Hurdacılık profesyonellik gerektiren bir iş olarak düşünüldüğünde birçok Sivas hurdacı firmasının bu şekilde faaliyetlerini sürdürmeye çalıştıklarını görmekteyiz. Biz de Yiğitsan Metal olarak il genelinde yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, adresten alım ve yerinde ödeme gibi özelliklerimizle diğer firmalara nazaran daha profesyonel şekilde hurda alım satımı yapmaktayız. Firmamızın en önemli özellikleri her türlü hurda için yüksek tonlu ve yüksek fiyatlı olarak yerinden alarak ödemesini de anında yapmasıdır. Bu 4 temel ayrıcalık, bizi diğer Sivas hurdacı

 çalışanlarından ayırarak ön plana çıkarmaktadır. Günün herhangi bir diliminde çağrı merkezimizi arayarak vereceğiniz adresten hurdalarınızın anında alınmasını sağlayabilirsiniz.  

Sivas yerinden hurda alımı konusunda alanının en iyisi ve en yüksek fiyatla ödeme yapan firması Yiğitsan Metal olmaktadır. Sektörün güncel gereksinimleri yakından takip ederek bünyesinde uyarlayan firmamız yüksek tonlardaki her türlü hurda için bulunduğu yerden bizzat almaktadır. Bu konuda özel olarak gerekli eğitimleri almış ve yetiştirilmiş teknik hurdacı personellerimiz göre almaktadır.

Sivas hurdacılar olarak bize bildirilen adrese en hızlı sürede ulaşarak söz konusu hurdaların yerinden alınması sürecini başlatmaktadır. Gerekli koşullarda anlaşılması halinde söz konusu hurdaların sökülmesi ve ayrıştırılması gibi teknik işler de tarafımızca özenle yapılmaktadır. Örneğin fabrika söküm, inşaat yıkım, kazan dairesi söküm, minare söküm gibi tüm hurdacılık işlemleri özenle ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir.  

Yüksek tonajlı yerinden hurda alımı Sivas genelinde sayılı hurdacı firmaları tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü söz konusu yüksek tonajlı hurdaların yerinden alınması için teknik bilgi ve becerinin yanı sıra gerekli araç gereç ve teçhizatın da bulunması şarttır. Bu nedenle herhangi bir hurdacı firmasının yüksek miktarda hurdaları yerinden alması, ayrıştırması veya sökmesi pek mümkün değildir. Sivas hurdacı firmamız bünyesinde bulunan araç gereç ve teçhizatlar yerinden yüksek tonlu hurda alımı için yeterlidir.  

Sivas Hurda Alan Yerler 

Tüm hurda sahipleri en iyi fiyatla hurdalarını değerlendirebileceği bir yer ararken karşılarına çok sayıda Sivas hurda alan yerler çıkacaktır. İrili ufaklı çok sayıda hurdacı firması bulunan ilimizde en yüksek fiyatla, yüksek miktarda ve yerinden alım yapan tek firma Yiğitsan Metal olmaktadır. Firmamız bünyesinde görev yapan profesyonel hurdacı ekibi ve gerekli araç ve gereçler aracılığıyla dilediğiniz noktadan her türlü hurdaların alınmasını yapmaktayız.

Hurdaların tartılmasından hemen sonra parasını da ödeyerek süreci sonlandırmaktayız. Hurda alan yerler Sivas civarında çok sayıda olsa da yüksek tonlu, yüksek fiyatlı, yerinden alım, yerinden ödeme ve güvenli hurdacılığın tek adresi Yiğitsan Metal olmaktadır. 

Sivas Adresten Hurda Alımı 

Geri dönüşümün öneminin farkında ve hassasiyetinde olarak Sivas adresten hurda alımı işini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Teknolojik gelişmeler ışığında hurdacılıkta kullanılan yeni nesil araçlar ve ekipmanlarla, alanında uzman hurdacı ekibimiz özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Bu anlayış çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin tüm hurdalarını sizleri yormadan kısa sürede adresinizden almaktayız. Sivas hurdacı olarak tüm hurdalarınızın değerinden alınarak en iyi şekilde geri dönüşüme kazandırılması sürecinde aktif rol almaktayız. Her geçen gün gelişen hurdacılık alanında daha kaliteli ve güvenilir hurdacılık nasıl yapılır gayesiyle kesintisiz hizmetlerimize devam etmekteyiz. 

Sivas En Yakın Hurdacı 

Tüm hurdaları değerinden alarak geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilmesi noktasında Sivas en yakın hurdacı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Daha mutlu bir nesil, daha temiz ve yeşil bir çevre, daha güçlü ekonomi ve yarınlar için geri dönüşümün yadsınamaz bir katkısı bulunmaktadır.

Bu bilinç ve hassasiyet çerçevesinde her türlü hurda alımı için sizlere yardımcı olmaktayız. Sivas hurdacı camiasında bu işle ilgilenen firmalar arasında en çok parayla hurdalarınızı değerlendirebileceğiniz tek adres Yiğitsan Metal olmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hurdacılık noktasında bizimle çalışmak sizleri de çok mutlu edecektir. Süreç sonunda en yakın hurdacı Sivas ili için bizimle çalıştığınız için asla pişman olmayacaksınız. 

Sivas Hurdacı Telefonu 

Tüm hurda türleriniz ile ilgili genel veya detaylı bilgi almak için Sivas hurdacı telefonu hattımızı arayabilirsiniz. Sahip olduğunuz hurdalarla ilgili alım ve çalışma şeklimizi, ödeyeceğimiz birim fiyat bilgisini ve dahi tüm sorularınızı gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Sivas hurdacı telefonu numarası aradığınız zaman yoğunluk nedeniyle meşgul ise biraz beklemenizi rica edeceğiz.

Kısa süreli beklemenizin ardından görüşerek anlaşmamız halinde dilediğiniz yerden ve müsait olduğunuz herhangi bir günde ve saatte tüm hurdalarınızın yerinden alınması sürecini başlatabiliriz. Sivas hurdacı çağrı merkezimize vereceğiniz hurda bilgileri sayesinde yaklaşık olarak tarafınıza ödeyeceğimiz para miktarına kadar tüm bilgileri elde edebilirsiniz.  

Sivas Hurda Fiyatları 2022 Güncel 

Ülke genelinde olduğu gibi Sivas hurda fiyatları 2022 güncel listesine baktığımızda genel itibariyle uç bir hareketliliğe pek rastlamamaktayız. Güncel olarak arz ve talep çizgisinde değişen fiyatların yanı sıra ilgili hurda türü için hammadde ihtiyacının hızla artması veya azalması dışında fiyatlar genelde stabil seyretmektedir. Bu da hurda fiyatları Sivas geneli için aynı olması hasebiyle herhangi bir hurdacı firması ile anlaşarak hurdaların paraya çevrilebileceği yanılgısına sebep olmaktadır.

Genel itibarıyla hurda fiyatları Sivas için hemen hemen aynı olsa da en yüksek oranlarda Sivas hurda alım fiyatları Yiğitsan Metal tarafından sağlanmaktadır. Hatta tonajı arttıkça hurdaların birim fiyatında da artış yaparak daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olmaktayız. Bu açıdan bakıldığında Sivas güncel hurda fiyatları araştırıldıktan sonra firmamızdan da teklif alarak ona göre nihai kararınızı vermenizi tavsiye ederiz.  

Sivas Her Türlü Hurda Alımı 

Firmamız ile genelinde en iyi fiyatla alım yapmanın yanı sıra Sivas her türlü hurda alımı konusunda da lider konumdadır. En çok aldığımız hurda türlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz: 

 • Hurda bakır, 
 • Hurda demir, 
 • Hurda alüminyum, 
 • Hurda kablo, 
 • Hurda paslanmaz, 
 • Hurda sarı, 
 • Hurda çinko, 
 • Hurda kalay, 
 • Hurda çelik, 
 • Hurda plastik, 
 • Hurda kurşun. 

Her türlü hurda alımı Sivas söz konusu olduğunda doğrudan firmamıza gelebilirsiniz. Yeniden kullanılabilir hale getirilerek piyasaya tekrar sürülmeye müsait olan bu malzemeleri yüksek tonlu ve yerinden almaktayız. Yüksek fiyatla hesaplayacağımız ödemesini de yine yerinde yaparak siz değerli müşterilerimizin kazancını artırmaya ve memnun etmeye çalışmaktayız.  

Sivas Hurda Demir Fiyatları 

Piyasadan çok daha iyi seviyelerle belirlediğimiz Sivas hurda demir fiyatları ile yüksek tonajlı tüm hurda demirlerinizi adresinizden almaktayız. Sahip olduğunuz demir hurdası ile ilgili ilk merak edeceğiniz soru Sivas hurda demir kilosu kaç lira sorusu olacaktır muhtemelen. Genel olarak fiyatlarda değişkenlik yaşansa da günlük fiyat bilgisi için firmamızı arayabilirsiniz. Hurda demir kilosu Sivas için genelde aynı seviyelerde olsa da firmamızın vereceği birim fiyat diğer Sivas hurdacı ekiplerinden daha iyi seviyede olacaktır.  

Sivas hurda demir alan hurda alım firması olarak tüm yüksek tonajlı hurdaları adreste alarak en yüksek fiyat ödeyen tek firma Yiğitsan Metal olmaktadır. Hurda demir ton fiyatı Sivas için firmamız tarafından yüksek oranlarda belirlendiğinde oldukça karlı çıkacaksınız. Çünkü yüksek tonlu yerinden demir hurda alımı birim fiyatı da yüksek olacağı için kazanç daha fazla olacaktır. Güncel hurda demir fiyatları Sivas söz konusu olduğunda benzerlik gösterebilmektedir.

Fakat firmamızda bu oranlardan daha yüksek bir bedelle adresten hurda demir alımı yapılmaktadır. Eğer sizlerin de DKP hurda demir, bonus hurda demir, ekstra hurda demir, talaş hurda demir, toplama hurda demir, teneke hurda demir, pik talaş hurda demir, inşaat yıkım hurda demir, fabrika söküm hurda demir, yangın merdiveni hurda demir, kazan dairesi hurda demir ve tufal hurda demir gibi hurda demir türleri yüksek miktarda bulunuyorsa tek bir telefonla adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. 

Sivas Hurda Çinko Alımı Yapan Hurdacı Firmaları 

İlimizde Sivas hurda çinko alımı yapan hurdacı firmaları araştırıldığında sayıda az bir sonuç elde edilmektedir. Genel olarak çokça bulunan hurda türleri ile çalışan firmalar daha az bulunan hurda çeşitleri ile pek ilgilenmemektedir.  Sivas hurdacı olarak her türlü hurda alımında olduğu gibi güncel hurda fiyatları 2022 Sivas piyasasından daha iyi seviyelerde çinko hurda alımı yapmaktayız. 

Hurda çinko kilosu ne kadar diye merak ettiğinizde hiç çekinmeden firmamızı arayabilirsiniz. Sürekli yenilenen fiyatlarımız piyasadaki en yüksek fiyatlar olmaktadır. Yüksek tonlu yerinden çinko hurda alımı esnasında sunacağımız teklifimiz de bu beyanımızı doğrular niteliktedir. Külçe hurda çinko ve levha hurda çinko gibi çeşitli hurda çinko türleri için yüksek gelir hedefliyorsanız doğrudan bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. 

Sivas Hurda Bakır Alan Yerler  

Kıymetli hurdalardan birisi olduğu herkes tarafından kabul gören bakır için Sivas hurda bakır alan yerler arandığında birçok hurdacı firması ile karşılaşabilirsiniz. İl genelinde kendilerince faaliyetlerde bulunan bu firmalar arasında en yüksek tonlu ve en yüksek fiyatlı alım yapan tek firma ise Yiğitsan Metal olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sivas hurda bakır kilosu kaç lira diye merakla araştırıldığında genel olarak birbirine çok yakın fiyatlarla karşılaşılmaktadır. Firmamız ise özellikle tonaj miktarı arttıkça çok daha yüksek fiyatla alım yaparak siz değerli müşterilerimizin kazançlarının artmasına yardımcı olmaktadır.

Hurda bakır kilosu Sivas piyasasından daha yüksek olması ve yerinden alma hizmetlerimiz birçok müşterimizin daha ilk hurda satış işinde bizimle çalışmasına vesile olmaktadır. Ardından vermiş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hurdacılık hizmeti neticesinde hurda bakır alan hurdacı firması Sivas olarak bizimle daimi hurda alım satım yapan birçok müşterimiz olmaktadır. Birçok hurda türünde olduğu gibi Sivas hurda kablo ton fiyatı için de iyi fiyatlarla alım yapmamız birçok hurdanın bizim tarafımızdan yerinden alınmasında en önemli etkenlerden birisi olmaktadır.

Sivas yerinden hurda bakır alımı işinde alanında uzman personellerimiz görev yapmaktadır. Böylece iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli tedbirler ışığında çalışarak tüm hurda bakırlar yerinden özenle alınmaktadır. Hurda bakır fiyatları Sivas için merak edildiğinde doğrudan firmamızı arayarak gerekli bilgiler kolaylıkla edinilebilir. Hurda bakır fiyatları 2022 Sivas ili için çok fazla değişkenlik göstermeyen bir seviyede devam etmektedir. Bu nedenle yarın daha yüksek fiyatla satabilirim düşüncesi ile hurda bakırlarınızı elinizde tutmak çok doğru olmayacaktır.

Kısacası dün sorduğunuz Sivas hurda bakır kilo fiyatı ne kadar sorusunun cevabı ile yakın zamandaki sorduğunuz aynı sorunun cevabı çok büyük bir şey olmadığı müddetçe hemen hemen aynı olacaktır. Bu nedenle elinizde bulunan soyma hurda bakır, kırkambar hurda bakır, TTR kırma hurda bakır, talaş hurda bakır, lama hurda bakır ve % 98 kırma hurda bakır gibi hurda bakır türleri için firmamızı arayarak dilediğiniz zaman bulunduğu adresten alınmasını sağlayabilirsiniz. 

Sivas Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmaları 

Hurdacı olarak ilk genelinde Sivas hurda kurşun alan hurdacı firmaları hangileridir diye araştırdığınızda karşınıza kurumsal olarak çalışan sayılı Sivas hurdacı çıkacaktır. En yüksek fiyatla, yüksek tonajla, adresten alan ve ödemesini de anında yapan hurdacı aradığınızda ise karşınıza firmamız çıkacaktır. Hurda kurşun kilosu ne kadar Sivas genelinde diye merak ettiğinizde cevabını çağrı merkezimizde bulabilirsiniz. Hurda kurşun ton fiyatı sorulduğunda ise kilo fiyatından daha iyi bir fiyatla karşılaşacaksınız.

Çünkü satacağınız kurşun hurdalarının ton miktarı arttıkça ödeyeceğimiz birim fiyatta da artış olacaktır. Böylelikle Sivas hurda kurşun alan hurdacı firması olarak daha fazla kazanç sağlamanıza vesile olmaktayız. Sahip olduğunuz levha hurda kurşun, çatı söküm hurda kurşun, minare hurda kurşun gibi tüm hurda kurşun türleri için satacağınız hurdacı firması arıyorsanız doğrudan bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sivas hurda kurşun fiyatları 2022 için yine en uygun olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır.  

Sivas Hurda Nikel Alımı 

Firmamızın il genelinde yürütmüş olduğu faaliyetlerden birisi de Sivas hurda nikel alımı işi olmaktadır. Doğada kobalt ile alaşım halinde bulunan nikel, ayrıştırıldıktan sonra tren ve uçak yapımında en çok kullanılan metallerden birisi olmaktadır. Ağır sanayi dışında evlerde kullanılan irili ufaklı ev aletleri, çatal, bıçak ve kaşık gibi birçok malzemede yine nikel sıkça kullanılmaktadır.

Hal böyle olunca zaman zaman çok miktarda hurda nikel çıkabilmektedir. Sivas hurda nikel alan firmalar bu konuda sınırlı sayıda olduğu için büyük oranda bu iş firmamız üzerinden yürümektedir. Özellikle yüksek tonajlı alımlar söz konusu olduğunda yerinden nikel hurda alımı Sivas için tek adres Yiğitsan Metal olmaktadır. 

Hurda nikel ton fiyatı Sivas için en yüksek oranlarda firmamızda olmaktadır. Sivas hurda nikel alım fiyatları piyasanın üzerinde olduğu için genelde tarafımızca alınmaktadır. Değerli bir malzeme olan nikel ülkemizde üretilmediği için ithal edilerek piyasada kullanılmaktadır. Bu nedenle geri dönüşüm noktasında Sivas hurda nikel alımı son derece önemli bir iştir.

Gerek çevre ve enerji tasarrufu hassasiyeti gerekse ithal nikelin azaltılması noktasında hurda nikellerin geri dönüşüme kazandırılması üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir husustur. Şablon hurda nikel, çapak hurda nikel, anot hurda nikel, katot hurda nikel ve tel hurda nikel gibi tüm hurda nikel çeşitleri tarafımızca özenle adresinizden alınmaktadır. Sahip olduğunuz bu tür hurdalar için Sivas nikel hurda kilosu kaç lira diye soracak olursanız çağrı merkezimizi aramak yeterli olacaktır. 

Sivas Hurda Kalay Alımı 

Firmamız Sivas hurda kalay alımı yaparak hurda sahiplerine en çok para kazandıran tek Sivas hurdacı firmasıdır. İl genelinde yüksek miktardaki tüm hurda türlerinde olduğu gibi Sivas hurda kalay kilosu kaç lira diye araştırdığınızda karşınıza çıkan fiyatlar büyük oranda aynı olacaktır. Fakat firmamızı arayarak veya doğrudan adresimize ulaşarak Sivas hurda kalay fiyatları güncel oranlarını öğrendiğinizde ise en yüksek fiyatla hurda kalay alan hurda alım firması Sivas olarak Yiğitsan Metal’in olduğunu göreceksiniz.  

Sivas hurda kalay fiyatları günlük bazda çok sık değişmeyen aralıkta seyretmektedir. Sivas hurda kalay alanlar arasında en iyi fiyatlı alım yapan firma olarak çok sayıda müşteri referansımız bulunmaktadır. Günün herhangi bir anında sadece bir telefon ile ileteceğiniz adresinize hızlı bir şekilde gelerek tüm hurda kalay çeşitleri için yerinden alım yapmaktayız. Oldukça geniş bir kullanım ağına sahip kalay için, hurdalarının alınarak geri dönüşümde kullanılması oldukça önemlidir. Bu hususta gerekli hassasiyeti gösteren Sivas Hurdacı firmamız hurda kalay alan yerler Sivas arasında en yüksek fiyatla ödeme ve adresten alma sürecini titizlikle yürütmektedir.  

Hemen Ara