Geri dönüşüm sektöründe Ağrı hurdacı olarak hizmet veren firmamız her türlü hurdalarınızı yüksek fiyat avantajlarıyla almaktadır. Hurdalarınızın miktarına bakılmaksızın yüksek tonajlı dahi alım yaparak iyi fiyatlardan bedelini ödemekteyiz. Özellikle yüksek tonajlı hurdalarınıza çok cazip fiyatlar ödeyerek çok daha fazla getiri sağlamanıza olanak tanımaktayız. Sektörde uzun yıllardan bu yana vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ve yüksek fiyat avantajlarımız sayesinde güvenilir bir noktaya gelmiş bulunmaktayız. Bu da siz değerli hurda sahiplerinin hurdalarınızı bize vererek daha fazla kazanç sağlamasına imkân tanımaktadır.  

Firmamız sizlere Ağrı en yakın hurdacı olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile yardımcı olmaktadır. Her türlü hurdalarınızı yerinde alarak sizleri taşıma işleriyle uğraşmak durumunda bırakmıyoruz. Üstelik gerekli durumlarda yerinde kesim ve ayrıştırma yaparak hurdalarınızı tartıp yüksek fiyatla ücretini anında ödemekteyiz. En iyi fiyatlarla aldığımız ve size yüksek kar getiren hurdalarınız geri dönüşüm işlemlerine tabi tutularak yeniden kullanıma kazandırılmaktadır.  

Ağrı Hurdacı Telefonu 

Söz konusu hurdaların değerlendirilmesi amacıyla Ağrı hurdacı telefonu nedir diye merak ediyor olabilirsiniz. Firmamız bölgedeki en önemli hurdacı firmalarından birisi olarak tüm hurda sahiplerine sadece bir telefon kadar uzaktadır. Söz konusu hurdalarınızın bulunduğu yere en kısa sürede gelerek gerekli hallerde kesimlerini de yaparak hurdalarınızı tartıp anında ücretini ödemekteyiz. Böylece çok kısa bir süre içerisinde hurdalarınızı paraya çevirerek geri dönüşüme kazandırmak üzere hareket etmekteyiz.  

Sektörde yılların kazandırmış olduğu deneyimlerimizle Ağrı hurdacı firması olarak hizmetlerimizin üzerine ekleyerek her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Hurda söz konusu olan her türlü malzemelerin geri dönüşüme sokularak yeniden kazandırılmasında etkin bir şekilde yer almaya devam ediyoruz.

Bu malzemeler başta olmak alüminyum, demir, metal, cam, plastik, kağıt olmak üzere birçok farklı malzeme kaleminden oluşmaktadır. Bu tür malzemeler bir çöp gibi atık malzeme olarak görülmeden hurda olarak nitelendirilmelidir. Bu noktada hassasiyetle hareket eden firmamız, en yüksek fiyatlarla tüm hurda türlerini almaktadır.  

Hurdanın Geri Dönüşümdeki Önemi 

Son yıllarda hurdanın geri dönüşümdeki önemi daha iyi anlaşılmaya başladı diyebiliriz. Başta ülkemizde olmak üzere tüm dünya genelinde geri dönüşüm noktasında daha ciddi adımlar atılmaya başlandı. Özellikle enerji tasarrufu ve ham madde ihtiyacının azaltılması sayesinde ciddi anlamda üzerinde durulmaya başlanmıştır. Hal böyle olunca geri dönüşümün avantajlarına biraz daha detaylı bakmakta fayda görüyoruz. 

Geri dönüşüme kazandırılan her bir hurda sayesinde; 

 • Doğal kaynakların kullanım oranı azalır, 
 • Enerji tasarrufu sağlanır, 
 • Çevre temizliği açısından büyük katkı sağlanır, 
 • Hem hurda sahiplerine hem de ülke ekonomisine katkı sağlanır, 
 • Toprak kirliliği azaltılarak verimliliği artırılır, 
 • İsrafın önüne geçilerek tasarruf sağlanır, 
 • Geri dönüşüm sayesinde ham madde kullanımı azalır. 
 • İthal edilen ham maddelere ihtiyaç azalacağı için dışa bağımlılık azalır, 
 • Hurda alımından geri dönüşümün her aşamasına kadar devam eden süreçte birçok kişiye istihdam imkanı sağlar, 
 • Geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelen malzemelerin fiyatı daha düşük olur, 
 • Çöp atıklarından ayrıştırılarak daha temiz ve sağlıklı bir çevre için büyük katkı sağlanır.  

Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması konusunda Ağrı hurda alımı yapan firmamız etkin bir biçimde rol almaktadır. Söz konusu hurdaların kıymetini bilerek hareket eden siz kıymetli hurda sahiplerine yüksek fiyatlardan hurda alımı yaparak katkı sağlamaya devam ediyoruz. Sektörün önemli firmalarından birisi olarak hem yüksek tonajlı hem de yerinde alım yaparak hurdalarınızın bedelini en yüksek fiyatlarla anında ödüyoruz. 

Hemen Ara