Firmamız il genelinde Tunceli hurdacı olarak her türlü hurda malzemeleri yüksek tonajlı olmak kaydıyla adresinizden almaktadır. Ekonomik ömrünü tamamlamış, artık kullanılamaz olan malzemelerin büyük bir kısmı çöp değil, hurda olarak görülmektedir. Özellikle son yıllarda bu konuda epey aşama kat edilerek geri dönüşüme ve hurdalara büyük önem verilmeye başlamıştır. Biz de Yiğitsan Metal olarak Tunceli hurdacılar sektöründe faaliyetlerde bulunarak her türlü hurda alımını adresten yapmaktayız.  

Firmamız il genelinde herhangi bir adreste bulunan yüksek tonajlı tüm hurda türlerini kısa sürede yerinden almaktadır. Piyasa değerinden daha iyi fiyatlarla aldığımız hurdalarınızı geri dönüşüm süreçlerine dahil ederek yeniden kullanılabilir hale gelmesi için aracı olmaktayız. Günün herhangi bir anında firmamızı arayarak ileteceğiniz adresinize hızlı bir şekilde ulaşarak hurdalarınızın araçlarımıza yüklenmesini sağlamaktayız. Yükleme işleminin ardından tartarak hurdalarınızın değerini belirlemekteyiz. Son olarak ise ödemesini yaparak Tunceli yerinden hurda alımı sürecini tamamlamayarak ayrılmaktayız. 

Tunceli hurdacı firmamız aracılığıyla en iyi kazançla hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Yılların kazandırmış olduğu engin tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde yapmış olduğumuz hurdacılık işinde sektörün en iyisi konumunda yer almaktayız. Güvenilir hurdacılığın 1 numaralı ismi olarak bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Çok sayıda Tunceli hurdacılar arasında yüksek tonaj, yüksek fiyat yerinden alım ve yerinden ödeme hizmetlerimiz ile zirvede yer alarak sizlere hizmet etmekteyiz.  

Tunceli Hurda Alan Yerler 

Firmamız Tunceli hurda alan yerler arasında vermiş olduğu hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Hurdalarını en iyi fiyatlarla ve adresinden alınması konusunda bizimle çalışmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Biz de alanındaki en güvenilir Tunceli hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize karlı ve güvenilir bir hurda alım satım deneyimi yaşatma gayesindeyiz.

Profesyonel olarak yer aldığımız hurdacılık sektöründe başta aşağıda bahsedeceğimiz tüm hurda türlerini kısa sürede adresinizden alarak ödemesini anında yapmaktayız. 

 • Hurda bakır, 
 • Hurda demir, 
 • Hurda sarı, 
 • Hurda krom, 
 • Hurda kurşun, 
 • Hurda alüminyum, 
 • Hurda paslanmaz, 
 • Hurda plastik, 
 • Hurda kablo, 
 • Hurda çinko, 
 • Hurda akü, 
 • Hurda çelik, 
 • Hurda nikel… 

Tunceli hurdacı firması olarak başta yukarıdaki hurda türleri olmak üzere yeniden dönüşümle tekrar kullanılabilir hale gelebilen her türlü hurda için yerinden alım yapmaktayız. Yüksek tonajlı olması halinde ise daha iyi fiyatlarla alarak hurda sahiplerinin kazancının artmasına olanak tanımaktayız.  

Tunceli Adresten Hurda Alımı 

En çok kazandıran hurdacı firması olarak Tunceli adresten hurda alımı işinde siz değerli hurda sahiplerinin yorulmalarının önüne geçmekteyiz. Bilindiği üzere hurdaların ayrışması, sökülmesi, muhafaza edilmesi ve taşınarak hurdacıya götürülmesi ayrı ayrı zahmetli, yorucu ve oldukça maliyetli işlerdir. Firmamız bu konuda Tunceli hurdacılar arasında tüm süreci baştan sona yöneterek sizlerin el değmeden tüm hurdalarının paraya çevrilmesini sağlamaktadır. 

Hurdacılık alanında gerekli sertifikalar ve eğitimlerle donatılmış uzman personellerimiz hurdaların adresten alınma sürecinde başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Tecrübe ve bilgi sahibi çalışma arkadaşlarımız teknolojik hurdacı araçlarımızla birlikte tüm hurdaların kısa sürede yüklenerek alınmasını sağlamaktadır. Ekiplerimiz Tunceli hurdacı olarak işini ivedilikle yaparken sizler de arkanıza yaslanarak keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz. 

Tunceli Hurdacı Telefonu 

Sahip olduğunuz hurdaları paraya çevirmek istediğinizde yapacağınız ilk şey Tunceli hurdacı telefonu numarası araştırmak olacaktır. Adresten alım, yüksek fiyat ve yerinden ödeme gibi öne çıkan hizmetlerimizi duyduğunuzda doğrudan bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. 

Tunceli hurdacı telefonu numarası ile hizmet verdiğimiz bu sektördeki her türlü sorularınıza en doğru bilgilerle cevaplar bulabilirsiniz. Özellikle güncel hurda fiyatları Tunceli ile ilgili çokça çağrı aldığımız bu sektörde, eğer hurdalarınızın yaklaşık ağırlığını biliyorsanız tarafınıza ödeyeceğimiz miktarı da yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.  

Tunceli Hurdacı Firmaları 

Sağlıklı ve kaliteli bir hurda alım satım işi için Tunceli hurdacı firmaları araştırdığınızda karşınıza çıkan firmalardan birisi de Yiğitsan Metal olacaktır. Firmamız uzun zamandır hurdacılık camiasında yer alarak her geçen gün artan kalite ve standartlarda hizmet vermektedir. Bizi diğer Tunceli hurdacılar arasında ayıran en önemli özelliklerimiz, yüksek tonajlı hurda alımı, adresten hurda alımı, yüksek fiyatla hurda alımı ve yerinde hurda parası ödeme özellikleridir. Bu özelliklerimiz bizi sektörde en büyük ve de en güvenilir hurdacı firması yapmaktadır.  

Birçok Tunceli hurdacı firması bulunan ilimizde profesyonel hurdacılık yaparak sizlere daha iyi hizmet edebilmeyi gaye edinmekteyiz. Önemi her geçen gün giderek artan hurdaların, en iyi fiyatlarda adresinizden alınarak anında sıcak paraya çevrilmesinde etkin rol oynamaktayız.  

Tunceli Hurda Fiyatları 

İlimizde Tunceli hurda fiyatları standart seviyede hemen her firmada aynı oranlarda seyretmektedir. Yiğitsan Metal olarak bizler piyasa değerinin üstünde bir bedelle tüm hurdalarınızı adresinizden ivedilikle almaktayız. Üstelik söz konusu hurdalarınızın belirli oranlarda tonaj değeri arttıkça özel fiyatlandırmalar ile alarak daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmaktayız.  

Sahip olduğunuz hurdalar için Tunceli hurda fiyatları araştırıldığında birbirine çok yakın hatta birebir aynı fiyatlar göreceksiniz. Fakat firmamızdan alacağınız fiyat bilgisinden sonra kararınızı firmamızla çalışmaktan yana kullanacaksınız. Gün içerisinde çağrı merkezimizi arayarak Tunceli hurda fiyatları güncel bilgisini alabilirsiniz. Hurdalarınızı vermek istediğiniz firmayı belirlerken bizden aldığınız hurda fiyatları Tunceli bilgisi işinize çok yarayacaktır.

Tunceli Her Türlü Hurda Alımı 

Firma olarak il geneline Tunceli her türlü hurda alımı şeklinde çalışarak hizmet vermekteyiz. Öncelikli hedefimiz daima müşteri memnuniyeti sağlamak ve hurdaların geri dönüşüme kazandırılması olmaktadır. Bu nedenle kendimizi çağın ve sektörün gereksinimleri doğrultusunda geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Bu da bizi doğal olarak sizlere Tunceli en yakın hurdacı yapmaktadır.  

Siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti ve hurdaların yeniden kullanıma kazandırılması doğrultusunda tüm hurda çeşitlerinizi adresinizden alıyoruz. Yüksek tonlarda alım yaparak artan tonaj miktarına göre daha fazla birim fiyat ödemesi yapmaktayız. Üstelik yerinde ödeme yaparak paranızı anında teslim ediyoruz. Tunceli hurdacı sektöründe bizi en güçlü hurdacı firması yapan özelliklerimizden birisi de bu olmaktadır. 

Tunceli Güncel Hurda Fiyatları 

İlimizde faaliyetlerde bulunan hurdacı firmalarında Tunceli güncel hurda fiyatları yakın seviyelerde veya hemen hemen aynı oranlarda seyretmektedir. Genel olarak hurda borsasında belirlenen fiyatlar Tunceli hurda alım fiyatları oranlarını belirlemektedir. Gün içerisinde çok büyük değişiklikler olmasa da aradan geçen günlerde fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Bu nedenle hurdalarınızı satmaya karar verdiğiniz zaman hurda fiyatları 2022 güncel listesine bakarak sahip olduğunuz hurdaların kilosunun kaç liradan alındığını görebilirsiniz. 

Tunceli hurda fiyatları 2022 güncel listesinde göreceğiniz fiyatların çok daha üstünde fiyatlarla adresinizden her türlü hurdalarınızı özenle almaktayız. Başta ülke ekonomisine ve çevreye oldukça faydalı olan geri dönüşüme bir katkı da sizden olsun ve beraberinde de en yüksek fiyatlardan para kazanmak istiyorsanız bize haber vermeniz yeterli olacaktır.  

Tunceli Hurda Demir Alımı 

Tunceli hurdacı firması olarak il bazlı Tunceli hurda demir alımı işi üzerine aktif olarak çalışmaktayız. Hurda demir Tunceli genelinde en çok ve en yüksek tonajlı aldığımız hurdaların başında gelmektedir. Etrafınızda çok sayıda hurda demir alanlar bulabilirsiniz. Fakat yüksek tonaj, yüksek fiyat, yerinden alım ve yerinde ödeme şeklinde çalışan hurda demir alan firmalar bulmak oldukça zordur. Bir de tüm bunları profesyonel bir şekilde yapan Yiğitsan Metal firmamız dışında hurdacı firması bulmak çok zordur diyebiliriz.  

Hurdacılık alanında gerek teknik ekipmanlarımız gerekse uzman personellerimiz sayesinde Tunceli hurdacı piyasasında lider konumdayız. Her geçen gün kendimizi geliştirerek hurdacılık sektöründe liderliğimizi korumaktayız. Bu nedenle Tunceli hurda demir fiyatları ne kadar sorusuna bulacağınız en yüksek cevap firmamızda olacaktır. Sürekli yenilenen ve en karlı çıkacağınız şekilde size önereceğimiz Tunceli hurda demir fiyatları listemizi görmeden hurdalarınızı satacağınız yeri belirlemeyin.  

Tunceli Hurda Alüminyum Kilosu Kaç Lira? 

Sahip olduğunuz yüksek miktardaki hurda alüminyum için Tunceli hurda alüminyum kilosu kaç lira diye merak ediyorsanız çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Yaklaşık olarak hurdalarınızın miktarını biliyorsanız ve yüksek tonlarda ise size özel birim fiyat önermekteyiz. Böylelikle hurda alüminyum fiyatları Tunceli ili için piyasanın oldukça üstünde bir oranda olmaktadır. Bu da size kazanacağınız paranın hurda alüminyum fiyatları 2022 güncel oranlarından daha fazla olmasını sağlayacaktır.

Tunceli hurda alüminyum alan firmalar genel piyasa fiyatlarından alım yapmaktadır. Tunceli hurdacılar arasında en iyi ve en yüksek fiyatları firmamızda görebilirsiniz. Radyatör hurda alüminyum, tel hurda alüminyum, profil hurda alüminyum, talaş hurda alüminyum, araiş hurda alüminyum, ofset matbaa hurda alüminyum, jant hurda alüminyum gibi birçok alüminyum hurda çeşitleri uzman ekiplerimiz tarafından adresinizden ivedilikle alınmaktadır.  

Tunceli Hurda Bakır Ton Fiyatı 

Yüksek tonajlı hurda sahipleri firmamızı aramadan evvel Tunceli hurda bakır ton fiyatı ile ilgili araştırmalar yaptıklarında yaklaşık olarak hepsinde aynı fiyatlardan alım yapıldığını görmektedir. Tunceli hurdacılar arasında standart uygulanan bu tarifeden farklı olarak yüksek miktardaki alımlarda daha iyi fiyatla hurda bakır alımı yapan hurdacı firması olarak sektörde yer almaktayız.  

Soyma hurda bakır, lama hurda bakır, kırkambar hurda bakır, %98 külçe hurda bakır, talaş hurda bakır, TTR kırma hurda bakır gibi tüm hurda bakır çeşitleri için yüksek miktarda olmak üzere adresten hurda alımı yapmaktayız. Söz konusu hurdalarınızın yerinden alınmasını ve en iyi fiyatla değerlendirilmesini sağlamak için bizleri aramanız yeterli olacaktır. 

Tunceli Hurda Paslanmaz Alan Hurdacı Firması 

Elinizdeki yüksek tonajlı paslanmaz hurdaları için Tunceli hurda paslanmaz alan hurdacı firması aradığınızda karşınıza en çok kazandıran firma olarak Yiğitsan Metal çıkacaktır. Firmamız il genelinde hurda paslanmaz alan hurdacı firması olarak en çok kazandıran Tunceli hurdacı firması olarak tanınmaktadır. Tüm hurda paslanmaz malzemelerinizin adresten alınmasını bir telefonla sağlayabilirsiniz. 

Ağır sanayi kollarından tutun basit araç ve gereçlere kadar oldukça geniş bir pazar payı bulunmaktadır paslanmaz malzemelerin. Bu nedenle piyasada çokça hurdası da oluşmaktadır. Hurda paslanmaz ton fiyatı Tunceli için en yüksek fiyatla firmamızdan alındığı için de genelde bizimle iletişim kurulmaktadır. Gelen çağrıların büyük bir kısmı Tunceli hurda paslanmaz kilosu ne kadar diye sormaktadır. 201-202 krom hurda paslanmaz, 304-316 krom hurda paslanmaz ve 430 krom hurda paslanmaz fiyatları anlık değişse de en iyi fiyatlar için daima bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Tunceli Hurda Kablo Fiyatları 2022 

Firmamız piyasa değerlerinden daha yüksek oranlarda Tunceli hurda kablo fiyatları 2022 listesi üzerinden alım yapmaktadır. Yüksek miktardaki tüm kablo hurdalar için adresten alım yaparak ödemesini de anında gerçekleştirmekteyiz. Tunceli hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, fare yemez hurda kablo, antigron hurda kablo, yer altı enerji hurda kablo, çelik zırh hurda kablo, karışık hurda kablo gibi her türlü hurda kablo çeşitleri özenle adresinizden alınmaktadır. 

Birçok kimse için sadece çöp olarak görülebilen kablo hurdası, aslında oldukça kıymetli bir konuma sahiptir. Günümüzde hurdalara verilen önemin artmasıyla beraber hurda kablo kilosu da artmaya başlamıştır. Tunceli hurda kablo fiyatları da bu doğrultuda artmıştır. Civarda hurda kablo alan yerler Tunceli için hurdacılık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Firmamız ise diğerlerinden ayrı olarak yüksek tonajlı alım, yerinden alım, yerinden ödeme şeklinde çalışmaktadır. Bu da kaliteli ve güvenilir hurdacılık işlerinde Tunceli hurdacı firmaları arasında Yiğitsan Metal’i ayrı bir noktaya konumlandırmaktadır. 

Tunceli Hurda Kurşun Fiyatları Ne Kadar? 

Zaman zaman çağrı merkezimizi arayıp Tunceli hurda kurşun fiyatları ne kadar sorusunun iletilerek merakla cevabının beklendiğine şahit olmaktayız. Birçok sektörde kullanılan kurşun, özellikle akü yapımında ve bazı kabloların imalatında karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra cami minarelerinde, oltalarda, levha şeklinde muhtelif yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Hurda kurşun kilosu Tunceli için ortalama düzeylerde seyrederken firmamızda durum biraz daha farklıdır. Yüksek tonajlı hurda kurşun ton fiyatı firmamızda piyasadan daha yüksek seviyede olmaktadır. 

Tunceli hurdacılar arasında en iyi fiyat ve yüksek tonajlı olarak levha hurda kurşun, çatı minare hurda kurşun, cami sökümü hurda kurşun, akü hurda kurşun gibi tüm hurda kurşun türleri bir telefonla adresinizden hızlıca alınmaktadır. Firmamız profesyonel olarak yaptığı hurdacılık faaliyetleri neticesinde kısa sürede adresinizdeki kurşun hurdalarınızı alarak paraya çevirmenize yardımcı olacaktır.

Tunceli Hurda Plastik Alımı 

Birçok firma Tunceli hurda plastik alımı üzerine faaliyetlerde bulunmaktadır. Hemen hemen her sektörde sıkça kullanılan plastiğe olan ihtiyaç da hızla artmaktadır. Bu nedenle hurda plastik alan hurdacı firması olarak artan ihtiyaç noktasında hammadde talebini karşılamaya gayret etmekteyiz. Hurdacı firması olarak hurda plastik ton fiyatı en yüksek oranlardan alarak sektöre kazandırmaktayız. Geri dönüşüm sürecinde yüksek tonajlı olarak kazandırdığımız hurda plastikler, yeniden kullanılabilir hale getirilerek piyasada yerini almaktadır. 

Hurda plastik kilosu Tunceli genelinde en yüksek seviyelerde firmamız tarafından verilmektedir. Elinizde bulunan tüm plastik hurdaların adresinizden alınmasını sağlamak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Tunceli hurdacı olarak ekiplerimiz adresinize hızlıca ulaşarak mümkün olan en kısa sürede plastik hurdalarınızı alacaktır. Özellikle ABS hurda plastik, polipropilen möblen hurda plastik, jelatin hurda plastik, çıkma PVC hurda plastik, polistren kristal hurda plastik, mavi kırmızı kapak hurda plastik, pet şişe hurda plastik gibi her türlü plastik hurda çeşitleri için yüksek tonlu ve yüksek fiyatlı alım yapmaktayız. 

Tunceli Hurda Akü Kilosu 

Firmamız çağrı merkezi sıkça aranarak Tunceli Hurda akü kilosu ile ilgili bilgiler talep edilmektedir. Öncelikle Tunceli genelinde gerekli yasal izinleri alarak hurda akü toplama yetkili firması olan Yiğitsan Metal, bu alanda gerekli donanıma sahiptir. Tunceli hurdacılar piyasasına son derece hakim olan firmamız, gerekli teknolojik imkanlar ve profesyonel çalışma arkadaşlarıyla kaliteli hurdacılık hizmetleri sunmaktadır. 

Firmamız gerekli yetkiler kapsamında sulu hurda akü, kuru hurda akü, küçük hurda akü gibi her türlü hurda akü çeşitleri için yerinden alım yapmaktadır. Akülerin kullanım ömrü tamamlandıktan sonra mutlaka yetkili firmalar ve gerekli eğitimlere sahip kişiler tarafından alınarak geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Bu nedenle yetkili olarak Tunceli hurda akü alan firmalar arasında yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Her geçen gün geliştirdiğimiz hurdacılık faaliyetlerimizden en verimli ve karlı şekilde faydalanabilmek adına Tunceli hurdacı hattımızı aramanız yeterli olacaktır. 

Hemen Ara