Hurdacı firması olarak Ordu hurdacı piyasasında etkin bir biçimde uzun yıllardan beri kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bu alanda dünya genelinde değişmekte olan teknolojik gelişmeleri ve sektörel yenilikleri yakinen takip ederek firmamız bünyesinde uygulamaktayız. Böylece il genelinde vermiş olduğumuz hurdacılık hizmetleri ile piyasanın öncüsü olarak tanınmaktayız. Hurda piyasasında Ordu hurdacı olarak tüm hurdalarınızı adresinizden almaktayız. Gerekli durumlarda inşaat yıkımı ve sökümü, yangın merdiveni sökümü, kazan dairesi sökümü gibi söküm ve ayrıştırma işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.  

Hurda olarak nitelendirilen; 

 • Demir hurdası,  
 • Alüminyum hurdası,  
 • Paslanmaz hurdası,  
 • Sarı hurdası,  
 • Plastik hurdası,  
 • Kurşun hurdası, 
 • Akü hurdası, 
 • Çinko hurdası, 
 • Bakır hurdası,  
 • Kablo hurdası,  
 • Nikel hurdası, 
 • Kalay hurdası 

türlerini yüksek tonajlı olmak kaydıyla dilediğiniz adresten teslim almaktayız. Aynı zamanda yerinde tartma ve yerinde ödeme kolaylıklarını da gerçekleştirerek tüm hurdalarınızı değerlendirmekteyiz.  

Firmamız Ordu hurdacı pazarında araçlarımızın ulaşabildiği her noktadan tüm hurdalarınızı itinayla almaktadır. Söz konusu hurdaların tonajı arttıkça kilo başına vereceğimiz para miktarında da artış olmaktadır. Böylece Ordu hurda fiyatları cihetinden bakıldığında en iyi fiyatla yerinden hurda alımı yapan tek firma olarak dikkat çekmekteyiz.  

Ordu Hurda Alan Yerler 

İlimizde Ordu hurda alan yerler son yıllarda giderek artmaktadır. Bunların büyük bir kısmı genel olarak sokaklardaki ve küçük miktarlardaki hurdaları toplamaktadır. Yiğitsan Metal olarak bizler ise tüm yüksek tonajlı hurdaların yerinden alımını yapmaktayız. Hurdaya konu olan tüm malzemelerin yerinden alımı sürecini profesyonel ekiplerimizce bizzat kendimiz yapmaktayız Ordu hurdacı olarak biz süreci idame ettirirken siz de herhangi bir işiniz varsa ister onunla ilgilenebilir ister uygun bir yerden bizi izleyebilirsiniz. Profesyonel olarak yaptığımız bu işte sizlere kaliteli, güvenilir ve sağlıklı bir şekilde hizmet vermek niyetiyle çabalamaktayız. 

Ordu adresten hurda alan yerler ile ilgili bir arayış ve araştırma çabasında olduğunuzda nihayetinde ulaşacağınız nokta Yiğitsan Metal olacaktır. Firmamız yıllardır hurdacılık piyasasında yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı ve yerinden alım yapma özellikleri ile en çok tercih edilen Ordu hurdacı firması olmaktadır. Aynı zamanda sağlıklı, güvenilir ve kaliteli bir ticari ahlakla hareket ettiği için piyasadaki akla gelen ilk hurdacı firması olmaktadır. 

Ordu En Yakın Hurdacı 

Firmamız sizlere Ordu en yakın hurdacı firması olarak uzun zamandır hizmet vermektedir. Yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı, yerinden alım ve yerinde ödeme avantajlarına sahip olmak isteyen tüm hurda sahiplerinin her zaman ilk tercihi olmaktayız. Sektörün güncel gelişmelerini ve gereksinimlerini yakından takip ederek kendimizi hızlıca güncellemekteyiz.

Böylece Ordu hurdacı pazarında işle ilgili tüm süreçleri kolaylaştırmakta ve aynı zamanda hızlandırmaktayız. Alanında ehil kişilerden oluşan hurdacı çalışanlarımız iş sağlığı ve güvenliği hassasiyetiyle tüm hurdalarınızı adresinizden teslim alarak ödemesini de anında yapmaktadır. Sizlere de ekstra masraf ve çaba sarf ettirmeksizin daha fazla kazanç sağlayabilecek şekilde tüm işlemleri hızlıca tamamlamaktadır. 

Ordu Hurdacı Telefonu 

İl genelinde sahip olduğunuz tüm yüksek miktardaki hurdalarınızın adresinizden alınmasını sağlamak için Ordu hurdacı telefonu hattımız daima açık olarak sizlere hizmet vermektedir. Piyasa değerinin çok daha üstü bir fiyatla paraya çevirmek istediğiniz hurdalarınızın teslim alınmasını sağlamak için bir telefonla adresinizi, konumunuzu bildirmeniz yeterli olmaktadır.

Bu tür şekilde ekiplerimizin hurdalarınızı araçlarımıza ivedilikle yükleyerek tartacaktır. Hurdalarınızın ağırlığına göre teklif ettiğimiz birim fiyattan tutarı hesaplanarak parası anında ödenmektedir. Piyasadaki en profesyonel hurdacı çalışanlarından oluşan ekip üyelerimiz sizlerin en zahmetsiz şekilde hurdalarınızı paraya çevirmenize yardımcı olmaktadır.  

Ordu Hurdacı Firmaları 

Yiğitsan Metal olarak Ordu hurdacı firmaları arasında birçok özelliğimiz ile öne çıkmaktayız. Özellikle yüksek tonajlı ve yerinden hurda alımı hizmetimiz sayesinde birçok hurda sahibinin ilk tercihi olmaktayız. Bunun yanı sıra söz konusu hurdaların tonajı arttıkça kilo başına ödeyeceğimiz fiyatta da artış olmaktadır. Ödemesi de anında yerinde yapılmaktadır. Tüm bu hususları göz önünde bulundurduğumuzda Ordu hurdacı alanında öncü firma olmamız son derece doğal olmaktadır.  

Hurdacı piyasasında aktif bir biçimde yer alan firmamız yılların vermiş olduğu engin tecrübe ve bilgi birikimi ile Ordu ilinin genelinde hemen her noktadan hurda alımı yapmaktadır. Ordu her türlü hurda alımı yapan öncü isim olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi ve güvenilir hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.  

Ordu Hurda Fiyatları 

Firma olarak Ordu hurda fiyatları açısından her zaman en yüksek fiyatları bizim firmamızdan bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hurdacı piyasası fiyatları günün koşullarına ve hurdaların cinsine göre değişkenlik gösterse de her zaman en iyi fiyatları firmamızdan bulabilirsiniz. En sağlıklı ve güncel hurda fiyatları ile ilgili doğru bilgiler için firmamızı arayabilirsiniz.

Ya da doğrudan adresimize gelerek yerinden bilgi edinebilirsiniz. Eğer hurdalarınızın tonajı yüksekse bu duruma özel fiyat teklifimizi de öğrenebilirsiniz. Eğer hurdalarınızın tonunu yaklaşık olarak biliyorsanız teklif edeceğimiz birim fiyata göre tutarını da hesaplayarak yaklaşık alacağınız miktarı kısa sürede öğrenebilirsiniz. Böylelikle hurdalarınızı vereceğiniz yeri belirlerken karar vermenize yardımcı olacaktır.  

Ordu Hurda Demir Alımı 

Hurdacı olarak en yoğun bir şekilde Ordu hurda demir alımı yapmaktayız. Hemen her alanda kullanılan demirlerin hurdaları da haliyle oldukça boldur. Bu da firmamız tarafından yüksek miktarlarda hurda demir alımı yapılmasını sağlamaktadır. Üstelik Ordu hurda demir fiyatları açısından da en yüksek fiyatları vermekteyiz. Demir hurdası bakımından oldukça tecrübeye sahip olan personellerimiz söz konusu demir hurdalarını hızlı bir şekilde yerinden alırken gerekirse yarıştırmasını da itina ile gerçekleştirmektedir.  

Firmamız tufal demir hurdası, İnşaat yıkım demir hurdası, pik talaş demir hurdası, teneke demir hurdası, toplama demir hurdası, talaş demir hurdası, ekstra demir hurdası, bonus demir hurdası ve DKP demir hurdası gibi yüksek tonajlı tüm hurda türlerini adresinizden alarak geri dönüşüm süreçlerine dahil etmektedir.  

Ordu Hurda Bakır Alımı 

Bakır hurdası alımında etkin bir şekilde Ordu hurda bakır alımı işiyle meşgul olmaktayız. Firmamız kurumsal olarak hurdacılık yaptığı piyasada oldukça değerli bir hurda türü olan bakır hurdası için hem yüksek tonajlı alım yapmakta hem de Ordu hurda bakır fiyatları bakımından en yüksek fiyatla yerinden alım yapmaktadır. Piyasada oldukça yayın bir şekilde kullanılan bakırı daha çok elektrik ve elektronik alanında, kap kacaklarda, enerji sektöründe, inşaat ve ulaşımda sıkça kullanılmaktadır.

Çok iyi bir iletken olması ve kolay işlenebilir olması bakırın hurdasını dahi oldukça değerli kılmaktadır. Bu nedenle eğer elinizde talaş bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, %98 külçe bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası gibi yüksek tonajlı bakır hurdası çeşitleri mevcutsa bir telefonla adresinizden aldırarak yüksek bedellerle paraya çevirebilirsiniz.  

Ordu Hurda Sarı Alımı 

İl genelinde Ordu hurda sarı alımı yapan firmamız yüksek tonajlı ve adresinden alım yaparken aynı zamanda yüksek fiyatla ve yerinde ödeme şeklinde çalışmaktadır. Bu özellikleri vesilesiyle Ordu hurdacı sektöründe yıllardır lider ve öncü firma olarak nam salmaktadır.

Yaygın bir şekilde araiş MS-64 sarı hurdası, araiş MS-70 sarı hurdası, su saati sarı hurdası, radyatör sarı hurdası, fosfor bronz araiş sarı hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası gibi sarı hurda türlerini almaktayız. Ordu hurda sarı fiyatları en çok hangi firma veriyor diye merakla araştırdığınızda karşınıza Yiğitsan Metal çıkacaktır. Her türlü hurda alımında olduğu gibi sarı hurda alımı işinde de en çok parayı yine firmamızda bulabileceksiniz.  

Ordu Hurda Plastik Alımı 

Son günlerde yaşanan sektörel gelişmeler Ordu hurda plastik alımı işinde bir hareketlilik yaşanmasına vesile olmaktadır. Özellikle plastik kasa ve plastik bidon gibi plastik hurdası çeşitlerinde çokça ihtiyaç ortaya çıktığı görülmektedir. Firma olarak ABS plastik hurdası, polistren kristal plastik hurdası, mavi – kırmızı kapak, plastik hurdası, çıkma PVC plastik hurdası, temiz pet şişe plastik hurdası poripropilen möblen plastik hurdası, jelatin plastik hurdası gibi tüm plastik hurdası çeşitlerini yüksek tonajlı olması halinde adresten almaktayız. Ödeme olarak da verdiğimiz parayı gördüğünüzde Ordu hurda plastik fiyatları arasında en iyi fiyatı verdiğimizi rahatlıkla görebilirsiniz.  

Ordu Hurda Kurşun Alımı 

Kurşun, kolay işlenebilir ve kimyasal etkilere karşı oldukça dayanıklı bir yapıda olduğu için hurdası dahi çok kıymetli olduğundan firmamız gibi birçok firma Ordu hurda kurşun alımı yaparak bu kıymetli malzemenin yeniden kullanıma kazandırılmasına zemin oluşturmaktadır. Aşınma ve korozyona karşı başarılı bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Bu sayede birçok sektörde etkin bir biçimde yararlanılmaktadır.

Ordu hurda kurşun fiyatları bakımından en iyi fiyatla kurşun hurdalarını yerinden almaktayız. Birçok sektörde yaygın olarak tercih edilmesi zamanla hurdasının da çok olmasına yol açmaktadır. Değerini bilen firmamız da bu noktada yüksek tonajlı kurşun hurdası çeşitleri ile ilgili yerinden alım yaparak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Ordu hurdacı olarak kurşun hurda çeşitleri ise yaygın bir şekilde levha kurşun hurdası, çatı söküm kurşun hurdası, minare söküm kurşun hurdası gibi türlerde karşımıza çıkabilmektedir.  

Ordu Hurda Çinko Alımı 

Demir ve bakır gibi önemli hurda malzemelerden birisi olan çinkonun oluşan hurdası Ordu hurda çinko alımı yapan firmamız tarafından adresinizden teslim alınmaktadır. Sadece bir telefon kadar sizlere yakın olan firmamıza sahip olduğunuz levha çinko hurdası, külçe çinko hurdası gibi çinko hurdası çeşitlerinizi yüksek tonajlı olarak verebilirsiniz.

Firmamız Ordu hurdacı camiasının ende gelen ismi olarak Ordu hurda çinko fiyatları bakımından da son derece yüksek fiyatlar teklif ederek hurda alımı işini gerçekleştirebilmektedir. Sahip olduğunuz tüm hurda çeşitleri gibi çinko hurdası çeşitleri için de bizlerle ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 

Ordu Hurda Alüminyum Alımı 

En değerli malzemelerden birisi olan alüminyum, zamanla hurdaya ayrıştırıldığında Ordu hurda alüminyum alımı yapan firmamız tarafından özenle yüksek tonajlı olacak şekilde yerinden alınarak ödemesi d eyerinde yapılmaktadır. Tel alüminyum hurdası, araiş alüminyum hurdası, jant alüminyum hurdası, ofset matbaa alüminyum hurdası, profil alüminyum hurdası, tas tabak alüminyum hurdası, radyatör alüminyum hurdası gibi alüminyum hurda türlerini yüksek tonlu olacak şekilde almaktayız.

Ordu hurda alüminyum fiyatları piyasasına bir göz attığınızda en yüksek fiyat veren firma olarak Yiğitsan metali görebilirsiniz. Uzun zamandır bu sektörde yer alan firmamız, tecrübeli, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde hurdacılık faaliyetlerine devam etmektedir.  

Hemen Ara