Birçok malzemenin yeniden kullanılabilir hale getirilerek piyasaya sürülmesi sürecinde Mardin hurdacı olarak aktif rol almaktayız. Başta demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda gibi hurda çeşitleri firmamızca yüksek tonajlı olarak yerinden alınmaktadır. Ödemesi de yine yerinde ve piyasadaki en yüksek fiyatlandırma üzerinden yapılmaktadır. Hatta söz konusu hurdaların tonajı arttıkça ödeyeceğimiz birim fiyatta da artış olmaktadır. Böylece geri dönüşüme kazandırılan hurdalarınız sizlere de daha fazla gelir kazandırmaktadır. 

Mardin hurdacı sektöründe piyasanın öncü bir isim olarak hurdacılık yapan firmamız, günün koşullarını yakından takip ederek hızlıca bünyesinde sentezlemektedir. Böylece kaliteli ve güvenilir bir hurdacılık hizmetinin ortaya çıkmasına vesile olmaktadır. Gün içerisinde hurdacı telefonu numaramızı arayarak adresinizdeki tüm yüksek tonajlı hurdalarınızın alımını sağlayabilirsiniz. Malatya hurdacı olarak alanında uzman çalışma ekibimiz çok kısa bir süre içerisinde adresinize intikal ederek yerinden hurda alımı ve yerinden ödemesini yaparak hızlıca hurdalarınızı alacaktır. 

Mardin Hurda Alan Yerler 

Elinizde bulunan tük yüksek tonlu hurdalarınızı değerlendirmek istediğinizde yapacağınız ilk şey Mardin hurda alan yerler nereler diye araştırmak olacaktır. Gayet doğal olan bu araştırmanız neticesinde yüksek tonajlı, yüksek fiyatlı ve adresten alım konularında karşınıza Yiğitsan Metal çıkacaktır. Firmamız hurdacılık alanında yüksek tonaj, yüksek fiyat ve yerinden alım üçlüsü düsturuyla bilinmektedir. Bu üç özelliğimiz bizi sektörün öncü firması yaparken sizlere de en hızlı şekilde daha çok para kazandırmaktadır. Birlikte kazandığımız bu süreçte hurdalarınız da geri dönüşüm süreçlerine dahil edilerek yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir. Böylelikle sizleri ve bizlerin kazancının yanı sıra; 

 • Ülke ekonomisi kazanır, 
 • Çevre kazanır, 
 • İklim kazanır, 
 • Hammadde varlığı kazanır, 
 • İstihdam kazanır, 
 • Enerji tasarrufu kazanır. 

Aslında çok sıradan ve önemsiz gibi görülen hurdacılık, görüldüğü üzere son derece ciddi ve önemli kazanımları olan bir iştir. Bu bilinçle hareket eden firmamız Mardin hurdacı olarak sektörde faal bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. 

Mardin Adresten Hurda Alımı 

Elinde yüksek tonlu hurda olan kimseler Mardin adresten hurda alımı işleri için firmamızı arayarak bilgi alabilir. Sürekli yenilenen ve gelişen hurdacılık sektöründe etkin bir biçimde yer alan firmamız tarafımıza iletilmesi halinde adresten hurda alımı yaparak ödemesini de yine yerinden yapmaktadır. Özveri ve iş ahlakı çerçevesinde hareket ederek telefonda anlaşıldığı üzere en iyi fiyattan hurda alımını tamamlamaktayız. Gerekli durumlarda hurdaların ayrışması için söküm ve yıkım gibi işlemleri de yapmaktayız. Alanında uzman teknik çalışma arkadaşlarımız bu tür işler için gerekli eğitimleri tamamlamış olup yetkinlikleri belgelidir.  

Mardin En Yakın Hurdacı 

Hurdacı sektöründe sizlere Mardin en yakın hurdacı olarak hizmet veren firmamız tüm hurdalarınızı yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlı olarak adresinizden almaktadır. Toptan hurda alımı, inşaat yıkımı, fabrika sökümü, kazan dairesi ve yangın merdiveni gibi tüm yüksek tonajlı hurdaları piyasadaki en iyi hurda fiyatları ile yerinden almaktayız. Mardin civarında sahip olduğunuz hurdaların yerinden alımı için bizi arayarak adres bildirmeniz yeterli olacaktır. Tez zamanda adrese varacak olan teknik hurdacı ekibimiz Mardin hurdacı olarak kısa sürede hurdaların araçlara yüklenmesini sağlayacaktır. Hurda demir, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda krom ve hurda bakır gibi hurdalarınızı değerinden daha yüksek bedellerle alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. 

Mardin Hurdacı Telefonu 

İl genelinde araçlarımızla ulaşabileceğimiz her noktadan yüksek tonajlı hurdalarınızın itina ile alınmasını sağlamak için Mardin hurdacı telefon hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Sürekli olarak aktif bir şekilde tüm çağrılara cevap veren hurdacı telefonu numarası aracılığıyla varsa aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz. Aldığımız hurda türleri, Mardin hurda fiyatları, çalışma şeklimiz gibi tüm sorularınızı çağrınıza cevap veren personelimize sorarak bilgi alabilirsiniz. Alacağınız cevaplar neticesinde son derece memnun olarak tüm hurdalarınızı tarafımıza vereceğinizden gayet emin bir şekilde gerekli hazırlıklarımıza başlayacağız.  

Mardin Her Türlü Hurda Alımı 

Siz kıymetli müşterilerimizi memnun edebilmek gayesiyle hizmet verdiğimiz hurdacılık sektöründe Mardin her türlü hurda alımı ile bu süreçte etkin bir şekilde yer almaktayız. Tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı almak için kapınıza kadar ulaşmaktayız. Söz konusu hurdalarınızı alarak karşılığında parasını öderken onlarında yeniden kullanılabilir hale gelebilmesi için geri dönüşüme kazandırmaktayız. Deneyimli ve profesyonel hurdacı ekibimiz adresinize kadar gelerek tüm hurdalarınızın kısa sürede araçlara yüklenerek alımını yapmaktadır. Mardin hurdacı olarak bu sektörde hizmet verirken kendimizi çağın ve sektörün gereksinimlerine göre yenileyerek daha iyi nasıl hizmet veririz gayesiyle hareket etmekteyiz.  

Mardin Hurdacı Firmaları

Hurdacılık sektöründe yer alan çok sayıda Mardin hurdacı firmaları ile karşılaşmanız mümkündür. Fakat bunlar arasından en yüksek tonajlı, en yüksek fiyatlı ve adresten hurda alımı yapan firma olarak karşınıza sadece Yiğitsan Metal çıkmaktadır. Firmamız bölgedeki en iyi hurdacı firması olarak geri dönüşüme kazandırılması gereken tüm hurda çeşitleri için faaliyet göstermektedir. Sanayi bölgesine ve il merkezine oldukça yakın bir konumda yer alan Mardin hurdacı firmamız ile sahip olduğunuz, demir, bakır, çinko, alüminyum ve paslanmaz gibi tüm hurdalarınızı yüksek fiyatla değerlendirerek paraya çevirebilirsiniz. Aynı zamanda inşaat yıkım ve söküm, yangın merdiveni ve kazan dairesi sökümü gibi tüm işlerinizde uzman ekiplerimizle çalışarak ortaya çıkacak olan hurdalarınızın da tarafımızca en iyi fiyatlarla değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.  

Mardin Hurda Alan Firmalar

Güvenilir ve kaliteli bir hurda alım satım işi için Mardin hurda alan firmalar nereler diye merakla arayış içerisinde olabilirsiniz. Bu merakınız doğrultusunda ufak bir araştırma yaptığınızda karşınıza Yiğitsan Metal olarak firmamız çıkacaktır. En karlı hurda satışı için arayış içerisinde fazla vakit kaybetmeden bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Mardin hurda pazarında müşteri memnuniyeti ve hakkaniyeti çerçevesinde onarılması ve kullanılması mümkün olmayan tüm hurdalarınızı değerinden alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bu tarz malzemeleriniz ekiplerimizce yüksek tonajlı olarak yerinden özenle ve ivedilikle alınmaktadır.  

Mardin Hurda Demir Alımı 

Birçok malzemenin yapımında gerek ana madde gerekse yardımcı aksam olarak kullanılan demirler zamanla hurda konumuna ulaştığında firmamız tarafından Mardin hurda demir alımı şeklinde adresinizden alınmaktadır. Yoğun olarak; 

 • Ekstra demir hurdası, 
 • Toplama demir hurdası, 
 • Teneke demir hurdası, 
 • Talaş demir hurdası, 
 • Pik talaş demir hurdası, 
 • İnşaat yıkım demir hurdası, 
 • İnşaat çubuk demir hurdası, 
 • Tufal demir hurdası gibi hurda demir türleri piyasada bolca olabilmektedir.  

Bu tür hurdalarınızın yüklenmesi ve taşınması oldukça zahmetli ve uzun bir vakit alır. Fakat Mardin hurda demir fiyatları bakımından en iyi fiyat veren firmamızın alarak bu tür zorluklarla uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Firmamız tarafımıza ileteceğiniz adresinize en hızlı şekilde vararak söz konusu hurda demirlerinizi kısa sürede araçlarımıza yükleyecektir. Siz de bu süreçte müsait bir yerden hurdalarınızın alınmasını izleyebilirsiniz. 

Mardin Hurda Bakır Alımı 

Mardin hurda bakır alımı için arayış içerisinde iseniz tam olarak doğru yerdesiniz. Firmamız adresinizdeki tüm yüksek tonajlı hurda bakır türleri için en iyi fiyatla yerinden alımını yapmaktadır. Son derece yumuşak ve kullanışlı olan bakır, aynı zamanda en iyi iletken maddelerden birisi olmaktadır. Isıtma ve soğutma sistemlerinde de son derece faydalı olan bakır, anlaşılacağı üzere birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Haliyle bir süre sonra hurda haline gelen bakır Mardin hurdacı olarak firmamızca yüksek tonlarda alınarak değerlendirilmektedir. Mardin hurda bakır fiyatları açısından da oldukça makul oranlarda ödemesini yapmaktayız. Eğer elinizde aşağıdaki bakır hurdası çeşitleri var ise bir telefondan adresinizden kolaylıkla aldırabilirsiniz. 

 • Talaş bakır hurdası, 
 • Antigron bakır hurdası, 
 • Klima borusu bakır hurdası, 
 • TTR kırma bakır hurdası, 
 • Lama bakır hurdası, 
 • Kırkambar bakır hurdası, 
 • Soyma bakır hurdası, 
 • PTT yanığı bakır hurdası, 
 • Trafo bakır hurdası 

Mardin Hurda Çinko Alımı 

Firmamız yüksek tonaj ve yüksek fiyatla hurda alımı yaptığı sektörde Mardin hurda çinko alımı da yaparak hizmet vermektedir. Geri dönüşüm sektöründe oldukça değerli olan çinko hurda türleri yeniden kullanılabilir hale getirildikten sonra lastik sanayi, döküm sanayi, diğer metallerin korozyona karşı güçlenmesi gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Diğer metallerle ve kimyasallarla alaşım yapıldığında son derece faydalı bir şekilde kullanılabilmektedir. Mardin hurdacı sanayiinde aşağıda yer alan çinko hurda çeşitleri için bizleri arayarak adresinizden alımını sağlayabilirsiniz.  

 • Lama çinko hurdası, 
 • Çatı sacı çinko hurdası, 
 • Çatı kaplama çinko hurdası (minare, cami, hamam, şadırvan vs…), 
 • Lehim çinko hurdası, 
 • Dış cephe yalıtım çinko hurdası, 
 • Levha çinko hurdası, 
 • Külçe çinko hurdası 

Mardin hurda çinko fiyatları borsasında hemen her firmanın vereceği fiyatlar yaklaşık aynı olacaktır. Fakat firmamız yüksek tonajlı çinko hurda alımı söz konusu olduğunda çok daha yüksek fiyatlarla müşterilerini memnun etmektedir.  

Mardin Hurda Alüminyum Alımı 

Safa halde bulunan alüminyum hurdaların yanı sıra alaşımlı hurdaları da Mardin hurda alüminyum alımı yaparak yüksek tonlu ve yerinden alarak geri dönüşme kazandırmaktayız.  

 • Tas tabak (kırkambar) alüminyum hurdası, 
 • Çıkma profil alüminyum hurdası, 
 • Tel alüminyum hurdası, 
 • Jant alüminyum hurdası, 
 • İmalat artığı alüminyum hurdası, 
 • Matbaa ofset alüminyum hurdası, 
 • Alkoband soyması alüminyum hurdası, 
 • Sert alüminyum hurdası, 
 • Kutu alüminyum hurdası. 

Yukarıda maddeler halinde sıralanmış olanlar alüminyum hurdası türleri olup gündelik hayatta sıkça meydana gelebilmektedir. Firmamız Merdin hurdacı sektöründe bu tür hurdaların yerinden alımı ve yüksek tonlu alımı konusunda lider durumdadır. Bu nedenle yüksek kazan sağlamak ve yerinden aldırmak amaçları doğrultusunda gönül rahatlığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mardin hurda alüminyum fiyatları bazen gün aşırı değişebileceği için söz konusu hurda alüminyumları vermeyi düşündüğünüz zaman en güncel hurda fiyatı için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.  

Mardin Hurda Kurşun Alımı

İnsan sağlığına olumsuz bir etkisi olmaması ve doğada çokça bulunması gibi özelikleri sayesinde kurşun, en çok hurda olan türlerden biri olması hasebiyle Mardin hurda kurşun alımı tarafımızca özenle yapılmaktadır. Kolay ve esnek bir şekilde şekil alabilmesi, kurşunun pek çok alanda tercih edilmesine neden olmaktadır. Bu da hurda kurşun türleri için de bir nevi çokça olacağına delalet etmektedir. Mardin hurdacı olarak; 

 • Çatı ve minare söküm kurşun hurdası, 
 • Levha kurşun hurdası gibi kurşun hurdalarını yüksek tonlu olacak şekilde almaktayız.  

Yukarıda bahsi geçen hurda kurşunların yanı sıra daha pek çok farklı hurda kurşun çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız bunların hepsini yüksek tonajlı olması halinde Mardin hurda kurşun fiyatları bakımından en iyi fiyatlarla almaktadır. Miktarının artması halinde siz kıymetli müşterilerimizi tatmin edecek daha iyi fiyat tekliflerini sunmaktadır. 

Hemen Ara