İstanbul hurdacı firmaları arasında profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız Edirnekapı Hurdacı ile tanışmalısınız. Firma olarak yaptığımız tüm faaliyetlerde müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olması adına her türlü gayreti sarf ediyoruz. İstanbul hurda piyasası içinde faaliyet gösteren firmaların sayısı ne kadar artarsa artsın, en iyi hizmeti verme gayretinden asla ödün vermiyoruz.  Bu kapsamda müşterilerimize verdiğimiz taahhütleri ve verdiğimiz sözü mutlaka yerine getiriyoruz. Sektör içerisinde yılların verdiği birikimi müşterilerimize en iyi hizmeti verme alanında kullanıyoruz.  

Edirnekapı Hurdacı olarak müşterilerimize profesyonel nitelikli hizmet verdiğimiz gibi en yüksek fiyattan hurda alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda müşteri memnuniyetinin her geçen gün biraz daha arttığını görmek, tüm değerlerin üzerinde bir duygudur.  

İstanbul hurda firmaları arasında lider konumda bir hurdacı firması olduğumuzun farkındayız. Bu anlamda piyasada yeni faaliyete başlamış firmalara yol göstermeye çalışarak onlara öncülük ediyoruz.  

Edirnekapı İstanbul Hurda Alan Firmalar 

İstanbul’da hurda alımı yapan firmaların birçoğu insanlardan topladıkları hurda malzemeleri kendisinden büyük firmalara satmaktadır. Bu da firmaların taşeron olarak faaliyet göstermesine neden olmaktadır. Söz konusu durum direkt olarak hurda alım fiyatlarına yansımaktadır. Daha düşük fiyatla hurda alımı yapan firmalara hiçbir müşteri hurda satışı yapmak istemez.  

Müşterilerimiz tarafından bir hurda firmasından beklenen özelliklerin başında firmanın güvenilir olması ve yüksek fiyattan hurda alımı yapması gelmektedir. Bu kapsamda müşterilerimiz bir hurda firmasından beklediği tüm özellikleri Edirnekapı Hurdacı olarak firmamızda bulmaktadırlar.  

İlk elden hurda alımı yapan firmamız güvenilir hizmet anlayışının yanında yüksek fiyattan hurda alımı yapması ile de ön plana çıkmaktadır. Piyasadaki diğer firmalara nazaran yüksek fiyattan hurda alımı yaptığımız için çok miktarda müşteriye sahip olduğumuzu da gururla ifade ediyoruz. Web sitemizdeki irtibat numaralarından bize ulaşarak istediğiniz zaman hurda satışı yapabilirsiniz. Siz de kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.  

Adresten Hızlı Şekilde Hurda Alımı 

Hurda satışı yapmak isteyen müşteriler için adresten hurda alımı yapılması çok önemlidir. Adresinizden elinizdeki hurda malzemeleri aldırarak hurdacılık faaliyetlerinin hiç bu kadar kolay olmadığını hissedebilirsiniz. İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun adresinizden hurda alımı yapma imkân ve kabiliyetine sahibiz. 

Edirnekapı Hurdacı firmasının uzman ekibi hurda satış talebinizin alınmasını müteakip kısa sürede adresinize gelmektedir. Adresinizden şeffaf hizmet anlayışı ile elinizdeki tüm hurda malzemeleri tartarak niteliklerine göre alıyoruz. Niteliklerine göre ayırdığımız tüm hurda malzemelere ayrı ayrı fiyat teklifi sunuyoruz.  

Her cins hurda malzemenin fiyatının farklı aralıkta olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda sektör içerisinde büyük bir hassasiyetle işimizi yapıyoruz. Malzemenin niteliğine ve ağırlığına göre hurda malzemenin fiyatını hesaplıyoruz. Ortaya çıkan hurda bedelini müşterilerimize nakit olarak ödüyoruz. Adrese gelen hurdacı hizmetinden en iyi şekilde yararlanarak güvenli hurdacılığın tadına varabilirsiniz.  

İstanbul Güvenli Hurdacılık Faaliyetleri 

Hurda malzemelere verdiğimiz fiyat teklifleri ile ön plana çıkan bir hurdacı firmasıyız. Edirnekapı Hurdacı olarak alımını yaptığımız hurda malzemeler arasında çinko hurdalar oldukça ön plana çıkmaktadır. Herkesin evinde çinkodan yapılmış ev eşyası bulunmaktadır. Bunun yanında bina girişlerinde yapılan bir kısım teçhizatlar çinkodan üretilmiştir. Söz konusu malzemeler kullanılamaz duruma geldikten sonra çinko hurda niteliğine kavuşmaktadır. Siz de bu malzemeleri bize satarak önemli bir gelir elde edebilirsiniz.  

Alımını yaptığımız hurda malzemeler sadece çinko hurda çeşitleri ile de sınırlı değildir. Bunun yanında demir hurda, alüminyum hurda, kablo hurda ya da paslanmaz hurda gibi tüm hurda çeşitlerini de Edirnekapı Hurdacı olarak alabiliyoruz.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara