Firma olarak Kahramanmaraş Hurdacı sektöründe doğaya ve çevreye hassasiyet göstererek tüm yüksek tonajlı hurdaları yerinden alarak ödemesini de yine yerinde yapmaktayız. Demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, çinko hurda, paslanmaz hurda, sarı hurda gibi hurda türlerini yüksek tonajlı olarak alıp ödemesini de en yüksek fiyatlarla yapmaktayız. Birçok sanayi kuruluşunda ihtiyaç duyulan bu tür malzemelerin hammadde olarak karşılanması konusunda zaman zaman yaşanan tedarik gibi sorunlar da böylelikle önemli ölçüde azalmaktadır. Çünkü hurda alımı işinin devamı bu malzemelerin geri dönüşüm süreçleriyle yeniden kullanılabilir hale getirilmesidir. Bu nedenle yerinden hurda alımı işine büyük bir ciddiyet ve önem göstererek hizmet vermekteyiz. Söz konusu hurdaların tonajı arttıkça daha yüksek fiyatlarla almaktayız. Bu özelliğimiz ile Kahramanmaraş hurdacı camiasında ön plana çıkmaktayız. 

Kahramanmaraş Hurdacı Firması  

Sürekli gelişen ve yenilenen hurdacılık alanında Kahramanmaraş hurdacı firması olarak aktif bir şekilde yer almaktayız. Firmamız teknolojik gelişmeleri ve piyasaları takip ederek hurdacılık işine hızlı bir şekilde uygulamaktadır. Alanında uzman çalışma arkadaşları ve teknik ekipmanları ile Malatya genelinde ulaşım sağlayabildiğimiz her noktadan urda alımı yapabiliyoruz. Özellikle yüksek tonajlı hurda alımı işinde sektörün öncü ismi olarak faal durumdayız. Hurda alımı sürecinde Kahramanmaraş hurdacı olarak gerekirse inşaat söküm ve yıkım, fabrika söküm ve ayrıştırma gibi işleri de itina ile yerine getirmekteyiz. Tonajı artan hurdalar için daha iyi fiyatlar ödeyerek daha fazla kazanç sağlamanıza zemin hazırlamaktayız.  

Kahramanmaraş Hurdacı Telefonu 

Günün herhangi bir diliminde Kahramanmaraş hurdacı telefonu olarak hizmet veren çağrı merkezimize ulaşarak yüksek tonda hurda alımı için adresinizi bırakabilirsiniz. Söz konusu hurdalarınızın yerinden alımı için adresinize ulaşan ekiplerimiz yükleme ve tartmanın ardından ödemesini de yerinde yaparak kısa sürede işlerini bitirecektir. Siz de tüm bu süreci arkanıza yaslanarak uygun bir köşeden çayınızı veya kahvenizi keyifle yudumlayarak rahatça seyredebilirsiniz. 

Kahramanmaraş Hurdacı Firmaları 

Atık malzemelerden hurda olarak ayrıştırılan kısımları için geri dönüşüme kazandırmak üzere alım yapan Kahramanmaraş hurdacı firmaları bulmak oldukça kolaydır. İl genelinde bu tür işlerle meşgul olan irili ufaklı çok sayıda hurdacı bulmak mümkündür. Fakat yüksek tonajlı yerinden hurda alımı yapan ve en yüksek fiyat veren tek hurdacı firması var ki o da Yiğitsan Metal olarak biziz. Hurdacılık piyasasında kaliteli ve güvenilir hurda alımı ile uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Yerinden hurda alımı bakımından yüksek tonlu ve yüksek fiyatlı ödeme yapan tek firma olarak etkin bir şekilde hurdacılık sektörünün öncü ismi olmaktayız. 

Kahramanmaraş Hurda Alan Yerler 

Firmamız Kahramanmaraş hurda alan yerler arasında en ön sırada gelmektedir. Yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlı hurda alımı özelliğimiz sayesinde tüm hurdalarınızı güvenle bize verebilirsiniz. Onarılması ve kullanılması mümkün olmayan, artık işlevselliğini yitirmiş, ekonomik ömrünü tamamlamış fakat geri dönüşümle yeniden kullanılabilecek durumda olan tüm malzemeler Kahramanmaraş hurdacı olarak çalışan firmamız tarafından yerinden alınmaktadır. Yüksek tonlu alımlarda ödeyeceğimiz birim fiyat da artacaktır. Hal böyle iken hurdalar yeniden kullanıma kazandırılmakta ve aynı zamanda da daha iyi meblağlardan paraya dönüştürülmektedir.  

Kahramanmaraş En Yakın Hurdacı 

Geri dönüştürülerek yeniden kullanıma kazandırılabilen malzemeleri Kahramanmaraş en yakın hurdacı olarak yerinden almaktayız. Hurda olarak nitelendirebileceğimiz demir, bakır, alüminyum, çinko, kablo gibi birçok malzemeyi yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlarla yerinden almaktayız. Küresel çapta hızla azalan doğal kaynakların, kirlenen çevreni, artan enerji ihtiyacının ve işsizlik probleminin ortak olarak çözümünde hurda alım satım ve geri dönüşüm işlemleri önemli bir paya sahiptir. Çünkü hurdaların geri dönüşüme alınması ve yenilenerek tekrardan kullanılabilir hale getirilmesi; 

 • Ülke ekonomisine katkı sağlar, 
 • Enerji tasarrufu sağlar, 
 • Artan hammadde ihtiyacının karşılanmasını sağlar, 
 • Doğal hammadde ihtiyacının azalmasını sağlar, 
 • Çevre kirliliğinin önlenmesini sağlar, 
 • İstihdam alanı açarak işsizliğin azalmasına katkı sağlar. 

Kahramanmaraş Adresten Hurda Alımı 

Görüldüğü üzere hurda alım ve geri dönüşüm süreçleri ciddi boyutlarda öneli katkılara neden olmaktadır. Hal böyle iken Kahramanmaraş adresten hurda alımı yaparak bizler de üzerimize düşen vazifeyi bir ulvi görev olarak görmekteyiz. Bu doğrultuda yerinden hurda alımında yüksek tonajlı alım ve yüksek fiyatlı ödeme yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin tüm hurdaları paraya dönüştürülerek cebinize katkı sağlarken aynı zamanda yukarıda bahsi geçen konularda da büyük faydalara zemin hazırlamaktadır. Sizler de bu mühim konuda hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak ve bunu da yaparken yüksek fiyatlarla yapmak için tarafımıza ulaşmanız yeterlidir. Kahramanmaraş hurdacı olarak günün her anında bizi arayıp adresinizi vermeniz yeterli olacaktır.  

Kahramanmaraş Hurda Demir Alımı 

İl genelinde birçok alanda sıkça kullanılan demirleri Kahramanmaraş hurda demir alımı yaparak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Firmamız; 

 • DKP demir hurda, 
 • Pik döküm demir hurda, 
 • Karışık demir hurda, 
 • Talaş demir hurda, 
 • Toplama demir hurda,  

Gibi hemen her türlü hurda demirleri yerinden alarak ödemesini de yine yerinde yapmaktayız. Bu süreçte Kahramanmaraş hurda demir fiyatları açısından da en yüksek fiyatlı alımı yapmaktayız. Ucuz ve oldukça kullanışlı özelliklere sahip olması hasebiyle inşaat, otomotiv, teknolojik ürünler gibi birçok alanda demir kullanıldığını görmekteyiz. Son derece geniş bir kullanım alanı olması hem hammadde ihtiyacının artmasına hem de hurda miktarının artmasına zemin oluşturmaktadır. İşte tam da bu noktada arz-talep döngüsünü çevirmek adına Kahramanmaraş hurdacı olarak devreye girerek hurdaların değerlendirilmesi amacıyla yerinden alımını yapmaktayız. 

Kahramanmaraş Hurda Bakır Alımı 

Hurdacılık sektörünün en gözde malzemelerinden birisi olan hurda bakırları Kahramanmaraş hurda bakır alımı yapan firma olarak yüksek tonajlı ve yerinden alma şeklinde değerlendirmekteyiz. İletkenliği ve esnekliği çok üst düzey olması vesilesiyle birçok sektörde etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Bu da beraberinde; 

 • Lama bakır hurdası, 
 • Soyma bakır hurdası, 
 • Kırkambar bakır hurdası, 
 • TTR kırma bakır hurdası, 
 • Talaş bakır hurdası 

Gibi birçok hurda bakır oluşumunu getirmektedir. Biz de Yiğitsan Metal olarak Kahramanmaraş hurda bakır fiyatları açısından en yüksek fiyatla tüm hurda bakır türlerini yüksek tonajlı olarak almaktayız. Atıl ve kullanılamaz hale gelmiş bakır hurda çeşitlerini tekrar kullanılabilir hale gelmesi için yerinden alarak ödemesini de yerinde yapmaktayız. 

Kahramanmaraş Hurda Kablo Alımı 

Birçok alanda kullanılan kablolar zamanla hurda haline geldiği için Kahramanmaraş hurda kablo alımı yaparak bu kabloların yeniden kullanılabilir hale getirilmesi sürecinde etkin rol oynamaktayız. Kablo hurda çeşitleri oldukça fazla olup en sık karşılaştığımız türleri şöyle sıralayabiliriz: 

 • Karışık kablo hurdası, 
 • Antigron hurda kablosu, 
 • TTR hurda kablosu, 
 • Yer altı enerji hurda kablosu, 
 • Çelik zırh hurda kablosu, 
 • Fare yemez hurda kablosu, 
 • Tek damar kalın hurda kablosu 

Yukarıda bahsi geçen kablo hurdaların alımının yanı sıra daha pek çok hurda kablo çeşitleri için en yüksek Kahramanmaraş hurda kablo fiyatları ile adresinizden almaktayız. Tarafımıza sadece bir telefonla ileteceğiniz adresinize hızlı bir şekilde ulaşarak yerinde ödeme ve yerinde alma sürecini tamamlamaktayız.  

Kahramanmaraş Hurda Alüminyum Alımı 

Alüminyum kullanım şekli ve alanları bakımından değerli bir malzeme olduğu için Kahramanmaraş hurda alüminyum alımı yaparak bu malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması noktasında faaliyet göstermekteyiz. Soğutma sanayi, havacılık sistemleri, dekorasyon gibi birçok alanda sıkça kullanılmaktadır. Özellikle ulaştırma ve inşaat sektörlerinde kullanımı son derece yaygındır. Hafif ve kolay işlenebilir olması kullanımının yaygınlaşmasına zemin oluşturmaktadır. Biz de Kahramanmaraş hurda alüminyum fiyatları piyasasında en iyi fiyatlarla hurda alüminyum alarak sektörde devamlılığın sağlanmasına vesile olmaktayız. Özellikle; 

 • Hurda alüminyum araiş levha, 
 • Hurda Alüminyum Profil, 
 • Hurda Alüminyum Tel, 
 • Hurda Alüminyum Folyo, 
 • Hurda Alüminyum Ofset Matbaa Kalıbı, 
 • Hurda Alüminyum Talaş 

Gibi alüminyum hurda türlerinden çok çıkmaktadır. Bu hurdaların yüksek tonajlı olarak yerinden alınması gerçekleştirmekteyiz. Piyasadaki en iyi fiyatlarla alma ve yerinde ödeme yapma özelliklerimiz sayesinde ön plana çıkmaktayız. 

Kahramanmaraş Hurda Çinko Alımı 

Tüm yüksek tonajlı çinko hurdaları için Kahramanmaraş hurda çinko alımı yapan firmamızı arayarak adresinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Hurdacılık sektörünün kaliteli ve güvenilir bir ismi olarak hurda çinko türleri için oldukça yüksek fiyatlar vermekteyiz. Genel olarak aldığımız çinko hurda türleri şöyle sıralanabilir: 

 • Külçe çinko hurda, 
 • Levha çinko hurda, 
 • Lama çinko hurda, 
 • Lehim çinko hurda, 
 • Kurşun çinko hurda, 
 • Cami, minare, hamam vs. çatı kaplama çinko hurda. 

Yukarıda bahsi geçen hurda türleri için Kahramanmaraş hurda çinko fiyatları değişken aralıkta seyredebilmektedir. En güncel ve sağlıklı hurda çinko fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. Tüm yüksek tonajlı çinko hurda alımı için en yüksek fiyatla ödeme yapacak şekilde çalışmaya devam edeceğiz. 

Kahramanmaraş Hurda Sarı Alımı 

Günümüz koşullarında en iyi fiyatlarla Kahramanmaraş hurda sarı alımı yaparak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bilindiği üzere sarı, en iyi alaşımlardan birisidir. Bu nedenle birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu malzemeye talebin çok olması hammadde ihtiyacının da artması demektir. Geri dönüşümle tekrardan kullanılabilir hale geri sarı hurdalar bu açıdan bakıldığında oldukça önemlidir. 

 • Su vanaları, 
 • Su muslukları, 
 • Su saatleri, 
 • Kapı, menteşe, kol ve kilitleri 
 • Araiş Sarı MS-58, MS-64, MS-70 gibi malzemeler en yaygın sarı hurdası olmaktadır.  

Kahramanmaraş hurda sarı fiyatları sürekli değişkenlik gösterdiği için burada net bir fiyat vermemiz çok sağlıklı olmayacaktır. Bu nedenle sahip olduğunuz yüksek miktardaki sarı hurdası türleri için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Kahramanmaraş Hurda Paslanmaz Alımı 

Hurdacılık sektöründe güvenilir ve kaliteli bir şekilde Kastamonu hurda paslanmaz alımı yapmaktayız. Genel ismi paslanmaz olan malzemeler bu özelliği sayesinde birçok sektörde rahatlıkla kullanılmaktadır. Firmamız tarafından yüksek tonlu olarak alınan paslanmaz hurda malzemeler yeniden kullanılabilir hale getirilerek değerlendirilmektedir. Söz konusu hurdaların tonajı arttıkça daha yüksek fiyatlarla almaktayız. Bu nedenle Kahramanmaraş hurda paslanmaz fiyatları sahip olduğunuz hurdanın tonajına göre değişmektedir. Eğer sarı hurda alımı için ilgili malzemelerinizin yaklaşık ağırlığını biliyorsanız firmamızı arayarak veya bizzat gelerek alacağınız yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz. Genel olarak elinizde; 

 • Hurda paslanmaz 304 krom ve talaşı, 
 • Hurda paslanmaz 310 krom ve talaşı, 
 • Hurda paslanmaz 316 krom ve talaşı, 
 • Hurda paslanmaz 430 krom ve talaşı gibi paslanmaz hurda çeşitleri varsa yerinden aldırmanız için bizi aramanız yeterli olacaktır. 

Kahramanmaraş hurdacı olarak yukarıda bahsedilen hurda türleri yanı sıra daha pek çok hurdayı yüksek tonajlı olacak şekilde yerinden almaktayız ve ödemesini de yerinde yaparak hurda alımı sürecini ivedilikle nihayete erdirmekteyiz.  

Hemen Ara