Firmamız uzun yıllardan bu yana Adana hurdacı olarak isim yapmış bulunmaktadır. Sektörün öncü hurdacılarından birisi olarak özellikle yüksek fiyatlı hurda alımları ile tanınmaktayız. Her türlü hurdaların alımında yüksek fiyat vererek hurda sahiplerinin yüksek kar elde etmelerine olanak tanımaktayız. Firmamız tüm hurdalar için yerinde tartma, gerekli durumlarda yerinde kesme ve parçalama gibi tüm işleri tecrübeli ekibiyle hızlı bir şekilde gerçekleştirerek yerinde hurda alımı hizmeti vermektedir.

Tüm işlemlerin ardından yüksek kar avantajı sunduğumuz fiyatlarımız ile alacağımız tüm hurdaların değerini yine sıcağı sıcağına yerinde ödemekteyiz. Üstelik yüksek tonajlı hurdalarda daha fazla kar elde edebileceğiniz yüksek fiyatlı hurda alımı da yapmaktayız. Tüm bunlardan da anlaşılacağı üzere müşterilerimize yüksek kazanç sağlayabileceği ve en az zahmetle hurdalarını paraya çevirebileceği bir hurdacılık hizmeti sunmaktayız. Bu da müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet anlayışı benimsediğimizi ve faaliyetlerimizi bu doğrultuda gösterdiğimizi gözler önüne sermektedir. 

Adana En Yakın Hurdacı 

Hurda alım işlerinde size Adana en yakın hurdacı firması olarak bir telefon kadar mesafedeyiz. Günün her saatinde arayarak mevcut hurdalarınızın değerlendirilerek paraya dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde hurdalarınızın bulunduğu lokasyona gelen uzman ekiplerimiz gerekli tartma ve kesme gibi işlemlerin ardından hurdalarınızı araçlarımıza yükleyerek sizlere de ücretini yüksek oranlardan anında ödemektedir. Kısa süre içerisinde hurdalarınızı değerlendirerek yüksek bedelle paraya çevirmenin keyfini yaşamak da size kalacaktır.  

Bilindiği üzere hurdalar asla çöp değildir. Aksine geri dönüştürülerek yeniden kullanıma hazır hale getirilebilen son derece kıymetli maddelerdir. Hatta daha iddialı bir cümle kurarak ne kadar önemli olduklarını izah etmeye çalışalım. Şöyle ki, Adana hurda alımı firması olarak sizlerden almış olduğumuz en ufak bir hurda parçası dahi ülke ekonomisine olumlu yönde katkı sağlayan en önemli etkenlerden birisidir. Bu konuyu biraz daha açarak hurdaların ve geri dönüşümdeki payının öneminden detaylarıyla bahsetmeye çalışalım. 

Hurdaların Geri Dönüşüme Katkıları  

Yukarıda da bahsedildiği üzere hurdaların geri dönüşüme katkıları son derece büyüktür. Cam, plastik, metal, alüminyum, demir, bakır, kağıt gibi birçok malzeme kullanıldıktan sona işlevselliklerini yitirdiklerinde çöp olarak görülmemelidir. Bu tür malzemeler artık kullanılamayacak hale geldiklerinde çöp değil, hurda olarak değerlendirilmelidir. Hurda ise geri dönüşüm süreçlerinin ardından yeniden kullanılabilir hale getirilen her türlü malzeme için kullanılabilen oldukça önemli bir kavramdır. Özellikle son yıllarda hurdaların geri dönüşüme katkılarını daha fazla duymaya başladık. Bu faydalarını maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz: 

  • Doğal kaynakların kullanımını azaltarak korunmasına yardımcı olur, 
  • Ekonomik olarak hurda sahiplerine maddi getiri sağlar, 
  • Yine ekonomik olarak işletmelere ve de ülkeye katkı sağlar, 
  • Çevreye atılmayıp değerlendirildiği için kirliliğe engel olur, daha temiz ve yaşanabilir bir doğa için önemli katkı sağlar, 
  • Yüksek oranlarda enerji tasarrufu sağlar, 
  • Çöp olarak yığılmaların azalmasını sağlar, 
  • Ekolojik dengenin olumsuz etkilenmesinin önüne geçerek müspet katkı sağlar, 
  • İsrafın önlenmesini sağlar, 
  • İthal edilen hammaddelerin azalmasını sağlayarak paranın dışarı çıkmasının önüne geçer. 

Adana Hurdacı Firması 

Yukarıda bahsedilen faydaların yanı sıra hurdaların geri dönüşüme katkıları oldukça fazladır. Adana hurdacı firması olarak bu sektörde yer almanın sevinci ve gururuyla uzun yıllardan bu yana sağlamış olduğumuz katkılardan ötürü mutluluk duymaktayız. Tüm hurdalarınızı yerinde ve yüksek fiyatlarla alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bize ulaşmak için Adana hurdacı telefon hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Hızlı bir şekilde adresinize gelen yetkili çalışma arkadaşlarımız yüksek bedellerle tüm hurdalarınızı alıp ücretini de adında ödeyerek ger dönüşüme kazandırmak üzere harekete geçecektir.  

Hemen Ara