Firmamız Şanlıurfa hurdacı camiasında yüksek tonajlı olan her türlü hurda çeşitlerini alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hurda miktarı yüksek olduğu sürece adres fark etmeksizin hurdaların bulunduğu yere araçlarımızı gönderebilmekteyiz. Sahip olduğunuz hurdaların kilogram fiyatını piyasadan yüksek tutarak daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olmaktayız. Üstelik ödemesini de yerinde yaparak paranızı anında ödemekteyiz.

Şanlıurfa hurdacılar arasında yukarıda bahsettiğimiz gibi çalışan kaliteli ve güvenilir tek firmayız. Firmamız dilediğiniz zaman yüksek miktardaki hurdalarınızı en yüksek fiyatlar adresinizden alarak paranızı da hemen hurdalarınızın başında ödemektedir. Bu şekilde yıllardır çalışarak hurdacılık sektöründe önemli bir konuma gelmeyi başarmış bulunmaktayız. Bu durum da hurdacılık hizmetlerimizin gelişerek siz değerli müşterilerimizin memnun olmasını ve bol kazanç sağlamasını beraberinde getirmektedir.

İlimizde yüksek tonajlı hurda alan Şanlıurfa hurdacı firması pek bulunmamaktadır. Sahip olduğunuz hurda çeşitleri için yüksek miktarlı alım işlerinde doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda bahsedeceğimiz hurda çeşitleri başta olmak üzere her türlü hurdayı adresinizden ivedilikle alarak geri dönüşüm süreçlerine dahil etmekteyiz.

 • Hurda demir,
 • Hurda bakır,
 • Hurda sarı,
 • Hurda krom,
 • Hurda paslanmaz,
 • Hurda kurşun,
 • Hurda plastik,
 • Hurda kablo,
 • Hurda kurşun,
 • Hurda çinko,
 • Hurda akü,
 • Hurda çelik,
 • Hurda kalay,
 • Hurda nikel…

Şanlıurfa hurdacı firması olarak her türlü hurdalarınızı adresinizden alarak ödemesini anında gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman personellerimiz ve teknolojik araç gereçlerimizle tün hurdalarınızı kısa sürede almaktayız. Çağın gelişmelerini yakından takip ederek sektörel gereksinimlerle birlikte harmanlayarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Şanlıurfa hurdacılar arasından bu bahsettiğimiz hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktayız. Kaliteli, güvenilir ve sağlıklı hurda alım satım işleri için gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilirsiniz.

Şanlıurfa Adresten Hurda Alımı

Firmamızın kendi bünyesinde çalışan araçları ile Şanlıurfa adresten hurda alımı sürecini kısa sürede tamamlamaktayız. Gün içerisinde müsait olduğunuz herhangi bir zaman diliminde adresinizden tüm hurdalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimiz vasıtasıyla adresinizi bize bildirmek olacaktır.

Şanlıurfa yerinden hurda alımı yaparken söz konusu hurdaların ülkemiz ve insanlık adına ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Her geçen gün artan hammadde ihtiyacının karşılanması noktasında hurdaların öneminin farkındayız. Şanlıurfa hurdacı olarak doğal kaynak tüketiminin azaltılarak korunması amacını gütmekteyiz. Çevre dostu olma, enerji tasarrufu sağlama ve istihdam oluşturma konularında hurdaların oldukça önemli bir rolü bulunmaktadır. Tüm bunların sağlanarak aynı zamanda sahibine de para kazandırabilmesi için Şanlıurfa hurda alan yerler arasında en iyi fiyatla adresten hurda almaya devam etmekteyiz.

Şanlıurfa En Yakın Hurdacı

Sahip olunan hurda malzemelerin değerlendirilmesi için Şanlıurfa en yakın hurdacı hangisi diye merak ediyor olabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, dilediğiniz yerden ve dilediğiniz vakitte tüm hurdalarınızı özenle almaktadır. Alanında ehil personellerimiz ve sektörün ihtiyaç duyduğu teknolojik imkanlar vesilesiyle tüm hurdalarınızı kısa sürede adresinizden almaktayız.

En yakın hurdacı Şanlıurfa genelinde size bir telefon mesafesinde olan Yiğitsan Metal’dir. Firmamız Şanlıurfa hurda alan yerler arasında en iyi fiyatlarla alım yapan tek firmadır. Üstelik tonaj miktarı fazla olan hurda çeşitleri için fazladan ödeme yaparak daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmaktayız. Firmamızla iletişime geçtikten sonra kısa süre içerisinde tüm hurdalarınızı ivedilikle alarak paranızı anında ödeyebiliriz.

Şanlıurfa Hurdacı Telefonu

İl sınırları içerisinde dilediğiniz zaman aklınıza takılan herhangi bir hurda türü için Şanlıurfa hurdacı telefonu hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Sahip olduğunuz hurdanın türü ve miktarı ile ilgili bilgilere hakimseniz süreç çok daha kolay işleyecektir. Telefonda vereceğiniz bilgiler neticesinde tarafınıza ödenecek olan miktara kadar detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Adresinize ne zaman geleceğimizi ne kadar ödeme yapacağımızı vb. bilgileri sorarak anında öğrenebilirsiniz.

Şanlıurfa hurdacılar arasında telefonla sağlıklı ve kaliteli bir şekilde hizmet eden en iyi firma olarak kesintisiz faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Yüksek tonajlı hurdalarınız için türüne ve miktarına göre daha fazla ödeme yaparak kazancınızın artmasına vesile olmaktayız. Şanlıurfa’nın dört bir yanından araçlarımızla erişebildiğimiz kadarıyla adresten hurda alımı yapmaktayız.

Şanlıurfa Hurdacı Firmaları

Firmamız Şanlıurfa hurdacı firmaları arasından kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi olarak hurdacılık sektöründe öncü bir isimdir. Kusursuz hurdacılık hizmeti anlayışı ile birlikte her geçen gün daha iyi hizmet verme gayesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektörün ve çağın gereksinimlerini en iyi şekilde irdeleyerek siz kıymetli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek gayesiyle çabalamaktayız.

Profesyonel hurdacılığın adresi olan Yiğitsan Metal hurdacı firmaları arasında il genelinde en iyi oranlarda ödeme yapan lider firma konumundadır. Şanlıurfa adresten hurda alan firmalar arasında fiyat ve adresten alım avantajının yanı sıra güler yüzlü ve yardımsever hurdacı personelleri ile de ön plana çıkmaktayız. Firmamız çalışanları güler yüzlü ve alanında uzman bir şekilde özenle çalışmaktadır. Geri dönüşüme kazandırılan her bir parçanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmektedir.

Şanlıurfa Hurda Fiyatları

Şöyle bir araştırma yaptığınızda Şanlıurfa hurda fiyatları hemen hemen her hurdacıda aynı oranlarda olmaktadır. Ufak tefek farklılıklar göze çarpsa da hepsinde aynı fiyatmış gibi düşünebiliriz. Firmamız Yiğitsan Metal’de ise piyasadan daha iyi oranlarda hurda kilo başına ödeme yapmaktadır. Güncel hurda fiyatları Şanlıurfa genelinde birbirine çok yakın olurken firmamızda bunlardan daha üst miktarlarda olmaktadır.

Hurda çeşitlerine göre farklılıklar olsa da aynı türdeki hurdalar için de zaman zaman Şanlıurfa hurda fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Hurda borsasındaki hareketliliklere göre belirlenen hurda fiyatları ile ilgili en güncel ve doğru bilgiyi firmamızı arayarak edinebilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda hangi hurdanın kaç liradan alındığını, yüksek miktardaki hurdalar için ödenecek parayı ve dahasını sorarak öğrenebilirsiniz…

Şanlıurfa Hurda Fiyatları 2022 Güncel

Firmamız yüksek tonajlı hurda alımlarında Şanlıurfa hurda fiyatları 2022 güncel listesinden daha iyi fiyatlar teklif etmektedir. Oldukça hareketli bir durumda olan hurdacılık piyasasında tutunarak lider konumunda yer almak aynı zamanda büyük sorumlulukları da beraberinde getirmektedir. Bu sorumlulukların bilincinde olarak her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyetini artırabilmek niyetiyle gayret göstermekteyiz.

Şanlıurfa hurdacılar arasında en iyi fiyatlarla tüm hurda çeşitlerini yüksek tonajlı olarak yerinden almaktayız. Ödemesini de tarttıktan hemen sonra yerinde yaparak süreci tamamlamaktayız. Firmamız Şanlıurfa hurda fiyatları 2022 fiyatlarını piyasalara göre sürekli düzenleyerek diğerlerinden her zaman daha fazla ödeme yaparak almaktadır. Bu da bizi en çok tercih edilen Şanlıurfa hurdacı yapmaktadır.

Şanlıurfa Her Türlü Hurda Alımı

En iyi fiyat avantajları ile Şanlıurfa her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Yıllardır yer aldığımız bu sektörde aldığımız hurda çeşitlerini güncelleyerek geliştirmekteyiz. Hurdacı ekibimizde yer alan her bir çalışanımız bu alanda gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Kullandığımız araç ve gereçler ise günümüz teknolojisini en iyi yansıtan tamamen profesyonel parçalardan oluşmaktadır. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde Şanlıurfa hurdacı olarak kaliteli hurdacılığın yegâne adresi olmaktayız.

İl genelinde Şanlıurfa yerinden hurda alımı şeklinde çalışan pek az hurdacı firması bulunmaktadır. Bu firmalardan farklı olarak yüksek miktardaki hurda türleri için daha yüksek birim fiyatla ödeme yapmaktayız. Yerinden aldığımız hurdaları hemen tartarak parasını da anında ödemekteyiz. Böylelikle kısa sürede yerinden hurda alım sürecini tamamlamaktayız.

Şanlıurfa Hurda Demir Fiyatları

İl genelinde uygulamakta olduğumuz Şanlıurfa hurda demir fiyatları ile başka hurdacıların ödemiş olduğu fiyatlar farklılık göstermektedir. Piyasada bol miktarda bulunan demir hurdası, hurdacılık sektöründe en çok alımı yapılan malzemedir. Kullanım alanları düşünüldüğünde hemen her şeyde mutlaka demir veya aksamları yer almaktadır. Firma olarak biz de bu konuda tüm hurda demirleri yerinden alarak geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesine aracılık yapmaktayız.

Şanlıurfa hurdacı firma olarak bonus hurda demir, DKP hurda demir, ekstra hurda demir, talaş hurda demir, teneke hurda demir, toplama hurda demir, inşaat yıkım hurda demir, kazan dairesi hurda demir, pik talaş hurda demir, yangın merdiveni hurda demir ve tufal hurda demir gibi tüm hurda demir çeşitleri için yüksek ödeme ile yerinden alım yapmaktayız. Sahip olduğunuz tüm hurda demir için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Şanlıurfa Hurda Alüminyum Fiyatları Güncel

Şanlıurfa hurda alüminyum fiyatları güncel listelerine bir baktığımızda büyük bir rekabetin olduğunu hemen görmekteyiz. Şanlıurfa hurda alüminyum alımı yaparken bu rekabetten çok daha dikkatli davranarak en iyi şekilde süreci tamamlamayı amaç edinmekteyiz. Kaliteli ve sağlıklı hurdacılık faaliyetlerimizden faydalanarak siz de elinizdeki tüm alüminyum hurdalarınızı bize verebilirsiniz.

Sürekli yoğun bir hurda akışının olduğu piyasada doğal olarak hurda alüminyumlar firmamıza sıkça gelip gitmektedir. Radyatör hurda alüminyum, talaş hurda alüminyum, tas tabak hurda alüminyum, profil hurda alüminyum, ofset matbaa hurda alüminyum, jant hurda alüminyum, tel hurda alüminyum gibi tüm hurda alüminyum çeşitleri için adresinizden alım yapmaktayız. Epey değerli bir malzeme olan hurda alüminyum sahibine de oldukça güzel paralar kazandıracaktır.

Şanlıurfa Hurda Çinko Alan Hurdacı

Ayrıştırma ve kaplama işlerinde yoğun olarak kullanılan çinko, hurdaya ayrıldığında Şanlıurfa hurda çinko alan hurdacı firmamız tarafından yüklü miktarda adresinizden alınmaktadır. Döküm sanayiinde aktif olarak kullanılabilen bir yapıda olması, sağlamlığı ve çeşitli alaşımlara uygun olması gibi sebepler çinkonun kullanım alanını oldukça artırmaktadır. Başta Yiğitsan Metal olmak üzere Şanlıurfa hurda çinko alan hurdacı firmaları çinkonun bu tür özelliklerinin bilincinde olarak hurdasına da oldukça önem vermektedir.

Şanlıurfa hurdacılar arasında hurda çinko alımı işinde en ehil olan hurdacı firması olarak Yiğitsan Metal öne çıkmaktadır. Firmamız Şanlıurfa hurda çinko kilosu kaç lira sorusuna verdiği cevapla bu dediğimizi zaten ortaya çıkarmaktadır. Piyasadaki en yüksek fiyatlarla tüm çinko hurdalarını adresten almaktadır. Hurdaların değerini de hemen ödeyerek kısa sürede adresten çinko hurda alımı Şanlıurfa sürecini tamamlamaktadır. Eğer sizlerin de yüksek miktarda sahip olduğu külçe hurda çinko ve levha hurda çinko gibi hurda çinko çeşitleri söz konusu ise yerinden alınmasını sağlamak için tarafımızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Şanlıurfa Hurda Bakır Kilosu Ne Kadar?

Özellikle son zamanlarda oldukça değişken bir seyirde devam eden hurdalardan birisi olan bakır için Şanlıurfa hurda bakır kilosu ne kadar diye merak ediyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız piyasa değerinin üstünde fiyatlarla hurda bakır fiyatları uygulayarak yüksek tonajlı alım yapmaktadır. Hatta hurda bakıların miktarı arttıkça belli oranlarda birim fiyatta artış yaparak daha fazla ücret ödemektedir. Böylece geri dönüşüme kazandırılan hurdalar aynı zamanda sahibine de daha fazla gelir sağlamaktadır.

Hurda bakır kilosu Şanlıurfa için merak edildiği zaman müşteri destek hattımızı aramak yeterli olacaktır. Söz konusu hurda bakırlar ile ilgili birkaç önemli bilgi paylaştıktan sonra yaklaşık olarak alacağınız para miktarına kadar aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Lama hurda bakır, TTR kırma hurda bakır, %98 külçe hurda bakır, talaş hurda bakır, kırkambar hurda bakır, soyma hurda bakır gibi her türlü hurda bakır çeşitleri için yerinden alım yapmaktayız.

Enerjiden inşaata, elektrikten sanayiye, elektronikten ulaşıma ve daha pek çok sektörde kullanılan bakır için, geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilmesi oldukça önemlidir. Başta ülke ekonomisi olmak üzere, çevreye, işsizliğe, enerji tüketiminin azalmasına, hammadde ithalatının azalmasına ve dahi pek çok noktada hurda bakırların geri dönüşüme kazandırılması son derece mühimdir. Şanlıurfa hurdacı firması olarak bu incelikte ve hassasiyette hareket ederek bakır hurdalarını adresten özenle almaktayız.

Şanlıurfa Hurda Kablo Alımı

Etrafımıza bir baktığımızda birçok firmanın aktif bir şekilde Şanlıurfa hurda kablo alımı işi ile meşgul olduğunu görmekteyiz. Bu firmalardan birisi olan Yiğitsan Metal, yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, yerinden alım ve yerinde ödeme gibi öne çıkan özellikleri ile diğerlerinden ayrışmaktadır. Firmamız hurda kablo alanlar arasında bu özellikleriyle ayrışmanın yanı sıra kaliteli ve güvenilir hurdacılığın adresi olarak sıkça tercih edilmektedir.

Şanlıurfa hurda kablo fiyatları 2022 yılında en iyi oranlarda firmamız tarafından uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlama konusunda önemli bir payı olan yüksek fiyatla yerinden alım ve yerinde ödeme özelliğimiz bizi en çok tercih edilen Şanlıurfa hurdacı firması yapmaktadır. Hemen her sektörde iletim amacıyla kullanılan kablolar, sıkça kullanıldığı için hurda bakımından da bolca çıkmaktadır.

Dış kısmı plastik iç kısmı da genelde bakır gibi iletkenlerden oluştuğu için en az iki farklı türde hurda söz konusu olmaktadır. Bu noktada Şanlıurfa hurda kablo fiyatları fare yemez hurda kablo, karışık hurda kablo, antigron hurda kablo, çelik zırh hurda kablo, tek damar kalın iç tesisat hurda kablo, TTR hurda kablo, yer altı enerji hurda kablo gibi hurda kablo çeşitleri için farklı fiyatlarla alınmaktadır.

Şanlıurfa Hurda Kalay Alımı

Firma olarak Şanlıurfa hurda kalay alımı yaparak bükülgen ve yumuşak bir yapıda olan kalayların geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesi için gayret etmektedir. Yumuşak ve kolay şekil verilebilir olmasına karşın dövülgen olmayan bir yapıya sahiptir. Oksitlenmeye karşı oldukça kuvvetli olduğu için korozyona karşı dayanıklıdır Bu tür özellikler zehirsiz olan kalayın oldukça geniş bir sektörde yoğun olarak tercih edilmesine zemin hazırlamaktadır.

Şanlıurfa hurda kalay fiyatları bakımından en uygun seviyedeki birim fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Sürekli artan hammadde ihtiyacını karşılama noktasında önemli bir konuma sahip olan hurda kalay alımı ile bu noktada üzerimize düşeni yapmaya çabalamaktayız.  Tek başına tamamen kalaydan oluşan malzemelerin yüksek miktarda bulunması pek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle firmamız hurda kalay çeşitleri için gerekli ayrıştırma işlemlerini yapabilmektedir. Alanında ehil olan çalışanlarımız vesilesiyle tüm hurda kalaylarınızı itinayla yerinden almaktayız.

Şanlıurfa Hurda Çelik Alan Hurdacı Firması

İl genelinde Şanlıurfa hurda çelik alan hurdacı firması bulma noktasında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu alanda sektörün öncü firması olarak bizimle irtibata geçerek bu sıkıntınıza kısa sürede kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Firma olarak hayatımızın hemen her alanında yer alan çelik malzemeler için, hurda olduklarında adresten alınmasını sağlayarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Adresten hurda çelik alımı yaparak siz değerli müşterilerimizi uğraştırmadan bu işi tamamlıyoruz.

Şanlıurfa hurdacılar arasında çelik hurda alımı işinde öncü firmayız. Gün içerisinde dilediğiniz bir vakitte tüm hurda çelik çeşitleri için gerekli güvenlik önlemlerini de sağlayarak adresten alım yapmaktayız.  Paslanmaz özelliği, dayanıklılığı ve parlaklığı gibi birçok artısı nedeniyle demiryolları, motorlu araçlar, makineler, uçaklar, gemiler, inşaatlar, askeri zırhlı araçlar ve mühimmatlar gibi oldukça geniş bir alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Artan hammadde ihtiyacını karşılama noktasında Şanlıurfa hurda çelik alımı yaparak hurda çeliklerin yeniden kullanılabilir hale gelmesinde önemli rol oynamaktayız.

 

 

 

 

Hemen Ara