Firmamızın aralıksız hizmet verdiği Çırağan hurdacı piyasası ülkemiz ve dünya hurdacılık piyasalarına bağlı olarak her geçen gün önemli bir hale gelmektedir. Bu alanda son yıllarda yaşanan gelişmeler ışığında birçok belirsizlikler ve akıllardaki soru işaretleri giderilerek durum netleşmeye başladı. Biz de İstanbul hurdacı piyasalarında yaşanan gelişmeleri yakinen takip ederek bünyemizde uygulamaya çalışmaktayız.

Yiğitsan Metal ismiyle hizmet vermeye başladığımız Beşiktaş hurdacı sahasında geri dönüşüme malzeme olabilecek her türlü hurdanın alınmasını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız üretim ve sanayi dallarında büyük bir öneme sahip hurdaların geri dönüşümle tekrar kullanıma sunulmasında büyük katkı sağlamaktadır. Bu minvalde hareket ederek Çırağan hurdacı alanında aktif rol oynamaktadır. İlk iş olarak Çırağan yüksek fiyatlı hurda alımı yaparak müşterilerimizin kazancının maksimum olmasını sağlamaktayız. Böylece elindeki hurdaları en karlı şekilde değerlendirmek isteyenlerin ilk tercihi olmaktayız.

Firmamız yüksek fiyatlardan aldığı tüm hurdaların yüksek miktarda olmasına özen göstermektedir. Yani Çırağan yüksek tonajlı hurda alımı söz konusu olduğunda müşterilerimiz en yüksek seviyelerde para kazanacaktır. Üstelik tonaj miktarı arttıkça özel birim fiyatlardan alım yaparak kazancın katlanmasına vesile olmaktayız. Bu noktada Çırağan adresten hurda alımı hizmetimiz de devreye girerek müşterilerimizin kazancının artmasına olanak tanımaktadır. Yani, yüksek miktarlı olan tüm hurdalar için kendi araçlarımızla giderek adresten alınmalarını sağlamaktayız. Bu noktada nakliye için harcanarak para da müşterimizin cebine kalmaktadır.

En çok tercih edilen Çırağan hurdacı firması olarak yüksek fiyatlarla ve yerinden aldığımız yüksek miktarlı hurdalar için ödemeyi de anında yapmaktayız. Yani Yiğitsan Metal Çırağan yerinde ödemeyle hurda alımı yaparak müşterilerine paralarını peşin olarak vermektedir diyebiliriz. Böylece müşterilerimizin tüm hurdalarını kısa sürede alarak parasını da hemen ödeyerek ilgili süreci nihayete erdirmekteyiz.

Çırağan Hurda Alımı Güncel Fiyat Listesi

Bulunduğumuz bölgede uyguladığımız Çırağan hurda alımı güncel fiyat listesi ile tüm müşterilerimize bol kazançlar sağlıyoruz. Piyasalardaki hurda hurda kilo fiyatları bakımından işlem yaptığımız fiyatlar daha iyi oranlarda olmaktadır. Firma politikalarımız gereği müşterilerimizin memnuniyetini ve kazancını arıtmak amacıyla standart hurda fiyatları üzerinde fiyat tarifesi uygulamaktayız. Çırağan hurda fiyatları 2022 listesi büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Bu konuda güncel piyasa fiyatları ve sektörel gelişmeler anı anına takip edilmektedir.

Uzman ekiplerimiz tarafından yakından izlenen Çırağan hurda fiyatları 2022 yılında da tıpkı önceki senelerde olduğu gibi yine en yüksek piyasa rakamlarından oluşmaktadır. Bu konuda büyük bir özveriyle hareket eden firmamız, sektörde yaşanan en ufak değişikliği dahi anında tarifelerine uyarlamaktadır. Böylece müşterilerimizin maddi kayıp yaşamalarının önüne geçilmektedir. Çırağan hurda fiyatları güncel listesi ile ilgili sorularınız için çağrı merkezimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çırağan Yerinden Hurda Alımı Nasıl Oluyor?

Firmamızın aktif bir şekilde yürüttüğü hizmetlerini merak edenlerin Çırağan yerinden hurda alımı nasıl oluyor diye sorduklarını duymaktayız. Hızla büyüyen Çırağan hurdacı piyasalarında kurulduğumuz ilke günden bu yana yüksek tonlu her türlü hurdayı yerinden almaktayız. İlgili süre ise genel hatlarıyla şöyle ilerlemektedir:

 • Müşteri araması,
 • Çağrı merkezi personelimizin çağrıyı karşılaması,
 • Müşteri soru ve isteklerinin cevaplanması,
 • Müşteriye güncel hurda alımları ve fiyatları ile ilgili bilgiler verilmesi,
 • Hurdaların bulunduğu adres bilgisinin alınması,
 • Hurdaların bulunduğu adrese uzman personellerin ve teknik ekipmanların gönderilmesi,
 • Söz konusu hurdaların ivedilikle araçlarımıza yüklenmesi,
 • Hassas kantarda müşteri nezaretinde şeffaf bir şekilde tartılması,
 • İlgili hurdaların değerinin hesaplanması,
 • İlgili hurdaların ücretinin müşteriye hemen ödenmesi,
 • Hurdaların geri dönüşüme dahil edilmek üzere merkezimize getirilmesi.

Firmamız yukarıda bahsedilen sırayla hareket ederek Çırağan kapıdan hurda alımı yapmaktadır.

Her Türlü Alımı Yapabilen Çırağan En Yakın Hurdacı

Bulunduğu yerde herhangi bir işe yaramayan ve değersizmiş gibi görülen hurdaları Çırağan her türlü hurda alımı yapan en yakın hurdacı firması olarak almaktayız. Atıl durumda iken herhangi bir işe yaramadığı gibi bolca da yer kaplayan bu malzemeler geri dönüşüm alanında büyük bir öneme sahiptir. Bunun bilincinde olarak hareket eden firmamız Çırağan her türlü hurda alımları yapan hurdacı firması olarak çalışmaktadır. Bu konuda gerekli çalışmalar alanında uzman personellerimiz ve teknolojik imkanlarla donatılmış araçlarımız aracılığıyla yürütülmektedir.

Büyük bir titizlikle ve ciddiyetle çalışan ekiplerimiz Çırağan her türlü hurda alımı yapan en yakın hurdacı firması olmanın gerektirdiği sorumluluğa ve hurdacılık konusundaki deneyimlere sahiptir. Profesyonel olarak yürüttüğümüz bu işlerde geri dönüşüm sektörüne oldukça yüklü malzemeler kazandırmaktayız. Siz de sahip olduğunuz her türlü hurdayı değerlendirmek için Çırağan en yakın hurdacı firması ihtiyacı duyduğunuzda doğrudan bizi arayabilirsiniz. Gün içerisinde aktif olan Çırağan hurdacı telefonu hattımız sizlere gereken desteği ve kolaylığı sağlayacaktır.

Hemen Ara