Yiğitsan Metal hurdacılık sektöründe uzun yıllardan bu yana Bayburt hurdacı firmalarından birisi olarak aktif bir şekilde yer almaktadır. Piyasada bulunan tüm hurdacı firmalarından farklı olarak 4 temel özellikle hizmet vermekteyiz. Bunlar;

 • Yüksek tonajlı alım,
 • Yüksek fiyatlı ödeme,
 • Adresten alım,
 • Aynı günde alım,
 • Yerinde ödeme.

Yukarıda bahsedilen özelliklerimiz bizleri il genelinde en çok tercih edilen hurdacı firması kılmaktadır. Firmamızla iletişim kurarak tüm hurdalarınızın adresinizden hızlı ve güvenilir bir biçimde alınmasını sağlayabilirsiniz. Geri dönüşüme kazandırılmak üzere adresinizden tüm hurda türlerini kısa sürede alarak maddi değerini de anında tarafınıza demekteyiz. Bize verdiğiniz hurdaların yeniden kullanılabilir hale gelmesi başta ülke ekonomisi olmak üzere, çevreye ve doğaya, doğal kaynak tüketimine, enerji tasarrufuna ve daha pek çok alana olumlu katkı sağlamaktadır. Bu noktada Bayburt hurdacı camiasında üzerimize düşeni yaparak sürece destek olmaktayız.

Firmamızı arayarak hurdalarla ilgili her türlü sorularınızı sorabilirsiniz. Çağrı merkezimizde Bayburt hurdacı piyasasına son derece hâkim ve hurdacılıkla ilgili konularda bilgi sahibi personellerimiz hizmet vermektedir. Sahip olduğunuz hurda türleri, kilosu gibi bilgileri tahmini olarak biliyorsanız yerinden alım esnasında tarafınıza ödeyeceğimiz parayı da aşağı yukarı öğrenebilirsiniz. Üstelik tonaj miktarı arttıkça çok daha yüksek birim fiyatla alım yapacağımız için size özel teklifimizi de öğrenebilirsiniz. Tüm soruların haricinde Bayburt güncel hurda fiyatları ve aklınıza takılan tüm soruları sorarak öğrenebilirsiniz.

Firmamız Bayburt hurdacılar arasında daima en çok kazandıran hurdacı firması olmuştur. Sektörün gereksinimlerini bünyesinde bulundurarak kaliteli ve güvenilir hurdacılık hizmeti vermeyi düstur edinerek çalışmalarımıza hız vermeden devam etmekteyiz. Dilediğiniz zaman adresinizde yer alan hurdalarınızın yüksek tonajlı olması şartıyla kısa sürede tarafımızca alınarak paraya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için gün içerisinde hurdacı hattımızı arayarak talebinizi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Bayburt Yerinden Hurda Alımı

Uzun zamandır hurdacılık sektöründe yer alan firmamız, Bayburt yerinden hurda alımı denildiğinde akla ilk gelen firmalardan birisi olmaktadır. Yerinden hurda alımı işinde kendi iş makinelerimiz ve profesyonel çalışanlarımız ile süreci kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlamaktayız. Bünyemizde bulunan teknolojik araçlarımız sayesinde ayrıştırma ve yükleme süreçler oldukça kısa sürmektedir. Bu doğrultuda gelişen teknolojiyi yakından takip ederek dönem dönem araç ve gereçlerimizi yenilemekteyiz. Böylece siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve sağlıklı hizmet sunabilmekteyiz.

Bayburt adresten hurda alımı işinde ilimizdeki en başarılı firma olarak karşımıza Yiğitsan Metal çıkmaktadır. Firmamız her türlü hurdalar için yüksek tonajlı olarak adresten alınmasını sağlayabilmektedir. Bu konuda gerekli ekipmanlar adresinizdeki tüm hurdalarınızı kısa sürede alarak geri dönüşüme dâhil etmekteyiz.

Bayburt En Yakın Hurdacı

Firmamız il genelinde Bayburt en yakın hurdacı firması olarak siz kıymetli müşterilerimize aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir. Birçok kimse tarafından fazlalık olarak görülen, bir işe yaramadığı düşünülen ya da artık işlevselliğini yitirmiş haldeki hurda olarak değerlendirilen tüm malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması son derece önemlidir. Bu tür malzemeler söz konusu olduğunda firmamızı arayarak adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere Bayburt en yakın hurdacı olarak bir telefon mesafesindeyiz.

Yiğitsan Metal sizlere Bayburt en yakın hurdacı firması olarak hizmet etmektedir. Özellikle aşağıdaki hurda türleri için yüksek tonajlı olarak adresinizden alım yaparak ödemesini de yerinde yapmaktayız. Aldığımız hurda türlerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Hurda bakır,
 • Hurda demir,
 • Hurda alüminyum,
 • Hurda demir,
 • Hurda çinko,
 • Hurda nikel,
 • Hurda sarı,
 • Hurda paslanmaz,
 • Hurda çelik,
 • Hurda kablo,
 • Hurda plastik,
 • Hurda krom,
 • Hurda akü,
 • Hurda kurşun…

Bayburt Hurdacı Telefonu

Kesintisiz olarak gün içerisinde hizmet veren firmamıza Bayburt hurdacı telefonu aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz tüm hurda türleri için dilediğiniz zaman firmamızı arayarak aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları, aldığımız hurda türleri, adresten hurda alımı şeklinde verdiğimiz hizmetler gibi her türlü konuda detaylı bilgi sahibi olmak için Bayburt hurdacı telefonu numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eskisi gibi kullanılamayan, artık kendisinden bir fayda sağlanamayan her türlü malzemeleriniz için adresten alım yapmaktayız. Aynı zamanda piyasa fiyatlarından daha yüksek oranlarda ve yerinde ödeme yaparak hurda alım sürecini ivedilikle tamamlamaktayız. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden firmamıza Bayburt hurdacı telefonu hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bayburt Hurdacı Firmaları

Hurdalarınızı satarak paraya çevirmek istediğiniz zaman etrafınızda çok sayıda hurda alan Bayburt hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Fakat Yiğitsan Metal olarak yüksek tonajlı olarak alma, adresten alma, yüksek fiyatla alma ve yerinde ödeme şeklinde çalışarak diğer hurdacı firmalarından ayrılmaktayız. İl genelinde uzun yıllardan bu yana vermiş olduğumuz güvenilir ve kurumsal hurdacılık faaliyetlerimiz sektörün öncüsü olmamızı sağlamaktadır. Bu noktada sorumluluğumuzun da bilincinde olarak kendimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Firmamız Bayburt hurdacı firmaları arasında en çok tercih edilen hurdacı firmalarından birisidir. Özellikle yüksek tonlu ve yüksek fiyatlı alımlarda sektörün öncü firması olarak hizmet vermekteyiz. Alanında uzman personellerimiz ve teknolojik araçlarımız vasıtasıyla tüm hurda türlerini kısa sürede adresten alarak geri dönüşüm süreçlerine kazandırmaktayız. Bu şekilde çalışmamız siz değerli hurda sahipleri için maddi kazanç olacaktır. Aynı zamanda geri dönüşüme kazandırılan her bir hurda malzeme için ekonomiye, çevreye, doğaya, hammadde ihtiyacının karşılanmasına ve daha pek çok farklı noktada olumlu katkıya zemin hazırlayacaktır.

Bayburt Hurda Fiyatları

Firmamız Bayburt hurda fiyatları piyasasında en yüksek oranlarda alım yapmaktadır. Sürekli artan hammadde ihtiyacı ve tüketim artışı hurdaların geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesi noktasında büyük önem arz etmektedir. Son yıllarda bu konuda gerekli adımlar atılarak hurdaların geri dönüşüme kazandırılması hızla artmaya başlamıştır. Bayburt hurdacı olarak biz de son derece önemli olan bu hususta gerekeni yaparak yüksek tonajlı olacak şekilde tüm hurda türlerini adresinizden almaktayız.

Bayburt Hurda Fiyatları 2022 Güncel

Bayburt hurda fiyatları 2022 güncel listemiz piyasa değerlerinden oldukça yüksektir. Sadece hurdaları yüksek fiyatla almakla kalmıyoruz aynı zamanda tonaj miktarı arttıkça daha fazla ödeme yaparak alıyoruz. Böylelikle siz hurda sahiplerinin daha fazla kazanç elde etmesini sağlamış oluyoruz. Yıllardır yer aldığımız bu sektörde ilkeli bir şekilde kurumsal olarak hurda alımına devam etmekteyiz. Bol kazançlı ve kaliteli bir hurdacılık deneyimi yaşamak için Bayburt hurda fiyatları 2022 güncel listemize bakmadan karar vermeyin.

Bayburt Hurda Demir Alımı

Bayburt hurda demir alımı işinde en yüksek tonlu alım yapan öncü firmayız. Elinizdeki yüksek tonajlı tüm hurda demirleri satmak ve iyi kazanç elde etmek için daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok. İl genelinde hurda demir kilosu en yüksek fiyatla firmamız tarafından uygulanmaktadır. Söz konusu demir hurda çeşitleri için adresinizden kendi araçlarımızla ve uzman çalışanlarımızla alım yapmaktayız. Kısa süren yükleme işlemlerinin ardından hassas şekilde tartıp parasını anında ödemekteyiz.

Firmamızı arayarak hurda demir ton fiyatı Bayburt için belirlemiş olduğumuz oranları öğrenebilirsiniz. Tarafımızı arayarak bilgi aldıktan sonra bizimle çalışmak istemeniz halinde adresinizi ileterek hurdalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz. İnşaat yıkım, fabrika söküm, yangın merdiveni, DKP hurda demir, ekstra hurda demir, tufal hurda demir, bonus hurda demir, teneke hurda demir ve toplama hurda demir gibi çeşitli hurdalarınızın yerinden alınması için aramanız yeterli olacaktır. Bayburt hurdacılar arasından bizimle çalışmaya karar verdiğinize asla pişman olmayacaksınız.

Bayburt Hurda Alüminyum Fiyatları Güncel

Firmamızın uygulamış olduğu Bayburt hurda alüminyum fiyatları güncel tarifesine göre piyasadaki en karlı hurda satış işini bizimle yapabilirsiniz. Araçlarımızla profesyonel olarak yapmış olduğumuz adresten alüminyum alımı işinde sektörün öncüsü olarak görülmektedir. Uzun zamandır yer aldığımız Bayburt hurdacılar arasında güvenilir hurdacılığın aranan ismi olmayı başarmış bulunmaktayız. Bu da beraberinde tarafımıza birtakım sorumlulukları yüklemiştir. Hal böyle iken gereken hassasiyeti güderek Bayburt adresten hurda alımı konusunda gereken özeni göstermekteyiz.

Firmamız hurda alüminyum fiyatları 2022 Bayburt için piyasanın üzerindeki birim fiyatlardan alım yapmaktadır. Birçok sektörde sağlam ve kolay işlenmesi sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Bu da çoklu olarak yüksek miktarlarda hurda alüminyum olmasını sağlamaktadır. Tel hurda alüminyum, araiş hurda alüminyum, jant hurda alüminyum, ofset matbaa hurda alüminyum, profil hurda alüminyum ve talaş hurda alüminyum gibi tüm hurda alüminyum çeşitleri için bizi arayarak adresinizden alınmasını temin edebilirsiniz.

Bayburt Hurda Çinko Kilo Fiyatı Ne Kadar

Elinizde bulunan yüklü miktardaki çinko hurdalarınızla ilgili olarak Bayburt hurda çinko fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız hemen arayıp bize sorabilirsiniz. İl genelinde her türlü hurda türleri için uyguladığımız fiyat tarifelerinde olduğu gibi hurda çinko ton fiyatı da en yüksek oranlarla belirlenmektedir. Güncel hurda borsası gelişmelerini yakından takip ederek fiyatlarımızı ona göre düzenlemekteyiz. Böylelikle daima en çok nasıl kazanırsınız sorusuna alternatif çözümler bularak karlı bir hurda alım satımı yapmanıza zemin hazırlamaktayız.

Bayburt hurdacılar arasından en yüksek tonlu olacak şekilde Bayburt adresten hurda çinko alımı yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel hurdacı çalışanlarımız ve sektörün en modern hurda alım araçları ile tüm hurda çinko çeşitleri için adresinizden kısa sürede alım yapmaktayız. Levha hurda çinko ve külçe hurda çinko gibi tüm çinko hurdalarınızı özenle yerinden almaktayız. Bayburt hurda çinko güncel fiyatları öğrenmek ve hurdalarınızı satmak için bir telefonunuz yetecektir.

Bayburt Hurda Bakır Ton Fiyatı

Yiğitsan Metal olarak il genelindeki Bayburt hurda bakır fiyatları en yüksek seviyelerde firmamız tarafından belirlenmektedir. Gün içerisinde yoğun bir şekilde Bayburt yerinden hurda bakır alımı yapan teknik ekiplerimiz, tarafımıza ileteceğiniz adresten kısa süre alım yaparak ödemesini de yerinde yapmaktadır. Bu şekilde çalışarak siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini artırmayı hedeflemekteyiz.

Bayburt hurdacı piyasasında daima en güncel ve en karlı fiyatlarla hurda bakır çeşitleri için alım yapmaya devam etmekteyiz. Firmamıza ileteceğiniz adresinize kısa sürede ulaşarak hurda bakırların yüklenmesini sağlamaktayız. Tartma işleminin ardından ödemesini de oracıkta yaparak tüm hurda bakır alimini tamamlamaktayız. Sizlerde de soyma hurda bakır, TTR kırma hurda bakır, % 98 hurda bakır, kırkambar hurda bakır, lama hurda bakır gibi tüm hurda bakırlarınızı adresinizden alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Bayburt Hurda Paslanmaz Kilosu Kaç Lira

Sert ve erime noktası yüksek olan krom, halk arasında paslanmaz olarak da tanınır. Birçok sektörde kullanıldığı için hurda olarak da sıkça çıkabilmektedir. Bu noktada zaman zaman firmamızı arayanlardan Bayburt hurda paslanmaz kilosu kaç lira sorusuyla karşılaşmaktayız. Ülkemizde hammadde açısından yeteri kadar olmadığı için Bayburt hurda krom alan hurdacı firması olarak üzerimize düşeni yapmaktayız. Gün içerisinde tarafımızı arayarak tüm hurda krom çeşitleri için adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Geri dönüşüm alanında oldukça kıymetli bir hurda olan paslanmaz, içeriğindeki alaşımlara göre farklı isimlerde olmaktadır. 201 krom hurda paslanmaz, 202 krom hurda paslanmaz, 304 krom hurda paslanmaz, talaş 304 krom hurda paslanmaz, 316 krom hurda paslanmaz ve 430 krom hurda paslanmaz gibi her türlü hurda krom çeşitleri adresten alınması için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bayburt Hurda Kablo Alımı Yapan Hurdacılar

İlimizde Bayburt hurda kablo alımı yapan hurdacılar arasında yüksek tonajlı ve yüksek fiyatlı olarak adresten alan en büyük hurdacı firması Yiğitsan Metal olmaktadır. Firmamız yerinden hurda alım sürecinde ödemesini de yerinde yaparak kısa sürede Bayburt adresten hurda kablo alımı işini tamamlamaktadır. Böylece söz konusu hurda kablolar hem geri dönüşüme kazandırılmış olmakta hem de hurda sahiplerine yüksek miktarlarda maddi kazanç sağlanmaktadır.

Bayburt hurda kablo kilosu kaç lira diye merak ettiğinizde firmamızı arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Hurda kablolar dışı plastik iç kısmı da genelde tek veya çok damarlı iletken olmaktadır. Firmamız bu kısımları ayırarak hem plastik hem de iletken kısımlarını geri dönüşüme kazandırmaktadır. Adresinizde yer alan karışık hurda kablo, antigron hurda kablo, tek damar kalın iç tesisat hurda kablo, yer altı enerji hurda kablo, TTR hurda kablo, çelik zırh hurda kablo, fare yemez hurda kablo gibi her türlü hurda kablo çeşitleri için araçlarımızla alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Bayburt Hurda Sarı Güncel Fiyatları

Firmamız tarafından belirlenen Bayburt hurda sarı güncel fiyatları piyasa değerinden daha yüksek oranlarda belirlenmektedir. Sürekli güncellediğimiz fiyat listesindeki oranlarımız, yüksek tonajlı sarı hurda alımı söz konusu olduğunda sizlere özel birim fiyatlardan oluşmaktadır. Böylelikle hali hazırda piyasa değerlerinden daha yüksekte olan ödememiz biraz daha artarak kazancınızın en yüksek seviyede olmasına vesile olacaktır.

Bayburt hurdacı firmamız değeri oldukça yüksek olan hurda sarı için adresinizden alım yapmaktadır. Elinizde bulunan araiş MS-64hurda sarı, araiş MS-70 hurda sarı, su saati hurda sarı, radyatör hurda sarı, fosfor bronz hurda sarı, çubuk ucu parça hurda sarı, erozyon teli hurda sarı, talaş hurda sarı gibi tüm hurda sarı çeşitleri için bizi arayabilirsiniz. İl genelinde araçlarımızla adresinize vararak Bayburt hurdacı olarak tüm hurdalarınızı özenle almaktayız.

Bayburt Hurda Kurşun Alan Yerler

Yiğitsan Metal Bayburt hurda kurşun alan yerler arasında önde gelen Bayburt hurdacı firmalarından birisidir. Kurşun, malzeme olarak hemen her alanda çokça kullanılan bir malzemedir. Dolayısıyla hurdasına da sıkça rastlanılmaktadır. Firmamız sahip olduğunuz tüm hurda kurşun çeşitleri için kısa sürede adresinizden alınmasını sağlamaktadır.

Bayburt hurda kurşun fiyatları piyasadaki en iyi oranlarda firmamız tarafından uygulanmaktadır. Levha hurda kurşun, kırkambar hurda kurşun, çatı minare söküm hurda kurşun gibi her türlü hurda kurşun çeşitleri firmamızca alınmaktadır. Alanında uzman hurdacı personellerimiz en son teknoloji ile özel olarak donatılmış araçlarımızla söz konusu hurdalarınızı kısa sürede alarak geri dönüşeme kazandırmaktadır. Bayburt hurdacı olarak geri dönüşümün önemine haiz bir hurdacı firmasıyız. Bu doğrultuda ülke ekonomisine, doğaya ve çevreye, doğal kaynaklara ve enerji tasarrufuna büyük katkılar sağlama gayesiyle tüm hurdalarınızı özenle almaktayız.

Bayburt Hurda Nikel Alımı

Yiğitsan metal Bayburt hurda nikel alımı konusunda sizlere en çok kazandıran Bayburt hurdacı olmaktadır. Daha çok gümüş gibi malzemelerle alaşım halinde kullanılmakla beraber paslanmaz çelik imalatında da yoğun olarak ihtiyaç duyulmaktadır. Söz konusu % 99 şablon hurda nikel, anot hurda nikel, çapak hurda nikel, turbo hurda nikel gibi tüm hurda nikel çeşitleri için yerinden hurda alım yapmaktayız. Bayburt hurdacı olarak bu tür hurdaların geri dönüşüme kazandırılmak üzere adresinizden alınması için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Hemen Ara