Firma olarak Hatay hurdacı pazarında yüksek tonajlı hurda alımı yapmaktayız. İl genelinde tarafımıza iletilen adreslerdeki tüm yüksek tonlu hurdaları alarak yine yerinde tartma ve yerinde ödeme yapmaktayız. Özellikle demir, bakır, alüminyum, kablo, sarı, paslanmaz gibi hurda türlerini adresten alarak anında ödemesini yapmaktayız. Geri dönüşümde büyük bir öneme sahip olan hurdaların boşta beklemesi yerine değerlendirilerek yeniden kullanılabilir hale getirilmesi sürecinde etkin rol oynamaktayız. Firma olarak il genelinde hurdacılık pazarında en yüksek fiyatları vermekteyiz. Hurdalarınızın tonajı arttığında birim fiyat teklifimiz de artmaktadır. Böylece yeniden kullanıma sunularak piyasaya kazandırılan hurdalarınız bir yandan da cebinize daha fazla para girmesine vesile olacaktır. 

Hatay hurdacı piyasasında elinizdeki hurdalara en iyi fiyat veren firma olarak tanınmaktayız. Günün her anında sadece bir telefonla bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İşinin ehli teknik elemanlarımız söz konusu hurdalarınızın yer aldığı adrese hızlıca intikal edecektir. Tarafımıza iletmiş olduğunuz hurdalarınızın tonajına göre tamamını alabilecek kapasitede araç veya araçlar da yanlarında hazır bulunacaktır. İvedilikle hurdalarınızın yüklenmesinin ardından tartarak maddi değerinin hesaplanmasını takiben de yerinde ödemesi yapılmaktadır.  

Firmamız hurdacılık pazarında Hatay hurdacı olarak siz değerli müşterilerinin sahip olduğu tüm yüksek tonajlı hurdaları yerinden almaktadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra hurdalarınızın adresinizden hızlıca alınmasını sağlayabilirsiniz. Elinizdeki tüm yüksek tonajlı hurdaların piyasadan daha yüksek bedellerle paraya çevrilmesine vesile olmaktayız. Hurdaların tonajı arttıkça daha yüksek fiyatlarla almaktayız. Sizler bu süreçte elinizdeki hurdaları sıcak paraya çevirirken hurdalarınızın da geri dönüşüme kazandırılarak yeniden işlenebilir hale gelmesine öncülük edeceksiniz. En kısa sürede bu süreci tamamlamak için tarafımızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır. 

Hatay Hurdacı Telefonu 

Sektörde öncü bir isim olarak kaliteli ve güvenilir hurdacılık işleri için Hatay hurdacı telefonu aradığınızda fazla zorlanmadan karşınıza Yiğitsan Metal çıkacaktır. Tüm yüksek tonajlı hurdalarınıza en iyi fiyatları vererek yerinden alımını yapmaktayız. Ödemesi de yine yerinde sıcağı sıcağına olmaktadır. Her geçen gün sektörün öncü bir ismi olarak verdiğimiz hizmetin kalitesini artırma ve hızlandırma gayesiyle hareket etmekteyiz. Hatay hurdacı firması olarak bu işte ehil kişilerle çalışmaktayız. Bu da işimize verdiğimiz önemi gözler önüne sermektedir. 

Etrafınızda herhangi bir hurdacı firması aradığınızda birçok Hatay hurdacı firmaları çıkacaktır. Bizler yüksek fiyatlarla hurda alımı yapmamı vesilesiyle daima bir adım önde olmaktayız. Aynı zamanda en yüksek tonlu hurdaları alan en iyi firma olarak farkımızı ortaya koymaktayız. Güvenilir hurda alımı ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmekteyiz. 

Sizlere Hatay hurdacı firması olarak tek bir telefon kadar yakınız. Hurdalarınızı bize vererek geri dönüşüme ve aynı zamanda ülke ekonomisine kazandırmaktasınız. Bunun yanı sıra hurdaların geri dönüşümle kullanılabilir hale getirilmesi çevreye, insan sağlığına, işsizliğin azalmasına vb. olumlu sonuçlara zemin oluşturmaktadır. Son yıllarda bu konuda yapılan araştırmalar neticesinde hurdaların geri dönüşümde değerlendirilmesinin tahmin edeceğimizden de çok daha büyük faydalar sağladığı anlaşılmıştır. Hatay hurdacı olarak bu konuda üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaktayız.  

Hatay En Yakın Hurdacı 

Firmamız sizlere bir telefon mesafesinde yer aldığından Hatay en yakın hurdacı olarak değerlendirilebilir. Elinizdeki hurdalardan yüksek tonajlı olanları anında alarak ödemesini de anında yapmaktayız. Firmamızı tercih ederek tüm hurdalarınızı en iyi oranlarda paraya çevirebilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüme kazandırdığınız tüm hurdalarınızın sağlamış olduğu birçok faydada sizin de katkınız olacağı için manevi açıdan da kazançlı çıkacaksınız.  

Hurda alımı işinde Hatay hurda alımı olarak etkin bir biçimde yer almaktayız. Elinizde bulunan; 

 • Demir hurdası, 
 • Bakır hurdası, 
 • Çinko hurdası, 
 • Fabrika yıkım ve söküm hurdası, 
 • Paslanmaz hurdası, 
 • Alüminyum hurdası, 
 • Sarı hurdası, 
 • Kablo hurdası, 
 • Kurşun hurdası, 
 • Plastik hurdası, 
 • Akü, atık pil hurdası, 
 • Kurşun hurdası gibi tüm hurda türleri için yerinden alım işi yapmaktayız. Tarafımıza ileteceğiniz adresinize hızlı bir şekilde ulaşarak hurdalarınızı anında araçlarımıza yüklemekteyiz. 

İl genelinde oldukça geniş bir coğrafyada etkin bir biçimde faaliyetlerde bulunarak günün her anı hurda alımı sürecinde bulunmaktayız. Firmamız sektördeki en deneyimli ve bilgili teknik personellere sahip olduğu için tüm yerinden hurda alım işlemleri ivedilikle gerçekleştirilmektedir. Özellikle yukarıda bahsi geçen hurda türleri için tüm yüksek tonajlı hurdalara en iyi birim fiyatları Yiğitsan Metal olarak vermeye devam edeceğiz. Hatay hurda fiyatları için en yüksek birim fiyat teklifini firmamızdan alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu nedenle araştırarak daha fazla zaman ve para kaybetmenize gerek kalmaksızın doğrudan bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Yüksek tonajlı alım ve yüksek fiyat avantajı ile Hatay hurda alan firmalar arasından sıyrılarak daima bir adım önde yerimizi almaktayız. Gerekli durumlarda inşaat yıkım ve söküm, fabrika söküm, kazan dairesi, yangın merdiveni, endüstriyel hurdalar gibi işlerde ayrıştırma ve sökme gibi işlerinizi de özenle yapmaktayız. Önceliğimiz her zaman ilk olarak iş sağlığı ve güvenliğidir. Ardından siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve güvenilir hizmeti sunarak en yüksek oranlarda para kazanmanıza yardımcı olmaktır. Bu anlayışla ve ilkeli hizmetlerimiz ile Hatay hurdacı firması olarak özenle çalışmaya devam etmekteyiz. 

Hatay Hurda Demir Fiyatları 

Hatay hurda demir fiyatları genel olarak piyasa koşullarına göre zaman zaman değişebilmektedir. Bu nedenle en güncel fiyatlarla ilgili en doğru bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz. Fakat şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki en yüksek hurda demir fiyatını veren tek firma olarak bizi göreceksiniz. Hatta yüksek tonajlı hurdalarınızın miktarı arttığında vereceğimiz fiyat teklifini de birim fiyat olarak artırmaktayız. Böylece piyasadan daha üst bir seviyede demir hurdalarınızın yerinden alımını sağlayabilirsiniz. 

Gerek geri dönüşüme kazandırmak gerekse çevreyi korumak gibi önemli amaçlarla Hatay hurda demir alımı işini özenle yerine getirmekteyiz. Ülke ekonomisine katkı sağlamak, enerji tasarrufu elde etmek, hammadde ihtiyacını azaltmak gibi birçok önemli faydaları bulunan hurdacılıkta demir hurdaların yeri oldukça farklıdır. Çünkü piyasada en çok kullanılan ve sürekli hammadde ihtiyacı olan malzemelerden birisi olarak demir hurdası da son derece önemli bir konuma sahiptir. Bu nedenle Hatay hurdacı olarak elinizdeki tüm yüksek oranlardaki demir hurda türlerini yüksek fiyatlarla alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Eğer; 

 • Tufal hurda, 
 • İnşaat yıkım hurda, 
 • Fabrika söküm hurda, 
 • Pik talaş demir hurda, 
 • Toplama hurda, 
 • Teneke hurda, 
 • Talaş demir hurda, 
 • Ekstra demir hurda, 
 • Bonus demir hurda, 
 • DKP demir hurda, 
 • Kazan dairesi hurda gibi demir hurda türleri varsa en iyi fiyatlarla yerinden alarak ödemesini de yerinde yapmaktayız.  

Yukarıda bahsedilen demir hurda türleri için Hatay hurda demir alan firma arayışıyla çok fazla uğraşmadan gün içerisinde bizimle irtibata geçerek adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Tüm yüksek tonajlı demir hurda işinizi itinayla alarak yerinde ödemesini de yapmaktayız. Böylece demir hurdalar değerlendirilirken size de maddi kazanç sağlayacaktır. 

Hatay Hurda Bakır Fiyatları 

Bakır oldukça değerli bir malzemedir ve bu nedenle Hatay hurda bakır fiyatları oldukça yüksek seyretmektedir. Firma olarak elinizdeki yüksek miktardaki tüm hurda türlerini yerinden alıp yerinde parasını vererek hurda alımı sürecini hızlıca tamamlamaktayız. Söz konusu bakır hurdası için tonajı arttıkça ekstra ödeme yaparak kazancınızın artmasını sağlamaktayız. Piyasadaki Hatay hurda bakır alan firma hangileri gibi bir araştırma yaptığınızda karşınıza irili ufaklı birçok firma çıkabilir. Bunlar arasından seçim yaparken yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlarla alanları ayırdığınızda karşınıza doğrudan biz çıkacağız. Bu nedenle sahip olduğunuz; 

 • Soyma bakır hurda, 
 • Lama bakır hurda, 
 • Kırkambar bakır hurda, 
 • %98 külçe bakır hurda, 
 • TTR kırma bakır hurda, 
 • Talaş bakır hurda gibi yüksek tonajlı bakır hurdası türlerini adresinizden alarak ödemesini de derhal yerinde yapmaktayız. 

Günün her anında Hatay hurda bakır alımı işiniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tarafımıza bildireceğiniz adresinize en hızlı şekilde ulaşacak olan teknik hurda ekibimiz tüm bakır hurdalarınızın araçlarımıza yüklenmesini, tartılması ve nakledilmesini ivedilikle sağlayacaktır. Tarafınıza iletmiş olduğumuz birim fiyattan da tutarını hesaplayarak ödemesini yerinde yapacaktır. Böylece sağlıklı ve güvenli bir şekilde tüm bakır hurdalar artık paraya dönüşmüş olacaktır. 

Hatay Hurda Çinko Fiyatları 

Evinizde, iş yerinizde veya herhangi bir yerde atıl durumda bulunup da hurda olarak değerlendirilebilecek yüksek tonajlı tüm çinko hurdalarınızı Hatay Hurda Çinko Fiyatları piyasasına göre çok daha iyi fiyatlarla yerinden alarak değerlendirmekteyiz. Elinizde bulunan; 

 • Levha çinko hurda, 
 • Tutya çinko hurda, 
 • Çatı sacı çinko hurda, 
 • Oluk çinko hurda, 
 • Dış cephe kaplama çinko hurda, 
 • Külçe çinko gibi tüm yüksek tonajlı çinko hurdalarınızı güvenle firmamıza verebilirsiniz.  

Hatay hurdacı olarak günün herhangi bir vaktinde yani müsait olduğunuz herhangi bir zaman diliminde tüm yüksek miktardaki çinko hurdalarınızı yerinden alarak ödemesini de yine yerinde yapmaktayız. İl genelinde firmamız bünyesinde yer alan hurdacı araçlarımızın ulaşabildiği her noktadan yüksek tonajının üst limiti fark etmeksizin tüm çinko hurda türlerini güvenle almaktayız. 

Firmamız Hatay hurda çinko alımı işinde piyasadaki en kaliteli işçilik ve en güvenilir ticaret ahlakına sahip firma olarak faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Geçmişten günümüze yer aldığımız hurdacılık sektöründe engin bilgi birikimi ve ticaret anlayışımızla kaliteli hurdacılığın değişmez adresi olarak yer almaktayız.  

Firmamız Hatay hurda çinko alan firma olarak gerekli durumlarda fabrika söküm ve yıkım, inşaat yıkım gibi işleri de yaparak çinkon hurda malzemelerin ayrıştırılmasını gerçekleştirebilmektedir. Söz konusu yıkım ve söküm işleri tecrübe ve teknik bilgi, beceri isteyen işlerdir. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde ehil eller tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlgili çalışma arkadaşlarımız her biri hurda yıkım, söküm, ayrıştırma, yükleme ve toplama gibi hususlarda oldukça tecrübeli isimlerden oluşmaktadır. Bu nedenle söz konusu çinko hurdalarınız gibi tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı güvenilir bir şekilde Hayat hurdacı olarak bizimle değerlendirebilirsiniz. 

Hemen Ara