Beşyol Hurdacı olarak elinizde bulunan her çeşit hurda malzemeyi yüksek fiyattan almaya talibiz. Sektörde lider konumda olan firmamız, müşteri memnuniyeti adına her türlü gayreti sarf ederek en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Bu kapsamda yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 

Hurdacılık sektörü, her geçen büyüyen bir faaliyet alanıdır. Bu kapsamda sektör içerisinde faaliyet gösteren hurdacı firma sayısı da her geçen gün biraz daha artmaktadır. Firma sayısı arttıkça sektör içerisindeki hurda çeşitliliği de artmaktadır. Bu kapsamda her türlü malzemenin alımını yapan firma sayısı çok değildir. 

Hurdacılık faaliyetleri kapsamında müşterilerimizin dikkat ettiği hususların başında hurda firmasının malzemelere verdiği fiyat gelmektedir. Hangi firma daha yüksek fiyat veriyorsa insanlar o firmaya hurda malzemeleri satmak isterler. Bunun için de piyasada küçük bir araştırma yapmaya ihtiyaç vardır. Beşyol Hurdacı olarak müşterilerimize en yüksek fiyat teklifini sunuyor, profesyonel nitelikte hizmet sunuyoruz.  

İstanbul Hurdacı 

İstanbul, hurdacı firmalarının yoğun olduğu yerlerden biridir. Bu kapsamda her geçen gün şehirde faaliyet gösteren firma sayısının arttığı bir gerçektir. Hal böyle olunca insanlar her türlü hurda malzemeyi yüksek fiyata alan firmalara ihtiyaç duymaktadırlar.  

İstanbul hurdacı firmalarının hepsi her çeşit hurda malzemeyi satın almaz. Özellikle taşeron firma olarak adlandırılan küçük nitelikteki işletmelerin kısıtlı sayıda hurda malzemeyi satın aldığı görülmektedir. Bu da insanların söz konusu hurda firmalarını tercih etmelerini zorlaştırmaktadır.  

Beşyol Hurdacı olarak her çeşit hurda malzemeyi yüksek fiyata aldığımızdan ve hizmet kalitemizden dolayı sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Bu da doğal olarak müşteri sayımızın fazla olmasına neden olmaktadır. Gerek bireysel müşterilerimize, gerekse de toplu satış yapan kurumsal müşterilerimize en iyi hizmeti vererek sektörde fark oluşturuyoruz.  

Adresten Hızlı Hurda Alımı 

Hurdacılık sektöründe esas olan adresten hurda alımıdır. Mahalle aralarında dolaşarak hurda alımı yapılması eskide kalmış uygulamalardan biridir. Bu kapsamda insanlar ev ya da işyerine kadar gelip hurda alımını gerçekleştiren hurda firmalarına ihtiyaç duyarlar. Beşyol Hurdacı olarak iletişim numaralarından bize ulaştığınızda kısa sürede adresinize gelerek hurda alımını gerçekleştiriyoruz.  

Faaliyetin başından sonuna kadar her türlü aşamada hassasiyetle işimizi yapıyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizden hurda alımı için talebin alınmasını müteakip kısa sürede bu talebe cevap veriyoruz. Müşterilerimizle koordinasyonu müteakip en kısa sürede adrese gidip hurda alımını gerçekleştiriyoruz. 

Hurda alımı sırasında her cins hurda malzemeyi cinslerine göre ayırıyor, ayırdığımız ürünlerin her birine ayrı fiyat veriyoruz. Her cins hurda malzemenin alım fiyatı farklıdır. Hurda malzemenin fiyatı türüne ve ağırlığına göre değişmektedir. Bu kapsamda her çeşit malzemeye ayrı ayrı kg fiyat teklifi yapılması gerekir. Cins ve ağırlığına göre fiyatı hesaplanan hurda malzemelerin toplam bedeli müşterilerimize nakit olarak ödenmektedir.  

Beşyol Hurdacı Faaliyetleri   

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Beşyol Hurdacı olarak her cins hurda malzemenin alımını yapıyoruz. Bu kapsamda demir hurdalardan alüminyum hurdalara kadar her çeşit malzemeyi satın alma imkân ve kabiliyetine sahibiz.  

Alımını yaptığımız hurda malzemeler arasında paslanmaz hurdalar önemli paya sahiptir. Her hurdacı firması paslanmaz hurdaların geri alımını yapmaz. Krom malzemeden imal edilmiş olan paslanmaz hurdalar özellikle işyerlerinde kullanılmaktadır. Söz konusu malzemelerin işyerlerinde kullanılması da kanuni bir zorunluluktur.  

İşyerlerinin kapanması gibi durumlarda paslanmaz malzemeler işlevini yitirmekte ve hurda sınıfına geçmektedir. Söz konusu malzemeler yüksek fiyattan alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Bu nedenle satışından önemli bir gelir elde edilebilir.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara