Yiğitsan Metal Van hurdacı sektöründe yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, yerinde ödeme ve adresten alma şeklinde çalışan öncü bir firma olarak uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Her türlü hurda çeşitleri için yüksek miktarda olmak kaydıyla adresten alım yaparak geri dönüşüm süreçlerine kazandırmaktayız. İl genelinde yüklü miktarda hurdası olup da daha fazla kazanç sağlamak isteyenler doğrudan bizi tercih etmektedir. İlk kez hurda satacak olan kimseler ise kısa bir araştırma yaptıktan sonra bizimle iletişime geçerek ilgili hurdalarının alınmasını talep etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven sayesinde firmamızın tercih edilme oranı her geçen gün daha da yükselmektedir.

İlimizde faaliyet gösteren Van hurdacılar arasındaen çok tercih edilen hurdacı firmasıolmak bizleri sevindirdiği gibi daha da sorumlu davranmaya itmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz bu doğrultuda gerekli olan tüm sektörel eğitimleri alarak yetkilendirilmektedir. Adresten hurda alım esnasında kullandığımız araç ve gereçlerimiz ise hurdacılık sektörü için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojik gelişmeleri ve sektörel gereksinimleri yakından takip ederek firmamız bünyesinde kısa sürede entegre etmekteyiz. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde siz değerli müşterilerimiz için kaliteli bir hurdacılık hizmeti sunmaktayız.

Van hurdacı sektöründe yılların tecrübesi olarak hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Sektörün kıdemli isimleri firmamız bünyesinde çalışarak tüm hurdalarınızı özenle adresinizden almaktadır. Dilediğiniz zaman Van hurdacı telefon numaramız vasıtasıyla tarafımıza ulaşarak hurdalarınızın alınmasını talep edebilirsiniz. Teknik ekibimiz ve hurdacı araçlarımız en kısa sürede adresinize gelerek mevzu bahis hurdalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yükleyecektir. Yüklemenin ardından ne kadar kilo olduğu ölçülerek anlaştığımız birim fiyattan bedeli hesaplanacaktır. Son olarak ödemesi de anında tarafınıza yapılarak Van adresten hurda alımı süreci tamamlanacaktır.

Van Hurda Alan Yerler

Yiğitsan Metal, Van en yakın hurdacı firması olarak sektörün lideri olarak kabul edilmektedir. Bu durum hurda alım satım işlerinde akla gelen ilk hurdacı firması olmamızı sağlamaktadır. Beraberinde de her türlü hurdanın satılarak paraya dönüştürülmesi için hurda sahiplerinin bizleri tercih etmesi söz konusu olmaktadır.

İlimizde birçok hurdacı firması olmasına karşın yüksek tonajlı alım yapan nadir firmalar bulunmaktadır. Bunlardan birisi olan Yiğitsan Metal ise yüksek fiyatla, adresten alım ve yerinde ödeme hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm hurda çeşitleri için firmamızı arayarak adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır.Böylece Van adresten hurda alımı sürecini hızlı bir şekilde başlatarak tüm hurdalarınızı kısa sürede alabiliriz. Biz hurdalarınızı itina ile araçlarımıza yüklerken siz de uygun bir köşeden çayınızı yudumlarken süreci izleyebilirsiniz.

Van Yerinden Hurda Alımı

Firmamızın en önemli hizmetlerinden birisi Van yerinden hurda alımı yapmasıdır. Yüksek tonajlı alımlarda kendimize ait olan araçlarımız ile adresinize gelerek tüm hurdalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yüklemekteyiz. Anlaştığımız birim fiyat üzerinden hurdalarınızın bedelini tarafınıza anında ödemekteyiz. Halihazırda piyasadaki en yüksek fiyatla ödeme yapan tek hurdacı firmasıyız. Bunun yanı sıra tonajlı alımlarda daha fazla ödeme yaparak kazancınızın artmasına vesile olmaktayız.

Van adresten hurda alımı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İl genelinde araçlarımızın girebildiği her noktadaki hurdalarınız kısa sürede araçlarımıza yüklenerek adresinizden alınmaktadır. Alanında uzman olan hurdacı çalışanlarımız kaliteli hurdacılık hizmetimizdeki en önemli bileşenlerden birisi olmaktadır. Böylelikle profesyonel bir yaklaşımla Van hurdacı firması olarak öncü isim olmaktayız.

Van Hurdacı Telefonu Numarası

Gün içerisinde Van hurdacı telefonu numarası ile firmamızı arayarak tüm hurdalarınızın adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Eğer hurdalarınızla ilgili soracağımız sorulara ve yaklaşık ağırlığına dair bilgileri doğru bir şekilde verebilirseniz tarafınıza ödeyeceğimiz paraya kadar tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Elinizdeki hurdaları paraya çevirmediğiniz sürede çok yer kaplamaktan ve kötü bir görüntü oluşturmaktan başka pek bir şeye yaramayacaktır. Bu nedenle hızlı bir şekilde en yüksek karla paraya çevirmek için Van hurdacı numarası üzerinden bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Firmamızın sürekli açık olan Van hurdacı telefonu numarası sizlerden gelen yoğun soruları özenle cevaplamaktadır. Hurdacılıkla ilgili her türlü bilgiyi çağrı merkezi çalışanlarımızdan alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın hurdacılık hizmetleri ile ilgili de aklınıza takılan tüm soruları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Van hurdacı telefonu hattımız yapmış olduğumuz hizmetler ve en yüksek hurda fiyatları ile ilgili tüm sorularınızı samimiyetle cevaplandıracaktır.

Van Hurda Fiyatları 2022 Güncel

Elinde yüksek miktarda hurda olan herkesin aklındaki en büyük soru Van hurda fiyatları 2022 güncel bilgileri ile ilgili olmaktadır. Geri dönüşüme kazandırmak ve aynı zamanda paraya dönüştürmek üzere tutulan hurdaların ne kadar edeceğinin merak edilmesi gayet doğaldır. Zaman zaman değişebilen hurda fiyatları ile ilgili olarak firmamızı aradığınızda Van hurda fiyatları 2022 güncel bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel hurda fiyatları Van ilimiz için en yüksek oranlarda firmamız tarafından belirlenmektedir. İlimizdeki en yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlı alım yapan öncü firma olarak daima sizlerin daha fazla kazanması için hurda fiyatlarını yüksek tutmaktayız. Müşteri memnuniyeti her şeyden evvel gelir diyerek olabildiğince fazla para alabilmeniz için gayret göstermekteyiz. En yakın Van hurdacı olarak her türlü hurdalarınızın geri dönüşümle tekrar kullanılabilir hale gelmesi noktasında aralıksız hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Van Hurda Alım Fiyatları

Firmamız hurda borsasını yakından takip ederek Van hurda alım fiyatları konusunda gerekli hallerde güncellemelere gidebilmektedir. Belirlemiş olduğumuz fiyatlar ne olursa olsun piyasadaki hurda fiyatlarından daima yüksek olmaktadır. Gün içerisinde dahi değişiklik olsa anında fiyatlarımızı güncelleyerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyet yaşamalarının önüne geçmeyi sağlamaya çalışmaktayız.

Van hurdacı camiasında en güncel fiyatlarla ve piyasadan daha yüksek oranlarda alımlar yapmaya devam etmekteyiz. Uzun yıllardan bugüne yer aldığımız Van hurdacılar arasında, en yüksek fiyatla alım yapan hurdacı firması olarak yoğun bir şekilde faaliyetlerde bulunmaktayız. Gerekli durumlarda sektörel yenilikleri yakından takip ederek anında bünyemizde uygulamaktayız. Böylece siz kıymetli müşterilerimizin daha fazla kazanç sağlamasını ve hurda alım süreci sonunda memnun olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Van Hurdacı Firmaları

İlimizde birçok Van hurdacı firmaları bulunmaktadır. Kendi alanları içerisinde her birisi hurdacılık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Yiğitsan Metal ise bu firmalardan farklı olarak yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, adresten alım ve yerinde ödeme şeklinde çalışmaktadır. Bu şekilde çalışmamız en çok tercih edilen Van hurdacı firması olmamızı beraberinde getirmektedir. Bu da bizim kaliteli ve güvenilir bir şekilde hurdacılık yapmamıza vesile olmaktadır. Sonuç itibariyle siz hurdalarınızla iyi bir gelir kazanırken biz de geri dönüşüm noktasında hurdalarınızı alarak memnuniyetinizi sağlamaya çalışmaktayız.

Firmamız Van hurdacı firmaları içerisinde her türlü yüksek tonajlı hurdaları kısa sürede adresten alabilmektedir. Adresten aldığımız yüksek tonajlı hurda türlerine örnek vermek gerekirse:

 • Hurda demir,
 • Hurda alüminyum,
 • Hurda bakır,
 • Hurda sarı,
 • Hurda paslanmaz
 • Hurda kablo,
 • Hurda paslanmaz,
 • Hurda nikel,
 • Hurda akü,
 • Hurda kurşun,
 • Hurda çelik gibi her türlü hurdaları adresten almaktayız.

Van Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır, birçok sektörde yoğun olarak kullanılan bir malzeme olduğundan ötürü Van hurda bakır alan yerler tarafından hurdası da sıkça alınmaktadır. Bu firmalardan birisi olarak en yüksek tonajlı ve yüksek ödemeli olacak şekilde il genelinde hurda bakır alımı yapmaktayız. Firmamızı arayarak miktarını ve türünü belirteceğiniz tüm bakır hurdalarınızı adresinizden almaktayız. Ödemesini de derhal yerinde yapmaktayız.

Van hurdacı olarak teneke bakır hurda, yanık bakır hurda, tombak bakır hurda, TTR kırma bakır hurda, bobin bakır hurda, kırkambar bakır hurda, talaş bakır hurda, filmaşin bakır hurda, soyma bakır hurda, levha bakır hurda ve lama bakır hurda gibi tüm bakır hurda çeşitleri için yüklü miktarda alım yapmaktayız. Çok iyi bir iletken olan bakır, aynı zamanda esnek yapıda olması nedeniyle kolaylıkla şekil verilebilmektedir. Bu nedenle enerjiden ulaşıma, iletişimden telekomünikasyona, gündelik eşyalara kadar oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır.

Hurda bakır ton fiyatı Van genelinde en yüksek bedellerle alınan hurda türlerinden birisi olmaktadır. Gerek kıymetli bir malzeme olması gerekse sürekli artan hammadde ihtiyacı hurda bakır alımı noktasında yüksek fiyat oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Bir de Van hurdacı firması olarak piyasadan daha iyi oranlarda her türlü hurda bakırı alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Van Hurda Demir Fiyatları Güncel

Firmamız Van hurda demir fiyatları güncel listesi piyasa genelinin üstünde birim fiyatlardan oluşmaktadır. İnşaat, ulaşım, iletişim, gemi, uçak, savunma sanayi ve ağır sanayi gibi oldukça geniş bir alanda kullanılan demir, bu haliyle en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden birisi olmaktadır. Bu nedenle hurda demirlerin yeniden kullanılabilir hale getirilerek piyasalara kazandırılması çok önemlidir. Firmamız Van demir hurda alan hurdacı firması olarak bu konuda gerekli hassasiyeti ve önemi göstererek tüm demir hurdalarınızı itinayla adresinizden almaktadır.

Sürekli artan hammadde ihtiyacını karşılama noktasında hurda demirler büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda ithalatının azalarak ülke ekonomisine katkısı, enerji tüketiminin azaltılması, doğal kaynakların korunması, çevrenin korunması ve istihdamın oluşması gibi birçok noktada tüm hurdaların olduğu gibi hurda demirlerin de geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Yiğitsan Metal, hurda demir kilosu Van piyasasından daima yüksek olacak şekilde sürekli olarak adresten alımını yapmaktadır. Hurda demir ton fiyatı konusunda en iyi fiyatla alım yaparak müşterilerimizin yüzlerini güldürmeye devam etmekteyiz.

Van hurda demir kilosu kaç lira tarzında birçok soru, gün içerisinde çağrı merkezimize çokça gelmektedir. Firmamız hurda demir çeşitleri bakımından bir fiyat listesi hazırlayarak sürekli güncel tutmaktadır. Güncel hurda demir fiyatları Van genelinde daima en yüksek oranlarda firmamız tarafından verildiği için bu tür sorulara verdiğimiz cevaplardan sonra ilgili hurdaların tarafımızca alınması istenmektedir. Özellikle Toplama hurda demir, ekstra hurda demir, teneke hurda demir, bonus hurda demir, pik talaş hurda demir, yangın merdiveni hurda demir, DKP hurda demir, İnşaat hurda demir, tufal hurda demir, kazan dairesi hurda demir gibi tüm demir hurda türleri ekiplerimizce kısa sürede adresten alınarak geri dönüşüm sürecine kazandırılmaktadır.

Van Hurda Alüminyum Ton Fiyatı

Birçok sektörün aranan önemli hammaddelerinden birisi olan alüminyum malzemeler için Van hurda alüminyum ton fiyatı da bu doğrultuda yüksek olmaktadır. Firmamız ise piyasadaki alüminyum hurda kilosu bakımından onlardan çok daha iyi fiyatlarla her türlü hurda alüminyumları adresten alarak sahiplerine daha fazla para kazandırmaktadır. Van hurdacı piyasasında araştırma yapan hurda sahipleri adresten alma, yüksek tonajlı alma, yüksek fiyatla ve yerinde ödeme gibi öne çıkan hizmetlerimiz nedeniyle en çok bizi tercih etmektedir.

Van hurda alüminyum alan hurdacı firması olarak sektörde öne çıkmaktayız. Sağlıklı ve güvenilir hurdacılık işleriniz için firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz adreste yer alan doğrama hurda alüminyum, imalat artığı hurda alüminyum, ofset matbaa hurda alüminyum, kalıp hurda alüminyum, araç jant hurda alüminyum, makine hurda alüminyum gibi tüm hurdaalüminyum çeşitleri özenle tarafımızca alınmaktadır.

Van Hurda Çinko Alımı

Van hurda çinko alımı yapan firma sayısı oldukça azdır. Tek başına kullanımından ziyade genelde alaşım şeklinde kullanılmaktadır. Hammadde olarak doğada çokça bulunsa da artan kullanım alanı ve oranı beraberinde hammadde ihtiyacını da artırmaktadır. Bu noktada talebi karşılamak ve daha verimli kullanabilmek adına Van hurda çinko kilosu en iyi fiyatlarla tarafımızca alınarak üstümüze düşeni yapmaya gayret etmekteyiz.

Van hurdacı firması olarak aldığımız hurdalardan birisi de çinko hurdası olmaktadır. Levha hurda çinko ve çatı sökümü hurda çinko gibi her türlü hurda çinko türleri için hem yerinden alım hem de yüksek fiyatla yerinde ödeme yapmaktayız. Sizler de bu tür hurdalarınızın adresinizden alınarak daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız firmamızı arayarak kısa sürede adresten alınmalarını sağlayabilirsiniz.

Van Hurda Paslanmaz Kilosu Kaç Lira

Ev eşyaları, döküm sanayi, kaplama sanayi gibi alanlarda sıkça kullanılan paslanmaz malzemeler için en çok merak edilen sorulardan birisi de Van hurda paslanmaz kilosu kaç lira sorusudur. Firmamız il genelin birçok malzemede olduğu gibi paslanmaz malzemelerde de hurdalarını alarak geri dönüşüm süreçlerine dâhil etmektedir. Kıymetli bir malzeme olduğu için hurda paslanmaz kilosu da yüksektir.

Van hurdacı olarak aktif bir şekilde hurdacılık yaptığımız ilimizde elinizdeki tüm hurda paslanmaz çeşitleri için adresinizden alım yapmaktayız. Profesyonel hurdacı ekibimiz kısa sürede adresinize ulaşarak tüm hurda paslanmaz malzemeleri itina ile araçlarımıza yükleyip parasını da hemen orada ödeyecektir.

Van Hurda Kablo Alan Hurdacı Firması

Yiğitsan Metal Van hurda kablo alan hurdacı firması olarak uzun yıllardan bu yana kesintisiz hurda alımı yapmaktadır. Fare yemez hurda kablo, TTR hurda kablo, çelik zırh hurda kablo, antigron hurda kablo gibi her türlü hurda kablo çeşitleri profesyonel ekiplerimizce kısa süreden adresinizden alınmaktadır.

Van Hurda Sarı Alım Satımı

Firmamız Van hurda sarı alım satımı noktasında yüklü alım ve yüksek ödeme garantisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Çok iyi bir alaşım olması nedeniyle birçok alanda sarı malzemeler sıkça kullanılmaktadır. Her geçen gün artan hammadde ihtiyacının karşılanması noktasında Van hurdacı olarak tüm hurda sarı çeşitleri için adresten alım yapmaktayız. Tamamen kendi öz kaynaklarımız ve ekiplerimizce yerinden hurda sarı almaktayız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Van Hurda Nikel Kilo Fiyatı

Firmamız tarafından yüklü miktarda olmak kaydıyla Van hurda nikel kilo fiyatı piyasanın oldukça üzerinde belirlenmektedir. Özellikle kesici ve delici aletlerin yapımında en çok aranan malzemelerden birisi olduğu için muhtelif sektörlerde hammaddesine sıkça ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada artan hammadde ihtiyacını karşılama, çevreyi koruma ve sahiplerine de para kazandırma amacıyla tüm nikel hurda çeşitleri için yerinden alım yapmaktayız. Van hurdacı camiasında her türlü hurda türlerinde olduğu gibi nikel hurdası alımı işinde de kaliteli ve güvenilir firma ile çalışmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Van Hurda Krom Alımı

Kimya sektörünün en çok ihtiyaç duyulan malzemelerinden birisi olan krom için Van hurda krom alımı yaparak talebin karşılanmasına yardımcı olmaktayız. Piyasadaki en yüksek fiyatlardan adresten hurda krom alımı için dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. Tarafımıza bildireceğiniz adreste yer alan her türlü hurda krom çeşitleri için ekiplerimiz kısa sürede gelerek süreci ivedilikle tamamlayacaktır.

 

 

Hemen Ara