Yenilenerek tekrardan kullanılabilir hale getirilebilen tüm hurda türleri Kars hurdacı olarak en yüksek bedellerle firmamız tarafından alınmaktadır. Demir hurda, bakır hurda, kablo hurda, paslanmaz hurda, sarı hurda, alüminyum hurda ve çinko hurda gibi yüksek tonajlı tüm hurdalarınızı adresinizden alıp ödemesini de adresinizde peşinen gerçekleştirmekteyiz. Sürekli yenilenen ve geliştirilen hurdacılık hizmetlerimizle ilimizdeki en güvenilir hurdacı firması olmayı el etmiş bulunmaktayız. Bu başarılı sonucun arkasında engin tecrübelerimiz, bilgi birikimlerimiz, teknik çalışma arkadaşlarımız ve yüksek bedellerle hurda alma özelliğimiz yer almaktadır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde Kars hurdacı olarak firmamızın hizmet anlayışını oluşturmaktadır. Üstelik kaliteli ve güvenilir hurda alım adresi olarak her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından tercih edilmekteyiz. Siz de bu geniş ailemizde yer almak için sadece telefonda hurdalarınızın bulunduğu adresi bildirmeniz yeterli olacaktır.  

Belirtmiş olduğunuz adresinize Kars hurdacı ekiplerimiz en hızlı şekilde intikal etmektedir. Gün içerisinde canınızın istediği bir zaman diliminde adresinize hurda alımı işi için gelmekteyiz. Tamamen sizin müsait olma durumunuza göre anlaşacağımız vakitti adresinize gelerek tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı özende yerinden almaktayız. Yerinden ödemesini de yaparak hurda alım sürecini kolaylıkla tamamlamaktayız.  

Firma olarak hurdacılık sektöründe Kars hurdacı piyasasında yeni bir ses ve hizmet anlayışı getirmiş bulunmaktayız. En önemli özelliğimiz yüksek tonajlı tüm hurdalarınızı yerinde alım ve yerinde ödeme şeklinde geri dönüşüme kazandırmak üzere sizlerden teslim almaktayız. İl genelinde hemen her noktadan inşaat yıkım ve söküm, fabrika söküm, kazan dairesi, yangın merdivenleri, muhtelif demir, bakır, alüminyum ve paslanmaz gibi türdeki tonajının yüksek olması fark etmeksizin adresinizden özenle almaktayız. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız tüm yıkım, söküm ve yükleme işlemlerini özenle tamamlayarak hurdalarınızın paraya çevrilmesine vesile olacaktır. Kars hurdacı camiasının öncü ismi olarak bu şekilde kaliteli ve güvenilir hurdacılık faaliyetlerini sürdürmekte kararlıyız. 

Kars Hurdacı Firması – Kars Hurdacı Telefonu – Kars Hurdacı Firmaları  

Kars hurdacı firması olarak günlük hayatta veya sanayi bölgelerinde artık kullanılamayacak hale gelen tüm hurda türlerini yüksek tonajlı olarak almaktayız. Kullanım alanı oldukça yaygın olan ve yeniden kullanılabilir hale gelmek üzere geri dönüşüme kazandırılacak tüm hurdaları en iyi fiyatlarla adresinizden almaktayız. Hurda fiyatları piyasasına nazaran oldukça yüksek oranlarda seyreden tüm yüksek tonlu hurdalarınızı biz vererek kazancınızı biraz daha artırabilirsiniz.  

Günün her anında Kars hurdacı telefonu hattımızı arayarak yüksek oranlardaki tüm hurdalarınızı adresinizden aldırabilirsiniz. Eğer hurdalarınızın tahmini miktarını biliyorsanız tarafınıza ileteceğimiz hurda fiyatı ile de kazanacağınız para miktarını yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz. Geri dönüşüm süreçlerinde en önemli paye olan hurdalar oldukça değerli malzemelerdir. Bu nedenle çöp veya değersiz bir atık olarak görülmeyip hurda şeklinde değerlendirilmelidir. Tüm hurda türleri için geri dönüşüme kazandırıldıklarında başta ülke ekonomisine olmak üzere, doğal yaşam alanına, enerji tasarrufuna, hammadde ihtiyacına ve daha pek çok duruma karşı katkı sağlanmaktadır.  

Bu ulvi süreçte Kars hurdacı firmaları arasında en yüksek tonajlı hurda alımı ve en yüksek fiyatla ödeme yaptığımız için her daim bir adım daha önde olmaktayız. Söz konusu hurdaların paraya dönüştürüldüğünde kim daha fazla para kazanmak istemez ki? Bu nedenle kaliteli ve güvenilir hurdacılık faaliyetlerinin yanı sıra en yüksek fiyatlarla hurda alımı için firmamıza sizleri de bekliyoruz.  

Kars Hurda Alımı  

Firma olarak il genelinde Kars hurda alımı işi ile meşgul olmaktayız. Geri dönüşümle ekonomiye ve çevreye oldukça katkısı bulunan tüm hurda çeşitlerinin yüksek tonajlı olarak alımını yapmaktayız. Birçok atık malzeme artık çöp olarak görülmeyip ayrıştırılarak hurda şeklinde değerlendirilmeye başladı. Böylelikle yeniden kullanılabilir hale getirilerek piyasaya sürülmesi sağlandı. Bu da beraberinde istihdam, ham madde talebinde azalma, enerji tasarrufu, ithal malzemelerde dışa bağımlılığı azaltma, doğaya ve çevreye faydası gibi birçok olumlu gelişmelerin yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle hurdaların ne kadar değerli malzemeler olduğunun bilinciyle Kars hurdacı olarak yüksek tonajlı tüm hurdalarınıza talibiz. 

Firmamız Kars genelinde uzun yıllardan bu yana güvenilir ve kaliteli hurdacılık anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Günün her anında size sadece bir telefon kadar yakın mesafede Kars en yakın hurdacı firması olarak kesintisiz hizmet sunmaktayız. Özellikle; 

 • Demir hurdası, 
 • Bakır hurdası, 
 • Alüminyum hurdası, 
 • Krom hurdası, 
 • Paslanmaz hurdası, 
 • Çinko hurdası, 
 • Sarı hurdası, 
 • Plastik hurdası, 
 • Kablo hurdası, 

Gibi türlerde yüksek tonajlı ne kadar hurda varsa gönül rahatlığıyla bize verebilirsiniz. Eğer fabrika söküm, inşaat yıkım gibi atıl ve kullanılmaz durumdaki yapılardaki yıkma, sökme ve ayrıştırma işlemleri söz konusu ise bu tür işleri de özenle yaparak hurda kısımları ayrıştırmaktayız. Alanında uzman çalışma ekibimiz aracılığıyla Kars hurdacı olarak tüm bu işlemleri sizin adınıza özenle gerçekleştirebiliriz. 

Kars hurda alan firmalar arasında en iyi fiyat veren firma olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz araştırma yaparak bu gerçeği bir kez de kendi gözünüzle görmüş olursunuz. Özellikle hurdalarınızın tonajı arttığında ödeyeceğimiz miktarda da artış olacaktır. Bu artış sadece hurdanızın miktarındaki meydana gelen artış değil, aynı zamanda kilo başına vereceğimiz fiyattaki artıştan da kaynaklanmaktadır. Kars hurda fiyatları bakımından en yüksek fiyatları vermeye aralıksız devam edeceğiz. Hurdacılık sektöründe değişen günün koşullarına göre en iyi şekilde kendimizi geliştirerek hizmet vermekteyiz. Birçok etkene bağlı olarak değişebilen hurda fiyatları için en güncel ve doğru bilgileri firmamızı arayarak edinebilirsiniz. 

Kars Hurda Demir Alımı 

Günümüz sanayisinde en önemli malzemelerden birisi olarak kullanılan demir, Kars hurda demir alımı yapan firmamız vasıtasıyla geri dönüşüm süreçlerinden geçirilmektedir. Çok sık kullanılması beraberinde çok sık bir şekilde de hammadde ihtiyacı doğurmaktadır. Kars hurdacı olarak bu talebi karşılayabilmek adına demir hurdaların geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesinde aktif olarak yer almaktayız. Düşük fiyatı ve yüksek dayanıklılığı sayesinde birçok sanayi dalında yoğun bir şekilde demir kullanıldığını görmekteyiz. Bu da demir hurdalarının da zamanla aratacağına işaret etmektedir.  

Kars hurda demir fiyatları için en uygun fiyatları firma olarak bizler vermekteyiz. Yüksek fiyatlı bir şekilde hurdalarınızı paraya çevirmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Günün her anında aktif bir biçimde hurda demir fiyatlarını takip ederek en güncel fiyatları anında müşterilerimizin karına olacak şekilde yansıtmaktayız. Üstelik yüksek tonajlı hurdalar için daha uygun fiyat teklifleri ile yerinden alım ve yerinden ödemesini de yapmaktayız.  

İl genelinde Kars hurda demir alan firma aramakla kaybedecek vaktiniz olmadığını düşünerek sizlere bizimle çalışmanızı öneriyoruz. Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir Kars hurdacısı olarak bu işte tecrübemiz ve emeğimizle kazandığımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Sahip olduğunuz; 

 • Toplama demir hurdası, 
 • Talaş demir hurdası, 
 • Ekstra demir hurdası, 
 • Bonus demir hurdası, 
 • DKP demir hurdası, 
 • Teneke demir hurdası, 
 • Pik talaş demir hurdası, 
 • İnşaat yıkım hurdası, 
 •  Kazan dairesi hurdası, 
 • Yangın merdiveni hurdası, 
 • Tufal hurdası gibi yüksek tonajlı tüm demir hurdalarınızı özenle adresinizden alarak ödemesini de anında yerinde yapmaktayız.  

Şehrimizdeki en büyük Kars hurdacı olarak bu türdeki tüm demir hurdalarınız için en iyi fiyatları veren firmamızla iletişime geçerek en cazip fiyatlarla hurdalarınızın paraya çevrilmesine kolaylık sağlayabilirsiniz. 

Kars Hurda Kablo Alımı  

Kars hurda kablo alımı sürecinde inşaat atıklarından elektroniğe, eklektikten makinelere kadar pek çok alanda hurdaya çıkan kabloları piyasadan yüksek oranlarda almaktayız. Altından sonraki en iyi iletken olarak kablo içlerinde kullanılan bakırlar için cazip fiyat önerilerimiz güncellenerek devam edecektir.  

Günümüz koşullarında meydan gelen tüm elektrik, elektronik, askeri, ulaşım ve inşaat gibi sektörlerdeki üretimlerin neredeyse tamamında kablolar kullanılmaktadır. Son derece geniş bir kullanım yüzdesi olan kablolar, bir süre sonra ekonomik ömrünü tamamlayacaktır. Bu durumda atıl duruma düşen tüm kablolar artık hurda olarak düşünülmektedir. Kars hurda kablo alan firma olarak söz konusu kablolar, 

 • TTR kablo hurdası, 
 • Karışık kablo hurdası, 
 • Antigron kablo hurdası, 
 • Yer altı enerji kablosu hurdası, 
 • Çelik zırh kablo hurdası, 
 • Fare yemez kablo hurdası gibi kablolara olarak düşünülebilir.  

Yukarıdan bahsi geçen kablo hurda türleri için yüksek tonajlı ve yüksek fiyatla alımının adresten yapılabilmesi için Kars hurdacı olarak bizleri aramanız yeterli olacaktır. En iyi Kars hurda kablo fiyatlarından tüm hurdalarınızı alarak ödemesini de hemen yapmaktayız.  

Kars Hurda Bakır Alımı 

İletkenlik oranı oldukça yüksek olan, kolay şekil verilebilen bir özellikte olan bakırlar için Kars hurda bakır alımı yapan firmamız en iyi fiyatları sunmaktadır. Genel olarak elektronik, elektrik, inşaat, kimya, sanayi ve inşaat gibi alanlarda sıkça tercih edilen bakır, doğada da oldukça fazla bulunmasına karşın hammadde sağlanması zamanla azalmaktadır. Tüm bu hammadde madde ihtiyacının azalmasına karşın geri dönüşümle Kars hurdacı firmamız tüm bakır hurdalarınızı yeniden kullanılabilir hale getirilmesi sürecinde aktif yer almaktadır.  Eğer, 

 • Talaş bakır hurdası, 
 • Soyma bakır hurdası, 
 • TTR kırma bakır hurdası, 
 • Lama bakır hurdası, 
 • % 98 külçe bakır hurdası, 
 • Kırkambar bakır hurdası gibi bakır hurda türleri evinizden bir telefonla alınarak ödemesine anında yapılmaktadır.  

Kars hurda bakır fiyatları güncel olarak değişken aralıkta seyretmektedir. Fakat buna karşın oldukça makul fiyatlardan elinizdeki yüksek tonlu hurda bakırlarınızı değerIendirebilirsiniz. Bunu için yapmanız gereken tek şey tarafımızla iletişime geçmek olmaktadır. Firmamızı arayarak o anki hurda bakır fiyatları hakkında en doğru ve günce bilgileri edinebilirsiniz. 

İlimizde birçok Kars hurda bakır alan firma bulunduğu bilinmektedir. Bunların arasından yüksek tonajlı alım ve yüksek bedelle ödeme yapan firma olarak daima bir adım öne çıkmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hurdacılığın adresi olarak kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Adresinizin yeri pek önemli olmayıp kendi araçlarımızla kısa sürede gelerek tüm bakır hurdaları hızlıca araçlarımıza yükleyerek ödemesini de anında orada yapmaktayız. Kars hurdacı olarak sektörün gerektirdiği koşulların çok daha ötesinde hareket ederek siz değerli müşterilerimize daha fazla para kazandırmaya devam ediyoruz.  

Hemen Ara