Alibeyköy Hurdacı, elinizde bulunan hurda malzemeleri yüksek fiyattan almaya taliptir. Sektörün öncü firmalarından olan işletmemiz ile çalışmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu hissedeceksiniz. Geri dönüşüm faaliyetlerinin öneminin her geçen gün biraz daha arttığı günümüzde siz de elinizdeki hurda malzemeleri yüksek fiyattan firmamıza satarak önemli bir gelir elde edebilirsiniz.  

Firmamız tarafından verilen fiyat tekliflerini piyasa ile kıyasladığınızda en yüksek fiyatı aldığınızı göreceksiniz. Bu da doğal olarak sattığınız hurda malzemelerden daha fazla gelir elde etmeniz demektir.  

Hurdacı sektörünün her geçen gün biraz daha büyüdüğü aşikârdır. Sektör büyüdükçe içerisinde faaliyet gösteren firma sayısının da her geçen gün arttığı görülmektedir. Alibeyköy Hurdacı olarak sektör içerisindeki farkımızı her türlü faaliyetimizde hissettiriyoruz. Bu da sektör içerisinde akla gelen il hurdacı firması olmamıza imkân tanıyor.  

İstanbul Hurdacı 

Sektör büyüdükçe faaliyet yoğunluğu da bu paralelde artmaktadır. Bu kapsamda sektördeki hurda çeşitliliği de gün geçtikçe artmaktadır. Geri dönüşüm faaliyetlerinin önemi arttıkça insanların bu kapsamda bilinçlenme çalışmalarına da hız kazandırılmıştır.  

Dünya üzerindeki hammadde kaynaklarının gün geçtikçe biraz daha azaldığı, bilinen bir gerçektir. Arz talep dengesi doğrultusunda hammadde miktarı azaldıkça doğal olarak fiyatı da artmaktadır. İşletmeler hammadde maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle üretim faaliyetlerinde bir kısım zorluklar yaşarlar. Fakat geri dönüşüm sonucunda elde edilen ürünler tekrar kullanılabilir. Bu da hammadde maliyetlerini doğrudan etkileyen bir durumdur. Piyasadaki hammadde kaynaklarının artması ile birlikte hammadde maliyetleri de düşmektedir. Bu durumdan en kazançlı çıkan sektör, üretim sektörü olmaktadır.  

Sayılan nedenlerden dolayı geri dönüşüm son derece kutsal bir faaliyettir. Geri dönüşümün kilit sektör alanı da hurdacı firmalarıdır. Alibeyköy Hurdacı olarak piyasadan satın aldığımız tüm hurda malzemeleri geri dönüşüm tesislerine sevk ediyoruz. Tekrar kullanılması için belli aşamalardan geçen hurda malzemeler gerekli işlemlerden sonra tekrar kullanılabilir. Firma olarak piyasadaki hammadde kaynaklarının artmasına imkân tanıdığımız gibi ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz.   

Adresten Peşin Hurda Alımı 

Hurdacılık faaliyetlerinde esas olan, adresten hurda alımıdır. Eski nesil uygulamalarda hurdacı araçlarının mahalle aralarında dolaşması ile hurda alımı yapılırdı. Günümüzde ise adresten hurda alımı esastır. Alibeyköy Hurdacı olarak her türlü hurda malzemelerinizi adresinizden alma kabiliyetine sahibiz. Bu da hurdacılık faaliyetlerinin çok daha sistemli ve etkin şekilde yürütülmesini sağlar.  

Hurda satmak istediğinizde iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Hurda alımı konusunda yılların birikimine sahip olan uzman ekibimiz kısa sürede adresinize gelecektir. Adresinizde, her cins malzemeye göre hurda malzemeye fiyat teklifi yapılmaktadır. Cins ve ağırlığına göre hesaplanan toplam hurda bedeli müşterilerimize nakit olarak ödenmektedir. Bu durum da müşterilerimizde ayrıca memnuniyet yaratmaktadır.  

Hızlı ve Güvenli Hurda Alımı 

İnsanlar, bir hurdacı firmasının her şeyden önce güvenilir bir firma olmasını bekler. Firma, verdiği sözde durmalı, zamanında hurda alımını gerçekleştirmelidir. Bunun yanında hurda malzemelere verdiği fiyat teklifi müşterileri tatmin etmelidir. Alibeyköy Hurdacı olarak bir hurdacı firmasından beklediğiniz tüm gereksinimleri karşılıyoruz.  

Tüm hurda malzemelerin alımını yapma imkânına sahibiz. Alibeyköy Hurdacı olarak alımını yaptığımız hurda malzemeler içerisinde paslanmaz hurdalar dikkat çekmektedir. Paslanmaz malzemeler, kromdan yapılan ve dayanıklı özelliğe sahip olan malzemelerdir. Özellikle gıda işletmelerinin mutfak ve tezgâh bölümünde paslanmaz ürünler kullanılır. Son derece değerli olan paslanmaz hurda malzemeleri firmamıza teslim edebilirsiniz.  

Paslanmaz hurdaların yanı sıra diğer hurda çeşitlerini de Alibeyköy Hurdacı’ya satarak önemli oranda gelir elde edebilirsiniz. Yaptığınız faaliyet ile gelirinizi artırdığınız gibi hammadde kaynaklarının artırılmasına da destek olabilirsiniz.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara