Bölgemizin alanında tecrübeli ve lider konumunda bulunan Kastamonu hurdacı firmamız, adresinizden tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı alarak geri dönüşüm süreçleri ile yeniden kullanıma hazır hale gelmesine vesile olmaktadır. Biriktirmiş olduğunuz demir hurdası, bakır hurdacı, çinko hurdası, sarı hurdası, paslanmaz hurdası, krom hurdası ve kablo hurdası gibi yüksek tonlu tüm hurdalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde almaktayız.

Ödemesini de yine yerinde yaparak tüm hurdalarınızın maddi kazanca dönüşmesine yardımcı olmaktayız. Hurdalarınızın tonajı artması durumunda daha yüksek fiyatlarla ödeme yaparak kazancınızın artmasını sağlamaktayız. Örneğin bir inşaat yıkımı veya fabrika sökümü sonrasında elinizde çok miktarda hurda demir oluştu. Bir telefonla bu hurdalarınızın bulunduğu adresten alınmasını sağlayabilirsiniz. Ödemesini de anında yaparak süreci ivedilikle tamamlamaktayız. Kastamonu hurdacı olarak güvenli ve sağlıklı hurda alımı işin için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.  

Geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilerek piyasaya sürülen malzeme türleri son yıllarda çöp olarak görülmek yerine hurda gözüyle bakılarak değerlendirilmeye başlandı. Özellikle artan hammadde ve kaynak ihtiyacı, ithal malzemelerde yaşanan tedarik krizleri, iklim değişikli ve çevre temizliği gibi hususlar, geri dönüşümün önemini katbekat artırmış durumda.

Hal böyle olunca Kastamonu hurdacı olarak bu işin bilinci ile hareket ederek firmamız bünyesinde misyon haline getirmiş bulunmaktayız. Hurdacı firmamızda yer alan tüm teknik arkadaşlarımız bu misyon çerçevesinde yetiştirilerek çalışma hayatına atılmaktadır. Kısacası geri dönüşümün ve hurdanın önemini en iyi şekilde bilen ve alanında uzman teknik çalışma arkadaşlarımızla günün her anında tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı adresinizden almaktayız.  

Hurdaların geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesi; 

 • Ülke ekonomisine katkı sağlar, 
 • Hammadde ihtiyacını azaltır, 
 • Doğal kaynakların korunmasını sağlar, 
 • İthal malzemelerin tedarik sıkıntısı riskini ortadan kaldırır, maliyetini azaltır, 
 • Çevre korunmasına yardımcı olur, 
 • İklim değişikliğine olumlu katkı sağlar, 
 • İstihdam açarak işsizliğin azalmasına katkı sağlar. 

Tüm bu bahsi geçen hususlar asla küçümsenmeyecek derecede önemli hususlar olup Kastamonu hurdacı olarak sürekli aklımızın en mühim köşesinde yer almaktadır. 

Kastamonu Hurdacı Firmaları 

Günümüzde hurdacılık işi ile uğraşan birçok Kastamonu hurdacı firmaları bulmak mümkündür. Fakat yüksek tonlu alım yapan hurdacı firması pek yoktur. Hele artan tonajlı hurda alımına göre artan birim fiyat veren hurdacı firması bizden başka hiç yoktur. Sektörün en çok kazandıran hurdacısı olarak faaliyetlerine aralıksız devam eden firmamız geri dönüşüme malzeme olacak her türlü hurdalarınızı itina ile almaktadır. Biriktirdiğiniz demir, bakır, alüminyum, çinko, sarı, paslanmaz gibi yüksek tonlu tüm hurdalarınızın yerinden alımı ve yerinden ödemesi için bizi aramanız yeterli olacaktır. 

Günün her anı aktif olarak hizmet veren Kastamonu hurdacı telefonu hattımız, sizlere güncel hurda fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan her türlü soruya özenle cevap verebilecek bir iletişim noktasıdır. Yüklü miktardaki tüm hurdalarınızın adresinizden alınması için aramanız yeterlidir. Kastamonu hurdacı ekibimiz aramanıza binaen en hızlı şekilde adresinize ulaşarak tüm hurdalarınızın araçlarımıza yüklenerek alınmasını sağlayacaktır.  

Kastamonu hurdacı firması olarak günün her anı tüm hurdacı ekibimizle tüm yüksek tonajlı hurdaların alımını yapmaktayız. Uzun yıllardan bu yana kaliteli, güvenilir ve profesyonel hurdacılık faaliyetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Piyasadaki en yüksek fiyatlarla yüksek tonajlı alım yapan güvenilir bir adres olarak hurda alımı ve yerinde ödeme yapmaktayız. Kastamonu hurdacı camiasının en güvenilir ve en kaliteli iş çıkarak hurdacı firması olarak bu özelliklerimizi her geçen gün geliştirmeye devam etmekteyiz.  

Kastamonu Hurda Alan Firmalar 

İl genelinde faaliyetlerde bulunan belli başlı Kastamonu hurda alan firmalar olduğunu görmekteyiz. Geri dönüşümle tekrardan piyasalara kazandırılacak olan hurda malzemelerin alın satımını etkin bir şekilde yapan bu firmalardan birisi olarak en yüksek fiyatla hurda alımı işini yapan firmayız. Yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlı alım yapmamız, bizi diğer firmalardan farklı kılmaktadır. Yılların bizlere kazandırmış olduğu engin tecrübe ve iş becerisi bilgileri, müşteri memnuniyeti önceliğimizle birleşince kaliteli ve güvenilir hurda alım satım noktası haline gelmemizi sağlamıştır.

Birçok Kastamonu hurdacı işi yapan firmalar olsa da yüksek tonlu hurda alımı, yüksek fiyatlı hurda alımı, yerinden hurda alımı ve yerinden ödeme söz konusu olduğunda firmamız ön planda olmaktadır. Müşterilerimizin bizi tercih etmesi bizi hem mutlu etmekte hem de kaliteli ve güvenilir hurdacılık noktasında kendimizi geliştirmemiz için bizi güdülemektedir.  

Sizlere sadece bir telefon mesafesinde olmamız Kastamonu en yakın hurdacı olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Söz konusu tonajı yüksek hurdalarınızın yerinden alımını yapmamız için bizlere ilgili adresi vermeniz yeterli olacaktır. Müsait olduğunuz herhangi bir zaman diliminde teknik çalışma arkadaşlarımız adresinize intikal ederek yerinden hurda alımı işlemini başlatacaktır.  

Kastamonu hurdacı ekibimiz adresinize geldikten sonra iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak tüm hurdalarınızın araçlarımıza yüklenmesini gerçekleştirecektir. Daha sonra hurda miktarını tartarak tarafınıza ödenecek para miktarını hesaplayacaktır. Son olarak ise hurdalarınızın bedelini yerinde ödeyerek tüm hurda alım sürecini özenle tamamlayacaktır.

Süreç işlerken siz de isterseniz ayınızı veya kahvenizi yudumlarken ekibimizi uygun bir yerden izleyebilirsiniz. Kastamonu hurda fiyatları bakımından en yüksek fiyatı bizlerin vereceğinden emin olabilirsiniz. Dilerseniz kısa bir araştırma yaparak bu sözümüzün doğruluğunu ve geçerliliğini bizzat siz de tecrübe edebilirsiniz. 

Firmamız birçok hurda türünü alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Kastamonu hurda alımı için en çok aldığımız hurda türlerini şöyle sıralayabiliriz: 

 • Demir hurdası (DKP, ekstra, bonus, talaş, toplama, teneke, inşaat yıkım, fabrika söküm vb. ), 
 • Bakır hurdası ( soyma, TTR kırma, lama, % 98 külçe, talaş, kırkambar vb. ), 
 • Alüminyum hurdası ( tel, araiş, jant, ofset matbaa, boyasız profil, tas tabak, talaş, piston vb. ), 
 • Sarı hurdası ( MS-64 araiş, MS-70 araiş, radyatör, bronz araiş, su saati, çubuk ucu vb. ), 
 • Plastik hurdası ( ABS plastik, polipropilen möblem, polistren kristal, jelatin, çıkma PVS, şeffaf naylon, mavi kırmızı kapak vb. ), 
 • Paslanmaz hurdası ( 201, 202, 304, 316, 430 ve talaşları, vb. ), 
 • Kablo hurdası ( TTR, yer altı enerji, karışık, antigron, çelik zırh, fare yemez vb. ), 
 • Kurşun hurdası ( çatı söküm, minare söküm, levha vb. ), 
 • Çinko hurdası ( külçe, levha vb. ) 

Ek güvenilir ve kaliteli hurdacılık için Kastamonu hurdacı firması olarak yukarıdaki hurda türlerinde yüksek tonajlı hurda alımı yapmaktayız. Siz hurda sahipleri de tonajı arttıkça hurdalarınızdan daha fazla para kazanmak için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.  

Kastamonu Hurda Demir Alan Firma 

Doğada en çok bulunan elementlerden birisi olan demir için Kastamonu hurda demir alan firma olarak çalışmaktayız. Doğada çokça bulunması ve günümüzde birçok alanda sıkça kullanılması, beraberinde çok sayıda demir hurdası oluşumunu da getirmektedir.

Hal böyle olunca bu hurda demirlerin yeniden kullanılabilir hale getirilmesi için geri dönüşüm sürecinde etkin rol almaktayız. Kastamonu hurda demir fiyatları hususunda piyasa koşullarına göre hareke etmekteyiz. Aynı zamanda hurdalarınızın tonajı arttıkça ekstradan ödeme yaparak piyasadan çok daha yukarılarda hurda alımı yapmaktayız. 

Kastamonu hurdacı olarak aldığımız hurda demir türlerini genel olarak paylaştığımızda karşımıza aşağıdaki gibi bir liste çıkacaktır. 

 • DKP,  
 • Ekstra,  
 • Bonus,  
 • Talaş, 
 • Toplama,  
 • Teneke, 
 • İnşaat yıkım, 
 • Fabrika söküm, 
 • Kazan dairesi, 
 • Endüstriyel makine söküm, 
 • Yangın merdiveni gibi tüm demir hurdası türlerini yüksek tonajlı olarak yerinden almaktayız. Kastamonu demir hurda alımı işi için sadece bize ulaşmanız yetecektir.  

Kastamonu Hurda Çinko Alan Firma 

Hurdacılık sektöründe Kastamonu hurda çinko alan firma alarak profesyonel ve güvenilir bir ekiple tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı yerinden almaktayız. Bugüne kadar yapmış olduğumuz yüksek tonajlı hurda alımı ve yüksek fiyatlı ödemelerimiz sayesinde sektörün öncü ismi olarak en çok tercih edilen hurdacı olmaktayız.  

Kastamonu hurda çinko fiyatları en yüksek nerede diye araştırdığınızda karşınıza Yiğitsan Metal çıkacaktır. Firmamız piyasa değerlerinden daha iyi fiyatlarla tüm çinko hurdalarınızı adresinizden alıp parasını da anında yapmaktadır. Zaman zaman değişebilen çinko hurda fiyatları için en güncel ve sağlıklı fiyat bilgisini hurdacı telefon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz. Özellikle elinizdeki yüksek tonajlı; 

 • Levha, 
 • Külçe gibi çinko hurdası olan malzemeleri yerinden alıp ödemesini de sıcağı sıcağına yerinde yapmaktayız. 

Yılların vermiş olduğu deneyim ve kaliteli hizmet anlayışı ile Kastamonu hurda çinko alımı konusunda sektörün lideri olmaktan gurur duymaktayız. En yüksek fiyatlardan yüksek tonajlı hurda alımı yaptığımız hurdacı piyasasında günün koşullarına ve teknolojik gelişmelere göre kendimizi yenileyerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 

Kastamonu Hurda Bakır Alan Firma 

Firmamız bakırların değerinin farkında olarak Kastamonu hurda bakır alan firma şeklinde aktif bir biçimde çalışmaktadır. Hurdacılık sektörünün en önemli malzemelerinin başında gelen bakır, gündelik hayatta çok sık kullanıldığı için hurda olarak da çokça çıkabilmektedir. İletkenliği çok iyi olması, kolay bükülebilmesi, işlenmesi kolay olması gibi hususlar bakırın çok sık kullanılmasını sağlamaktadır. Doğada da hızla azalması hurda bakırın önemini çok daha öne çıkarmaktadır. Kastamonu hurdacı olarak bu durumun farkındayız ve gereken hassasiyeti özenle göstermekteyiz. 

Kastamonu hurda bakır fiyatları bakımından en değerli hurdaların başında gelmektedir. Bakır hurda fiyatları piyasadan çok daha iyi fiyatlarla firmamız tarafından verilmektedir. Üstelik tonajı artan bakır hurda fiyatları normal tarifemizden daha iyi oranlarda olmaktadır. En iyi fiyatlarla aldığımız belli başlı bakır hurdası türleri şöyle sıralanabilir: 

 • Soyma, 
 • Lama, 
 • Kırkambar, 
 • % 98 külçe, 
 • TTR kırma, 
 • Talaş gibi tüm bakır hurdası türleri yüksek tonlu ve yüksek fiyatlı olarak firmamız tarafından itina ile alınmaktadır. 

Firmamız uzun yıllardan beri Kastamonu hurda bakır alımı yaparak piyasaya yön vermektedir. Söz konusu yüksek tonajlı tüm bakır hurdalarınızı yerinde alarak ödemesini de yine yerinde yapmaktayız. Hurda bakır geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelirken sizlere de maddi kazanç sağlayacaktır.  

Hemen Ara