Sürekli artan hammadde ihtiyacının karşılanması noktasında firmamız Yozgat Hurdacı firması olarak uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. Günümüz koşullarında hızla artan nüfus ve beraberindeki tüketim, hammadde ihtiyacının karşılanması konusunda doğal kaynakların hızla tükenmesine yol açmaktadır. Artan hammadde ihtiyacını öncelikli olarak doğal kaynaklardan ziyade geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilebilen malzemelerden karşılanması bu noktada büyük bir rahatlamaya yol açmaktadır.

Firmamız Yozgat hurdacılar arasında yapmış olduğu işin bilincinde olarak hareket etmektedir. Başta doğal kaynakların korunması olmak üzere, çevre korunması, enerji tüketiminin azalması, istihdamın oluşması ve ülke ekonomisine katkısı gibi birçok önemli hususta hurdaların önemli bir yeri vardır. Son yıllarda bu konuda yapılan çalışmalar ve farkındalık oluşturma adımları etkisini göstermeye başlamıştır. Hurdalara bakış açısı değişmeye başlamış ve artık birçok kimse tarafından her türlü malzemeler hurda olarak değerlendirilmek üzere biriktirilmeye başlanmıştır.

Yiğitsan Metal olarak bizler faaliyetlerde bulunduğumuz Yozgat hurdacı piyasasında her türlü hurdaların yüksek tonajlı alımlarını yapmaktayız. Mahalle aralarındaki düşük kilolu hurdaların değerlendirildiği iş yerlerinden ziyade daha çok sanayi bölgelerinde, inşaat yıkımlarında ve fabrika sökümlerinde çıkan yüksek tonlardaki hurdaları alan bir firmayız. Yılların bize kazandırmış olduğu engin tecrübe ve iş bilgisi, profesyonel olarak Yozgat hurdacılar arasında öne çıkmamıza zemin hazırlamıştır.

Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz Yozgat hurdacı piyasasının en iyi ve güvenilir kişilerinden oluşmaktadır. Hurdacılık alanında gerekli eğitimleri ve yetkinlikleri alarak profesyonel olarak hizmet vermektedir. Hurdacı araçlarımız da çağın ve sektörün en son teknolojik gereksinimlerini barındıran bir yapıdadır. Bu şekilde çalışarak tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı adresinizden kısa sürede alarak geri dönüşüm süreçlerine dahil etmekteyiz.

Yiğitsan metal olarak Yozgat hurdacılar arasında en yüksek tonlu, en yüksek fiyatlı, adresten alım ve yerinde ödeme yapmaktayız. Bu 4 temel özelliğimiz kaliteli ve güvenilir hurdacılık hizmeti vermemizi sağlayan mihenk taşlarımızdır. Bu da beraberinde il genelinde en çok aranan ve tercih edilen Van hurdacı firması olarak öne çıkmamızı sağlamaktadır.

Yozgat Adresten Hurda Alımı

Yozgat hurdacı çalışanları arasında en profesyonel ekibe sahip olan firmamız Yozgat adresten hurda alımı işinde alanında en iyisi olmaktadır. Yılların bizlere sağladığı tecrübeler ve teknolojik araçlarımız kısa sürede adresinizdeki tüm hurdaların alınmasını sağlamaktadır. Bunun için firmamızı arayarak veya doğrudan yerimize gelerek konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Sahip olduğunuz hurdaların yaklaşık tonajını ve tam olarak türünü de biliyorsanız yaklaşık olarak kazanacağınız parayı da öğrenebilirsiniz.

Yiğitsan Metal, Yozgat adresten hurda alan firmalar arasında en yüksek tonajlı ve en yüksek fiyatlı alım yapan hurdacı firması olmaktadır. Uzun yıllardan bu yana sektörde yer alması, birtakım ilkeler doğrultusunda hareket etmesi müşteri memnuniyetini kazanması noktasında önemli aşamalar kat edilmesine vesile olmuştur. Böylece Yozgat hurda alan yerler arasından öne çıkan firmamız, sektörün ve ilimizin en çok aranan adresten hurda alan hurdacı firması olmayı başarmış bulunmaktadır. Adresinizden alarak geri dönüşüm süreçlerine kazandırdığımız hurda çeşitlerinin en yaygın olanlarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Hurda bakır,
 • Hurda demir,
 • Hurda alüminyum,
 • Hurda çinko,
 • Hurda kalay,
 • Hurda akü,
 • Hurda sarı,
 • Hurda krom,
 • Hurda sarı,
 • Hurda paslanmaz,
 • Hurda çelik,
 • Hurda plastik,
 • Hurda kablo,
 • Hurda kurşun gibi tüm hurda çeşitleri için yerinden hurda alımı yapmaktayız.

Yozgat En Yakın Hurdacı

Yiğitsan Metal siz kıymetli müşterilerine Yozgat en yakın hurdacı olarak çok eskilerden beri hizmet vermektedir. İl genelinde ne zaman bir hurdacıya ihtiyaç duyarsanız firmamızı arayarak her türlü yüksek tonlu hurdalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz. Tarafımıza bırakacağınız adrese ivedilikle gelerek söz konusu tüm hurdalarınızı kısa sürede araçlarımıza yükleyerek süreci tamamlayabiliriz.

İnşaat, ulaşım, imalat ya da yıkım gibi alanlarda sıkça hurdalar çıkabilmektedir. Daha çok metal ağırlıklı olan bu hurdalar kilogram olarak da oldukça ağır miktarlarda olmaktadır. Aynı zamanda hacim olarak da çok yer kaplamaktadır. Fakat hurda alarak değerli malzemeler söz konusu olduğundan Yozgat yerinden hurda alımı yapılıp bunların geri dönüşüm süreçlerine dahil edilerek yeniden kullanılabilir şekle getirilmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda hurda sahiplerine de bir kazanç sağlayabilmesi için paraya dönüştürülmesi önem arz etmektedir. İşte tam da bu noktada tüm süreci yöneterek söz konusu yüklü miktardaki hurdaları kısa sürede alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Aynı zamanda en yüksek fiyatlarla hurda sahiplerine daha fazla para kazandıran Yozgat en yakın hurdacı firması olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yozgat Hurdacı Telefonu Numarası

Uzun zamandır yer aldığımız hurdacılık camiasında, yaptığımız iş ve fiyatlandırma gibi konularda Yozgat hurdacı telefonu numarası ile tarafımıza ulaşarak her türlü sorularınızı gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları profesyonel olarak cevaplayacak olan çağrı merkezimize aklınıza yatması halinde adresinizi vererek tüm yüklü hurdalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz. Hurda miktarınızın çok yüksek olması halinde bunu da çağrı merkezimize ilettiğiniz takdirde size özel fiyatlandırma teklifimizi de öğrenerek kazancınızın daha çok olmasına zemin hazırlayabilirsiniz.

İlk defa hurda satacak olan kimseler henüz piyasa değerlerini ve hurdacı firmalarını tam anlamıyla bilemedikleri için ilk olarak internetten Yozgat hurdacı telefonu araması yaparak karşısına çıkan sonuçlara göre hareket etmektedir. Bu şekilde bir araştırma yaptıktan sonra firmamızla iletişime geçen hurda sahipleri çok büyük oranda ilgili hurdaları için bizimle çalışmakta karar kılmaktadır. Hurda sahiplerinin bu şekilde karar vermelerindeki en önemli etkenler şüphesiz yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, adresten alım ve yerinde ödeme şeklinde çalışmamız olmaktadır. Kaliteli ve profesyonel hurdacılık gereği izlediğimiz bu politika bizleri Yozgat hurdacı piyasasında en çok tercih edilen hurdacı yapmaktadır.

Yozgat Hurda Fiyatları

İl genelinde birçok hurdacı firması olmasına karşın genellikle ortak borsaya göre hareket edildiği için Yozgat hurda fiyatları birbirine oldukça yakındır. Yiğitsan Metal olarak bizde ise piyasadan daima daha yüksek oranlarda her türlü hurda için fiyatlandırma yapılmaktadır. Üstelik tonaj miktarındaki artışa göre daha yüksek birim fiyat teklifi vererek zaten yüksek olan hurda alım fiyatı daha da yükselmektedir.

Yozgat hurda fiyatları piyasasında çok sayıda hurda için fiyatlandırmalar sık aralıklarla değişebilmektedir. Bu noktada en sağlıklı ve güncel hurda fiyatlarını öğrenebilmek için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz hurdaların türü ve miktarı gibi bilgileri yaklaşık olarak verebilirseniz size özel fiyat teklifinde bulunabiliriz. Böylece hem hurdanın kilosu hem de alacağınız paranın miktarı gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Yozgat Hurda Fiyatları 2022 Güncel

Elinde yüklü miktarda hurdası olup da en iyi kazanç getirecek şekilde satmak isteyen herkes Yozgat hurda fiyatları 2022 güncel listelerini merak etmektedir. Sürekli yenilenen bu listelere göre ilgili hurdaların alış fiyatları belirlenmektedir. Bu da hurda sahiplerinin ellerindeki hurdaları satarken hangi firmaya vereceği noktasında kıstas olmaktadır.

Yozgat hurda alım fiyatları piyasa değerlerinden daha iyi oranlarda firmamız tarafından belirlenmektedir. Her türlü hurdalarınızın adresinizden alınırken aynı zamanda daha fazla kazanç sağlayabilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gün içerisinde firmamızı arayarak hem güncel hurda fiyatlarını öğrenebilir hem de adresinizden hurdalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz.

Yozgat Hurda Demir Alan Hurdacı

Yiğitsan Metal Yozgat hurda demir alan hurdacı olarak uzun süredir bu coğrafyaya hizmet vermektedir. Söz konusu her türlü hurda demir çeşitleri için dilediğiniz zaman firmamızı arayarak adresinizden alınmalarını sağlayabilirsiniz. Profesyonel hurdacı çalışanlarımız ve teknolojik araçlarımız vasıtasıyla Yozgat hurda demir kilosu en yüksek fiyattan tüm hurdalarınızı ivedilikle aldırabilirsiniz.

Firmamız DKP hurda demir, teneke hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir, fabrika söküm hurda demir, inşaat yıkın hurda demir, boru hurda demir, bonus hurda demir, ekstra hurda demir, talaş hurda demir gibi tüm demir hurdalarını yerinden almaktadır. Yüksek tonajlı olması durumunda hurda demir ton fiyatı daha yüksek olup elde edilecek kazancın artmasını sağlamaktadır.

Yozgat Hurda Alüminyum Alımı

Değerli malzemelerden birisi olduğu için Yozgat hurda alüminyum alımı işine büyük önem vermekteyiz. Sektörde aktif olarak hurdacılık yapmaya başladığımız günden beri hurda alüminyum ton fiyatı Yozgat ve civarı için en yüksek oranlarda daima firmamız tarafından uygulanmıştır. Firmamızı arayan müşterilerimize tonajı yüksek olması durumunda yerinden hurda alüminyum alımı işleri için özel fiyat teklif ederek daha fazla kazanmalarına yardımcı olmaktayız.

Tel hurda alüminyum, araiş hurda alüminyum, jant hurda alüminyum, ofset matbaa hurda alüminyum, profil hurda alüminyum, tas tabak hurda alüminyum, radyatör hurda alüminyum gibi hurda alüminyum çeşitleri için Yozgat hurdacı olarak adresten almaktayız.

Yozgat Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

İlimizde sayıları az da olsa Yozgat hurda çinko alan hurdacı firmalar bulmak mümkündür. Yiğitsan Metal ise tük hurda çinko çeşitleri için yüksek tonajlı olacak şekilde yerinden alım yapmaktadır. Firmamız çağrı merkezi gün içerisinde hurda çinko fiyatları güncel oranlarını takip ederek bu konudaki sorularınızı özenle cevaplamaktadır.

Yozgat adresten hurda çinko alımı yapan firmamız külçe çinko hurda veya levha çinko hurda ayrımı yapmaksızın tamamını adresten almaktadır. Çeşitli alaşımlar, otomotiv sektörü ve muhtelif sanayi kollarında çinko kullanımı yaygın bir şekilde olmaktadır. Sürekli artan hammadde ihtiyacının önemli bir kısmının karşılanması noktasında Yozgat hurda çinko alımı önemli bir misyon olarak tarafımızca yerine getirilmektedir.

Yozgat Hurda Bakır Kilosu Güncel Fiyatı

Etrafınıza şöyle bir göz gezdirdiğinizde Yozgat hurda bakır kilosu güncel fiyatı en yüksek oranda Yiğitsan Metal tarafından verildiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Firmamız her türlü hurda alımında olduğu gibi hurda bakır çeşitleri için de yüksek fiyatlar belirleyerek alımlarını yapmaktadır. Çok iyi bir iletken olması ve esnek yapısı gereği birçok sektörde ve sanayi alt dallarında bakır kullanımı yaygın olmaktadır. Bu nedenle ortaya çıkan hammadde talebinin karşılanması noktasında hurda bakırların toplanarak geri dönüşüm süreçlerine dahil edilmesi oldukça önemlidir.

Firmamız Yozgat hurdacı firması olarak soyma hurda bakır, lama hurda bakır, kırkambar hurda bakır, %98 külçe hurda bakır, TTR kırma hurda bakır, talaş hurda bakır, boru hurda bakır, yanmış hurda bakır gibi tüm hurda bakır türleri için adresten alım yapmaktadır. Elinizde bulunan yüksek tonajlı hurdalar için hurda bakır ton fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yozgat Hurda Kurşun Fiyatları

İlimizdeki Yozgat hurda kurşun fiyatları en yüksek oranlarda firmamız tarafından belirlenmektedir. Zaman zaman değişen hurda kurşun fiyatlarını yakından takip ederek sizlerin daha fazla kazanç elde etmesini sağlamak için güncellemekteyiz. Kurşun birçok metale göre oldukça kolay işlenebilir bir malzemedir. Kimyasal aşınmalara karşı da oldukça dirençli bir yapıdadır. Bu özellikleri sayesinde inşaat, ulaşım ve alt yapı hizmetleri olmak üzere birçok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Yozgat hurda kurşun kilosu kaç lira diye araştırdığınızda birçok firmada birbirine oldukça yakın fiyatlar bulacaksınız. Yiğitsan Metal olarak tüm hurda türlerinde olduğu gibi hurda kurşun çeşitleri alımında da piyasadan çok daha yüksek fiyatlarla işlem yapmaktayız. Yılların kaliteli ve güvenilir hurdacı firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak adresinizden hurda kurşunlarınızı özenle almaktayız.

Yozgat Hurda Plastik Adresten Alımı

Firmamız yüksek tonlu olmak kaydıyla Yozgat hurda plastik adresten alımı işini itina ile gerçekleştirmektedir. İl genelinde en çok kazandıran ve yerinde ödeme yapan öncü firma olarak her türlü plastiklerinizin hurdalarını yerinden almaktayız. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak mevzu bahis plastiklerinizin adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Yozgat yerinden hurda plastik alımı yapan ekiplerimiz adresinize gelerek kısa sürede tüm hurdalarınızın yüklenmesini yapacaktır. Ödemesini de yerinde yaparak süreci ivedilikle sonlandıracaktır.

Plastik malzemelerin doğaya ciddi boyutlarda zararları bulunmaktadır. Bu nedenle hurda olarak değerlendirilmesi aynı zamanda doğanın korunmasına karşı büyük katkı sağlamaktadır. Birçok sektörde yoğun olarak kullanıldığı için sürekli olarak hurdaları çıkmaktadır. Bu nedenle biriktirildiğinde kısa sürede yüklü miktarda hurda plastik olması mümkündür. ABS hurda plastik, polipropilen moblen hurda plastik, polistiren kristal hurda plastik, jelatin hurda plastik, çıkma PVC hurda plastik gibi her türlü hurda plastik çeşitleri için firmamızı arayarak adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Yozgat Hurda Kalay Kilosu Kaç Lira

Firmamız çağrı merkezine gelen yoğun aramalardan bir kısmı Yozgat hurda kalay kilosu ile ilgili olmaktadır. Yüklü miktarda hurda kalay çeşitleri için adresten alım yapmaktayız. Profesyonel olarak yer aldığımız bu sektörde en yüksek fiyatlarla tüm hurda kalaylarınızı yerinizden almaktayız. Adresinizden hurdalarınız yükledikten sonra hassas şekilde tartarak net ağırlığını belirlemekteyiz. Son olarak anlaştığımız fiyat üzerinden yerinde ödemesini yaparak adresinizden ayrılmaktayız.

Ülkemizde yeteri miktarda bulunmayan kalay madenleri, piyasaların ihtiyacını karşılama noktasında maalesef yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle geniş kullanım alanına sahip olan kalayın hammadde ihtiyacının karşılanması noktasında Yozgat hurda kalay alımı işine büyük önem vermekteyiz. Artan ihtiyaçları karşılayarak dışa bağımlılığı azaltma, çevreyi koruma, enerji sarfiyatını azaltma gibi birçok noktada hurda kalayların toplanması önem arz etmektedir. Bu noktada Yozgat hurdacı olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle tüm hurdalarınızı adresinizden özenle almaktayız.

Yozgat Hurda Çelik Ton Fiyatı

Firmamız tarafından belirlenen Yozgat hurda çelik ton fiyatı piyasadaki işlem gören fiyatlardan çok daha yüksek olmaktadır. İnşaat, ulaşım, savunma sanayi, otomotiv gibi ağır sanayi dallarında çelik malzemelerin çokça kullanıldığını görmekteyiz. Burada kullanılan çelik malzemeler zamanla kullanılamaz hale geldiğinde hurda olarak değerlendirilmektedir. Hurda olarak geri dönüşüme verildiğinde ilgili sektörlerde tekrardan kullanılabilir hale getirilerek değerlendirilmektedir. Bu noktada Yozgat hurda çelik alan firmalar ön plana çıkmaktadır.

Yiğitsan metal başta inşaat olmak üzere birçok sektörden yoğun olarak hurda çelik çeşitleri alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız bünyesinde profesyonel olarak çalışan hurdacı ekibimiz, teknolojik araçlarımızla kısa sürede tüm hurda çeliklerinizi almaktadır. Sahip olduğunuz tüm hurda çeliklerinizi daha iyi paraya satmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Yozgat Hurda Akü Fiyatları Güncel

Doğanın korunması ve ilgili yönetmeliklere göre yeniden kullanılabilir hale gelmesi noktasında Yozgat hurda akü fiyatları güncel listemizi oluşturarak yüklü miktarda hurda akü alımı yapmaktayız. Firmamız gerekli yasal sorumlulukları yerine getirerek tüm hurda akü çeşitleri için adresten alım yapmaktadır. Kuru hurda akü, sulu hurda akü, küçük hurda akü ve piller gibi tüm hurdalarınızı adresinizden itina ile almaktayız. Firmamızı arayarak ileteceğiniz adresinizden ödemesini de anında yaparak tüm akü hurdalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Hemen Ara