Yiğitsan Metal firmamızın Akaretler hurdacı olarak herkes tarafından tercih edilmesinin en önemli nedeni hurda alım fiyatı olarak yüksek fiyatlara sahip olmasıdır. Firmamızın sektörde ön plana çıkmasının tek nedeni ise yalnızca hurda fiyatları değildir. Sunduğumuz fiyatlar dışında; adresten hurda alımı yapmamız ve anında hurda alımı yapabilmemiz de tercih edilmemizdeki önemli faktörler arasındadır.  

Akaretler hurda alanlar, firmalarını çeşitli avantajlarla ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır. Sektörde bulunabilecek bütün avantajlar da firmamızda mevcuttur. Bu durum, en avantajlı hurdacı olduğumuzu göstermektedir.  

Sektör içerisinde uzun süreden beri var olmamız, firmamızın tecrübesini önemli ölçüde arttırmıştır. Bu durum, sizlere daha kaliteli hizmetler sunmamızı da beraberinde getirmiştir. Akaretler hurdacı firmalarında aranması gereken en önemli özellik, müşteri memnuniyetidir. Yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan firmamızı tercih eden hiç kimse, hurda alımında mağdur durumda bırakılmamıştır. Dolayısıyla Yiğitsan Metal, Akaretler hurda alımı için gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir.   

Akaretler 1 Ton Hurda Fiyatı Ne Kadardır?  

1 ton hurda fiyatı, hurda türüne göre değişmektedir. Hurda türlerinin birbirinden farklı fiyatları bulunmaktadır. Örneğin; hurda çinko alım fiyatı ile güncel hurda nikel fiyatı birbirinden ayrılmaktadır. Hurda türlerinin aynı fiyatlara sahip olması olanaksız bir durumdur. Yiğitsan Metal;  

 • Akaretler hurda demir alımı,  
 • Akaretler hurda bakır alımı,  
 • Akaretler hurda alüminyum alımı,  
 • Akaretler hurda kağıt alımı,  
 • Akaretler hurda sarı alımı,  
 • Akaretler hurda plastik alımı,  
 • Akaretler hurda krom alımı, 
 • Akaretler hurda kablo alımı,  
 • Akaretler hurda kurşun alımı,  

Hizmetleri için üst seviye fiyatlara sahiptir. Kısacası firmamızın sizlere sunmuş olduğu yüksek hurda alım fiyatları, başka hurdacılarda bulunmamaktadır.  

Akaretler Her Yerden Hurda Alımı Yapıyoruz  

Avrupa yakası hurdacı firması olan Yiğitsan Metal, aktif olarak Akaretler bölgesinin her yerinde alım yapabilmektedir. Bütün alımlar da bir hurdacıdan alınabilecek maksimum verimle tamamlanmaktadır. Akaretler hurdacı firmamızın hızı, çoğu hurdacıda bulunamayacak kadar yüksektir. Firmamızın bu özelliği, firmamızı diğer hurda alım firmalarından ayırmaktadır.  

Akaretler, trafik sıkışıklığının bulunduğu bir semttir. Bu gibi semtlerde hızlı bir şekilde her yerden hurda alımı yapabilmek, Akaretler hurdacı firmasının tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Dolayısıyla Akaretler hurda alım işleri için tercih edeceğiniz firmada, her yerden hızlı hurda alımı yapabilme özelliği aranmalıdır.  

Akaretler yerinden hurda alımı yapmamız için firmamızın belirlemiş olduğu hurda alım alt limiti bulunmamaktadır. Satacak olduğunuz bütün miktarlardaki hurdalarınız, yerinden alınabilmektedir. Bu avantaj, her hurdacıda bulunamamaktadır. Dolayısıyla bir kez daha firmamızın hurda alımındaki profesyonelliği kanıtlanmıştır.   

Akaretler Hurda Kablo Kilo Fiyatı  

Günümüzde her üründe kablo kullanılmaktadır. Bu kablolar da elbet bir gün hurda durumuna gelmektedir. Hurda kabloların geri dönüştürülüp tekrar kullanılabilmesi, bu sektörlerin devamlılığı için önemlidir. Yiğitsan Metal, bu konuya oldukça titiz bir yaklaşım sergilemektedir. Bundan dolayı firmamızda Akaretler hurda kablo alımları ayrı bir öneme sahiptir.  

 • Güncel hurda karışık kablo fiyatı,  
 • Güncel hurda antigron kablo fiyatı,  
 • Güncel hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu fiyatı,  
 • Güncel hurda yer altı enerji kablosu fiyatı,  
 • Güncel TTR hurda kablo fiyatı 
 • Güncel çelik zırh hurda kablo fiyatı,  
 • Güncel hurda fare yemez kablo fiyatı,  

Yiğitsan Metal tarafından piyasaya uygun bir şekilde belirlenmiştir. Hurda kablo kilo fiyatı, yukarıda saydığımız her tür için değişken bir yapıdadır. Değişken olmayan tek şey ise Akaretler hurdacı firmamızın her hurda kablo türü için sizlere bulunabilecek en yüksek fiyatı sunmasıdır.   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara