Ev ya da işyeri deponuzda yer işgal eden hurda malzemeleri yüksek fiyattan satmak isterseniz Cevizlibağ hurdacı olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.  

Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnuniyetini en üst sırada tutuyoruz. Bu kapsamda verdiğimiz hizmetin en iyisini vermeye çalışarak müşteri memnuniyetini artırmaya çalışıyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde bu düşüncemizde başarılı olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.  

Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini artırma adına sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu anlamda kurduğumuz geri besleme mekanizması sayesinde hizmet kalitemizi her daim artırıyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımız ile sektöre yeni girmiş firmalara önderlik pozisyonumuz olduğunu düşünüyoruz. Cevizlibağ hurdacı olarak sektördeki lider firma konumumuzu her daim devam ettirmekte kararlıyız.  

İstanbul Hurdacı Firması 

İstanbul ve çevresinde her geçen gün hurdacı firmalarının sayısı artmaktadır. Her ne kadar firma sayısının inanılmaz bir hızla arttığına şahit olsak da kaliteli hizmet veren firma sayısı oldukça düşüktür. Bu kapsamda müşterilerimizin memnuniyetini artırma adına her türlü tedbiri alıyoruz. Cevizlibağ hurdacı olarak hurda alım faaliyetinin başından sonuna kadar profesyonel hizmet vermeye gayret ediyoruz.  

Hurda alımının başından sonuna kadar müşterilerimizin aklında soru işareti oluşturacak hal ve hareketlerden uzak duruyoruz. Tüm faaliyetlerimizi şeffaf hizmet anlayışı ile icra ediyor, müşterilerimizin gözü önünde alım faaliyetini gerçekleştiriyoruz.  

Cevizlibağ Hurdacı Adresinizden Pratik Şekilde Hurda Alımı 

Eski nesil, mahalle aralarında hurda toplama faaliyetinin son dönemde tarihe karıştığına şahit oluyoruz. Günümüz dünyasında hurda satışı yapmak isteyen kişiler hurda firmasından adresten demir hurda alımı beklerler. Firmamızla iletişime geçerek adresten hurda alımı yaptırabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten kısa süre sonra uzman ekibimiz adresinizi ziyaret edecek, hurda alım faaliyetini gerçekleştirecektir.  

Hurda alımında her hurda çeşidine ayrı ayrı fiyat teklifi sunmaya özellikle dikkat ediyoruz. Sektör içerisinde her hurda çeşidine standart fiyat teklifi sunan hurda firmalarının olduğunu duyuyoruz. Her hurda malzemenin fiyatının aynı olmadığını sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Örneğin bakır malzeme ile demir malzemenin fiyatının aynı olması düşünülemez.  

Adresinize hurda alımı için gelen ekibimiz her cins hurda malzemenin ayrıştırmasını yaparak hepsine ayrı ayrı fiyat teklifi sunmaktadır. Malzemenin cinsine ve ağırlığına göre değişen hurda malzeme fiyatları hesaplanarak müşterilerimize hurda bedeli peşin şekilde ödenmektedir.  

Yüksek Fiyattan Hurda Alımı 

İnsanlar hurda satışı yapacakları zaman ilk önce hurdalara hangi aralıkta fiyat teklifi yapıldığını araştırırlar. Bu kapsamda Cevizlibağ hurdacı olarak tüm hurda çeşitlerine verdiğimiz hurda fiyatını incelediğinizde en iyi fiyat teklifinin yapıldığını görebilirsiniz.  

Firmamız ilk elden hurda alımı yapan, sektörün öncü kuruluşlarından olduğu için her cins hurda malzemeye yüksek rakamdan fiyat teklifi yapmaktadır. Bu sayede hurda malzemeleri satarken yüksek oranda kazanç sağlayabilirsiniz. Hurda satışı yaparak aynı zamanda hem deponuzda atıl duran malzemelerden kurtulabilir, hem de ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlayabilirsiniz.   

İstanbul Hurda Alımı Yapan Firmalar 

Hurda malzemelerin çeşitliliği günden güne artmaktadır. Bu kapsamda Cevizlibağ hurdacı olarak her türlü malzemenin geri alımını yapma imkânına sahibiz. Alımını yaptığımız hurda malzemeler arasında kablo hurda alımının üzerinde durmak istiyoruz.  

Ev ya da işyerlerimizde kullanılan elektronik malzemeler kullanılamaz duruma geldiğinde kabloları da doğal olarak atıl durumda kalır. Söz konusu malzemeleri Cevizlibağ hurdacı firmasına satarak tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kablo hurdalar, her hurdacı tarafından alınan malzemeler değildir. Bu malzemelerin geri dönüşümüne öncülük ederek sektörde önemli bir atılım gerçekleştirdik. Siz de elinizde bulunan tüm hurda malzemeleri satarak geri dönüşümüne katkı sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara