yüksek fiyat garantisini firmamızın vereceğinden emin olabilirsiniz. Hurda kablolar hurdacılık camiasında önemli bir konuma sahiptir. İçeriğindeki malzemelerin zengin olması durumunda çok daha iyi bir kazanç sağlayacaktır. Bu çerçevede firmamız yüksek tonajlı kablo hurdalarınıza daha yüksek fiyatlar vererek daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmaktadır.  

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana Erzincan hurda kablo alımı yaparak geri dönüşüm sektöründe etkin bir biçimde faaliyet göstermektedir. İletişim kanallarımız aracılığıyla tarafımıza ulaşmanızı takip eden en kısa sürede adresinize gelerek söz konusu büyük tonajlı hurda kablolarınızı hızlıca teslim almaktayız. Birim fiyat üzerinden ücretlendirilecek ve ödemesi de anında yerinde tarafınıza bizzat yapılacaktır. Ücret hesaplaması yapılırken Erzincan hurda kablo fiyatları bakımından en iyi fiyatın tarafımızdan verildiğini göreceksiniz. Dilerseniz irili ufaklı diğer hurdacı firmalarını da araştırarak fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Son olarak bize gelerek en avantajlı ücretlendirmeden hurda kablolarınızı tarafımıza teslim edebilirsiniz. Sektörün öncü hurdacı firması olarak Erzincan ve civar bölgelerdeki tüm yüksek tonajlı hurdaların yerinden alımını yaparak parasını da yerinde sıcağı sıcağına ödemekteyiz.  

Genel olarak aldığımız yüksek tonajlı kablo hurda türlerini şöyle sıralayabiliriz: 

 • Fare yemez hurda kablo, 
 • TTR hurda kablo, 
 • Çelik zırh hurda, 
 • Yer altı enerji kablosu hurda, 
 • Karışık kablo hurda 

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana Erzincan hurdacı sektöründe ses getirmeye devam etmekteyiz. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışını yüksek bedellerle hurda alımı yaparak taçlandırmaktadır. Sizler de elinizdeki yüksek tondaki kablo hurdaları firmamıza vererek yeniden kullanılabilir hale getirilmesine katkı sağlayabilirsiniz. 

Hemen Ara