Firmamız il genelinde Giresun hurdacı sektöründe aktif olarak yer almaktadır. Elinizdeki yüksek tonajlı demir hurda, bakır hurda, kablo hurda, sarı hurda, paslanmaz hurda, alüminyum hurda, fabrika söküm hurda, yangın merdiveni hurda ve inşaat yıkım hurda gibi tüm hurdaları en iyi fiyatlarla almaktayız. Hurdalarınızın tonajı arttıkça birim başına ödeyeceğimiz fiyat da artacaktır. Böylece hurdalarınızı paraya çevirirken kazancınızı artırabilirsiniz. Bu tür hurdalarınızın tamamını yerinden alarak ödemesini de yerinde yapmaktayız.  

Firmamız en iyi fiyatla hurda alan Giresun hurdacısı olarak il genelindeki her hangi bir adresten yukarıda bahsi geçen hurdaların tüm yüksek tonajlı şekillerde alımını özenle yapmaktadır. Tarafımıza iletilen adrese en kısa sürede ulaşan teknik ekibimiz yerinden hurda alımı sürecini başlatacaktır. Gerekli durumlarda yıkım ve söküm gibi teknik ayrıştırma işlemlerini de yaparak hurdaların güvenli bir şekilde araçlarımıza yüklenmesi sağlanacaktır. Hurdaların araca yüklenmesinin ardından anlaştığımız birim fiyat üzerinden değerinin hesaplanabilmesi için tartılması gerekecektir. Kantara çıkılarak yapılacak olan tartma işleminden sonra hurdalarınız için ödenecek tutar belirlenecektir. Sonuç itibariyle Giresun hurdacı olarak yerinde ödeme yapılarak hurdalarınız geri dönüşüme kazandırılmak üzere tarafımızca alınacaktır.  

Giresun hurdacı firmamıza ait araçlarımızın girebileceği hemen her adresten tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı hızlı bir şekilde almaktayız. Elinizdeki büyük miktarlardaki hurdaların muhafaza edilmesi, nakledilmesi ve satılarak paraya çevrilmesi ayrı ayrı birer zahmet ve de masraftır. Hele ki koyacak veya muhafaza edecek yeriniz yoksa bu durum tam bir problemdir. Adeta bir servet gibi kıymeti olan hurdalarınızla ilgili bu tür sorunlarla uğraşmamak ve bunlara kafa yormamak için bize ulaşmanız yeterlidir. İster doğrudan adresimize gelerek ister bir telefon ederek adresinizi vermeniz yeterlidir. Gerisi özenle ve seri bir şekilde tarafımızca yapılacaktır. Siz de olan biteni arkanıza yaslanarak keyifle izleyebilirsiniz. 

Giresun Hurdacı Firması  

İlimizde Giresun hurdacı firması denildiğinde akla gelen ilk isim olmanın vermiş olduğu mutluluk ve güvenle uzun yıllardan beri hizmet vermeye devam etmekteyiz. Geri dönüşüm sektöründe önemli bir payı olan hurdacılıkta, bizde elimizden geldiğince kaliteli iş çıkararak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla hareket ederek geri dönüşüm süreçlerinde aktif bir şekilde yerimizi almaktayız. Bilindiği üzere geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelen malzemeler sayesinde başta ülke ekonomisine sağlanan katkı olmak üzere birçok faydalı netice elde edilmektedir. Ama tüm bu faydaların elde edilebilmesi için de hurdaların bekletilmeden bir an evvel geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Giresun hurdacı olarak elinizdeki tüm yüksek tonajlı hurdaları alarak geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilmesini sağlamaya alışmaktayız.  

Sahip olduğunuz büyük tonu hurdalarınız için Giresun hurdacı telefonu hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Günün herhangi bir vaktinde dilediğiniz zaman arayarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz hurdalarınızla ve çalışma şeklimizle ilgili bilgileri de yine arayarak alabilirsiniz. Üstelik satmayı düşündüğünüz tüm hurdalarınızın türünü ve miktarını söyleyerek fiyat tekliflerimizi de öğrenebilirsiniz. Hurdalarınızın tonajını artırdığınızda daha iyi fiyat teklifi vereceğimizi de aklınızdan çıkarmamalısınız.  

Bölgemizde çok sayıda Giresun hurdacı firmaları bulunmaktadır. Yiğitsan Metal olarak bizler, çok kar getirecek cazip fiyat teklifleri, yerinden alım ve yerinde ödeme gibi öne çıkan özelliklerimiz sayesinde diğerlerinden ayrılmaktayız. Bizi farklı kılan bu çalışma şeklimiz sizlerin de daha fazla para kazanmasına olanak tanımaktadır. Hal böyle olunca kazan – kazan politikası sonucu siz de biz de kazançlı çıkmaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüme kazandırılan her bir parça hurda için hem ülke ekonomisine hem de çevreye karşı bu konudaki insanlık ve vatandaşlık vazifelerimizi layıkıyla yerine getirmiş olmaktayız. Giresun hurdacı camiasının öncü ismi olarak bu durumdan büyük kıvanç duymaktayız.  

Giresun En Yakın Hurdacı 

Firmamız size Giresun en yakın hurdacı olarak büyük bir mutlulukla hizmet vermektedir. Yüksek fiyat avantajları ve yüksek tonajlı alım ile şehrimizin öncü firması olmaktayız. Tasarrufunuzda bulunan tonlu miktarlardaki hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendirerek paraya çevirmek için tarafımıza ulaşarak adresinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Eğer elinizde aşağıdaki hurda türlerinden yüksek tonajlı hurda varsa hızlıca adresinizden alımını sağlayabilirsiniz. 

  • Teneke, toplama, DKP ve inşaat yıkım gibi demir hurdası, 
  • Soma, TTR, lama ve kırk ambar gibi bakır hurdası, 
  • Piston, tas tabak, araiş ve radyatör gibi alüminyum hurdası, 
  • Su saati, fosfor bronz, çubuk ucu, araiş MS-70 ve MS-64 gibi sarı hurdası, 
  • Jelatin, ABS, şeffaf beyaz naylon, çıkma PVC ve temiz pet şişe gibi plastik hurdası, 
  • 201 krom, 202 krom, 304 krom, 316 krom ve 430 krom gibi paslanmaz hurdası, 
  • Karışık, yer altı enerji, antigron ve fare yemez gibi kablo hurdası, 
  • Levha, çatı ve minare söküm gibi kurşun hurdası, 
  • Küçük, sulu ve kuru gibi akü hurdası, 
  • Külçe ve levha gibi çinko hurdası. 

Yukarıda bahsedilen türlerde Giresun hurda alımı yaparak geri dönüşüm sürecine kazandırmaktayız. Sizlere herhangi bir şekilde faydası olmayacak, herhangi bir şekilde yeniden kullanılması pek mümkün olmayan hurdaların geri dönüşüme kazandırılması aynı zamanda cebinize de para girmesine yol açacaktır. Firmamız aracılığıyla tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı en iyi fiyatlarla nakde çevirerek hem ülkemize hem de kesenize ciddi anlamda kazanç sağlayabilirsiniz. 

Bizleri Giresun hurda alan firmalar arasında en önde gelen firma yapan vermiş olduğumuz yüksek fiyatlar ve yerinden alım hizmetimizdir. Firmamıza gelen bir telefonla anında adresinize intikal ederek söz konusu yüksek tonajlı hurdalarınızı hızlı bir şekilde yükleyerek alım sürecini tamamlamaktayız. Ödemesini de yine yerinde yaparak paranızı veren veriyoruz.  

Firmamızı arayarak Giresun hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hurdalarınızın tonajı arttıkça tarafınıza yapacağımız ödeme miktarı da katlanarak artacaktır. En yüksek fiyat avantajları ve yüksek tonajlı hurda alımları ile hizmet vermeye devam edeceğiz. 

Giresun Hurda Alüminyum Alan Firma  

Birçok Giresun hurda alüminyum alan firma bulunan ilimizde Yiğitsan Metal olarak en yüksek fiyattan hurda alımı yaparak öne çıkmaktayız. Tüm yüksek tonajlı hurdalarınızın en iyi paralarla yerinden alımını sağlamak için firmamıza ulaşmanız yetecektir. Muhafaza etmesi oldukça sıkıntı olan tüm yüksek tonajlı hurda alüminyumlarınızı adresinizden alarak ödemesini de derhal yerinde yapmaktayız.  

Giresun hurda alüminyum alımı yaptıktan sonra bu hurdaların geri dönüşümle yeniden kazandırılması konusunda etkin rol oynamaktayız. Firmamız geri dönüşüme olması gerektiği gibi önem vermekte ve hurdaların kıymetinin bilincinde olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Başta ülke ekonomisi olmak üzere, çevreye, iklim değişikliğine, istihdam ve işsizliğe karşı büyük katkı sağlamaktadır. Bu süreçte kullanılamayacak durumdaki alüminyum hurdalarının tekrar kullanılabilir hale gelmesi için üzerimize düşenleri özenle yerine getirmekteyiz. 

Giresun hurda alüminyum fiyatları için en yüksek fiyat teklifini firmamızdan alacağınızdan emin olabilirsiniz. Gün içerisinde dilediğiniz bir zamanda firmamızla iletişime geçerek elinizdeki hurda alüminyum miktarını yaklaşık olarak söyleyerek fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz. Hurdalarınızın tonajı arttıkça teklif edeceğimiz birim fiyat da artış gösterecektir. 

Giresun Hurda Bakır Alan Firma 

Firmamız Giresun hurda bakır alan firma olarak il genelinde titizlikle hizmet vermektedir. Elinizdeki yüksek tonajlı kırkambar, bobin, yanık, soyma, lama, % 98 külçe,TTR kırma, talaş gibi tüm bakır hurdalarınızın alımı için bizi aramanız yeterlidir. Sizlere Giresun hurda bakır alımı yapan bir firma olarak sadece bir telefon kadar yakın bir konumdayız. Firmamız geri dönüşüme kazandırılmak üzere yüksek tonajlı bakır hurdalarınızı yüksek bedellerle alarak değerlendirmektedir. Hurdalarınızın bulunduğu adrese ivedilikle gelen ekiplerimiz hızlı ve güvenli bir şekilde yükleme yaparak hurdalarınızın değerini de anında ödeyerek oradan ayrılacaktır.  

Yerinden hurda alımı ve yerinden ödeme yapan firmamız Giresun hurda bakır fiyatları açısından en yüksek fiyat teklifini sunmaktadır. Bu sayede hurda sahipleri kazanacakları paranın miktarını sadece bize gelerek ciddi oranda artıracaktır. En yüksek fiyatlarla yüksek tonajlı bakır hurdaları yerinden alarak ödemesini yerinde yapan firmamız öne çıkan bu özellikleri ile siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam edecektir. 

Giresun Hurda Demir Alan Firma 

İl genelinde Giresun hurda demir alan firma bulmak çok kolaydık. Fakat en iyi fiyat veren ve yüksek tonajlı hurda alan hurdacı bulmak o kadar kolay olmayacaktır. Bizden başka hiçbir firmadan en iyi fiyat teklifini ve yüksek tonajlı hurdalarınızın yerinden alımını yağmak pek mümkün değildir. Bu nedenle tüm yüksek tonajlı hurda demirlerinizi yüksek fiyatlardan alan firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Toplama, DKP, inşaat söküm veya yıkım, yangın merdivenleri, kazan daireleri, tufal, teneke, ekstra ve bonus gibi demir hurdası söz konusu olan malzemelerinizi en yüksek tonajlardan alım yapan Giresun hurdacı firmamıza vererek önemli miktarda kazanç sağlayabilirsiniz.  

Giresun hurda demir fiyatları hurdacılık piyasasına göre zaman zaman değişkenlik göstermektedir. Yüksek tonajlı hurdalar söz konusu olduğunda birim başına verilecek hurda fiyatlarında artış olmaktadır. Bu da hurda sahiplerine fazladan kazanç sağlamak anlamına gelmektedir. Söz konusu hurdalar sanayide sürekli ihtiyaç duyulan ham maddenin temini için oldukça önemlidir. Aynı zamanda çevreye ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Giresun hurda demir alımı yapan firmamız da bu süreçte köprü görevi görerek sürece destek olmaktadır.  

Hemen Ara