Firma olarak Gaziantep hurdacı camiasında her türlü yüksek tonajlı hurdaları almaktayız. Özellikle demir hurdası, bakır hurdası, paslanmaz hurdası, çinko hurdası ve sarı hurdası gibi metal hurda çeşitlerini yerinde alım yaparak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Söz konusu yüksek tonlu hurdalarınız için en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. Bu nedenle çok fazla vakit kaybetmeden doğrudan bize ulaşarak hurdalarınız yerinden alınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamıza bizzat gelerek veya bir telefonla ulaşarak hurdalarınızın türüne ve miktarına göre vereceğimiz teklifi öğrenebilirsiniz. Eğer tonajı çok fazla ise bahsi geçen hurdalarınıza daha yüksek fiyatlar teklif etmekteyiz. Böylece hurdalarınızı daha iyi fiyatlarla paraya çevirebilirsiniz.  

Yüksek miktarlardaki hurdalarınızın adresinizden alınması için Gaziantep hurdacı hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Firmamıza arayarak vereceğiniz adresinize en hızlı şekilde intikal edecek olan çalışanlarımız gerekli söküm, yıkım, ayrıştırma, yükleme ve tartma işlemlerine hemen koyulacaktır. Süreç sonunda hurdalarınızın maddi değeri hesaplanarak ödemesi yerinde yapılacaktır.  

Etrafınızdaki en profesyonel ve güvenilir Gaziantep hurdacı firması olarak sistematik ve teknolojik bir şekilde çalışmaktayız. Çalışanlarımız işinde uzman olmanın yanı sıra iş ahlakına da gayet hakim bir şekilde hareket ederek işlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hal böyle olunca aklınızda hurdalarınızın nasıl değerlendirileceği soruları artık yerini hurdalarınızdan gelen parayı nasıl değerlendireceğinize bırakacaktır. Sizin için oldukça rahat ve kolay geçen yerinde hurda alımı süreci sonrasında hem kazandığınız paralar hem de geri dönüşüme kazandırdığınız malzemelerin mutluluğu yüzünüzü oldukça gülümsetecektir.  

Gaziantep Hurdacı Firması 

Hurdacılık sektöründe Gaziantep hurdacı firması olarak etkin bir biçimde yer alan firmamız tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı değerinden daha yüksek bedellerle yerinde almaktadır. Elinizdeki hurdaların tonajı arttıkça teklif edeceğimiz fiyat da artış gösterecektir. Böylelikle zaten Gaziantep hurdacı piyasasında en iyi fiyat teklifini vermemizin yanı sıra yüksek miktarlardaki hurdalarınıza daha fazla fiyat ödeyerek kazansınızın artmasını sağlamaktayız.  

Gaziantep hurdacı firmaları arasında her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bu durum bize başta müşteri memnuniyeti olmak üzere birçok kazanımı elde etmemize olanak tanımaktadır. Öncelikle müşteri memnuniyeti ve iş sağlığını ön planda tutma gayemiz ile elinizdeki tüm yüksek tonajlı hurdalarınızı yerinde alıp ödemesini de anında yerinde yapmaktayız.  

Elinizdeki büyük miktarlardaki hurdalarınızı nasıl değerlendireceğinizi düşünüyorsanız Gaziantep hurdacı telefonu hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Hurdalarınızın yerinde alınması için belirttiğiniz adresinize en hızlı şekilde ulaşacak olan personellerimiz engin tecrübe ve el çabukluğuyla tüm hurdalarınızı araçlarımıza yükleyecektir. Yüklemenin ardından hurdalarınız için ödenecek miktarın belirlenmesi için tartma işlemi yapılacaktır. Hurdalarınıza ödeyeceğimiz para miktarı da belli olduktan sonra ödemesini yerinde yaparak süreci tamamlayacağız.  

Gaziantep En Yakın Hurdacı 

Elinizdeki yüksek tonajlı hurdalarınızı değerlendirmek amacıyla arayışta olduğunuz Gaziantep en yakın hurdacı firması hangisi sorusuna bulacağınız en doğru cevap firmamız olacaktır. Gaziantep hurdacı pazarında il genelinde araçlarımızın ulaşabileceği her noktadan yüksek miktarlardaki hurdalarınızın alımını özenle yapmaktayız. Özellikle aşağıdaki türlerdeki hurdalarınızın yerinden alımını ve yeninde ödemesini yakmaktayız. 

 • DKP, bonus, ekstra, talaş, toplama, teneke, pik talaş, inşaat yıkım ve tufal gibi demir hurdası  
 • Soyma, lama, kırkambar, % 98 külçe, TTR kırma ve talaş gibi bakır hurdası 
 • Tel, araiş, jant, ofset matbaa, boyasız profil, profil, tas tabak, piston, talaş ve radyatör gibi alüminyum hurdası 
 • Araiş MS-70, araiş MS-64, su saati, radyatör, fosfor bronz araiş ve çubuk ucu parça gibi sarı hurdası 
 • ABS, polipropilen moblen, polistren kristal, jelatin, mavi kırmızı kapak, şeffaf beyaz naylon, çıkma PVC, elteks ve temiz pet şişe gibi plastik hurdası 
 • 201 krom, 202 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom ve 430 krom gibi paslanmaz hurdası 
 • Karışık, antigron, yer altı enerji, TTR, çelik zırh ve fare yemez gibi kablo hurdası 
 • Çatı söküm, minare söküm ve levha gibi kurşun hurdası 
 • Sulu, kuru ve küçük gibi akü hurdası, 
 • Külçe ve levha gibi çinko hurdası gibi hurda türlerini Gaziantep hurdacı olarak yerinden almaktayız.  

Etrafınızda çok sayıda Gaziantep hurda alan firmalar bulmak mümkündür. Biler bu firmalar arasından yüksek tonajlı hurda alımı ve yüksek fiyatlı hurda alımı noktalarında ayrışmaktayız. Sektördeki engin tecrübelerimiz bizlere hurdacılık konusunda ciddi adımlar atma gerekliliğini ortaya koymaktadır. Güncel koşulların yanı sıra teknolojinin en son imkânlarını kullanan firmamız bu sayede miktarına bakılmaksızın yüksek tonajlı tüm hurdalarınızı hem de yerinden alarak ödemesini de anında yapmaktadır. Pek çok Gaziantep hurda alımı yapan firmalar içinden ön plana çıkmamız da bu sayede olmaktadır. 

Gaziantep Hurda Bakır Alımı 

Genel anlamda iletkenliği oldukça yüksek olan bakırlar bir süre kullanıldıktan sonra Gaziantep hurda bakır alımı yapan hurdacılara verilmektedir. Kullanım ömrünü tamamladıktan sonra artık hurda olarak değerlendirilen bakırlar için en iyi fiyatı firma olarak biz vermekteyiz. Yıkılan binalar, inşaatlar, elektrik işleri gibi alanlar hurda bakır için en yoğun bulunan yerlerdir. Eğer sizlerin de; 

 • Lama bakır hurdası, 
 • Soyma bakır hurdası, 
 • TTR kırma bakır hurdası, 
 • % 98 külçe bakır hurdası, 
 • Kırkambar bakır hurdası, 
 • Bakır talaşı hurdası gibi büyük tonlarda bakır hurda varsa bizi arayarak adresinizi iletmeniz yeterlidir.  

Gaziantep hurda bakır alan firma olarak uzun yıllardan beri sektöre yön vermekteyiz. Başta bakır olmak üzere yüksek tonajlı birçok malzemenin yerinde alımını yaparak ödemesini de yine yerinde yapmaktayız. Güvenilir ve kaliteli iş ahlakı ile hareket ettiğimiz sürece de sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam edeceğimizin bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Sahip olduğunuz ve geri dönüşüme kazandırarak aynı zamanda para kazanmak istediğiniz tüm bakır hurdalarınız için bize ulaşmanız yeterlidir.  

Piyasadaki Gaziantep hurda bakır fiyatları için en yüksek fiyatları firmamızda bulacaksınız. Tonajı arttıkça hurdalarınız iyi daha fazla fiyat teklifimiz olacaktır. Süreç sonunda bakır hurda alımı yaparak yeniden kullanılabilir hale getirilmesi için geri dönüşüme kazandırmaktayız. Siz de elinizdeki bakır hurdaları paraya çevirerek maddi kazanç elde etmektesiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm sürecinde katkı sağlayarak yardımcı olmaktasınız.  

Gaziantep Hurda Demir Alımı 

Firmamız Gaziantep hurda demir alımı yaparak sadece bir ticaret yapmıyor. Birçok hurdada olduğu gibi hurda demir alımı da geri dönüşüm açısından oldukça önemlidir. Başta çevre korunması olmak üzere ülke ekonomisine ve sanayisine ciddi katkıları olmaktadır. Hayatımızın hemen her noktasında kullanılan demir, artan nüfus ve kullanım oranıyla birlikte doğal kaynak olarak hızla azalmaktadır. Bu da tükenen kaynak sonrası büyük bir krize yol açacak demektir. Fakat artık kullanılamaz hale gelen demir aksamların çöpe değil de hurdaya ayrıştırılması sonucunda geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilmesi bu krizin önlenmesindeki en önemli hamle olmaktadır. Gaziantep hurdacı camiasında bu bilinçle hareket ederek elinizdeki tüm yüksek tonajlı demir hurda alımı yapmaktayız. Bir yandan hurda demirler geri dönüşüme kazandırılırken bir yandan da para kazanacaksınız.  

Firmamız Gaziantep hurda demir alan firma olarak üstün hizmet anlayışı ile hurdacılık sektörüne yeni bir ses ve hareketlilik kazandırmaktadır. Hurda alımı piyasasında fabrika yıkım, kazan dairesi söküm, yangın merdivenleri, inşaat yıkım ve söküm gibi demir ağırlıklı hurdaların alımında akla gelen ilk firma olmaktadır. Bu minvalde bakıldığında aynı zamanda Gaziantep hurda demir fiyatları açısından da en iyi fiyatı biz vermekteyiz. Demir hurda tonajı arttıkça artan birim fiyat tarifemizle kazancınıza kazanç katarak hurdalarınızın değerlendirilmesini sağlayacaksınız. Eğer elinizde; 

 • İnşaat yıkım hurdası, 
 • DKP hurda demir, 
 • Ekstra hurda demir, 
 • Toplama hurda demir, 
 • Demir talaşı hurdası,  
 • Teneke hurda, 
 • Pik demir talaşı hurdası, 
 • Bonus hurda demir, 
 • Tufal hurdası gibi yüksek tonajlı demir hurdalarınız varsa en iyi fiyat avantajlarıyla adresinizden teslim alarak ödemesini de anında yapmaktayız.  

Gaziantep Hurda Krom Alımı 

Firmamız Gaziantep hurda krom alımı yapan sektördeki en büyük firma olarak dikkat çekmektedir. Sahip olduğunuz yüksek miktarlardaki krom hurda için en yüksek ücret ödemesini yapmaktayız. Gerek kullanım alanı gerekse ülkemizdeki hammadde olarak bulunma oranı göz önünde bulundurulduğunda krom hurdanın çokça ortaya çıktığını görmekteyiz. Özellikle madeni eşya sanayiinde sertliği ve parlaklığı sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Sağlamlığı da göz önünde bulundurulduğunda birçok alanda yoğun bir şekilde kullanıldığını söyleyebiliriz. Biz de Gaziantep hurda krom alan firma olarak hurda kromları alarak geri dönüşüm suretiyle yeniden kullanılabilir hale gelmesine yardımcı olmaktayız. Tüm yüksek tonajlı hurda kromlarınız için adresinizi iletmeniz yeterlidir. Ekibimiz hızlı bir şekilde hurdalarınızın bulunduğu yere gelerek hurda krom alımı işlemine başlayacaktır. Kısa sürede yüklemesi tamamlanan hurdalarınızın ödemesi de yerinde yapılmaktadır 

Gaziantep hurda krom fiyatları hurdalarınızın tonajına göre değişmektedir. Hurda krom miktarı arttıkça daha fazla ödeme yapmaktayız. Bu nedenle elinizdeki yüksek tonajlı krom hurdaların miktarı arttıkça daha cazip fiyatlarla bize vererek kazancınızı artırabilirsiniz. Yüksek kullanım alanı olan bu hurdalarınızın geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilmesi son derece önemlidir. Özellikle hızla tükenen doğal kaynakların korunması, enerji tasarrufu sağlanması, çevre kirliliğinin azaltılması ve ülke ekonomisine destek olunması gibi sebeplerden ötürü başta hurda krom alımı olmak üzere tüm hurdaların geri dönüşüme kazandırılması son derece önemlidir.  

Bu anlayış ve şuurla Gaziantep hurdacı camiasında dün olduğu gibi bugün ve yarın da etkin bir biçimde faaliyetlerimize devam edeceğiz. Bu ulvi süreçte sizler de elinizdeki yüksek tonajlı hurdalarınızın geri dönüşüme kazandırılması için bilinçli hareket etmelisiniz. Elinizdeki hurdaların yeniden kullanılabilir hale gelmesi, aynı zamanda da bundan para kazanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız, uzman çalışma arkadaşları ve engin tecrübeleri ile hurdalarınızın tonajı ne kadar çok olursa olsun fark etmeksizin yerinde alım ve yerinde ödeme yaparak teslim almaya devam edeceğiz.  

Hemen Ara